Real Valladolid 2-3 Club Deportivo Eldense: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Real Valladolid 2–3 Club Deportivo Eldense (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–2. Şut 15–12, isabetli şut 5–4, topa sahip olma %57–%43, korner 13–2.
Maç özeti
Real Valladolid – Club Deportivo Eldense maçı 2-3 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı. Goller: Adrian Arnu 23', Victor Barbera 83' (Real Valladolid); Jorge Rastrojo 41', Aingeru Olabarrieta 45+1', Mariano Emilio Carmona Cerezo 90+5' (Club Deportivo Eldense). xG: Real Valladolid 1,5 – 2,0 Club Deportivo Eldense.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Real Valladolid: Fran Escribá · Club Deportivo Eldense: Javi Calleja
Maç akışı
Real Valladolid üstte · Club Deportivo Eldense altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 23' gol: Adrian Arnu (Real Valladolid)
- 30' oyuncu değişikliği: Juan Miguel Latasa ↔ Victor Barbera (Real Valladolid)
- 34' sarı kart: Fidel (Club Deportivo Eldense)
- 41' gol: Jorge Rastrojo (Club Deportivo Eldense)
- 45+1' gol: Aingeru Olabarrieta (Club Deportivo Eldense)
- 45+5' sarı kart: Justin Smith (Club Deportivo Eldense)
- 45+5' sarı kart: Thiago Ezequiel Ojeda (Real Valladolid)
- 57' sarı kart: Víctor Fernández (Real Valladolid)
- 62' sarı kart: Jorge Rastrojo (Club Deportivo Eldense)
- 64' oyuncu değişikliği: Justin Smith ↔ Marcos Bustillo Aquesolo (Club Deportivo Eldense)
- 64' oyuncu değişikliği: Jorge Rastrojo ↔ Mariano Emilio Carmona Cerezo (Club Deportivo Eldense)
- 66' oyuncu değişikliği: Thiago Ezequiel Ojeda ↔ Tay Abed (Real Valladolid)
- 66' oyuncu değişikliği: Álvaro Pérez Campo ↔ Iván Alejo (Real Valladolid)
- 72' kırmızı kart: Víctor Fernández (Real Valladolid)
- 73' oyuncu değişikliği: Javi Martínez ↔ Jorge Martin Camunas (Club Deportivo Eldense)
- 76' oyuncu değişikliği: Adrian Arnu ↔ Robin van Duiven (Real Valladolid)
- 76' oyuncu değişikliği: Julien Ponceau ↔ Kaj de Rooij (Real Valladolid)
- 78' sarı kart: Juan Larios López (Club Deportivo Eldense)
- 81' oyuncu değişikliği: Fidel ↔ Manuel Nieto (Club Deportivo Eldense)
- 81' oyuncu değişikliği: Juan Larios López ↔ Iker Recio Ortega (Club Deportivo Eldense)
- 82' sarı kart: Iván Alejo (Real Valladolid)
- 83' gol: Victor Barbera (Real Valladolid)
- 90+5' gol: Mariano Emilio Carmona Cerezo (Club Deportivo Eldense)
Maç olayları
- Real ValladolidClub Deportivo Eldense
- 90+5'Gol Mariano Emilio Carmona Cerezo 2–3Asist: Aingeru Olabarrieta
- Gol Victor Barbera 2–2Asist: Tay Abed83'
- Iván AlejoSarı kart82'
- 81'Fidel ↔ Manuel NietoOyuncu değişikliği
- 81'Juan Larios López ↔ Iker Recio OrtegaOyuncu değişikliği
- 78'Juan Larios LópezSarı kart
- Adrian Arnu ↔ Robin van DuivenOyuncu değişikliği76'
- Julien Ponceau ↔ Kaj de RooijOyuncu değişikliği76'
- 73'Javi Martínez ↔ Jorge Martin CamunasOyuncu değişikliği
- Víctor FernándezKırmızı kart72'
- Thiago Ezequiel Ojeda ↔ Tay AbedOyuncu değişikliği66'
- Álvaro Pérez Campo ↔ Iván AlejoOyuncu değişikliği66'
- 64'Justin Smith ↔ Marcos Bustillo AquesoloOyuncu değişikliği
- 64'Jorge Rastrojo ↔ Mariano Emilio Carmona CerezoOyuncu değişikliği
- 62'Jorge RastrojoSarı kart
- Víctor FernándezSarı kart57'
- 45+5'Justin SmithSarı kart
- Thiago Ezequiel OjedaSarı kart45+5'
- 45+1'Gol Aingeru Olabarrieta 1–2Asist: Ramón Vila Rovira
- 41'Gol Jorge Rastrojo 1–1Asist: Javi Martínez
- 34'FidelSarı kart
- Juan Miguel Latasa ↔ Victor BarberaOyuncu değişikliği30'
- Gol Adrian Arnu 1–0Asist: Julien Ponceau23'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 4/12 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %67 4/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (20 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasından 0,29 yüksek | 2,50 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,58 (19 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,21 yüksek | 1,67 (10 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (13 gol)ligde 17.–18. · lig ortalamasından 0,30 düşük | 0,67 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,42 (17 gol)ligde 12.–13. · lig ortalamasında | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12ligde 9.–13. · lig ortalamasından 5 puan yüksek | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %58 7/12ligde 7.–10. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 5/12ligde 17.–18. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %17 1/6 |
| 1,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %50 6/12ligde 13.–15. · lig ortalamasında | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 9,2 |
| 7,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,9 | 11,2 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,6 | 6,2 |
| 2,5 Üst | %100 12/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %100 12/12 | %100 6/6 |
| 4,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 5,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,8 | 10,7 |
| 6,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 7,3 |
| 6,5 Üst | %75 9/12 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Berabere | %42 5/12 | %17 1/6 |
| Geride | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Geride | %50 6/12 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Real Valladolid (12 maç)
Club Deportivo Eldense (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Real Valladolid (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 5 | 3 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 0 | 5 |
| 76-90 | 1 | 3 |
Club Deportivo Eldense (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 6 | 3 |
Kartlar
Real Valladolid
Sarı 36 · Kırmızı 4 (12 maç · maç başı sarı 3,0)
Club Deportivo Eldense
Sarı 28 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Real Valladolid: iç saha, 6 maç · Club Deportivo Eldense: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Real Valladolid – Club Deportivo Eldense ilk 11'ler
Real Valladolid · 4-1-3-2
- 1Álvaro AcevesK
- 2TrilliD66' oyundan çıktı 66. dk
- 15Pablo TomeoD
- 4David TorresD
- 27Iván GarrielD
- 24S. JurićO
- 8T. OjedaO45+5' sarı kart 45+5. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 30Víctor FernándezO57' sarı kart 57. dk72' kırmızı kart 72. dk
- 21J. PonceauO23' asist 23. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 9Juanmi LatasaF30' oyundan çıktı 30. dk
- 19Adrian ArnuncioF23' gol 23. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 16Álex BalboaO
- 14Iván AlejoF66' oyuna girdi 66. dk82' sarı kart 82. dk
- 3Homam AhmedD
- 17Victor BarberáF30' oyuna girdi 30. dk83' gol 83. dk
- 11Yeray CabanzónF
- 18ClercD
- 6M. LachuerO
- 13Dani MartínK
- 5Ramón MartínezD
- 22K. de RooijF76' oyuna girdi 76. dk
- 20R. DuivenF76' oyuna girdi 76. dk
- 23T. AbedF66' oyuna girdi 66. dk83' asist 83. dk
Teknik direktör: Fran Escribá
Club Deportivo Eldense · 4-2-3-1
- 1Ramón VilaK45+1' asist 45+1. dk
- 17Jesús ClementeD
- 5Alex SerradellD
- 4F. SmandD
- 3Juan LariosD78' sarı kart 78. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 15Carlos GuiraoO
- 14J. SmithO45+5' sarı kart 45+5. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 10FidelO34' sarı kart 34. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 24Javi MartínezO41' asist 41. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 33Aingeru OlabarrietaO45+1' gol 45+1. dk90+5' asist 90+5. dk
- 7Jorge RastrojoF41' gol 41. dk62' sarı kart 62. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 11Manu NietoF81' oyuna girdi 81. dk
- 23Jordi MartínD73' oyuna girdi 73. dk
- 19A. IbarrondoF
- 9M. CarmonaF64' oyuna girdi 64. dk90+5' gol 90+5. dk
- 8Marcos BustilloO64' oyuna girdi 64. dk
- 22J. YandaD
- 2Iker RecioD81' oyuna girdi 81. dk
- 29Dinis RodriguesF
- 13JuanpaK
- 34J. OlaizolaD
Teknik direktör: Javi Calleja
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İspanya · Segunda División puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Real Valladolid son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 11 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Club Deportivo Eldense 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-5).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Real Valladolid 2 – Club Deportivo Eldense 0; 0 beraberlik var. Son maç: 13 Nisan 2024, Real Valladolid 1-0 Club Deportivo Eldense.
- Sıralama
- 11. (12 p) – 15. (11 p)
- Form (son 5)
- GBGBM – GGMMG
- H2H (G-B-M)
- 2-0-0 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %0
- Korner ort. (maç)
- 8,5
- iddaa MS 1-0-2
- 1,81 – 3,15 – 3,71
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Real Valladolid iç saha 4 maçta maç başına 2,25 gol attı, 1,00 gol yedi; Club Deportivo Eldense dış saha 4 maçta 0,25 attı, 1,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Real Valladolid %25, Club Deportivo Eldense %0. İlk yarıyı önde kapatma: Real Valladolid 2/4, Club Deportivo Eldense 0/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Real Valladolid 3,2, Club Deportivo Eldense 6,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,5. Maç başına kart: Real Valladolid 2,5, Club Deportivo Eldense 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,81, 0 – 3,15, 2 – 3,71. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,66, Üst 1,86. Karşılıklı Gol: Var 1,71, Yok 1,80.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %12; maç başına toplam korner ortalaması 8,5; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Segunda División puan durumu · Segunda
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 12 | +18 | 27 |
| 2 | Almeria | 12 | +13 | 26 |
| 3 | Burgos | 13 | +5 | 24 |
| 4 | Eibar | 12 | +7 | 23 |
| 5 | Granada CF | 12 | +6 | 23 |
| 6 | Mallorca | 12 | +8 | 22 |
| 7 | Sporting Gijon | 12 | 0 | 22 |
| 8 | Girona | 12 | +11 | 21 |
| 9 | Oviedo | 13 | +3 | 21 |
| 10 | Cordoba | 13 | 0 | 19 |
| 11 | Sabadell | 12 | +1 | 17 |
| 12 | Las Palmas | 12 | -4 | 17 |
| 13 | Valladolid | 12 | +1 | 15 |
| 14 | Tenerife | 12 | -2 | 15 |
| 15 | Eldense | 12 | -4 | 14 |
| 16 | Celta de Vigo II | 13 | -6 | 13 |
| 17 | Leganes | 13 | -12 | 12 |
| 18 | FC Andorra | 12 | -5 | 11 |
| 19 | Real Sociedad II | 12 | -7 | 11 |
| 20 | Cadiz | 13 | -2 | 10 |
| 21 | Albacete | 13 | -11 | 10 |
| 22 | AD Ceuta FC | 13 | -20 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Burgos | 8 | +5 | 17 |
| 2 | Almeria | 6 | +10 | 16 |
| 3 | Mallorca | 6 | +9 | 15 |
| 4 | Girona | 7 | +10 | 14 |
| 5 | Valladolid | 6 | +5 | 12 |
| 6 | Cordoba | 6 | +3 | 12 |
| 7 | Castellón | 5 | +11 | 11 |
| 8 | Sabadell | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Eibar | 6 | +3 | 11 |
| 10 | Granada CF | 5 | +4 | 10 |
| 11 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Tenerife | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Celta de Vigo II | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Cadiz | 8 | +2 | 8 |
| 15 | Oviedo | 6 | +2 | 8 |
| 16 | Eldense | 6 | +1 | 8 |
| 17 | Las Palmas | 6 | -2 | 8 |
| 18 | Leganes | 6 | -3 | 7 |
| 19 | FC Andorra | 6 | -1 | 6 |
| 20 | Albacete | 6 | -2 | 6 |
| 21 | Real Sociedad II | 6 | -4 | 4 |
| 22 | AD Ceuta FC | 7 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Granada CF | 7 | +2 | 13 |
| 3 | Oviedo | 7 | +1 | 13 |
| 4 | Eibar | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 12 |
| 6 | Almeria | 6 | +3 | 10 |
| 7 | Las Palmas | 6 | -2 | 9 |
| 8 | Girona | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Burgos | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Mallorca | 6 | -1 | 7 |
| 11 | Cordoba | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Real Sociedad II | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sabadell | 7 | -3 | 6 |
| 14 | Tenerife | 6 | -4 | 6 |
| 15 | Eldense | 6 | -5 | 6 |
| 16 | FC Andorra | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Leganes | 7 | -9 | 5 |
| 18 | Celta de Vigo II | 6 | -6 | 4 |
| 19 | Albacete | 7 | -9 | 4 |
| 20 | Valladolid | 6 | -4 | 3 |
| 21 | Cadiz | 5 | -4 | 2 |
| 22 | AD Ceuta FC | 6 | -14 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Segunda División'de oynanan diğer maçlar
- 15:00 AD Ceuta 1–2 Real Oviedo
- 17:15 Granada 2–0 Cadiz
- 19:30 Girona 2–0 FC Andorra
- 22:00 CF Burgos 1–0 CE Sabadell FC
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
