Sporting Gijon – Real Valladolid
Sporting Gijon – Real Valladolid: 8 Kasım 20:30, İspanya · Segunda División, 13. hafta. Bu sezon Sporting Gijon evinde 6 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet; Real Valladolid deplasmanda 6 maçta 0 galibiyet, 3 beraberlik, 3 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 8,1; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 14 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- El Molinón-Enrique Castro Quini, Gijon
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Sporting Gijon | Real Valladolid |
|---|---|---|
| Lig sırası | 7. · 22 puan | 13. · 15 puan |
| Form (son 5) | GGMGG | GMMGG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,00 – 1,00 | 0,83 – 1,50 |
| 2,5 Üst biten | %33 | %33 |
| Karşılıklı gol | %33 | %67 |
| Gol yemediği | %33 | %0 |
| Aralarında (G-B-M) | 2-3-6 (11 maç, Sporting Gijon bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Sporting Gijon iç sahada (6 maç), Real Valladolid deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Sporting Gijon iç sahada (6 maç) · Real Valladolid deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Sporting Gijon iç sahada 6 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Valladolid deplasmanda bu sezon kazanamadı: 6 maçta 3 beraberlik, 3 mağlubiyet.
- Valladolid, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiSporting Gijon
7. sıra · 22 puan · 12 maç · averaj 0
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMGG
- 01.11 AD Ceuta FC 0–2 Sporting Gijon G
- 29.10 Guijuelo 1–3 Sporting Gijon G
- 25.10 Castellón 4–0 Sporting Gijon M
- 17.10 Sporting Gijon 2–1 Albacete G
- 11.10 Cadiz 0–1 Sporting Gijon G
Real Valladolid
13. sıra · 15 puan · 12 maç · averaj +1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMGG
- 02.11 Real Valladolid 4–3 Leganes G
- 29.10 Covadonga 0–1 Real Valladolid G
- 23.10 Granada CF 2–1 Real Valladolid M
- 18.10 Real Valladolid 2–3 Eldense M
- 12.10 Real Valladolid 5–0 Albacete G
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Sporting Gijon 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-6). Son 5 maçta Real Valladolid 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 13-8). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 11 kez karşılaştı: Sporting Gijon 2, Real Valladolid 6 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Ağustos 2026, Sporting Gijon 2-4 Real Valladolid.
Gol istatistikleri
Sporting Gijon iç saha 6 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,00 gol yedi; Real Valladolid dış saha 6 maçta 0,83 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Sporting Gijon %33, Real Valladolid %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sporting Gijon %33, Real Valladolid %67. İlk yarıyı önde kapatma: Sporting Gijon 3/6, Real Valladolid 1/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Sporting Gijon 3,7, Real Valladolid 4,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,1. Maç başına kart: Sporting Gijon 2,0, Real Valladolid 4,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,24, 0 – 2,92, 2 – 2,77. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,55, Üst 1,98. Karşılıklı Gol: Var 1,72, Yok 1,75.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 8,1; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 14 gol yediler.
- Sıralama
- 7. (22 p) – 13. (15 p)
- Form (son 5)
- GGMGG – GGMMG
- H2H (G-B-M)
- 2-3-6 (11 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %67
- Korner ort. (maç)
- 8,1
- iddaa MS 1-0-2
- 2,24 – 2,92 – 2,77
Veri: 7 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %58 7/12 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 4/12 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %42 5/12 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (13 gol)ligde 17.–18. · lig ortalamasından 0,30 düşük | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,08 (13 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasından 0,29 düşük | 1,00 (6 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (20 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasından 0,29 yüksek | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,58 (19 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,21 yüksek | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %25 3/12ligde 22. · lig ortalamasından 28 puan düşük | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %33 4/12ligde 19.–21. · lig ortalamasından 18 puan düşük | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12ligde 9.–13. · lig ortalamasından 5 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %58 7/12ligde 7.–10. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,7 | 8,2 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %17 2/12 | %0 0/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,6 | 7,0 |
| 2,5 Üst | %100 12/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %100 12/12 | %100 6/6 |
| 4,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 5,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,8 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Berabere | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Geride | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %42 5/12 | %67 4/6 |
| Geride | %25 3/12 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sporting Gijon (12 maç)
Real Valladolid (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sporting Gijon (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 3 | 0 |
| 76-90 | 3 | 6 |
Real Valladolid (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 5 | 3 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 0 | 5 |
| 76-90 | 1 | 3 |
Kartlar
Sporting Gijon
Sarı 33 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,8)
Real Valladolid
Sarı 36 · Kırmızı 4 (12 maç · maç başı sarı 3,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Sporting Gijon: iç saha, 6 maç · Real Valladolid: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
İspanya · Segunda División puan durumu · Segunda
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 12 | +18 | 27 |
| 2 | Almeria | 12 | +13 | 26 |
| 3 | Burgos | 13 | +5 | 24 |
| 4 | Eibar | 12 | +7 | 23 |
| 5 | Granada CF | 12 | +6 | 23 |
| 6 | Mallorca | 12 | +8 | 22 |
| 7 | Sporting Gijon | 12 | 0 | 22 |
| 8 | Girona | 12 | +11 | 21 |
| 9 | Oviedo | 13 | +3 | 21 |
| 10 | Cordoba | 13 | 0 | 19 |
| 11 | Sabadell | 12 | +1 | 17 |
| 12 | Las Palmas | 12 | -4 | 17 |
| 13 | Valladolid | 12 | +1 | 15 |
| 14 | Tenerife | 12 | -2 | 15 |
| 15 | Eldense | 12 | -4 | 14 |
| 16 | Celta de Vigo II | 13 | -6 | 13 |
| 17 | Leganes | 13 | -12 | 12 |
| 18 | FC Andorra | 12 | -5 | 11 |
| 19 | Real Sociedad II | 12 | -7 | 11 |
| 20 | Cadiz | 13 | -2 | 10 |
| 21 | Albacete | 13 | -11 | 10 |
| 22 | AD Ceuta FC | 13 | -20 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Burgos | 8 | +5 | 17 |
| 2 | Almeria | 6 | +10 | 16 |
| 3 | Mallorca | 6 | +9 | 15 |
| 4 | Girona | 7 | +10 | 14 |
| 5 | Valladolid | 6 | +5 | 12 |
| 6 | Cordoba | 6 | +3 | 12 |
| 7 | Castellón | 5 | +11 | 11 |
| 8 | Sabadell | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Eibar | 6 | +3 | 11 |
| 10 | Granada CF | 5 | +4 | 10 |
| 11 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Tenerife | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Celta de Vigo II | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Cadiz | 8 | +2 | 8 |
| 15 | Oviedo | 6 | +2 | 8 |
| 16 | Eldense | 6 | +1 | 8 |
| 17 | Las Palmas | 6 | -2 | 8 |
| 18 | Leganes | 6 | -3 | 7 |
| 19 | FC Andorra | 6 | -1 | 6 |
| 20 | Albacete | 6 | -2 | 6 |
| 21 | Real Sociedad II | 6 | -4 | 4 |
| 22 | AD Ceuta FC | 7 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Granada CF | 7 | +2 | 13 |
| 3 | Oviedo | 7 | +1 | 13 |
| 4 | Eibar | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 12 |
| 6 | Almeria | 6 | +3 | 10 |
| 7 | Las Palmas | 6 | -2 | 9 |
| 8 | Girona | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Burgos | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Mallorca | 6 | -1 | 7 |
| 11 | Cordoba | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Real Sociedad II | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sabadell | 7 | -3 | 6 |
| 14 | Tenerife | 6 | -4 | 6 |
| 15 | Eldense | 6 | -5 | 6 |
| 16 | FC Andorra | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Leganes | 7 | -9 | 5 |
| 18 | Celta de Vigo II | 6 | -6 | 4 |
| 19 | Albacete | 7 | -9 | 4 |
| 20 | Valladolid | 6 | -4 | 3 |
| 21 | Cadiz | 5 | -4 | 2 |
| 22 | AD Ceuta FC | 6 | -14 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
Çifte Şans
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 1.5
1. Yarı / Maç Sonucu
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Toplam Gol
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
