Crawley Town 1-1 Tranmere: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Crawley Town 1–1 Tranmere (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 15–9, isabetli şut 8–4, topa sahip olma %38–%62, korner 5–15.
Maç özeti
Crawley Town – Tranmere maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Dylan Morgan 52' (Crawley Town); Will Vaulks 60' (Tranmere). xG: Crawley Town 1,0 – 1,1 Tranmere.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Crawley Town: Colin Kazım-Richards · Tranmere: D. Clarke
Maç akışı
Crawley Town üstte · Tranmere altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 32' sarı kart: Kai Jennings (Crawley Town)
- 45' oyuncu değişikliği: dylan jones ↔ Charlie Jay Whitaker (Tranmere)
- 52' gol: Dylan Morgan (Crawley Town)
- 57' oyuncu değişikliği: Tom Conlon ↔ David Kamara (Tranmere)
- 60' gol: Will Vaulks (Tranmere)
- 67' sarı kart: Thomas Ince (Tranmere)
- 69' oyuncu değişikliği: Danilo Orsi ↔ Pemi Aderoju (Crawley Town)
- 69' oyuncu değişikliği: Ade Adeyemo ↔ Dion Pereira (Crawley Town)
- 76' sarı kart: Will Vaulks (Tranmere)
- 89' oyuncu değişikliği: Stephen·Duke-Mckenna ↔ Nathan Tinsdale (Crawley Town)
Maç olayları
- Crawley TownTranmere
- Stephen·Duke-Mckenna ↔ Nathan TinsdaleOyuncu değişikliği89'
- 76'Will VaulksSarı kart
- Danilo Orsi ↔ Pemi AderojuOyuncu değişikliği69'
- Ade Adeyemo ↔ Dion PereiraOyuncu değişikliği69'
- 67'Thomas InceSarı kart
- 60'Gol Will Vaulks 1–1Asist: Thomas Ince
- 57'Tom Conlon ↔ David KamaraOyuncu değişikliği
- Gol Dylan Morgan 1–052'
- 45'dylan jones ↔ Charlie Jay WhitakerOyuncu değişikliği
- Kai JenningsSarı kart32'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 2/12 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %58 7/12 | %67 4/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Mağlubiyet | %21 3/14 | %29 2/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (13 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,75 (21 gol) | 2,00 (12 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,36 (19 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,21 (17 gol) | 1,43 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %29 2/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %33 4/12 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 11,9 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,7 | 6,3 |
| 2,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 5,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %14 2/14 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 9,5 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Geride | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 7/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Geride | %21 3/14 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Crawley Town (12 maç)
Tranmere (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Crawley Town (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 0 | 5 |
| 46-60 | 3 | 6 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Tranmere (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 4 | 0 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 5 | 1 |
| 76-90 | 3 | 9 |
Kartlar
Crawley Town
Sarı 30 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,5)
Tranmere
Sarı 30 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 04.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 164 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Crawley Town: iç saha, 6 maç · Tranmere: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Crawley Town – Tranmere ilk 11'ler
Crawley Town · 4-2-3-1
- 1V. MannoneK
- 2K. GordonD
- 6P. FarquharsonD
- 16J. RussellD
- 12L. RichardsD
- 30Kai JenningsO32' sarı kart 32. dk
- 20J. ArthursO
- 10S. Duke-McKennaO89' oyundan çıktı 89. dk
- 27Dylan MorganO
- 22A. AdeyemoO69' oyundan çıktı 69. dk
- 9D. OrsiF69' oyundan çıktı 69. dk
- 17Osman KamaraF
- 4Pele Arganese-McDermottD
- 11P. AderojuF69' oyuna girdi 69. dk
- 13N. MichalskiK
- 19D. PereiraO69' oyuna girdi 69. dk
- 28Nathan TinsdaleO89' oyuna girdi 89. dk
- 8L. WatsonO
Teknik direktör: Colin Kazım-Richards
Tranmere · 5-4-1
- 1L. McGeeK
- 2J. SeniorD
- 22L. O'ConnorD
- 16B. FaulknerD
- 30G. NevettD
- 3J. SlaterD
- 29D. JonesO45' oyundan çıktı 45. dk
- 6W. VaulksO60' gol 60. dk76' sarı kart 76. dk
- 11T. ConlonO57' oyundan çıktı 57. dk
- 10T. InceO60' asist 60. dk67' sarı kart 67. dk
- 9J. IronsideF
- 7Charlie Jay WhitakerO45' oyuna girdi 45. dk
- 13C. Boyce-ClarkeK
- 24David KamaraF57' oyuna girdi 57. dk
- 14O. ScottD
- 5N. SmithD
- 4J. TurnbullD
- 44R. WatsonO
Teknik direktör: D. Clarke
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Crawley Town 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 10-11). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Tranmere için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 6, yenilen 8.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 13 maçta galibiyetler Crawley Town 6 – Tranmere 7; 0 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Şubat 2026, Tranmere 2-0 Crawley Town.
- Sıralama
- 24. (5 p) – 13. (15 p)
- Form (son 5)
- MMBGM – GMBMB
- H2H (G-B-M)
- 6-0-7 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %50
- Korner ort. (maç)
- 9,8
- iddaa MS 1-0-2
- 2,33 – 3,13 – 2,29
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Crawley Town iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 2,20 gol yedi; Tranmere dış saha 6 maçta 1,00 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Crawley Town %60, Tranmere %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Crawley Town %60, Tranmere %50. İlk yarıyı önde kapatma: Crawley Town 1/5, Tranmere 1/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Crawley Town 3,8, Tranmere 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Crawley Town 3,2, Tranmere 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,33, 0 – 3,13, 2 – 2,29. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,78, Üst 1,61. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 1,95.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %47; KG var ortalaması %55; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 21 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League Two puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 14 | +10 | 31 |
| 2 | Barnet | 13 | +10 | 26 |
| 3 | Walsall | 13 | +9 | 22 |
| 4 | Crewe | 14 | 0 | 22 |
| 5 | Cheltenham | 14 | -2 | 21 |
| 6 | Grimsby | 14 | +6 | 20 |
| 7 | York | 14 | +3 | 20 |
| 8 | Gillingham | 14 | +1 | 20 |
| 9 | Accrington ST | 14 | +6 | 19 |
| 10 | Chesterfield | 14 | +3 | 19 |
| 11 | Tranmere | 14 | +2 | 19 |
| 12 | Exeter City | 14 | +2 | 19 |
| 13 | Swindon Town | 14 | -2 | 19 |
| 14 | Newport County | 14 | +3 | 18 |
| 15 | Shrewsbury | 14 | -5 | 18 |
| 16 | Fleetwood Town | 14 | 0 | 17 |
| 17 | Bristol Rovers | 14 | -6 | 16 |
| 18 | Oldham | 14 | -4 | 15 |
| 19 | Port Vale | 12 | -4 | 15 |
| 20 | Rochdale | 14 | -9 | 15 |
| 21 | Northampton | 13 | -1 | 14 |
| 22 | Rotherham | 14 | -7 | 12 |
| 23 | Colchester | 13 | -7 | 12 |
| 24 | Crawley Town | 12 | -8 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 18 |
| 2 | York | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Cheltenham | 7 | +4 | 16 |
| 4 | Newport County | 7 | +8 | 15 |
| 5 | Exeter City | 7 | +6 | 15 |
| 6 | Barnet | 7 | +5 | 14 |
| 7 | Swindon Town | 7 | +5 | 14 |
| 8 | Port Vale | 6 | +5 | 14 |
| 9 | Accrington ST | 7 | +5 | 13 |
| 10 | Grimsby | 7 | +5 | 13 |
| 11 | Crewe | 7 | +4 | 13 |
| 12 | Bristol Rovers | 7 | +3 | 13 |
| 13 | Chesterfield | 7 | +7 | 12 |
| 14 | Tranmere | 7 | +5 | 12 |
| 15 | Fleetwood Town | 7 | +5 | 12 |
| 16 | Walsall | 6 | +4 | 11 |
| 17 | Oldham | 7 | +3 | 10 |
| 18 | Shrewsbury | 7 | 0 | 10 |
| 19 | Rochdale | 7 | -3 | 10 |
| 20 | Colchester | 6 | 0 | 9 |
| 21 | Gillingham | 7 | -1 | 9 |
| 22 | Northampton | 7 | 0 | 8 |
| 23 | Rotherham | 7 | -2 | 8 |
| 24 | Crawley Town | 6 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 13 |
| 2 | Barnet | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Walsall | 7 | +5 | 11 |
| 4 | Gillingham | 7 | +2 | 11 |
| 5 | Crewe | 7 | -4 | 9 |
| 6 | Shrewsbury | 7 | -5 | 8 |
| 7 | Grimsby | 7 | +1 | 7 |
| 8 | Crawley Town | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Tranmere | 7 | -3 | 7 |
| 10 | Chesterfield | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Accrington ST | 7 | +1 | 6 |
| 12 | Northampton | 6 | -1 | 6 |
| 13 | Fleetwood Town | 7 | -5 | 5 |
| 14 | Cheltenham | 7 | -6 | 5 |
| 15 | Rochdale | 7 | -6 | 5 |
| 16 | Oldham | 7 | -7 | 5 |
| 17 | Swindon Town | 7 | -7 | 5 |
| 18 | Exeter City | 7 | -4 | 4 |
| 19 | Rotherham | 7 | -5 | 4 |
| 20 | Newport County | 7 | -5 | 3 |
| 21 | Colchester | 7 | -7 | 3 |
| 22 | York | 7 | -8 | 3 |
| 23 | Bristol Rovers | 7 | -9 | 3 |
| 24 | Port Vale | 6 | -9 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 04.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League Two'da oynanan diğer maçlar
- 14:30 Bristol Rovers 0–0 Swindon Town
- 14:30 Cheltenham 1–0 Newport
- 14:30 Northampton 2–0 Colchester
- 17:00 Barnet 1–1 Oldham
- 17:00 Chesterfield 5–1 Crewe Alexandra
- 17:00 Exeter City 2–1 Fleetwood
- 17:00 Gillingham 1–4 Grimsby Town
- 17:00 Rochdale 0–5 Accrington
- 17:00 Rotherham 3–3 Shrewsbury
- 17:00 York City 2–0 Port Vale
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
