DC United 2-1 New York Red Bulls: Maç Sonucu ve İstatistikleri
DC United 2–1 New York Red Bulls (15 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 4–23, isabetli şut 3–5, topa sahip olma %26–%74, korner 3–11.
Maç özeti
DC United – New York Red Bulls maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Tai Baribo 5' (pen.), Silvan Hefti 45+5' (DC United); Eric Maxim Choupo-Moting 71' (New York Red Bulls). xG: DC United 1,3 – 2,7 New York Red Bulls.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- DC United: R. Weiler · New York Red Bulls: Michael Bradley
Maç akışı
DC United üstte · New York Red Bulls altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 5' gol: Tai Baribo (DC United)
- 19' sarı kart: Devin Padelford (New York Red Bulls)
- 22' sarı kart: Lucas Bartlett (DC United)
- 29' sarı kart: Jackson Hopkins (DC United)
- 45+5' gol: Silvan Hefti (DC United)
- 56' oyuncu değişikliği: Jackson Hopkins ↔ João Gabriel Martins Peglow (DC United)
- 56' oyuncu değişikliği: Oscar Avilez ↔ Jared Stroud (DC United)
- 57' oyuncu değişikliği: Justin Che ↔ Jahkeele Marshall-Rutty (New York Red Bulls)
- 57' oyuncu değişikliği: Cade Cowell ↔ Eric Maxim Choupo-Moting (New York Red Bulls)
- 57' oyuncu değişikliği: Adri Mehmeti ↔ Emil Forsberg (New York Red Bulls)
- 57' oyuncu değişikliği: Jorge Ruvalcaba ↔ Cameron Harper (New York Red Bulls)
- 67' sarı kart: Dylan Nealis (New York Red Bulls)
- 68' kırmızı kart: Lucas Bartlett (DC United)
- 70' oyuncu değişikliği: Brandon Servania ↔ Sean Nealis (DC United)
- 71' gol: Eric Maxim Choupo-Moting (New York Red Bulls)
- 73' sarı kart: Ronald Donkor (New York Red Bulls)
- 78' oyuncu değişikliği: Ronald Donkor ↔ Sekou Kone (New York Red Bulls)
Maç olayları
- DC UnitedNew York Red Bulls
- 78'Ronald Donkor ↔ Sekou KoneOyuncu değişikliği
- 73'Ronald DonkorSarı kart
- 71'Gol Eric Maxim Choupo-Moting 2–1Asist: Emil Forsberg
- Brandon Servania ↔ Sean NealisOyuncu değişikliği70'
- Lucas BartlettKırmızı kart68'
- 67'Dylan NealisSarı kart
- 57'Justin Che ↔ Jahkeele Marshall-RuttyOyuncu değişikliği
- 57'Cade Cowell ↔ Eric Maxim Choupo-MotingOyuncu değişikliği
- 57'Adri Mehmeti ↔ Emil ForsbergOyuncu değişikliği
- 57'Jorge Ruvalcaba ↔ Cameron HarperOyuncu değişikliği
- Jackson Hopkins ↔ João Gabriel Martins PeglowOyuncu değişikliği56'
- Oscar Avilez ↔ Jared StroudOyuncu değişikliği56'
- Gol Silvan Hefti 2–0Asist: Tai Baribo45+5'
- Jackson HopkinsSarı kart29'
- Lucas BartlettSarı kart22'
- 19'Devin PadelfordSarı kart
- Penaltı golü Tai Baribo 1–0Penaltı5'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 7/34 | %29 5/17 |
| Beraberlik | %35 12/34 | %29 5/17 |
| Mağlubiyet | %44 15/34 | %41 7/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %35 12/34 | %29 5/17 |
| Beraberlik | %18 6/34 | %18 3/17 |
| Mağlubiyet | %47 16/34 | %53 9/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,15 (39 gol) | 1,18 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,79 (61 gol) | 1,71 (29 gol) |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,41 (48 gol) | 1,24 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,82 (62 gol) | 1,94 (33 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %59 20/34 | %59 10/17 |
| 1,5 Üst | %76 26/34 | %76 13/17 |
| 2,5 Üst | %62 21/34 | %65 11/17 |
| 3,5 Üst | %32 11/34 | %29 5/17 |
| Gol yememe | %18 6/34 | %18 3/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %59 20/34 | %71 12/17 |
| 1,5 Üst | %85 29/34 | %82 14/17 |
| 2,5 Üst | %59 20/34 | %65 11/17 |
| 3,5 Üst | %38 13/34 | %41 7/17 |
| Gol yememe | %18 6/34 | %18 3/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,5 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %76 26/34 | %88 15/17 |
| 8,5 Üst | %68 23/34 | %76 13/17 |
| 9,5 Üst | %50 17/34 | %59 10/17 |
| 10,5 Üst | %47 16/34 | %53 9/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,7 | 11,9 |
| 7,5 Üst | %79 27/34 | %94 16/17 |
| 8,5 Üst | %71 24/34 | %88 15/17 |
| 9,5 Üst | %59 20/34 | %76 13/17 |
| 10,5 Üst | %50 17/34 | %59 10/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %76 26/34 | %82 14/17 |
| 3,5 Üst | %56 19/34 | %59 10/17 |
| 4,5 Üst | %44 15/34 | %53 9/17 |
| 5,5 Üst | %26 9/34 | %29 5/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %82 28/34 | %94 16/17 |
| 3,5 Üst | %47 16/34 | %53 9/17 |
| 4,5 Üst | %32 11/34 | %24 4/17 |
| 5,5 Üst | %15 5/34 | %12 2/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %74 25/34 | %76 13/17 |
| 7,5 Üst | %74 25/34 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %62 21/34 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %50 17/34 | %47 8/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,3 | 11,0 |
| 6,5 Üst | %88 30/34 | %88 15/17 |
| 7,5 Üst | %79 27/34 | %82 14/17 |
| 8,5 Üst | %68 23/34 | %76 13/17 |
| 9,5 Üst | %53 18/34 | %53 9/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 10/34 | %41 7/17 |
| Berabere | %32 11/34 | %24 4/17 |
| Geride | %38 13/34 | %35 6/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %35 12/34 | %29 5/17 |
| Berabere | %26 9/34 | %29 5/17 |
| Geride | %38 13/34 | %41 7/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
DC United (34 maç)
New York Red Bulls (34 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
DC United (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 8 | 8 |
| 31-45 | 6 | 10 |
| 46-60 | 6 | 10 |
| 61-75 | 4 | 12 |
| 76-90 | 10 | 13 |
New York Red Bulls (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 8 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 8 | 8 |
| 46-60 | 7 | 12 |
| 61-75 | 4 | 8 |
| 76-90 | 9 | 12 |
Kartlar
DC United
Sarı 67 · Kırmızı 2 (34 maç · maç başı sarı 2,0)
New York Red Bulls
Sarı 68 · Kırmızı 2 (34 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 499 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
DC United: iç saha, 17 maç · New York Red Bulls: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
DC United – New York Red Bulls ilk 11'ler
DC United · 4-3-3
- 1S. JohnsonK
- 5S. HeftiD45+5' gol 45+5. dk
- 3L. BartlettD22' sarı kart 22. dk68' kırmızı kart 68. dk
- 15K. RowlesD
- 6K. KurokawaD
- 2K. NonoO
- 21A. DozzellO
- 23B. ServaniaO70' oyundan çıktı 70. dk
- 32O. AvilezF56' oyundan çıktı 56. dk
- 9T. BariboF5' gol 5. dk45+5' asist 45+5. dk
- 25J. HopkinsF29' sarı kart 29. dk56' oyundan çıktı 56. dk
- 8J. StroudO56' oyuna girdi 56. dk
- 4M. PeltolaD
- 22N. OrdazF
- 13S. NealisD70' oyuna girdi 70. dk
- 26A. BonoK
- 7PeglowF56' oyuna girdi 56. dk
- 27Nikola MarkovicD
- 48Gavin TurnerO
- 40K. CastilloO
Teknik direktör: R. Weiler
New York Red Bulls · 4-3-3
- 34E. HorvathK
- 12D. NealisD67' sarı kart 67. dk
- 2J. CheD57' oyundan çıktı 57. dk
- 14J. BazánD
- 59D. PadelfordD19' sarı kart 19. dk
- 48R. DonkorO73' sarı kart 73. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 15A. MehmetiO57' oyundan çıktı 57. dk
- 37M. SofoO
- 11J. RuvalcabaF57' oyundan çıktı 57. dk
- 16J. HallF
- 7C. CowellF57' oyundan çıktı 57. dk
- 45C. FaelloD
- 56M. Dos SantosD
- 13E. Choupo-MotingF57' oyuna girdi 57. dk71' gol 71. dk
- 10E. ForsbergO57' oyuna girdi 57. dk71' asist 71. dk
- 17C. HarperF57' oyuna girdi 57. dk
- 60S. KoneO78' oyuna girdi 78. dk
- 3J. Marshall-RuttyD57' oyuna girdi 57. dk
- 77J. McCarthyK
- 79R. MosqueraF
Teknik direktör: Michael Bradley
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
ABD · Major League Soccer puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
DC United son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. New York Red Bulls son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 6 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 26 maçta galibiyetler DC United 4 – New York Red Bulls 13; 9 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 23 Nisan 2026, New York Red Bulls 4-4 DC United.
- Sıralama
- 12. (30 p) – 8. (36 p)
- Form (son 5)
- MMBMB – GMGGM
- H2H (G-B-M)
- 4-9-13 (26 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %57
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %64 – %64
- Korner ort. (maç)
- 11,3
- iddaa MS 1-0-2
- 2,10 – 3,56 – 2,68
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
DC United iç saha 14 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,79 gol yedi; New York Red Bulls dış saha 14 maçta 1,14 attı, 1,79 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: DC United %71, New York Red Bulls %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: DC United %64, New York Red Bulls %64. İlk yarıyı önde kapatma: DC United 6/14, New York Red Bulls 4/14.
Korner ve kart
Maç başına korner: DC United 5,4, New York Red Bulls 5,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,3. Maç başına kart: DC United 1,9, New York Red Bulls 2,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,10, 0 – 3,56, 2 – 2,68. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,59, Üst 1,34. Karşılıklı Gol: Var 1,31, Yok 2,72.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %64; KG var ortalaması %64; maç başına toplam korner ortalaması 11,3; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 12 Ekim 2026 12:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
ABD · Major League Soccer puan durumu · Eastern Conference
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nashville SC | 34 | +46 | 77 |
| 2 | Inter Miami | 34 | +21 | 60 |
| 3 | New England Revolution | 34 | +8 | 58 |
| 4 | Chicago Fire | 34 | +10 | 55 |
| 5 | Charlotte | 34 | +15 | 54 |
| 6 | Philadelphia Union | 34 | +14 | 50 |
| 7 | Columbus Crew | 34 | +7 | 47 |
| 8 | Orlando City SC | 34 | -15 | 46 |
| 9 | FC Cincinnati | 34 | -8 | 46 |
| 10 | New York Red Bulls | 34 | -14 | 42 |
| 11 | New York City FC | 34 | +4 | 42 |
| 12 | Toronto FC | 34 | -15 | 39 |
| 13 | Atlanta United FC | 34 | -17 | 33 |
| 14 | DC United | 34 | -22 | 33 |
| 15 | CF Montreal | 34 | -32 | 26 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nashville SC | 17 | +34 | 47 |
| 2 | New England Revolution | 17 | +11 | 35 |
| 3 | Charlotte | 17 | +21 | 34 |
| 4 | Orlando City SC | 17 | +11 | 33 |
| 5 | FC Cincinnati | 17 | +7 | 30 |
| 6 | Philadelphia Union | 17 | +13 | 29 |
| 7 | Columbus Crew | 17 | +10 | 29 |
| 8 | Chicago Fire | 17 | +8 | 29 |
| 9 | Inter Miami | 17 | +15 | 27 |
| 10 | Toronto FC | 17 | +3 | 27 |
| 11 | New York Red Bulls | 17 | -2 | 24 |
| 12 | New York City FC | 17 | +6 | 21 |
| 13 | DC United | 17 | -9 | 20 |
| 14 | CF Montreal | 17 | -6 | 17 |
| 15 | Atlanta United FC | 17 | -7 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter Miami | 17 | +6 | 33 |
| 2 | Nashville SC | 17 | +12 | 30 |
| 3 | Chicago Fire | 17 | +2 | 26 |
| 4 | New England Revolution | 17 | -3 | 23 |
| 5 | Philadelphia Union | 17 | +1 | 21 |
| 6 | New York City FC | 17 | -2 | 21 |
| 7 | Charlotte | 17 | -6 | 20 |
| 8 | Columbus Crew | 17 | -3 | 18 |
| 9 | New York Red Bulls | 17 | -12 | 18 |
| 10 | Atlanta United FC | 17 | -10 | 16 |
| 11 | FC Cincinnati | 17 | -15 | 16 |
| 12 | DC United | 17 | -13 | 13 |
| 13 | Orlando City SC | 17 | -26 | 13 |
| 14 | Toronto FC | 17 | -18 | 12 |
| 15 | CF Montreal | 17 | -26 | 9 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Major League Soccer'de oynanan diğer maçlar
- 02:30 Columbus Crew 3–1 Charlotte FC
- 02:30 FC Cincinnati 2–3 New England Revolution
- 02:30 Inter Miami CF 2–0 New York City
- 02:30 Montreal Impact 0–3 Atlanta United
- 02:30 Toronto FC 3–3 Orlando City
- 03:30 Chicago Fire 1–3 Philadelphia Union
- 03:30 FC Dallas 1–0 Seattle Sounders
- 03:30 Nashville SC 4–0 Kansas City
- 03:30 Saint Louis City SC 0–0 Vancouver Whitecaps
- 04:30 Colorado Rapids 2–2 Minnesota United
- 04:30 Real Salt Lake 1–1 San Jose Earthquakes
- 05:30 LA Galaxy 2–0 Portland Timbers
- 05:30 Los Angeles FC 3–1 Austin FC
- 05:30 San Diego FC 3–3 Houston Dynamo
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
