İspanya · Segunda División RFEF · Grup 2

Reddis – UD Logroñés II

Başlamasına 12 sa 45 dk Başlamadı

Reddis – UD Logroñés II: 8 Kasım 19:00, İspanya · Segunda División RFEF · Grup 2. Bu sezon Reddis evinde 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet; UD Logroñés II deplasmanda 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %32; KG var ortalaması %45; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 21 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Estadi Municipal de Reus, Reus

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiReddisUD Logroñés II
Lig sırası10. · 11 puan13. · 9 puan
Form (son 5)MGBBMMGMBM
Gol (attığı – yediği, ort.)0,75 – 1,500,80 – 1,40
2,5 Üst biten%25%40
Karşılıklı gol%50%40
Gol yemediği%25%40
Aralarında (G-B-M)Kayıtlı karşılaşma yok

Gol ve yüzdeler: Reddis iç sahada (4 maç), UD Logroñés II deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Reddis iç sahada (4 maç) · UD Logroñés II deplasmanda (5 maç), bu sezon

0,75 Gol atma maç başı 0,80
1,50 Gol yeme maç başı 1,40
%25 Gol yememe maçların %40
%50 KG Var maçların %40
%25 2.5 Üst maçların %40

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Reddis iç sahada 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • UD Logroñés II deplasmanda 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Reddis

10. sıra · 11 puan · 9 maç · averaj -3

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGBBM

  1. 01.11 Terrassa 2–1 Reddis M
  2. 24.10 Peña Sport 1–1 Reddis B
  3. 18.10 Reddis 1–1 Espanyol II B
  4. 11.10 Tudelano 1–3 Reddis G
  5. 04.10 Reddis 1–4 Manresa M
Deplasman

UD Logroñés II

13. sıra · 9 puan · 9 maç · averaj -6

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMBM

  1. 01.11 UD Logroñés II 1–3 Espanyol II M
  2. 24.10 Utebo 1–1 UD Logroñés II B
  3. 18.10 Terrassa 3–0 UD Logroñés II M
  4. 11.10 UD Logroñés II 2–1 Barbastro G
  5. 04.10 UD Logroñés II 2–4 Olot M

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Reddis 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-9). UD Logroñés II için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 6, yenilen 12. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Reddis iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 1,50 gol yedi; UD Logroñés II dış saha 5 maçta 0,80 attı, 1,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Reddis %25, UD Logroñés II %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Reddis %50, UD Logroñés II %40. İlk yarıyı önde kapatma: Reddis 1/4, UD Logroñés II 2/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,43, 0 – 3,51, 2 – 4,73. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,75, Üst 1,59. Karşılıklı Gol: Var 1,65, Yok 1,70.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %32; KG var ortalaması %45; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 21 gol yediler.

Sıralama
10. (11 p) – 13. (9 p)
Form (son 5)
MBBGM – MBMGM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %40
iddaa MS 1-0-2
1,43 – 3,51 – 4,73

Veri: 7 Kasım 2026 01:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Reddis
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%33 3/9%25 1/4
Beraberlik%22 2/9%25 1/4
Mağlubiyet%44 4/9%50 2/4
UD Logroñés II
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%22 2/9%20 1/5
Beraberlik%33 3/9%40 2/5
Mağlubiyet%44 4/9%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Reddis
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,00 (9 gol)0,75 (3 gol)
Yediği gol / maç1,33 (12 gol)1,50 (6 gol)
UD Logroñés II
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,00 (9 gol)0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç1,67 (15 gol)1,40 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Reddis
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%56 5/9%50 2/4
1,5 Üst%67 6/9%50 2/4
2,5 Üst%33 3/9%25 1/4
3,5 Üst%22 2/9%25 1/4
Gol yememe%22 2/9%25 1/4
UD Logroñés II
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%56 5/9%40 2/5
1,5 Üst%67 6/9%60 3/5
2,5 Üst%56 5/9%40 2/5
3,5 Üst%33 3/9%20 1/5
Gol yememe%33 3/9%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Reddis
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%22 2/9%25 1/4
Berabere%44 4/9%25 1/4
Geride%33 3/9%50 2/4
UD Logroñés II
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%33 3/9%40 2/5
Berabere%67 6/9%60 3/5
Geride%0 0/9%0 0/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Reddis (9 maç)

1/121/X01/20X/11X/X1X/222/102/X12/22

UD Logroñés II (9 maç)

1/121/X11/20X/10X/X2X/242/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Reddis (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 0 2
31-45 0 0
46-60 1 2
61-75 2 2
76-90 2 4

UD Logroñés II (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 0
16-30 1 1
31-45 2 2
46-60 1 4
61-75 1 4
76-90 1 4

Kartlar

Reddis

Sarı 1 · Kırmızı 3 (8 maç · maç başı sarı 0,1)

UD Logroñés II

Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 81 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Segunda División RFEF · Grup 2 puan durumu · Segunda Rfef: Group 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Barcelona B 9711 175 +1222 GGGMG
2Terrassa 10631 125 +721 GGBGG
3Espanyol II 8611 206 +1419 GGBGG
4Olot 9531 158 +718 GBBGG
5Osasuna II 9522 125 +717 GBBMG
6Girona II 9513 1712 +516 MGMGG
7Manresa 9423 148 +614 GBBGM
8Ebro 9423 1310 +314 GGMMB
9Peña Sport 10334 1315 -212 MBBGM
10Reddis 9324 912 -311 MGBBM
11Utebo 9162 89 -19 BBMBB
12Tudelano 9234 1114 -39 MMBBM
13UD Logroñés II 9234 915 -69 MGMBM
14Barbastro 9153 810 -28 BMBBM
15Náxara 8134 413 -96 BGBMB
16SD Logroñés 9054 715 -85 MMBBB
17Calamocha 9126 518 -135 MMBBM
18Arnedo 9036 721 -143 MBBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Barcelona B 5500 142 +1215
2Osasuna II 5410 91 +813
3Terrassa 4310 61 +510
4Ebro 5311 73 +410
5Espanyol II 3300 110 +119
6Girona II 4301 105 +59
7Peña Sport 5221 106 +48
8Olot 5221 75 +28
9Manresa 4211 53 +27
10Náxara 4121 33 05
11Barbastro 5122 67 -15
12Tudelano 5122 57 -25
13UD Logroñés II 4112 58 -34
14Reddis 4112 36 -34
15Calamocha 5113 48 -44
16Utebo 4031 23 -13
17SD Logroñés 5032 47 -33
18Arnedo 5023 510 -52
#TakımOGBMAYAVP
1Terrassa 6321 64 +211
2Olot 4310 83 +510
3Espanyol II 5311 96 +310
4Manresa 5212 95 +47
5Girona II 5212 77 07
6Reddis 5212 66 07
7Barcelona B 4211 33 07
8Utebo 5131 66 06
9UD Logroñés II 5122 47 -35
10Ebro 4112 67 -14
11Tudelano 4112 67 -14
12Osasuna II 4112 34 -14
13Peña Sport 5113 39 -64
14Barbastro 4031 23 -13
15SD Logroñés 4022 38 -52
16Arnedo 4013 211 -91
17Calamocha 4013 110 -91
18Náxara 4013 110 -91

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Reddis1,43
X · Beraberlik3,51
2 · UD Logroñés II4,73

2,5 Alt / Üst

Alt1,75
Üst1,59

Karşılıklı gol

Var1,65
Yok1,70
Tüm marketler (12)

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,110 ve 21,91

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,2603,2522,00

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,32Üst2,27

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt2,04Üst1,41

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,95Yok1,07

1. Yarı Sonucu

11,8902,1425,02

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,27Üst2,46

2. Yarı Sonucu

11,7802,4524,41

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,94Üst1,47

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,350 ve 21,47

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,88Üst1,50

Tek / Çift

Tek1,71Çift1,64