Rosenborg 4-1 Start: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Rosenborg 4–1 Start (7 Kasım 2026). İlk yarı 2–0. Şut 17–9, isabetli şut 5–2, topa sahip olma %71–%29, korner 6–3.
Paylaş
Maç özeti
Rosenborg – Start maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. xG: Rosenborg 2,1 – 0,6 Start.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Lerkendal Stadion, Trondheim
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Rosenborg: Freyr Alexandersson · Start: A. Karadas
Maç akışı
Rosenborg üstteStart altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %67 · 2 şut · 0,1
- 16–30'Dep %61 · 4 şut · 0,3
- 31–45+'Ev %81 · 5 şut · 0,7
- 46–60'Ev %91 · 4 şut · 0,4
- 61–75'Ev %62 · 4 şut · 0,1
- 76–90+'Ev %64 · 1 şut · 0,8
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Rosenborg, Dep = Start.
Maç olayları
- RosenborgStart
- 90+3'Gol Nikolaos Koutsakos 3–1Asist: Deni Dashaev
- Penaltı golü Amin Chiakha 3–0Penaltı88'
- Iver FossumVAR: penaltı onaylandı86'
- Jonas Svensson ↔ David DurisOyuncu değişikliği82'
- Aslak Fonn Witry ↔ Jonas Sogaard MortensenOyuncu değişikliği82'
- 82'Steve Mvoue ↔ nikola jojicOyuncu değişikliği
- 79'Deni DashaevSarı kart
- Ole SelnaesSarı kart74'
- Mathias Ullereng Kjolo ↔ Iver FossumOyuncu değişikliği72'
- 72'Jesper Cornelius ↔ Nikolaos KoutsakosOyuncu değişikliği
- 72'Mikael Ugland ↔ Eirik SchulzeOyuncu değişikliği
- Noah Sahsah ↔ Jesper Reitan SundeOyuncu değişikliği71'
- 63'Hakon Lorentzen ↔ Marius NordalOyuncu değişikliği
- Nemcik TomasSarı kart57'
- 53'Johan MeyerSarı kart
- 45+1'Erlend SegbergSarı kart
- Gol Jonas Svensson 2–042'
- Gol Ole Selnaes 1–0Asist: Jonas Svensson27'
Rosenborg iç sahada (13 maç) · Start deplasmanda (13 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 6 maç (2018'den beri)
5 Rosenborg1 berabere0 Start
- Rosenborg iç sahada 13 maçta 8 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Start deplasmanda 13 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 11 mağlubiyet aldı.
- Start, deplasman maçlarında 13 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Rosenborg
Start
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %54 14/26 | %62 8/13 |
| Beraberlik | %15 4/26 | %23 3/13 |
| Mağlubiyet | %31 8/26 | %15 2/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %19 5/26 | %8 1/13 |
| Beraberlik | %15 4/26 | %8 1/13 |
| Mağlubiyet | %65 17/26 | %85 11/13 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,04 (53 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,41 yüksek | 2,46 (32 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,23 (32 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,40 düşük | 1,15 (15 gol) |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,04 (27 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,59 düşük | 0,92 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,27 (59 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,64 yüksek | 3,00 (39 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 11/26ligde 16. · lig ortalamasından 18 puan düşük | %62 8/13 |
| 1,5 Üst | %96 25/26 | %100 13/13 |
| 2,5 Üst | %65 17/26ligde 7. · lig ortalamasında | %69 9/13 |
| 3,5 Üst | %35 9/26 | %46 6/13 |
| Gol yememe | %38 10/26 | %31 4/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 15/26ligde 10. · lig ortalamasında | %69 9/13 |
| 1,5 Üst | %88 23/26 | %100 13/13 |
| 2,5 Üst | %58 15/26ligde 12. · lig ortalamasından 6 puan düşük | %77 10/13 |
| 3,5 Üst | %31 8/26 | %38 5/13 |
| Gol yememe | %12 3/26 | %0 0/13 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,6 | 11,5 |
| 7,5 Üst | %88 23/26 | %85 11/13 |
| 8,5 Üst | %73 19/26 | %69 9/13 |
| 9,5 Üst | %62 16/26 | %54 7/13 |
| 10,5 Üst | %54 14/26 | %54 7/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 9,3 |
| 7,5 Üst | %77 20/26 | %69 9/13 |
| 8,5 Üst | %65 17/26 | %62 8/13 |
| 9,5 Üst | %46 12/26 | %31 4/13 |
| 10,5 Üst | %35 9/26 | %31 4/13 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %73 19/26 | %69 9/13 |
| 3,5 Üst | %62 16/26 | %54 7/13 |
| 4,5 Üst | %35 9/26 | %23 3/13 |
| 5,5 Üst | %12 3/26 | %8 1/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %69 18/26 | %85 11/13 |
| 3,5 Üst | %46 12/26 | %62 8/13 |
| 4,5 Üst | %35 9/26 | %46 6/13 |
| 5,5 Üst | %15 4/26 | %23 3/13 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,0 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %88 23/26 | %92 12/13 |
| 7,5 Üst | %73 19/26 | %62 8/13 |
| 8,5 Üst | %65 17/26 | %54 7/13 |
| 9,5 Üst | %50 13/26 | %46 6/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %69 18/26 | %77 10/13 |
| 7,5 Üst | %54 14/26 | %54 7/13 |
| 8,5 Üst | %42 11/26 | %46 6/13 |
| 9,5 Üst | %35 9/26 | %38 5/13 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 12/26 | %62 8/13 |
| Berabere | %35 9/26 | %38 5/13 |
| Geride | %19 5/26 | %0 0/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 6/26 | %15 2/13 |
| Berabere | %31 8/26 | %46 6/13 |
| Geride | %46 12/26 | %38 5/13 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Rosenborg (26 maç)
Start (26 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Rosenborg (23 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 8 | 5 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 9 | 4 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 4 | 6 |
| 76-90 | 12 | 4 |
Start (25 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 3 |
| 16-30 | 2 | 12 |
| 31-45 | 8 | 8 |
| 46-60 | 4 | 6 |
| 61-75 | 2 | 12 |
| 76-90 | 6 | 14 |
Kartlar
Rosenborg
Sarı 50 · Kırmızı 1 (26 maç · maç başı sarı 1,9)
Start
Sarı 46 · Kırmızı 4 (26 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 201 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Rosenborg: iç saha, 13 maç · Start: dış saha, 13 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Rosenborg – Start ilk 11'ler
Rosenborg · 4-4-2
- 1L. WahlstedtK
- 16A. WitryD82' oyundan çıktı 82. dk
- 4M. CeïdeD
- 21T. NemčíkD57' sarı kart 57. dk
- 3T. SolheimD
- 11N. SahsahO71' oyundan çıktı 71. dk
- 6M. KjøløO72' oyundan çıktı 72. dk
- 10O. SelnæsO27' gol 27. dk74' sarı kart 74. dk
- 22J. SvenssonO27' asist 27. dk42' gol 42. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 18Amin ChiakhaF88' gol 88. dk
- 35E. CeïdeF
- 20J. BárðarsonO
- 29D. ĎurišF82' oyuna girdi 82. dk
- 8I. FossumO72' oyuna girdi 72. dk
- 9D. IslamovićF
- 23M. MampassiD
- 15J. MortensenD82' oyuna girdi 82. dk
- 14J. Reitan-SundeF71' oyuna girdi 71. dk
- 12R. SandbergK
- 30M. SoboczynskiF
Teknik direktör: Freyr Alexandersson
Start · 5-3-2
- 26M. SjøengK
- 27O. ToureD
- 5S. GranheimD
- 4J. MeyerD53' sarı kart 53. dk
- 6J. NorheimD
- 12D. DashaevD79' sarı kart 79. dk90+3' asist 90+3. dk
- 10S. MvouéO82' oyundan çıktı 82. dk
- 23E. SegbergO45+1' sarı kart 45+1. dk
- 18M. UglandO72' oyundan çıktı 72. dk
- 17J. CorneliusF72' oyundan çıktı 72. dk
- 20H. LorentzenF63' oyundan çıktı 63. dk
- 24S. Strand-KolbjørnsenK
- 11E. SchulzeO72' oyuna girdi 72. dk
- 35S. SamuyiwaO
- 2F. PålerudD
- 15M. NordalF63' oyuna girdi 63. dk
- 9N. KoutsakosF72' oyuna girdi 72. dk90+3' gol 90+3. dk
- 8N. JojićF82' oyuna girdi 82. dk
Teknik direktör: A. Karadas
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiRosenborg
3. sıra · 46 puan · 26 maç · averaj +21
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGMG
- 31.10 Fredrikstad 0–3 Rosenborg G
- 28.10 Rosenborg 1–2 Ham-Kam M
- 24.10 Ham-Kam 0–3 Rosenborg G
- 18.10 Sarpsborg 08 FF 0–3 Rosenborg G
- 10.10 Rosenborg 1–1 Sandefjord B
Start
16. sıra · 19 puan · 26 maç · averaj -32
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMGM
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 20:00: Eliteserien (Norveç) 26. haftasında ev sahibi Rosenborg, konuk ekip Start. Puan tablosunda ev sahibi 4. sırada (43 puan), konuk ekip 16. sırada (19 puan).
Form (son 5 maç)
Rosenborg son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 11 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Start 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 9-12).
- Sıralama
- 4. (43 p) – 16. (19 p)
- Form (son 5)
- GMGGB – MGMMG
- H2H (G-B-M)
- 5-1-0 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %58 – %67
- Korner ort. (maç)
- 10,5
- iddaa MS 1-0-2
- 1,13 – 6,14 – 10,05
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Rosenborg 5 – Start 0; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Temmuz 2026, Start 0-3 Rosenborg.
Gol istatistikleri
Rosenborg iç saha 12 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,17 gol yedi; Start dış saha 12 maçta 0,92 attı, 2,92 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Rosenborg %58, Start %67. İlk yarıyı önde kapatma: Rosenborg 7/12, Start 2/12.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Rosenborg 7,2, Start 3,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,5. Maç başına kart: Rosenborg 1,4, Start 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,13, 0 – 6,14, 2 – 10,05. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,73, Üst 1,27. Karşılıklı Gol: Var 1,69, Yok 1,79.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %71; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 10,5; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 19:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Norveç · Eliteserien puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Viking | 25 | +38 | 59 |
| 2 | Bodo/Glimt | 25 | +38 | 59 |
| 3 | Rosenborg | 26 | +21 | 46 |
| 4 | Molde | 25 | +20 | 43 |
| 5 | Lillestrom | 25 | +3 | 42 |
| 6 | Tromso | 25 | +5 | 40 |
| 7 | Brann | 25 | +3 | 32 |
| 8 | Valerenga | 25 | -3 | 32 |
| 9 | Sarpsborg 08 FF | 25 | -7 | 31 |
| 10 | KFUM Oslo | 25 | -9 | 31 |
| 11 | Fredrikstad | 25 | -15 | 29 |
| 12 | Sandefjord | 25 | -8 | 27 |
| 13 | Ham-Kam | 25 | -18 | 27 |
| 14 | Aalesund | 25 | -14 | 24 |
| 15 | Kristiansund BK | 25 | -22 | 23 |
| 16 | Start | 26 | -32 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Viking | 12 | +31 | 36 |
| 2 | Bodo/Glimt | 13 | +27 | 33 |
| 3 | Molde | 13 | +20 | 28 |
| 4 | Rosenborg | 13 | +17 | 27 |
| 5 | Tromso | 12 | +12 | 25 |
| 6 | Brann | 13 | +3 | 21 |
| 7 | KFUM Oslo | 13 | +1 | 21 |
| 8 | Valerenga | 13 | +7 | 20 |
| 9 | Lillestrom | 12 | +3 | 19 |
| 10 | Fredrikstad | 12 | -1 | 18 |
| 11 | Sarpsborg 08 FF | 13 | -4 | 18 |
| 12 | Ham-Kam | 12 | -7 | 17 |
| 13 | Kristiansund BK | 12 | -4 | 15 |
| 14 | Start | 13 | -5 | 15 |
| 15 | Sandefjord | 12 | -2 | 14 |
| 16 | Aalesund | 13 | -7 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bodo/Glimt | 12 | +11 | 26 |
| 2 | Viking | 13 | +7 | 23 |
| 3 | Lillestrom | 13 | 0 | 23 |
| 4 | Rosenborg | 13 | +4 | 19 |
| 5 | Molde | 12 | 0 | 15 |
| 6 | Tromso | 13 | -7 | 15 |
| 7 | Sarpsborg 08 FF | 12 | -3 | 13 |
| 8 | Sandefjord | 13 | -6 | 13 |
| 9 | Aalesund | 12 | -7 | 12 |
| 10 | Valerenga | 12 | -10 | 12 |
| 11 | Brann | 12 | 0 | 11 |
| 12 | Fredrikstad | 13 | -14 | 11 |
| 13 | KFUM Oslo | 12 | -10 | 10 |
| 14 | Ham-Kam | 13 | -11 | 10 |
| 15 | Kristiansund BK | 13 | -18 | 8 |
| 16 | Start | 13 | -27 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Bu maç için gösterilebilecek iddaa oranı yok.
Oranlar yalnız iddaa'dan ve maç başlamadan önce alınmış olarak gösterilir. Kaynak: İddaa · bilgi amaçlıdır.
