Rochdale 0-5 Accrington: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Rochdale 0–5 Accrington (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–3. Şut 5–26, isabetli şut 1–10, topa sahip olma %58–%42, korner 3–3.
Maç özeti
Rochdale – Accrington maçı 0-5 sona erdi; ilk yarı 0-3 tamamlandı. Goller: Josh Woods 14', Charlie Warren 38', Tyler Walton 45+1', 51', Alex Henderson 66' (Accrington). xG: Rochdale 0,4 – 1,8 Accrington.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Rochdale: Ian Watson · Accrington: J. Doolan
Maç akışı
Rochdale üstte · Accrington altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 14' gol: Josh Woods (Accrington)
- 20' oyuncu değişikliği: Josh Woods ↔ Alex Henderson (Accrington)
- 23' sarı kart: David Tutonda (Accrington)
- 33' sarı kart: Donald Love (Accrington)
- 38' gol: Charlie Warren (Accrington)
- 45+1' gol: Tyler Walton (Accrington)
- 50' sarı kart: Alex Henderson (Accrington)
- 51' gol: Tyler Walton (Accrington)
- 56' oyuncu değişikliği: Sam·Sherring ↔ Luke Hannant (Rochdale)
- 56' oyuncu değişikliği: Babajide Ezekiel Adeeko ↔ Ian Henderson (Rochdale)
- 58' sarı kart: Charlie Warren (Accrington)
- 66' gol: Alex Henderson (Accrington)
- 70' oyuncu değişikliği: Charlie Tasker ↔ sam beckwith (Rochdale)
- 70' oyuncu değişikliği: Cian Hayes ↔ Jamie Paterson (Rochdale)
- 73' oyuncu değişikliği: Aidan borland ↔ Conor Grant (Accrington)
- 83' oyuncu değişikliği: Glenn Middleton ↔ Zain Silcott-Duberry (Rochdale)
- 87' sarı kart: sam beckwith (Rochdale)
- 88' oyuncu değişikliği: Charlie Warren ↔ Charlie·Brown (Accrington)
Maç olayları
- RochdaleAccrington
- 88'Charlie Warren ↔ Charlie·BrownOyuncu değişikliği
- sam beckwithSarı kart87'
- Glenn Middleton ↔ Zain Silcott-DuberryOyuncu değişikliği83'
- 73'Aidan borland ↔ Conor GrantOyuncu değişikliği
- Charlie Tasker ↔ sam beckwithOyuncu değişikliği70'
- Cian Hayes ↔ Jamie PatersonOyuncu değişikliği70'
- 66'Gol Alex Henderson 0–5Asist: Charlie Warren
- 58'Charlie WarrenSarı kart
- Sam·Sherring ↔ Luke HannantOyuncu değişikliği56'
- Babajide Ezekiel Adeeko ↔ Ian HendersonOyuncu değişikliği56'
- 51'Gol Tyler Walton 0–4
- 50'Alex HendersonSarı kart
- 45+1'Gol Tyler Walton 0–3Asist: David Tutonda
- 38'Gol Charlie Warren 0–2Asist: Tyler Walton
- 33'Donald LoveSarı kart
- 23'David TutondaSarı kart
- 20'Josh Woods ↔ Alex HendersonOyuncu değişikliği
- 14'Gol Josh Woods 0–1
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %21 3/14 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,21 (17 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,86 (26 gol) | 1,86 (13 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,64 (23 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,21 (17 gol) | 1,29 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %29 2/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 9,9 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 10,1 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 5,1 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Geride | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Geride | %21 3/14 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Rochdale (14 maç)
Accrington (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Rochdale (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 6 | 3 |
Accrington (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 3 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Kartlar
Rochdale
Sarı 27 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
Accrington
Sarı 38 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 04.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 164 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Rochdale: iç saha, 7 maç · Accrington: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Rochdale – Accrington ilk 11'ler
Rochdale · 4-2-3-1
- 20Sam William John WallerK
- 26S. SherringD56' oyundan çıktı 56. dk
- 44A. FlintD
- 3Kaiden WilsonD
- 2C. TaskerD70' oyundan çıktı 70. dk
- 8H. GilmourO
- 14E. FrancisO
- 7C. HayesO70' oyundan çıktı 70. dk
- 17B. AdeekoO56' oyundan çıktı 56. dk
- 45G. MiddletonO83' oyundan çıktı 83. dk
- 39D. BrownF
- 33S. BeckwithD70' oyuna girdi 70. dk87' sarı kart 87. dk
- 19L. HannantO56' oyuna girdi 56. dk
- 40I. HendersonF56' oyuna girdi 56. dk
- 35J. PatersonF70' oyuna girdi 70. dk
- 11Z. Silcott-DuberryF83' oyuna girdi 83. dk
- 12J. SpavenK
- 56Reece LeonardO
Teknik direktör: Ian Watson
Accrington · 3-4-1-2
- 1L. MouldenK
- 2D. LoveD33' sarı kart 33. dk
- 17D. MatthewsD
- 22J. AndersonD
- 38C. O'BrienO
- 14Stefan MolsO
- 16Aidan BorlandO73' oyundan çıktı 73. dk
- 33D. TutondaO23' sarı kart 23. dk45+1' asist 45+1. dk
- 39J. WoodsO14' gol 14. dk20' oyundan çıktı 20. dk
- 23T. WaltonF38' asist 38. dk45+1' gol 45+1. dk51' gol 51. dk
- 30C. WarrenF38' gol 38. dk58' sarı kart 58. dk66' asist 66. dk+1
- 3Oliver SmithD
- 20C. BrownF88' oyuna girdi 88. dk
- 8C. GrantO73' oyuna girdi 73. dk
- 10Alex HendersonO20' oyuna girdi 20. dk50' sarı kart 50. dk66' gol 66. dk
- 4T. MooreD
- 5F. RawsonD
- 21J. RogersonK
Teknik direktör: J. Doolan
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Rochdale 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-11). Accrington için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 7, yenilen 3. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Rochdale 5, Accrington 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 30 Ağustos 2022, Accrington 3-3 Rochdale.
- Sıralama
- 14. (15 p) – 11. (15 p)
- Form (son 5)
- BMBMG – BGBBG
- H2H (G-B-M)
- 5-1-1 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %67
- Korner ort. (maç)
- 10,7
- iddaa MS 1-0-2
- 2,47 – 3,03 – 2,22
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Rochdale iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,33 gol yedi; Accrington dış saha 6 maçta 0,83 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Rochdale %50, Accrington %67. İlk yarıyı önde kapatma: Rochdale 3/6, Accrington 1/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Rochdale 5,0, Accrington 5,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,7. Maç başına kart: Rochdale 1,8, Accrington 3,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,47, 0 – 3,03, 2 – 2,22. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,66, Üst 1,71. Karşılıklı Gol: Var 1,56, Yok 1,83.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 10,7; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 21 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League Two puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 14 | +10 | 31 |
| 2 | Barnet | 13 | +10 | 26 |
| 3 | Walsall | 13 | +9 | 22 |
| 4 | Crewe | 14 | 0 | 22 |
| 5 | Cheltenham | 14 | -2 | 21 |
| 6 | Grimsby | 14 | +6 | 20 |
| 7 | York | 14 | +3 | 20 |
| 8 | Gillingham | 14 | +1 | 20 |
| 9 | Accrington ST | 14 | +6 | 19 |
| 10 | Chesterfield | 14 | +3 | 19 |
| 11 | Tranmere | 14 | +2 | 19 |
| 12 | Exeter City | 14 | +2 | 19 |
| 13 | Swindon Town | 14 | -2 | 19 |
| 14 | Newport County | 14 | +3 | 18 |
| 15 | Shrewsbury | 14 | -5 | 18 |
| 16 | Fleetwood Town | 14 | 0 | 17 |
| 17 | Bristol Rovers | 14 | -6 | 16 |
| 18 | Oldham | 14 | -4 | 15 |
| 19 | Port Vale | 12 | -4 | 15 |
| 20 | Rochdale | 14 | -9 | 15 |
| 21 | Northampton | 13 | -1 | 14 |
| 22 | Rotherham | 14 | -7 | 12 |
| 23 | Colchester | 13 | -7 | 12 |
| 24 | Crawley Town | 12 | -8 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 18 |
| 2 | York | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Cheltenham | 7 | +4 | 16 |
| 4 | Newport County | 7 | +8 | 15 |
| 5 | Exeter City | 7 | +6 | 15 |
| 6 | Barnet | 7 | +5 | 14 |
| 7 | Swindon Town | 7 | +5 | 14 |
| 8 | Port Vale | 6 | +5 | 14 |
| 9 | Accrington ST | 7 | +5 | 13 |
| 10 | Grimsby | 7 | +5 | 13 |
| 11 | Crewe | 7 | +4 | 13 |
| 12 | Bristol Rovers | 7 | +3 | 13 |
| 13 | Chesterfield | 7 | +7 | 12 |
| 14 | Tranmere | 7 | +5 | 12 |
| 15 | Fleetwood Town | 7 | +5 | 12 |
| 16 | Walsall | 6 | +4 | 11 |
| 17 | Oldham | 7 | +3 | 10 |
| 18 | Shrewsbury | 7 | 0 | 10 |
| 19 | Rochdale | 7 | -3 | 10 |
| 20 | Colchester | 6 | 0 | 9 |
| 21 | Gillingham | 7 | -1 | 9 |
| 22 | Northampton | 7 | 0 | 8 |
| 23 | Rotherham | 7 | -2 | 8 |
| 24 | Crawley Town | 6 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 13 |
| 2 | Barnet | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Walsall | 7 | +5 | 11 |
| 4 | Gillingham | 7 | +2 | 11 |
| 5 | Crewe | 7 | -4 | 9 |
| 6 | Shrewsbury | 7 | -5 | 8 |
| 7 | Grimsby | 7 | +1 | 7 |
| 8 | Crawley Town | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Tranmere | 7 | -3 | 7 |
| 10 | Chesterfield | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Accrington ST | 7 | +1 | 6 |
| 12 | Northampton | 6 | -1 | 6 |
| 13 | Fleetwood Town | 7 | -5 | 5 |
| 14 | Cheltenham | 7 | -6 | 5 |
| 15 | Rochdale | 7 | -6 | 5 |
| 16 | Oldham | 7 | -7 | 5 |
| 17 | Swindon Town | 7 | -7 | 5 |
| 18 | Exeter City | 7 | -4 | 4 |
| 19 | Rotherham | 7 | -5 | 4 |
| 20 | Newport County | 7 | -5 | 3 |
| 21 | Colchester | 7 | -7 | 3 |
| 22 | York | 7 | -8 | 3 |
| 23 | Bristol Rovers | 7 | -9 | 3 |
| 24 | Port Vale | 6 | -9 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 04.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League Two'da oynanan diğer maçlar
- 14:30 Bristol Rovers 0–0 Swindon Town
- 14:30 Cheltenham 1–0 Newport
- 14:30 Northampton 2–0 Colchester
- 17:00 Barnet 1–1 Oldham
- 17:00 Chesterfield 5–1 Crewe Alexandra
- 17:00 Crawley Town 1–1 Tranmere
- 17:00 Exeter City 2–1 Fleetwood
- 17:00 Gillingham 1–4 Grimsby Town
- 17:00 Rotherham 3–3 Shrewsbury
- 17:00 York City 2–0 Port Vale
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
