← Maçlar
ABD · Major League Soccer · 29. hafta15 Ekim 2026 · 03:30 TSİ

Saint Louis City SC 0-0 Vancouver Whitecaps: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Saint Louis City SC
0–0İY 0–0
Vancouver Whitecaps
Maç sonu

Saint Louis City SC 0–0 Vancouver Whitecaps (15 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 7–16, isabetli şut 5–0, topa sahip olma %54–%46, korner 6–10.

Maç özeti

Saint Louis City SC – Vancouver Whitecaps maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı. xG: Saint Louis City SC 0,8 – 0,8 Vancouver Whitecaps.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Saint Louis City SC: Y. Damet · Vancouver Whitecaps: J. Sørensen

Maç akışı

Saint Louis City SC üstte · Vancouver Whitecaps altta

01530İY607590 40' oyuncu değişikliği: Conrad Wallem ↔ Rafael Santos (Saint Louis City SC)↔45+1' sarı kart: Fallou Fall (Saint Louis City SC)45+2' sarı kart: Édier Ocampo (Vancouver Whitecaps)66' oyuncu değişikliği: Emmanuel Sabbi ↔ Bruno Caicedo (Vancouver Whitecaps)↔70' oyuncu değişikliği: Rafael Navarro Leal ↔ Simon Becher (Saint Louis City SC)↔77' oyuncu değişikliği: Brian White ↔ Rayan Elloumi (Vancouver Whitecaps)↔77' oyuncu değişikliği: Oliver Love Larraz ↔ Aleksa Cvetkovic (Vancouver Whitecaps)↔81' sarı kart: Ralph Priso (Vancouver Whitecaps)85' sarı kart: Alexandru Măţan (Saint Louis City SC)89' oyuncu değişikliği: Christopher Durkin ↔ Lukas MacNaughton (Saint Louis City SC)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 40' oyuncu değişikliği: Conrad Wallem ↔ Rafael Santos (Saint Louis City SC)
  • 45+1' sarı kart: Fallou Fall (Saint Louis City SC)
  • 45+2' sarı kart: Édier Ocampo (Vancouver Whitecaps)
  • 66' oyuncu değişikliği: Emmanuel Sabbi ↔ Bruno Caicedo (Vancouver Whitecaps)
  • 70' oyuncu değişikliği: Rafael Navarro Leal ↔ Simon Becher (Saint Louis City SC)
  • 77' oyuncu değişikliği: Brian White ↔ Rayan Elloumi (Vancouver Whitecaps)
  • 77' oyuncu değişikliği: Oliver Love Larraz ↔ Aleksa Cvetkovic (Vancouver Whitecaps)
  • 81' sarı kart: Ralph Priso (Vancouver Whitecaps)
  • 85' sarı kart: Alexandru Măţan (Saint Louis City SC)
  • 89' oyuncu değişikliği: Christopher Durkin ↔ Lukas MacNaughton (Saint Louis City SC)

Maç olayları

  1. Saint Louis City SCVancouver Whitecaps
  2. Christopher Durkin ↔ Lukas MacNaughtonOyuncu değişikliği89'
  3. Alexandru MăţanSarı kart85'
  4. 81'Ralph PrisoSarı kart
  5. 77'Brian White ↔ Rayan ElloumiOyuncu değişikliği
  6. 77'Oliver Love Larraz ↔ Aleksa CvetkovicOyuncu değişikliği
  7. Rafael Navarro Leal ↔ Simon BecherOyuncu değişikliği70'
  8. 66'Emmanuel Sabbi ↔ Bruno CaicedoOyuncu değişikliği
  9. 45+2'Édier OcampoSarı kart
  10. Fallou FallSarı kart45+1'
  11. Conrad Wallem ↔ Rafael SantosOyuncu değişikliği40'

Maç istatistikleri

Saint Louis City SCVancouver Whitecaps
54%Topa sahip olma46%
0,75Beklenen gol (xG)0,83
7Toplam şut16
5İsabetli şut0
2İsabetsiz şut7
0Engellenen şut9
4Ceza sahası içi şut8
3Ceza sahası dışı şut8
6Korner10
1Ofsayt2
17Faul14
2Sarı kart2
0Kırmızı kart0
0Kurtarış4
456Pas388
385İsabetli pas322

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Saint Louis City SC
Toplam (33)İç saha (17)
Galibiyet%42 14/33%53 9/17
Beraberlik%27 9/33%24 4/17
Mağlubiyet%30 10/33%24 4/17
Vancouver Whitecaps
Toplam (34)Dış saha (17)
Galibiyet%56 19/34%47 8/17
Beraberlik%21 7/34%29 5/17
Mağlubiyet%24 8/34%24 4/17

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Saint Louis City SC
Toplam (33)İç saha (17)
Attığı gol / maç1,76 (58 gol)2,12 (36 gol)
Yediği gol / maç1,45 (48 gol)1,35 (23 gol)
Vancouver Whitecaps
Toplam (34)Dış saha (17)
Attığı gol / maç2,18 (74 gol)1,76 (30 gol)
Yediği gol / maç1,00 (34 gol)1,06 (18 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Saint Louis City SC
Toplam (33)İç saha (17)
KG Var%67 22/33%71 12/17
1,5 Üst%85 28/33%76 13/17
2,5 Üst%58 19/33%65 11/17
3,5 Üst%42 14/33%47 8/17
Gol yememe%15 5/33%18 3/17
Vancouver Whitecaps
Toplam (34)Dış saha (17)
KG Var%50 17/34%53 9/17
1,5 Üst%79 27/34%76 13/17
2,5 Üst%59 20/34%47 8/17
3,5 Üst%38 13/34%29 5/17
Gol yememe%38 13/34%35 6/17

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Saint Louis City SC
Toplam (33)İç saha (17)
Maçta toplam korner (ort.)10,09,5
7,5 Üst%76 25/33%71 12/17
8,5 Üst%73 24/33%71 12/17
9,5 Üst%55 18/33%47 8/17
10,5 Üst%48 16/33%41 7/17
Vancouver Whitecaps
Toplam (34)Dış saha (17)
Maçta toplam korner (ort.)9,38,2
7,5 Üst%68 23/34%53 9/17
8,5 Üst%62 21/34%53 9/17
9,5 Üst%47 16/34%35 6/17
10,5 Üst%32 11/34%18 3/17

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Saint Louis City SC
Toplam (33)İç saha (17)
Maç başı kart4,34,3
2,5 Üst%85 28/33%94 16/17
3,5 Üst%73 24/33%76 13/17
4,5 Üst%36 12/33%35 6/17
5,5 Üst%21 7/33%18 3/17
Vancouver Whitecaps
Toplam (34)Dış saha (17)
Maç başı kart4,35,1
2,5 Üst%76 26/34%94 16/17
3,5 Üst%56 19/34%71 12/17
4,5 Üst%41 14/34%59 10/17
5,5 Üst%29 10/34%47 8/17

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Saint Louis City SC
Toplam (33)İç saha (17)
Maç başı isabetli şut9,18,9
6,5 Üst%85 28/33%82 14/17
7,5 Üst%79 26/33%76 13/17
8,5 Üst%52 17/33%47 8/17
9,5 Üst%39 13/33%35 6/17
Vancouver Whitecaps
Toplam (34)Dış saha (17)
Maç başı isabetli şut9,78,9
6,5 Üst%79 27/34%82 14/17
7,5 Üst%74 25/34%76 13/17
8,5 Üst%59 20/34%53 9/17
9,5 Üst%44 15/34%35 6/17

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Saint Louis City SC
Toplam (33)İç saha (17)
Önde%48 16/33%53 9/17
Berabere%33 11/33%29 5/17
Geride%18 6/33%18 3/17
Vancouver Whitecaps
Toplam (34)Dış saha (17)
Önde%47 16/34%35 6/17
Berabere%24 8/34%41 7/17
Geride%29 10/34%24 4/17

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Saint Louis City SC (33 maç)

1/1131/X21/21X/11X/X7X/232/102/X02/26

Vancouver Whitecaps (34 maç)

1/1141/X21/20X/13X/X3X/222/122/X22/26

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Saint Louis City SC (32 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 9 5
16-30 9 2
31-45 12 8
46-60 10 12
61-75 6 9
76-90 9 12

Vancouver Whitecaps (33 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 12 3
16-30 12 4
31-45 12 10
46-60 10 6
61-75 11 3
76-90 14 6

Kartlar

Saint Louis City SC

Sarı 67 · Kırmızı 3 (33 maç · maç başı sarı 2,0)

Vancouver Whitecaps

Sarı 68 · Kırmızı 3 (34 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 499 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Saint Louis City SC: iç saha, 17 maç · Vancouver Whitecaps: dış saha, 17 maç

Saint Louis City SCVancouver Whitecaps
%55,8Topa sahip olma%55,4
1,71Beklenen gol (xG)1,68
14,5Toplam şut15,2
5,7İsabetli şut5,1
10,1Ceza sahası içi şut9,9
5,6Korner4,9
501Pas507
%86Pas isabeti%87
1,9Kurtarış2,5
14,8Faul13,5
1,6Ofsayt1,3
1,8Sarı kart2,6
0,00Kırmızı kart0,12

Rakiplerine izin verdikleri

1,10Rakibin xG'si1,21
11,1Rakibin şutu10,3
3,2Rakibin isabetli şutu3,8
3,9Rakibin korneri3,3

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Saint Louis City SC – Vancouver Whitecaps ilk 11'ler

Saint Louis City SC · 3-4-3

  1. 1R. BürkiK
  2. 21D. PolvaraD
  3. 32T. BaumgartlD
  4. 27F. FallD45+1' sarı kart 45+1. dk
  5. 6C. WallemO40' oyundan çıktı 40. dk
  6. 8C. DurkinO89' oyundan çıktı 89. dk
  7. 24D. EdelmanO
  8. 14T. TotlandO
  9. 19C. HolseF
  10. 9Rafael NavarroF70' oyundan çıktı 70. dk
  11. 23A. MățanF85' sarı kart 85. dk
Yedekler
  • 28M. PerezO
  • 20Rafael SantosD40' oyuna girdi 40. dk
  • 11S. BecherF70' oyuna girdi 70. dk
  • 42D. DownsF
  • 77Jeong Sang-BinF
  • 39B. LundtK
  • 5L. MacNaughtonD89' oyuna girdi 89. dk
  • 99J. OrozcoD
  • 7T. OstrákO

Teknik direktör: Y. Damet

Vancouver Whitecaps · 4-2-3-1

  1. 1Y. TakaokaK
  2. 18É. OcampoD45+2' sarı kart 45+2. dk
  3. 2M. LabordaD
  4. 6R. PrisoD81' sarı kart 81. dk
  5. 28T. JohnsonD
  6. 8O. LarrazO77' oyundan çıktı 77. dk
  7. 20A. CubasO
  8. 11E. SabbiO66' oyundan çıktı 66. dk
  9. 25R. GauldO
  10. 77Y. DiabyO
  11. 24B. WhiteF77' oyundan çıktı 77. dk
Yedekler
  • 14Bruno Steven Caicedo QuiñonezF66' oyuna girdi 66. dk
  • 23A. CvetkovićO77' oyuna girdi 77. dk
  • 41N. DjordjevicD
  • 19R. ElloumiF77' oyuna girdi 77. dk
  • 29M. GherasimencovD
  • 70Rui ModestoO
  • 7C. SabalyF
  • 32I. BoehmerK
  • 4R. VeselinovićD

Teknik direktör: J. Sørensen

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

St. Louis City için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 18, yenilen 7. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Vancouver Whitecaps için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 9, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 8 kez karşılaştı: St. Louis City 2, Vancouver Whitecaps 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,00 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Eylül 2026, Vancouver Whitecaps 1-3 St. Louis City.

Sıralama
2. (50 p) – 1. (51 p)
Form (son 5)
GGGGB – BMBGM
H2H (G-B-M)
2-2-4 (8 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %54
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%79 – %62
Korner ort. (maç)
8,4
iddaa MS 1-0-2
2,10 – 3,57 – 2,66
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

St. Louis City iç saha 14 maçta maç başına 2,43 gol attı, 1,36 gol yedi; Vancouver Whitecaps dış saha 13 maçta 2,00 attı, 1,23 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %71, konukta %54. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: St. Louis City %79, Vancouver Whitecaps %62. İlk yarıyı önde kapatma: St. Louis City 9/14, Vancouver Whitecaps 6/13.

Korner ve kart

Maç başına korner: St. Louis City 5,9, Vancouver Whitecaps 4,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,4. Maç başına kart: St. Louis City 1,9, Vancouver Whitecaps 2,9.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,10, 0 – 3,57, 2 – 2,66. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,44, Üst 1,38. Karşılıklı Gol: Var 1,35, Yok 2,57.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %63; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 8,4; son 5 maçta toplam 27 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 12 Ekim 2026 12:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

ABD · Major League Soccer puan durumu · Western Conference

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Vancouver Whitecaps 341978 7434 +4064 GMGGG
2FC Dallas 3315108 5950 +955 GBGMB
3San Jose Earthquakes 3314109 5648 +852 BBMBG
4St. Louis City 3314910 5848 +1051 BMMMM
5Houston Dynamo 3314910 4342 +151 BBBGM
6Los Angeles FC 33121110 5138 +1347 BGBBM
7Los Angeles Galaxy 33111111 4955 -644 MGBBG
8Portland Timbers 3312714 6061 -143 MBGGG
9Colorado Rapids 3312714 4647 -143 BBGBM
10Seattle Sounders 33111012 4245 -343 MBBMM
11Real Salt Lake 3312615 5151 042 BGGGM
12Minnesota United FC 33101112 5357 -441 BGBGG
13San Diego 3391113 5762 -538 BBBMG
14Austin 3381015 4263 -2134 MMGMM
15Sporting Kansas City 336522 3981 -4223 MMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Vancouver Whitecaps 171124 4416 +2835
2Colorado Rapids 171034 3119 +1233
3Los Angeles FC 17944 3218 +1431
4St. Louis City 17944 3623 +1331
5Portland Timbers 17944 3728 +931
6Real Salt Lake 16934 3121 +1030
7FC Dallas 16853 2922 +729
8Houston Dynamo 16853 1914 +529
9Los Angeles Galaxy 17764 2621 +527
10San Jose Earthquakes 17755 3026 +426
11Seattle Sounders 16745 2422 +225
12San Diego 16655 3729 +823
13Minnesota United FC 16475 2221 +119
14Austin 16466 2223 -118
15Sporting Kansas City 17359 2435 -1114
#TakımOGBMAYAVP
1Vancouver Whitecaps 17854 3018 +1229
2San Jose Earthquakes 16754 2622 +426
3FC Dallas 17755 3028 +226
4Houston Dynamo 17647 2428 -422
5Minnesota United FC 17647 3136 -522
6St. Louis City 16556 2225 -320
7Seattle Sounders 17467 1823 -518
8Los Angeles Galaxy 16457 2334 -1117
9Los Angeles FC 16376 1920 -116
10Austin 17449 2040 -2016
11San Diego 17368 2033 -1315
12Portland Timbers 163310 2333 -1012
13Real Salt Lake 173311 2030 -1012
14Colorado Rapids 162410 1528 -1310
15Sporting Kansas City 163013 1546 -319

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,10X3,5722,66

Çifte şans

1X1,32121,18X21,51

Karşılıklı gol

Var1,35Yok2,57

1,5 Alt / Üst

Alt5,32Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,44Üst1,38

3,5 Alt / Üst

Alt1,56Üst2,05

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Major League Soccer'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.