Santa Coloma – Ordino
Santa Coloma – Ordino: 8 Kasım 16:00, Andorra · 1a Divisió, 8. hafta. Bu sezon Santa Coloma evinde 3 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet; Ordino deplasmanda 3 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %71; KG var ortalaması %43; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 15 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estadi Comunal, Andorra la Vella
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Santa Coloma | Ordino |
|---|---|---|
| Lig sırası | 1. · 19 puan | 5. · 12 puan |
| Form (son 5) | GGGBG | MMGGM |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 3,33 – 0,33 | 1,00 – 1,67 |
| 2,5 Üst biten | %67 | %67 |
| Karşılıklı gol | %33 | %33 |
| Gol yemediği | %67 | %33 |
| Aralarında (G-B-M) | 21-3-3 (27 maç, Santa Coloma bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Santa Coloma iç sahada (3 maç), Ordino deplasmanda (3 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Santa Coloma iç sahada (3 maç) · Ordino deplasmanda (3 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- FC Santa Coloma iç sahada bu sezon yenilmedi: 3 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik.
- Ordino deplasmanda 3 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiSanta Coloma
1. sıra · 19 puan · 7 maç · averaj +19
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGBG
- 01.11 Ranger's 0–2 Santa Coloma G
- 25.10 Santa Coloma 1–1 Inter Club d'Escaldes B
- 18.10 Esperança d'Andorra 1–2 Santa Coloma G
- 11.10 Santa Coloma 5–0 Casa de Portugal G
- 20.09 Sporting Escaldes 1–5 Santa Coloma G
Ordino
5. sıra · 12 puan · 7 maç · averaj -6
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGGM
- 01.11 Ordino 0–2 Atlètic Club d'Escaldes M
- 25.10 Ordino 3–2 Carroi G
- 17.10 Ranger's 0–1 Ordino G
- 10.10 Ordino 0–4 Inter Club d'Escaldes M
- 20.09 Esperança d'Andorra 4–0 Ordino M
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Santa Coloma 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 15-3). Son 5 maçta Ordino 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-12). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 27 kez karşılaştı: Santa Coloma 21, Ordino 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, Santa Coloma 0-1 Ordino.
Gol istatistikleri
Santa Coloma bu sezon 7 maçta maç başına 3,14 gol attı, 0,43 gol yedi; Ordino bu sezon 7 maçta 1,29 attı, 2,14 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %71, konukta %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Santa Coloma %43, Ordino %43. İlk yarıyı önde kapatma: Santa Coloma 5/7, Ordino 2/7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,07, 0 – 6,05, 2 – 10,95. Karşılıklı Gol: Var 1,82, Yok 1,55.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %71; KG var ortalaması %43; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 15 gol yediler.
- Sıralama
- 1. (19 p) – 5. (12 p)
- Form (son 5)
- GBGGG – MGGMM
- H2H (G-B-M)
- 21-3-3 (27 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %71
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %43
- iddaa MS 1-0-2
- 1,07 – 6,05 – 10,95
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (7) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %86 6/7 | %67 2/3 |
| Beraberlik | %14 1/7 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %0 0/7 | %0 0/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %57 4/7 | %67 2/3 |
| Beraberlik | %0 0/7 | %0 0/3 |
| Mağlubiyet | %43 3/7 | %33 1/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (7) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 3,14 (22 gol) | 3,33 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,43 (3 gol) | 0,33 (1 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (9 gol) | 1,00 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,14 (15 gol) | 1,67 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 3/7 | %33 1/3 |
| 1,5 Üst | %100 7/7 | %100 3/3 |
| 2,5 Üst | %71 5/7 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %43 3/7 | %67 2/3 |
| Gol yememe | %57 4/7 | %67 2/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 3/7 | %33 1/3 |
| 1,5 Üst | %86 6/7 | %67 2/3 |
| 2,5 Üst | %71 5/7 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %57 4/7 | %33 1/3 |
| Gol yememe | %14 1/7 | %33 1/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (7) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %71 5/7 | %33 1/3 |
| Berabere | %29 2/7 | %67 2/3 |
| Geride | %0 0/7 | %0 0/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 2/7 | %0 0/3 |
| Berabere | %29 2/7 | %67 2/3 |
| Geride | %43 3/7 | %33 1/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Santa Coloma (7 maç)
Ordino (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Santa Coloma (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 6 | 1 |
| 46-60 | 3 | 0 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 6 | 1 |
Ordino (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 2 | 5 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 2 | 4 |
Kartlar
Santa Coloma
Sarı 10 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 1,4)
Ordino
Sarı 17 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 36 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Andorra · 1a Divisió puan durumu · Primera Division
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Santa Coloma | 7 | +19 | 19 |
| 2 | Inter Club d'Escaldes | 7 | +15 | 17 |
| 3 | Esperança d'Andorra | 8 | +6 | 13 |
| 4 | Atlètic Club d'Escaldes | 7 | +6 | 12 |
| 5 | Ordino | 7 | -6 | 12 |
| 6 | Ranger's | 7 | -2 | 8 |
| 7 | Casa de Portugal | 8 | -5 | 8 |
| 8 | Penya Encarnada | 7 | -6 | 6 |
| 9 | Sporting Escaldes | 7 | -13 | 4 |
| 10 | Carroi | 7 | -14 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter Club d'Escaldes | 4 | +8 | 10 |
| 2 | FC Santa Coloma | 3 | +9 | 7 |
| 3 | Esperança d'Andorra | 4 | +4 | 6 |
| 4 | Ranger's | 4 | +1 | 6 |
| 5 | Ordino | 4 | -4 | 6 |
| 6 | Atlètic Club d'Escaldes | 3 | +3 | 5 |
| 7 | Penya Encarnada | 3 | +1 | 4 |
| 8 | Casa de Portugal | 4 | -2 | 4 |
| 9 | Sporting Escaldes | 3 | -5 | 1 |
| 10 | Carroi | 4 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Santa Coloma | 4 | +10 | 12 |
| 2 | Inter Club d'Escaldes | 3 | +7 | 7 |
| 3 | Atlètic Club d'Escaldes | 4 | +3 | 7 |
| 4 | Esperança d'Andorra | 4 | +2 | 7 |
| 5 | Ordino | 3 | -2 | 6 |
| 6 | Casa de Portugal | 4 | -3 | 4 |
| 7 | Sporting Escaldes | 4 | -8 | 3 |
| 8 | Ranger's | 3 | -3 | 2 |
| 9 | Penya Encarnada | 4 | -7 | 2 |
| 10 | Carroi | 3 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Tüm marketler (6)
Çifte Şans
Deplasman Alt/Üst 0.5
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt/Üst 3.5
Handikaplı Maç Sonucu -2
Tek / Çift
