Sarpsborg 08 2-4 Kristiansund: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Sarpsborg 08 2–4 Kristiansund (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–3. Şut 20–9, isabetli şut 6–6, topa sahip olma %71–%29, korner 9–2.
Maç özeti
Sarpsborg 08 – Kristiansund maçı 2-4 sona erdi; ilk yarı 0-3 tamamlandı. Goller: Victor Emanuel Halvorsen 49', Sondre Sorlie 61' (pen.) (Sarpsborg 08); Marius Elvius 3', Zymer Bytyqi 6', Gustav Ørsøe Christensen 31', Haakon Haugen 90+6' (Kristiansund). xG: Sarpsborg 08 3,3 – 1,8 Kristiansund.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Sarpsborg 08: E. Sel · Kristiansund: A. Skiri
Maç akışı
Sarpsborg 08 üstteKristiansund altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dengeli · 4 şut · 0,6
- 16–30'Ev %62 · 1 şut · 0,3
- 31–45+'Ev %74 · 6 şut · 0,9
- 46–60'Ev %81 · 7 şut · 0,6
- 61–75'Ev %75 · 2 şut · 0,9
- 76–90+'Ev %58 · 2 şut · 0,4
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Sarpsborg 08, Dep = Kristiansund.
Maç olayları
- Sarpsborg 08Kristiansund
- 90+6'Gol Haakon Haugen 2–4
- Sondre SorlieSarı kart90+2'
- Bop Guèye ↔ Ljung MaximilianOyuncu değişikliği89'
- Anders Hiim ↔ Andreas HansenOyuncu değişikliği82'
- 80'Jesper IsaksenKaçan penaltı
- Bjorn UtvikKırmızı kart79'
- 77'Syver Skeide ↔ Julius Mar JuliussonOyuncu değişikliği
- 75'Gustav Ørsøe Christensen ↔ Haakon HaugenOyuncu değişikliği
- 74'Syver SkeideSarı kart
- Bjorn UtvikSarı kart67'
- 65'Zymer Bytyqi ↔ Adrian Kurd RønningOyuncu değişikliği
- 65'Sander Svendsen ↔ Tobias Hammer SvendsenOyuncu değişikliği
- Penaltı golü Sondre Sorlie 2–3Penaltı61'
- Gol Victor Emanuel Halvorsen 1–349'
- Eirik Wichne ↔ Victor Emanuel HalvorsenOyuncu değişikliği35'
- Noa Williams ↔ Peter ReinhardsenOyuncu değişikliği35'
- Sander Johan Christiansen ↔ Camil Mmaee NwamebenOyuncu değişikliği35'
- 31'Gol Gustav Ørsøe Christensen 0–3Asist: Jesper Isaksen
- 12'Frederik FlexSarı kart
- 6'Gol Zymer Bytyqi 0–2Asist: Gustav Ørsøe Christensen
- 3'Gol Marius Elvius 0–1Asist: Zymer Bytyqi
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (25) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %32 8/25 | %38 5/13 |
| Beraberlik | %28 7/25 | %23 3/13 |
| Mağlubiyet | %40 10/25 | %38 5/13 |
| Toplam (25) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %24 6/25 | %15 2/13 |
| Beraberlik | %20 5/25 | %15 2/13 |
| Mağlubiyet | %56 14/25 | %69 9/13 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (25) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,28 (32 gol)ligde 11.–12. · lig ortalamasından 0,35 düşük | 1,23 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,56 (39 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasında | 1,54 (20 gol) |
| Toplam (25) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,16 (29 gol)ligde 13.–14. · lig ortalamasından 0,47 düşük | 1,00 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,04 (51 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,41 yüksek | 2,38 (31 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (25) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 16/25ligde 5.–8. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %69 9/13 |
| 1,5 Üst | %76 19/25 | %77 10/13 |
| 2,5 Üst | %60 15/25ligde 9.–11. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %62 8/13 |
| 3,5 Üst | %28 7/25 | %23 3/13 |
| Gol yememe | %20 5/25 | %15 2/13 |
| Toplam (25) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 16/25ligde 5.–8. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %62 8/13 |
| 1,5 Üst | %88 22/25 | %85 11/13 |
| 2,5 Üst | %64 16/25ligde 8. · lig ortalamasında | %62 8/13 |
| 3,5 Üst | %36 9/25 | %38 5/13 |
| Gol yememe | %12 3/25 | %0 0/13 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (25) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 12,1 |
| 7,5 Üst | %80 20/25 | %85 11/13 |
| 8,5 Üst | %76 19/25 | %85 11/13 |
| 9,5 Üst | %64 16/25 | %77 10/13 |
| 10,5 Üst | %52 13/25 | %54 7/13 |
| Toplam (25) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,6 | 10,9 |
| 7,5 Üst | %80 20/25 | %85 11/13 |
| 8,5 Üst | %76 19/25 | %85 11/13 |
| 9,5 Üst | %64 16/25 | %69 9/13 |
| 10,5 Üst | %56 14/25 | %62 8/13 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (25) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %72 18/25 | %69 9/13 |
| 3,5 Üst | %44 11/25 | %46 6/13 |
| 4,5 Üst | %20 5/25 | %31 4/13 |
| 5,5 Üst | %12 3/25 | %15 2/13 |
| Toplam (25) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,2 |
| 2,5 Üst | %72 18/25 | %54 7/13 |
| 3,5 Üst | %52 13/25 | %31 4/13 |
| 4,5 Üst | %28 7/25 | %15 2/13 |
| 5,5 Üst | %16 4/25 | %8 1/13 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (25) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 9,5 |
| 6,5 Üst | %72 18/25 | %77 10/13 |
| 7,5 Üst | %72 18/25 | %77 10/13 |
| 8,5 Üst | %56 14/25 | %54 7/13 |
| 9,5 Üst | %48 12/25 | %46 6/13 |
| Toplam (25) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 10,2 |
| 6,5 Üst | %76 19/25 | %85 11/13 |
| 7,5 Üst | %64 16/25 | %69 9/13 |
| 8,5 Üst | %64 16/25 | %69 9/13 |
| 9,5 Üst | %64 16/25 | %69 9/13 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (25) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %28 7/25 | %31 4/13 |
| Berabere | %44 11/25 | %38 5/13 |
| Geride | %28 7/25 | %31 4/13 |
| Toplam (25) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 5/25 | %15 2/13 |
| Berabere | %40 10/25 | %23 3/13 |
| Geride | %40 10/25 | %62 8/13 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sarpsborg 08 (25 maç)
Kristiansund (25 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sarpsborg 08 (24 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 5 |
| 16-30 | 6 | 8 |
| 31-45 | 8 | 8 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 5 | 8 |
Kristiansund (24 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 5 |
| 16-30 | 3 | 7 |
| 31-45 | 3 | 8 |
| 46-60 | 5 | 8 |
| 61-75 | 2 | 11 |
| 76-90 | 8 | 9 |
Kartlar
Sarpsborg 08
Sarı 36 · Kırmızı 2 (25 maç · maç başı sarı 1,4)
Kristiansund
Sarı 53 · Kırmızı 2 (25 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 201 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Sarpsborg 08: iç saha, 13 maç · Kristiansund: dış saha, 13 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Sarpsborg 08 – Kristiansund ilk 11'ler
Sarpsborg 08 · 4-4-2
- 87L. ØyK
- 32E. WichneD35' oyundan çıktı 35. dk
- 4B. UtvikD67' sarı kart 67. dk79' kırmızı kart 79. dk
- 24S. RostedD
- 21A. HiimD82' oyundan çıktı 82. dk
- 6A. SherO
- 8S. ChristiansenO35' oyundan çıktı 35. dk
- 77O. SkarsemO
- 17N. WilliamsO35' oyundan çıktı 35. dk
- 18Bop GueyeF89' oyundan çıktı 89. dk
- 10S. SørliF61' gol 61. dk90+2' sarı kart 90+2. dk
- 5L. HøylandD
- 22V. HalvorsenO35' oyuna girdi 35. dk49' gol 49. dk
- 12C. NiyukuriD
- 2M. LodeD
- 51Ljung MaximilianF
- 7Camil Mmaee NwamebenO35' oyuna girdi 35. dk
- 33A. NibeO82' oyuna girdi 82. dk
- 1J. PrytsK
- 20P. ReinhardsenD35' oyuna girdi 35. dk
Teknik direktör: E. Sel
Kristiansund · 5-4-1
- 12A. SætherK
- 59M. ElviusD3' gol 3. dk
- 6J. IsaksenD31' asist 31. dk
- 17M. WilliamsenD
- 25J. KitolanoD
- 3F. FlexD12' sarı kart 12. dk
- 24G. ChristensenO6' asist 6. dk31' gol 31. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 14S. SkeideO74' sarı kart 74. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 10H. BrusethO
- 11Z. BytyqiO3' asist 3. dk6' gol 6. dk65' oyundan çıktı 65. dk
- 7S. SvendsenF65' oyundan çıktı 65. dk
- 27A. RønningF65' oyuna girdi 65. dk
- 1M. LansingK
- 4J. JúlíussonD77' oyuna girdi 77. dk
- 8E. IsufiO
- 22H. HaugenD75' oyuna girdi 75. dk90+6' gol 90+6. dk
- 2A. BørsetD
- 23T. SvendsenO65' oyuna girdi 65. dk
Teknik direktör: A. Skiri
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Norveç · Eliteserien puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Sarpsborg 08 FF 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 11-8). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Kristiansund için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 5, yenilen 14. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 18 kez karşılaştı: Sarpsborg 08 FF 4, Kristiansund 8 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,33 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Temmuz 2026, Kristiansund 0-0 Sarpsborg 08 FF.
- Sıralama
- 7. (31 p) – 15. (20 p)
- Form (son 5)
- GGMGG – MBMMM
- H2H (G-B-M)
- 4-6-8 (18 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %58 – %58
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %58
- Korner ort. (maç)
- 11,5
- iddaa MS 1-0-2
- 1,35 – 4,58 – 5,45
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Sarpsborg 08 FF iç saha 12 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,33 gol yedi; Kristiansund dış saha 12 maçta 0,75 attı, 2,42 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %58, konukta %58. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sarpsborg 08 FF %67, Kristiansund %58. İlk yarıyı önde kapatma: Sarpsborg 08 FF 4/12, Kristiansund 1/12.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Sarpsborg 08 FF 7,5, Kristiansund 4,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,5. Maç başına kart: Sarpsborg 08 FF 1,3, Kristiansund 1,9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,35, 0 – 4,58, 2 – 5,45. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,61, Üst 1,32. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 2,18.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 11,5; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 22 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Norveç · Eliteserien puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Viking | 25 | +38 | 59 |
| 2 | Bodo/Glimt | 25 | +38 | 59 |
| 3 | Rosenborg | 26 | +21 | 46 |
| 4 | Molde | 25 | +20 | 43 |
| 5 | Lillestrom | 25 | +3 | 42 |
| 6 | Tromso | 25 | +5 | 40 |
| 7 | Brann | 25 | +3 | 32 |
| 8 | Valerenga | 25 | -3 | 32 |
| 9 | Sarpsborg 08 FF | 25 | -7 | 31 |
| 10 | KFUM Oslo | 25 | -9 | 31 |
| 11 | Fredrikstad | 25 | -15 | 29 |
| 12 | Sandefjord | 25 | -8 | 27 |
| 13 | Ham-Kam | 25 | -18 | 27 |
| 14 | Aalesund | 25 | -14 | 24 |
| 15 | Kristiansund BK | 25 | -22 | 23 |
| 16 | Start | 26 | -32 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Viking | 12 | +31 | 36 |
| 2 | Bodo/Glimt | 13 | +27 | 33 |
| 3 | Molde | 13 | +20 | 28 |
| 4 | Rosenborg | 13 | +17 | 27 |
| 5 | Tromso | 12 | +12 | 25 |
| 6 | Brann | 13 | +3 | 21 |
| 7 | KFUM Oslo | 13 | +1 | 21 |
| 8 | Valerenga | 13 | +7 | 20 |
| 9 | Lillestrom | 12 | +3 | 19 |
| 10 | Fredrikstad | 12 | -1 | 18 |
| 11 | Sarpsborg 08 FF | 13 | -4 | 18 |
| 12 | Ham-Kam | 12 | -7 | 17 |
| 13 | Kristiansund BK | 12 | -4 | 15 |
| 14 | Start | 13 | -5 | 15 |
| 15 | Sandefjord | 12 | -2 | 14 |
| 16 | Aalesund | 13 | -7 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bodo/Glimt | 12 | +11 | 26 |
| 2 | Viking | 13 | +7 | 23 |
| 3 | Lillestrom | 13 | 0 | 23 |
| 4 | Rosenborg | 13 | +4 | 19 |
| 5 | Molde | 12 | 0 | 15 |
| 6 | Tromso | 13 | -7 | 15 |
| 7 | Sarpsborg 08 FF | 12 | -3 | 13 |
| 8 | Sandefjord | 13 | -6 | 13 |
| 9 | Aalesund | 12 | -7 | 12 |
| 10 | Valerenga | 12 | -10 | 12 |
| 11 | Brann | 12 | 0 | 11 |
| 12 | Fredrikstad | 13 | -14 | 11 |
| 13 | KFUM Oslo | 12 | -10 | 10 |
| 14 | Ham-Kam | 13 | -11 | 10 |
| 15 | Kristiansund BK | 13 | -18 | 8 |
| 16 | Start | 13 | -27 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Eliteserien'de oynanan diğer maçlar
- 16:30 Brann 3–2 Molde
- 19:00 Kfum Oslo 2–2 Hamkam
- 19:00 Start 0–1 Lillestrom
- 21:15 Valerenga 4–0 Tromso IL
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
