Rangers FC 0-1 FC Ordino: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Rangers FC 0–1 FC Ordino (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Rangers FC – FC Ordino maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Rangers FC üstte · FC Ordino altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 69' gol (FC Ordino)
Maç olayları
- Rangers FCFC Ordino
- 69'Gol 0–1
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 2/7 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %29 2/7 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %57 4/7 | %67 2/3 |
| Beraberlik | %0 0/7 | %0 0/3 |
| Mağlubiyet | %43 3/7 | %33 1/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (7 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,29 (9 gol) | 1,00 (4 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (9 gol) | 1,00 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,14 (15 gol) | 1,67 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 3/7 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %86 6/7 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %0 0/7 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %14 1/7 | %25 1/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 3/7 | %33 1/3 |
| 1,5 Üst | %86 6/7 | %67 2/3 |
| 2,5 Üst | %71 5/7 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %57 4/7 | %33 1/3 |
| Gol yememe | %14 1/7 | %33 1/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 2/7 | %50 2/4 |
| Berabere | %14 1/7 | %25 1/4 |
| Geride | %57 4/7 | %25 1/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 2/7 | %0 0/3 |
| Berabere | %29 2/7 | %67 2/3 |
| Geride | %43 3/7 | %33 1/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Rangers FC (7 maç)
FC Ordino (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Rangers FC (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 1 | 1 |
FC Ordino (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 2 | 5 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 2 | 4 |
Kartlar
Rangers FC
Sarı 14 · Kırmızı 2 (7 maç · maç başı sarı 2,0)
FC Ordino
Sarı 17 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 36 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Ranger's 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-5). Ordino son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 13 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: Ranger's 5, Ordino 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Mart 2026, Ordino 1-2 Ranger's.
- Sıralama
- 4. (7 p) – 5. (6 p)
- Form (son 5)
- GMGBG – MMGGB
- H2H (G-B-M)
- 5-1-4 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,06 – 6,29 – 11,05
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Ranger's bu sezon 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,25 gol yedi; Ordino bu sezon 4 maçta 1,25 attı, 2,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ranger's %50, Ordino %50. İlk yarıyı önde kapatma: Ranger's 2/4, Ordino 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,06, 0 – 6,29, 2 – 11,05. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,13, Üst 1,40. Karşılıklı Gol: Var 2,06, Yok 1,43.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %88; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 12 Ekim 2026 00:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Andorra · 1a Divisió puan durumu · Primera Division
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Santa Coloma | 7 | +19 | 19 |
| 2 | Inter Club d'Escaldes | 7 | +15 | 17 |
| 3 | Esperança d'Andorra | 8 | +6 | 13 |
| 4 | Atlètic Club d'Escaldes | 7 | +6 | 12 |
| 5 | Ordino | 7 | -6 | 12 |
| 6 | Ranger's | 7 | -2 | 8 |
| 7 | Casa de Portugal | 8 | -5 | 8 |
| 8 | Penya Encarnada | 7 | -6 | 6 |
| 9 | Sporting Escaldes | 7 | -13 | 4 |
| 10 | Carroi | 7 | -14 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter Club d'Escaldes | 4 | +8 | 10 |
| 2 | FC Santa Coloma | 3 | +9 | 7 |
| 3 | Esperança d'Andorra | 4 | +4 | 6 |
| 4 | Ranger's | 4 | +1 | 6 |
| 5 | Ordino | 4 | -4 | 6 |
| 6 | Atlètic Club d'Escaldes | 3 | +3 | 5 |
| 7 | Penya Encarnada | 3 | +1 | 4 |
| 8 | Casa de Portugal | 4 | -2 | 4 |
| 9 | Sporting Escaldes | 3 | -5 | 1 |
| 10 | Carroi | 4 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Santa Coloma | 4 | +10 | 12 |
| 2 | Inter Club d'Escaldes | 3 | +7 | 7 |
| 3 | Atlètic Club d'Escaldes | 4 | +3 | 7 |
| 4 | Esperança d'Andorra | 4 | +2 | 7 |
| 5 | Ordino | 3 | -2 | 6 |
| 6 | Casa de Portugal | 4 | -3 | 4 |
| 7 | Sporting Escaldes | 4 | -8 | 3 |
| 8 | Ranger's | 3 | -3 | 2 |
| 9 | Penya Encarnada | 4 | -7 | 2 |
| 10 | Carroi | 3 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
