Barnet 1-1 Oldham: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Barnet 1–1 Oldham (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 10–13, isabetli şut 2–4, topa sahip olma %47–%53, korner 11–7.
Maç özeti
Barnet – Oldham maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Kabongo Tshimanga 20' (Barnet); Mike·Fondop-Talum 90+4' (Oldham). xG: Barnet 1,4 – 1,7 Oldham.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Barnet: Dean Brennan · Oldham: M. Mellon
Maç akışı
Barnet üstte · Oldham altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 20' gol: Kabongo Tshimanga (Barnet)
- 45' oyuncu değişikliği: Damola Ajayi ↔ Tom Knowles (Barnet)
- 45' oyuncu değişikliği: Keenan Appiah-Forson ↔ Kane drummond (Oldham)
- 62' oyuncu değişikliği: Jake Reeves ↔ Isiah Noel Williams (Barnet)
- 62' oyuncu değişikliği: Charlie Lakin ↔ Nnamdi Ofoborh (Barnet)
- 66' sarı kart: Isiah Noel Williams (Barnet)
- 70' kırmızı kart: Isiah Noel Williams (Barnet)
- 82' oyuncu değişikliği: Favour fawunmi ↔ Josh Hawkes (Oldham)
- 86' sarı kart: Mike·Fondop-Talum (Oldham)
- 89' oyuncu değişikliği: Tom Knowles ↔ Nikola Tavares (Barnet)
- 89' oyuncu değişikliği: Idris Kanu ↔ Brandon Comley (Barnet)
- 90+1' oyuncu değişikliği: Kai Payne ↔ Noah Chilvers (Oldham)
- 90+4' gol: Mike·Fondop-Talum (Oldham)
Maç olayları
- BarnetOldham
- 90+4'Gol Mike·Fondop-Talum 1–1
- 90+1'Kai Payne ↔ Noah ChilversOyuncu değişikliği
- Tom Knowles ↔ Nikola TavaresOyuncu değişikliği89'
- Idris Kanu ↔ Brandon ComleyOyuncu değişikliği89'
- 86'Mike·Fondop-TalumSarı kart
- 82'Favour fawunmi ↔ Josh HawkesOyuncu değişikliği
- Isiah Noel WilliamsKırmızı kart70'
- Isiah Noel WilliamsSarı kart66'
- Jake Reeves ↔ Isiah Noel WilliamsOyuncu değişikliği62'
- Charlie Lakin ↔ Nnamdi OfoborhOyuncu değişikliği62'
- Damola Ajayi ↔ Tom KnowlesOyuncu değişikliği45'
- 45'Keenan Appiah-Forson ↔ Kane drummondOyuncu değişikliği
- Gol Kabongo Tshimanga 1–0Asist: Romoney Crichlow-Noble20'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %54 7/13 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %8 1/13 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %50 7/14 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,15 (28 gol) | 2,14 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (18 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (15 gol) | 0,57 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (19 gol) | 1,57 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %100 13/13 | %100 7/7 |
| 1,5 Üst | %100 13/13 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| Gol yememe | %0 0/13 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %14 2/14 | %0 0/7 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,0 | 12,4 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
| 10,5 Üst | %54 7/13 | %71 5/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,1 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 5,1 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Berabere | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Geride | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Geride | %43 6/14 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Barnet (13 maç)
Oldham (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Barnet (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 10 | 3 |
Oldham (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 3 | 6 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Kartlar
Barnet
Sarı 27 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,1)
Oldham
Sarı 20 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 04.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 164 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Barnet: iç saha, 7 maç · Oldham: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Barnet – Oldham ilk 11'ler
Barnet · 4-2-3-1
- 13M. CoxK
- 5A. SeniorD
- 4D. CollingeD
- 6Z. WilliamsD62' oyuna girdi 62. dk66' sarı kart 66. dk70' kırmızı kart 70. dk
- 3R. Crichlow-NobleD20' asist 20. dk
- 22O. GallagherO
- 23J. ReevesO62' oyundan çıktı 62. dk
- 17D. AjayiO45' oyundan çıktı 45. dk
- 8C. LakinO62' oyundan çıktı 62. dk
- 11I. KanuO89' oyundan çıktı 89. dk
- 20K. TshimangaF20' gol 20. dk
- 14B. ComleyO89' oyuna girdi 89. dk
- 7T. KnowlesF45' oyuna girdi 45. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 10N. OfoborhO62' oyuna girdi 62. dk
- 18K. SmithD
- 25N. TavaresD89' oyuna girdi 89. dk
- 36Anthony HaralambousK
- 32Isiah Noel WilliamsF
Teknik direktör: Dean Brennan
Oldham · 4-2-3-1
- 1M. HudsonK
- 16W. SuttonD
- 5D. DanielsD
- 6E. MontheD
- 3J. RobsonD
- 8O. NorburnO
- 7K. Appiah-ForsonO45' oyundan çıktı 45. dk
- 17F. FawunmiO82' oyundan çıktı 82. dk
- 26Kai PayneO90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 10C. KavanaghO
- 9M. Fondop-TalumF86' sarı kart 86. dk90+4' gol 90+4. dk
- 14N. ChilversO90+1' oyuna girdi 90+1. dk
- 15K. DrummondF45' oyuna girdi 45. dk
- 21J. HawkesO82' oyuna girdi 82. dk
- 4T. PettO
- 24L. TempleD
- 22Wilson WilsonK
- 2G. Scott-MorrissD
Teknik direktör: M. Mellon
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Barnet için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 9, yenilen 6. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Oldham son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 8 maçta galibiyetler Barnet 3 – Oldham 3; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 24 Ocak 2026, Barnet 3-2 Oldham.
- Sıralama
- 2. (21 p) – 21. (11 p)
- Form (son 5)
- MGGBG – MGGBM
- H2H (G-B-M)
- 3-2-3 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %40
- Korner ort. (maç)
- 10,9
- iddaa MS 1-0-2
- 1,56 – 3,48 – 3,87
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Barnet iç saha 5 maçta maç başına 2,20 gol attı, 1,60 gol yedi; Oldham dış saha 5 maçta 0,40 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Barnet %100, Oldham %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Barnet %100, Oldham %40. İlk yarıyı önde kapatma: Barnet 2/5, Oldham 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Barnet 8,4, Oldham 4,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,9. Maç başına kart: Barnet 1,6, Oldham 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,56, 0 – 3,48, 2 – 3,87. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,00, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 1,99.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 10,9; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 21 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League Two puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 14 | +10 | 31 |
| 2 | Barnet | 13 | +10 | 26 |
| 3 | Walsall | 13 | +9 | 22 |
| 4 | Crewe | 14 | 0 | 22 |
| 5 | Cheltenham | 14 | -2 | 21 |
| 6 | Grimsby | 14 | +6 | 20 |
| 7 | York | 14 | +3 | 20 |
| 8 | Gillingham | 14 | +1 | 20 |
| 9 | Accrington ST | 14 | +6 | 19 |
| 10 | Chesterfield | 14 | +3 | 19 |
| 11 | Tranmere | 14 | +2 | 19 |
| 12 | Exeter City | 14 | +2 | 19 |
| 13 | Swindon Town | 14 | -2 | 19 |
| 14 | Newport County | 14 | +3 | 18 |
| 15 | Shrewsbury | 14 | -5 | 18 |
| 16 | Fleetwood Town | 14 | 0 | 17 |
| 17 | Bristol Rovers | 14 | -6 | 16 |
| 18 | Oldham | 14 | -4 | 15 |
| 19 | Port Vale | 12 | -4 | 15 |
| 20 | Rochdale | 14 | -9 | 15 |
| 21 | Northampton | 13 | -1 | 14 |
| 22 | Rotherham | 14 | -7 | 12 |
| 23 | Colchester | 13 | -7 | 12 |
| 24 | Crawley Town | 12 | -8 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 18 |
| 2 | York | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Cheltenham | 7 | +4 | 16 |
| 4 | Newport County | 7 | +8 | 15 |
| 5 | Exeter City | 7 | +6 | 15 |
| 6 | Barnet | 7 | +5 | 14 |
| 7 | Swindon Town | 7 | +5 | 14 |
| 8 | Port Vale | 6 | +5 | 14 |
| 9 | Accrington ST | 7 | +5 | 13 |
| 10 | Grimsby | 7 | +5 | 13 |
| 11 | Crewe | 7 | +4 | 13 |
| 12 | Bristol Rovers | 7 | +3 | 13 |
| 13 | Chesterfield | 7 | +7 | 12 |
| 14 | Tranmere | 7 | +5 | 12 |
| 15 | Fleetwood Town | 7 | +5 | 12 |
| 16 | Walsall | 6 | +4 | 11 |
| 17 | Oldham | 7 | +3 | 10 |
| 18 | Shrewsbury | 7 | 0 | 10 |
| 19 | Rochdale | 7 | -3 | 10 |
| 20 | Colchester | 6 | 0 | 9 |
| 21 | Gillingham | 7 | -1 | 9 |
| 22 | Northampton | 7 | 0 | 8 |
| 23 | Rotherham | 7 | -2 | 8 |
| 24 | Crawley Town | 6 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 13 |
| 2 | Barnet | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Walsall | 7 | +5 | 11 |
| 4 | Gillingham | 7 | +2 | 11 |
| 5 | Crewe | 7 | -4 | 9 |
| 6 | Shrewsbury | 7 | -5 | 8 |
| 7 | Grimsby | 7 | +1 | 7 |
| 8 | Crawley Town | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Tranmere | 7 | -3 | 7 |
| 10 | Chesterfield | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Accrington ST | 7 | +1 | 6 |
| 12 | Northampton | 6 | -1 | 6 |
| 13 | Fleetwood Town | 7 | -5 | 5 |
| 14 | Cheltenham | 7 | -6 | 5 |
| 15 | Rochdale | 7 | -6 | 5 |
| 16 | Oldham | 7 | -7 | 5 |
| 17 | Swindon Town | 7 | -7 | 5 |
| 18 | Exeter City | 7 | -4 | 4 |
| 19 | Rotherham | 7 | -5 | 4 |
| 20 | Newport County | 7 | -5 | 3 |
| 21 | Colchester | 7 | -7 | 3 |
| 22 | York | 7 | -8 | 3 |
| 23 | Bristol Rovers | 7 | -9 | 3 |
| 24 | Port Vale | 6 | -9 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 04.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League Two'da oynanan diğer maçlar
- 14:30 Bristol Rovers 0–0 Swindon Town
- 14:30 Cheltenham 1–0 Newport
- 14:30 Northampton 2–0 Colchester
- 17:00 Chesterfield 5–1 Crewe Alexandra
- 17:00 Crawley Town 1–1 Tranmere
- 17:00 Exeter City 2–1 Fleetwood
- 17:00 Gillingham 1–4 Grimsby Town
- 17:00 Rochdale 0–5 Accrington
- 17:00 Rotherham 3–3 Shrewsbury
- 17:00 York City 2–0 Port Vale
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
