← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 1421 Ekim 2026 · 19:00 TSİ

AD Llerenense 3-0 Santa Amalia: Maç Sonucu ve İstatistikleri

AD Llerenense
3–0İY 0–0
Santa Amalia
Maç sonu

AD Llerenense 3–0 Santa Amalia (21 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

AD Llerenense – Santa Amalia maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

AD Llerenense üstte · Santa Amalia altta

01530İY607590 56' gol (AD Llerenense)63' gol (AD Llerenense)79' gol (AD Llerenense)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 56' gol (AD Llerenense)
  • 63' gol (AD Llerenense)
  • 79' gol (AD Llerenense)

Maç olayları

  1. AD LlerenenseSanta Amalia
  2. Gol 3–079'
  3. Gol 2–063'
  4. Gol 1–056'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

AD Llerenense
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%67 6/9%80 4/5
Beraberlik%33 3/9%20 1/5
Mağlubiyet%0 0/9%0 0/5
Santa Amalia
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%11 1/9%0 0/4
Beraberlik%67 6/9%75 3/4
Mağlubiyet%22 2/9%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

AD Llerenense
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,11 (10 gol)1,40 (7 gol)
Yediği gol / maç0,22 (2 gol)0,20 (1 gol)
Santa Amalia
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,00 (9 gol)0,00 (0 gol)
Yediği gol / maç1,22 (11 gol)0,75 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

AD Llerenense
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%22 2/9%20 1/5
1,5 Üst%33 3/9%40 2/5
2,5 Üst%33 3/9%40 2/5
3,5 Üst%0 0/9%0 0/5
Gol yememe%78 7/9%80 4/5
Santa Amalia
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%44 4/9%0 0/4
1,5 Üst%67 6/9%25 1/4
2,5 Üst%44 4/9%25 1/4
3,5 Üst%22 2/9%0 0/4
Gol yememe%44 4/9%75 3/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

AD Llerenense
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%22 2/9%20 1/5
Berabere%78 7/9%80 4/5
Geride%0 0/9%0 0/5
Santa Amalia
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%11 1/9%0 0/4
Berabere%56 5/9%100 4/4
Geride%33 3/9%0 0/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

AD Llerenense (9 maç)

1/121/X01/20X/14X/X3X/202/102/X02/20

Santa Amalia (9 maç)

1/111/X01/20X/10X/X4X/212/102/X22/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

AD Llerenense (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 0
31-45 1 0
46-60 2 0
61-75 3 1
76-90 3 1

Santa Amalia (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 1 3
31-45 0 1
46-60 1 1
61-75 2 1
76-90 4 3

Kartlar

AD Llerenense

Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Santa Amalia

Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 81 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Llerenense son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 6 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Santa Amalia için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 6, yenilen 5.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Llerenense 2, Santa Amalia 0 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 1 Şubat 2026, Santa Amalia 1-2 Llerenense.

Sıralama
3. (16 p) – 13. (7 p)
Form (son 5)
GGBGG – BMBBG
H2H (G-B-M)
2-0-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,60 – 3,13 – 4,15
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Llerenense bu sezon 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 0,33 gol yedi; Santa Amalia bu sezon 6 maçta 1,00 attı, 0,83 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Llerenense %33, Santa Amalia %50. İlk yarıyı önde kapatma: Llerenense 2/6, Santa Amalia 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,60, 0 – 3,13, 2 – 4,15. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,55, Üst 1,85.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %42; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 7 gol yediler.

Veri: 18 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 14 puan durumu · Group 14

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Azuaga 9711 197 +1222 GMGGB
2Llerenense 9630 102 +821 GGGBB
3Moralo 9531 1510 +518 BGGBM
4Castuera 9522 166 +1017 GMBBG
5Villanovense 9522 145 +917 BGGGB
6Puebla Calzada 9423 1611 +514 BMMGG
7Cabeza Buey 9342 1412 +213 BBGBG
8CD Zafra 9333 1410 +412 BMBMG
9Quintana 9333 98 +112 BMBGG
10Jerez 9333 1113 -212 GGBMB
11Gévora 9324 1416 -211 BMMGM
12Villafranca 9315 1214 -210 GGBMM
13Jaraíz 9234 1212 09 MBMGB
14Santa Amalia 9162 911 -29 MBMBB
15Plasencia 9153 712 -58 BGBBB
16Montijo 9225 815 -78 GBBMM
17Atlético Pueblonuevo 9045 1024 -144 BMMMB
18Guadiana 9018 325 -221 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Azuaga 5410 112 +913
2Llerenense 5410 71 +613
3Castuera 4310 110 +1110
4Villanovense 5311 92 +710
5Moralo 5311 75 +210
6Gévora 4301 105 +59
7Jaraíz 5221 106 +48
8Cabeza Buey 5212 77 07
9Montijo 5212 78 -17
10Santa Amalia 5131 98 +16
11Puebla Calzada 4202 66 06
12Jerez 5131 55 06
13CD Zafra 4121 64 +25
14Quintana 4121 53 +25
15Villafranca 5113 59 -44
16Plasencia 4031 14 -33
17Atlético Pueblonuevo 2011 34 -11
18Guadiana 5014 213 -111
#TakımOGBMAYAVP
1Azuaga 4301 85 +39
2Puebla Calzada 5221 105 +58
3Moralo 4220 85 +38
4Llerenense 4220 31 +28
5CD Zafra 5212 86 +27
6Villanovense 4211 53 +27
7Castuera 5212 56 -17
8Quintana 5212 45 -17
9Cabeza Buey 4130 75 +26
10Villafranca 4202 75 +26
11Jerez 4202 68 -26
12Plasencia 5122 68 -25
13Santa Amalia 4031 03 -33
14Atlético Pueblonuevo 7034 720 -133
15Gévora 5023 411 -72
16Jaraíz 4013 26 -41
17Montijo 4013 17 -61
18Guadiana 4004 112 -110

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,60X3,1324,15

2,5 Alt / Üst

Alt1,55Üst1,85

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 14'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.