Norveç · 1. Division · 30. hafta

Sandnes ULF – Asane

Başlamasına 8 sa 56 dk Başlamadı

Sandnes ULF – Asane: 8 Kasım 15:00, Norveç · 1. Division, 30. hafta. Bu sezon Sandnes ULF evinde 14 maçta 5 galibiyet, 3 beraberlik, 6 mağlubiyet; Asane deplasmanda 14 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 9 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %64; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 24 gol yediler.

Maç önü

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiSandnes ULFAsane
Lig sırası13. · 30 puan15. · 26 puan
Form (son 5)BMMGBMMGGM
Gol (attığı – yediği, ort.)1,57 – 1,641,07 – 2,50
2,5 Üst biten%50%64
Karşılıklı gol%64%64
Gol yemediği%21%0
Aralarında (G-B-M)4-4-9 (17 maç, Sandnes ULF bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Sandnes ULF iç sahada (14 maç), Asane deplasmanda (14 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Sandnes ULF iç sahada (14 maç) · Asane deplasmanda (14 maç), bu sezon

1,57 Gol atma maç başı 1,07
1,64 Gol yeme maç başı 2,50
%21 Gol yememe maçların %0
%64 KG Var maçların %64
%50 2.5 Üst maçların %64

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Sandnes ULF iç sahada 14 maçta 5 galibiyet, 3 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
  • Asane deplasmanda 14 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 9 mağlubiyet aldı.
  • Asane, deplasman maçlarında 14 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Sandnes ULF

13. sıra · 30 puan · 29 maç · averaj -16

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMGB

  1. 01.11 ODD Ballklubb 3–3 Sandnes ULF B
  2. 25.10 Sandnes ULF 2–1 Lyn G
  3. 18.10 Kongsvinger 4–0 Sandnes ULF M
  4. 14.10 Stabaek 4–1 Sandnes ULF M
  5. 11.10 Sandnes ULF 1–1 Haugesund B
Deplasman

Asane

15. sıra · 26 puan · 29 maç · averaj -24

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGGM

  1. 01.11 Asane 1–3 Haugesund M
  2. 28.10 Asane 3–0 hodd G
  3. 25.10 Moss 1–3 Asane G
  4. 18.10 Asane 0–1 Stabaek M
  5. 14.10 Strommen 6–1 Asane M

Puan durumu 03.11.2026 00:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Sandnes ULF son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 13 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Asane 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 8-11). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 17 kez karşılaştı: Sandnes ULF 4, Asane 9 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 20 Mayıs 2026, Asane 2-0 Sandnes ULF.

Gol istatistikleri

Sandnes ULF iç saha 14 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,64 gol yedi; Asane dış saha 14 maçta 1,07 attı, 2,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %64. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sandnes ULF %64, Asane %64. İlk yarıyı önde kapatma: Sandnes ULF 6/14, Asane 2/14.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,23, 0 – 4,72, 2 – 6,04. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,51, Üst 1,25. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 1,96.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %64; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 24 gol yediler.

Sıralama
13. (30 p) – 15. (26 p)
Form (son 5)
BGMMB – MGGMM
H2H (G-B-M)
4-4-9 (17 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %64
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%64 – %64
iddaa MS 1-0-2
1,23 – 4,72 – 6,04

Veri: 7 Kasım 2026 01:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Sandnes ULF
Toplam (29)İç saha (14)
Galibiyet%28 8/29%36 5/14
Beraberlik%21 6/29%21 3/14
Mağlubiyet%52 15/29%43 6/14
Asane
Toplam (29)Dış saha (14)
Galibiyet%24 7/29%14 2/14
Beraberlik%17 5/29%21 3/14
Mağlubiyet%59 17/29%64 9/14

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Sandnes ULF
Toplam (29)İç saha (14)
Attığı gol / maç1,45 (42 gol)1,57 (22 gol)
Yediği gol / maç2,00 (58 gol)1,64 (23 gol)
Asane
Toplam (29)Dış saha (14)
Attığı gol / maç1,41 (41 gol)1,07 (15 gol)
Yediği gol / maç2,24 (65 gol)2,50 (35 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Sandnes ULF
Toplam (29)İç saha (14)
KG Var%59 17/29%64 9/14
1,5 Üst%93 27/29%86 12/14
2,5 Üst%55 16/29%50 7/14
3,5 Üst%38 11/29%29 4/14
Gol yememe%17 5/29%21 3/14
Asane
Toplam (29)Dış saha (14)
KG Var%62 18/29%64 9/14
1,5 Üst%86 25/29%79 11/14
2,5 Üst%76 22/29%64 9/14
3,5 Üst%48 14/29%57 8/14
Gol yememe%10 3/29%0 0/14

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Sandnes ULF
Toplam (29)İç saha (14)
Önde%28 8/29%43 6/14
Berabere%34 10/29%36 5/14
Geride%38 11/29%21 3/14
Asane
Toplam (29)Dış saha (14)
Önde%24 7/29%14 2/14
Berabere%45 13/29%43 6/14
Geride%31 9/29%43 6/14

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Sandnes ULF (29 maç)

1/151/X11/22X/13X/X4X/232/102/X12/210

Asane (29 maç)

1/111/X31/23X/16X/X2X/252/102/X02/29

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Sandnes ULF (26 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 9
16-30 3 2
31-45 7 9
46-60 8 13
61-75 4 9
76-90 12 9

Asane (26 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 8
16-30 3 4
31-45 6 10
46-60 7 6
61-75 4 9
76-90 13 16

Kartlar

Sandnes ULF

Sarı 55 · Kırmızı 2 (29 maç · maç başı sarı 1,9)

Asane

Sarı 62 · Kırmızı 2 (29 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 233 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Norveç · 1. Division puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Haugesund 292126 8448 +3665 BGMGG
2Stromsgodset 291964 7934 +4563 GGGMG
3Kongsvinger 291856 8347 +3659 GMGMM
4Stabaek 291847 6835 +3358 BGGGG
5Odd Ballklubb 291379 5746 +1146 GGMMB
6Bryne 2913412 4341 +243 MBMBG
7Ranheim 2912512 7369 +441 MBGGG
8Egersund 2910811 4857 -938 GBBBG
9hodd 2911513 4959 -1038 MBGMM
10Strommen 2910613 5062 -1236 BGGGM
11Lyn 2910415 4659 -1334 MMGMG
12Sogndal 298615 4863 -1530 MBGGM
13Sandnes ULF 298615 4258 -1630 BMMGB
14Moss 298516 4162 -2129 GBMMM
15Asane 297517 4165 -2426 GMMGM
16Raufoss 296221 3178 -4720 BMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Stromsgodset 151221 4414 +3038
2Haugesund 141211 4315 +2837
3Kongsvinger 151122 5625 +3135
4Stabaek 141112 4117 +2434
5Egersund 15843 2821 +728
6Ranheim 15834 4531 +1427
7hodd 15825 2926 +326
8Odd Ballklubb 15744 3219 +1325
9Sogndal 14725 2823 +523
10Bryne 14644 2220 +222
11Strommen 14635 2528 -321
12Lyn 15618 2635 -919
13Sandnes ULF 14536 2223 -118
14Asane 15528 2630 -417
15Raufoss 14419 1725 -813
16Moss 14257 1829 -1111
#TakımOGBMAYAVP
1Haugesund 15915 4133 +828
2Stromsgodset 14743 3520 +1525
3Stabaek 15735 2718 +924
4Kongsvinger 14734 2722 +524
5Bryne 15708 2121 021
6Odd Ballklubb 14635 2527 -221
7Moss 15609 2333 -1018
8Lyn 14437 2024 -415
9Strommen 15438 2534 -915
10Ranheim 14428 2838 -1014
11hodd 14338 2033 -1312
12Sandnes ULF 15339 2035 -1512
13Egersund 14248 2036 -1610
14Asane 14239 1535 -209
15Sogndal 151410 2040 -207
16Raufoss 152112 1453 -397

Güncel değil Puan durumu 03.11.2026 00:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 03.11.2026 00:08 TSİ.

Puan durumu 03.11.2026 00:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Sandnes ULF1,23
X · Beraberlik4,72
2 · Asane6,04

2,5 Alt / Üst

Alt2,51
Üst1,25

Karşılıklı gol

Var1,46
Yok1,96
Tüm marketler (20)

Handikaplı Maç Sonucu -1

11,6903,5722,63

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,21Yok1,13

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,58Üst1,77

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var2,241 ve Yok2,400 ve Var5,690 ve Yok23,252 ve Var9,852 ve Yok15,05

Ev Sahibi Alt/Üst 2.5

Alt1,55Üst1,82

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,16Üst2,98

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,32Üst2,28

Alt/Üst 3.5

Alt1,57Üst1,79

1. Yarı Sonucu

11,5802,5825,66

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,63Eşit3,662.1,84

2. Yarı Sonucu

11,5002,9525,21

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt4,600 ve Alt7,122 ve Alt16,951 ve Üst1,560 ve Üst12,202 ve Üst8,95

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt2,52Üst1,25

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var10,40Üst ve Var1,66Alt ve Yok3,25Üst ve Yok4,53

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 2–0 ve 22,43

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var8,081 ve Yok1,870 ve Var6,650 ve Yok3,882 ve Var27,002 ve Yok6,80

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,230 ve 21,70

Tek / Çift

Tek1,68Çift1,66

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt3,71Üst1,08

Toplam Gol

0-1 gol5,782-3 gol2,074-5 gol2,546+ gol5,56