İspanya · Tercera División RFEF · Grup 14

Santa Amalia – Guadiana

Başlamasına 11 sa 40 dk Başlamadı

Santa Amalia – Guadiana: 8 Kasım 18:30, İspanya · Tercera División RFEF · Grup 14. Bu sezon Santa Amalia evinde 5 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet; Guadiana deplasmanda 4 maçta 0 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %52; son 5 maçta toplam 5 gol attılar, 27 gol yediler.

Maç önü

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiSanta AmaliaGuadiana
Lig sırası14. · 9 puan18. · 1 puan
Form (son 5)MBMBBMMMMM
Gol (attığı – yediği, ort.)1,80 – 1,600,25 – 3,00
2,5 Üst biten%60%75
Karşılıklı gol%80%25
Gol yemediği%20%0
Aralarında (G-B-M)Kayıtlı karşılaşma yok

Gol ve yüzdeler: Santa Amalia iç sahada (5 maç), Guadiana deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Santa Amalia iç sahada (5 maç) · Guadiana deplasmanda (4 maç), bu sezon

1,80 Gol atma maç başı 0,25
1,60 Gol yeme maç başı 3,00
%20 Gol yememe maçların %0
%80 KG Var maçların %25
%60 2.5 Üst maçların %75

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Santa Amalia iç sahada 5 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Guadiana deplasmanda bu sezon kazanamadı: 4 maçta 0 beraberlik, 4 mağlubiyet.
  • Guadiana, deplasman maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Santa Amalia

14. sıra · 9 puan · 9 maç · averaj -2

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBMBB

  1. 01.11 Azuaga 0–0 Santa Amalia B
  2. 25.10 Santa Amalia 3–3 Cabeza Buey B
  3. 21.10 Llerenense 3–0 Santa Amalia M
  4. 18.10 Montijo 0–0 Santa Amalia B
  5. 09.10 Santa Amalia 1–3 Villafranca M
Deplasman

Guadiana

18. sıra · 1 puan · 9 maç · averaj -22

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMMM

  1. 01.11 Guadiana 0–4 CD Zafra M
  2. 25.10 Jaraíz 4–0 Guadiana M
  3. 18.10 Guadiana 0–2 Villanovense M
  4. 11.10 Guadiana 1–4 Jerez M
  5. 04.10 Azuaga 4–0 Guadiana M

Puan durumu 02.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Santa Amalia için son 5 maçın dökümü: 0G 3B 2M, atılan 4, yenilen 9. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Son 5 maçta Guadiana 0 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 5 kez kaybetti (gol: 1-18). Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 4 maçta gol atamadı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Santa Amalia iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,60 gol yedi; Guadiana dış saha 4 maçta 0,25 attı, 3,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Santa Amalia %60, Guadiana %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Santa Amalia %80, Guadiana %25. İlk yarıyı önde kapatma: Santa Amalia 1/5, Guadiana 0/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,09, 0 – 5,85, 2 – 9,22. Karşılıklı Gol: Var 1,68, Yok 1,66.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %52; son 5 maçta toplam 5 gol attılar, 27 gol yediler.

Sıralama
14. (9 p) – 18. (1 p)
Form (son 5)
BBMBM – MMMMM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %25
iddaa MS 1-0-2
1,09 – 5,85 – 9,22

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Santa Amalia
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%11 1/9%20 1/5
Beraberlik%67 6/9%60 3/5
Mağlubiyet%22 2/9%20 1/5
Guadiana
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%0 0/9%0 0/4
Beraberlik%11 1/9%0 0/4
Mağlubiyet%89 8/9%100 4/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Santa Amalia
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,00 (9 gol)1,80 (9 gol)
Yediği gol / maç1,22 (11 gol)1,60 (8 gol)
Guadiana
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç0,33 (3 gol)0,25 (1 gol)
Yediği gol / maç2,78 (25 gol)3,00 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Santa Amalia
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%44 4/9%80 4/5
1,5 Üst%67 6/9%100 5/5
2,5 Üst%44 4/9%60 3/5
3,5 Üst%22 2/9%40 2/5
Gol yememe%44 4/9%20 1/5
Guadiana
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%33 3/9%25 1/4
1,5 Üst%89 8/9%75 3/4
2,5 Üst%56 5/9%75 3/4
3,5 Üst%56 5/9%75 3/4
Gol yememe%0 0/9%0 0/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Santa Amalia
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%11 1/9%20 1/5
Berabere%56 5/9%20 1/5
Geride%33 3/9%60 3/5
Guadiana
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%11 1/9%0 0/4
Berabere%56 5/9%25 1/4
Geride%33 3/9%75 3/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Santa Amalia (9 maç)

1/111/X01/20X/10X/X4X/212/102/X22/21

Guadiana (9 maç)

1/101/X11/20X/10X/X0X/252/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Santa Amalia (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 1 3
31-45 0 1
46-60 1 1
61-75 2 1
76-90 4 3

Guadiana (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 0 1
31-45 2 3
46-60 0 7
61-75 0 7
76-90 0 5

Kartlar

Santa Amalia

Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Guadiana

Sarı 0 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 81 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 14 puan durumu · Group 14

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Azuaga 9711 197 +1222 GMGGB
2Llerenense 9630 102 +821 GGGBB
3Moralo 9531 1510 +518 BGGBM
4Castuera 9522 166 +1017 GMBBG
5Villanovense 9522 145 +917 BGGGB
6Puebla Calzada 9423 1611 +514 BMMGG
7Cabeza Buey 9342 1412 +213 BBGBG
8CD Zafra 9333 1410 +412 BMBMG
9Quintana 9333 98 +112 BMBGG
10Jerez 9333 1113 -212 GGBMB
11Gévora 9324 1416 -211 BMMGM
12Villafranca 9315 1214 -210 GGBMM
13Jaraíz 9234 1212 09 MBMGB
14Santa Amalia 9162 911 -29 MBMBB
15Plasencia 9153 712 -58 BGBBB
16Montijo 9225 815 -78 GBBMM
17Atlético Pueblonuevo 9045 1024 -144 BMMMB
18Guadiana 9018 325 -221 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Azuaga 5410 112 +913
2Llerenense 5410 71 +613
3Castuera 4310 110 +1110
4Villanovense 5311 92 +710
5Moralo 5311 75 +210
6Gévora 4301 105 +59
7Jaraíz 5221 106 +48
8Cabeza Buey 5212 77 07
9Montijo 5212 78 -17
10Santa Amalia 5131 98 +16
11Puebla Calzada 4202 66 06
12Jerez 5131 55 06
13CD Zafra 4121 64 +25
14Quintana 4121 53 +25
15Villafranca 5113 59 -44
16Plasencia 4031 14 -33
17Atlético Pueblonuevo 2011 34 -11
18Guadiana 5014 213 -111
#TakımOGBMAYAVP
1Azuaga 4301 85 +39
2Puebla Calzada 5221 105 +58
3Moralo 4220 85 +38
4Llerenense 4220 31 +28
5CD Zafra 5212 86 +27
6Villanovense 4211 53 +27
7Castuera 5212 56 -17
8Quintana 5212 45 -17
9Cabeza Buey 4130 75 +26
10Villafranca 4202 75 +26
11Jerez 4202 68 -26
12Plasencia 5122 68 -25
13Santa Amalia 4031 03 -33
14Atlético Pueblonuevo 7034 720 -133
15Gévora 5023 411 -72
16Jaraíz 4013 26 -41
17Montijo 4013 17 -61
18Guadiana 4004 112 -110

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 02.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Santa Amalia1,09
X · Beraberlik5,85
2 · Guadiana9,22

Karşılıklı gol

Var1,68
Yok1,66
Tüm marketler (6)

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 2–0 ve 23,11

Handikaplı Maç Sonucu -2

12,2103,5921,92

Alt/Üst 3.5

Alt1,55Üst1,82

Ev Sahibi Alt/Üst 2.5

Alt1,71Üst1,64

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt1,78Üst1,58

Tek / Çift

Tek1,66Çift1,68