İspanya · Segunda División RFEF · Grup 1

Real Oviedo II – Coruxo

Başlamasına 7 sa 20 dk Başlamadı

Real Oviedo II – Coruxo: 8 Kasım 13:30, İspanya · Segunda División RFEF · Grup 1. Bu sezon Real Oviedo II evinde 4 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet; Coruxo deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %80; KG var ortalaması %80; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 13 gol yediler.

Maç önü

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiReal Oviedo IICoruxo
Lig sırası9. · 14 puan12. · 8 puan
Form (son 5)GGMBGMGMMM
Gol (attığı – yediği, ort.)2,25 – 1,501,20 – 1,40
2,5 Üst biten%100%60
Karşılıklı gol%100%60
Gol yemediği%0%40
Aralarında (G-B-M)3-2-5 (10 maç, Real Oviedo II bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Real Oviedo II iç sahada (4 maç), Coruxo deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Real Oviedo II iç sahada (4 maç) · Coruxo deplasmanda (5 maç), bu sezon

2,25 Gol atma maç başı 1,20
1,50 Gol yeme maç başı 1,40
%0 Gol yememe maçların %40
%100 KG Var maçların %60
%100 2.5 Üst maçların %60

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Real Oviedo II iç sahada bu sezon yenilmedi: 4 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik.
  • Coruxo deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Real Oviedo II, iç saha maçlarında 4 maçta 4 kez 2,5 üst bitti (%100).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Real Oviedo II

9. sıra · 14 puan · 9 maç · averaj -3

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMBG

  1. 31.10 Real Oviedo II 2–1 Llanera G
  2. 25.10 Marino de Luanco 0–0 Real Oviedo II B
  3. 18.10 Bergantiños 3–0 Real Oviedo II M
  4. 11.10 Real Oviedo II 2–1 Racing Santander II G
  5. 04.10 Compostela 1–2 Real Oviedo II G
Deplasman

Coruxo

12. sıra · 8 puan · 9 maç · averaj -4

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMMM

  1. 01.11 Coruxo 0–2 Sestao River M
  2. 29.10 Coruxo 0–2 Zamora M
  3. 24.10 Amorebieta 2–1 Coruxo M
  4. 17.10 Ourense CF 0–1 Coruxo G
  5. 11.10 Coruxo 0–1 Compostela M

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Real Oviedo II için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 6, yenilen 6. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Coruxo son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 2 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2019 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: Real Oviedo II 3, Coruxo 5 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 24 Ocak 2026, Real Oviedo II 0-1 Coruxo.

Gol istatistikleri

Real Oviedo II iç saha 4 maçta maç başına 2,25 gol attı, 1,50 gol yedi; Coruxo dış saha 5 maçta 1,20 attı, 1,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Real Oviedo II %100, Coruxo %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Real Oviedo II %100, Coruxo %60. İlk yarıyı önde kapatma: Real Oviedo II 3/4, Coruxo 2/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,85, 0 – 2,88, 2 – 3,22. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,51, Üst 1,87. Karşılıklı Gol: Var 1,68, Yok 1,66.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %80; KG var ortalaması %80; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 13 gol yediler.

Sıralama
9. (14 p) – 12. (8 p)
Form (son 5)
GBMGG – MMMGM
H2H (G-B-M)
3-2-5 (10 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %60
iddaa MS 1-0-2
1,85 – 2,88 – 3,22

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Real Oviedo II
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%44 4/9%75 3/4
Beraberlik%22 2/9%25 1/4
Mağlubiyet%33 3/9%0 0/4
Coruxo
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%22 2/9%40 2/5
Beraberlik%22 2/9%0 0/5
Mağlubiyet%56 5/9%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Real Oviedo II
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,33 (12 gol)2,25 (9 gol)
Yediği gol / maç1,67 (15 gol)1,50 (6 gol)
Coruxo
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç0,89 (8 gol)1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç1,33 (12 gol)1,40 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Real Oviedo II
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%67 6/9%100 4/4
1,5 Üst%89 8/9%100 4/4
2,5 Üst%78 7/9%100 4/4
3,5 Üst%22 2/9%25 1/4
Gol yememe%11 1/9%0 0/4
Coruxo
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%56 5/9%60 3/5
1,5 Üst%78 7/9%80 4/5
2,5 Üst%33 3/9%60 3/5
3,5 Üst%11 1/9%20 1/5
Gol yememe%22 2/9%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Real Oviedo II
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%44 4/9%75 3/4
Berabere%11 1/9%0 0/4
Geride%44 4/9%25 1/4
Coruxo
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%33 3/9%40 2/5
Berabere%56 5/9%40 2/5
Geride%11 1/9%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Real Oviedo II (9 maç)

1/141/X01/20X/10X/X1X/202/102/X12/23

Coruxo (9 maç)

1/121/X11/20X/10X/X1X/242/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Real Oviedo II (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 1
16-30 1 4
31-45 1 2
46-60 2 2
61-75 0 2
76-90 3 4

Coruxo (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 0
16-30 1 0
31-45 1 2
46-60 0 3
61-75 2 2
76-90 0 2

Kartlar

Real Oviedo II

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Coruxo

Sarı 1 · Kırmızı 4 (8 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 83 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Segunda División RFEF · Grup 1 puan durumu · Segunda Rfef: Group 1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Sestao River 9711 113 +822 GBGGG
2Deportivo Alavés II 9621 2312 +1120 GBGBG
3Eibar II 10622 199 +1020 BBGMG
4Bergantiños 9531 2011 +918 GBGMB
5Amorebieta 10514 1210 +216 MGGGM
6Compostela 9423 118 +314 MGGGB
7Basconia 10352 1515 014 BMBBG
8Ourense CF 9423 99 014 BMMGB
9Real Oviedo II 9423 1215 -314 GGMBG
10Portugalete 9342 1212 013 MGBBB
11Gernika 9252 159 +611 MBMBB
12Coruxo 9225 812 -48 MMGMM
13Arosa 9153 1520 -58 BBGMB
14Racing Santander II 9225 1217 -58 MMGBG
15Marino de Luanco 9225 813 -58 GMMBB
16Atlético Astorga 10217 1218 -67 GMBMM
17Llanera 9216 1221 -97 BGMMM
18Gimnástica Torrelavega 9126 719 -125 MBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Bergantiños 5410 114 +713
2Eibar II 5410 104 +613
3Sestao River 4310 50 +510
4Real Oviedo II 4310 96 +310
5Basconia 5230 108 +29
6Deportivo Alavés II 5221 98 +18
7Atlético Astorga 5212 83 +57
8Compostela 5212 76 +17
9Ourense CF 5212 54 +17
10Amorebieta 5212 66 07
11Llanera 4202 88 06
12Portugalete 5131 56 -16
13Racing Santander II 5203 69 -36
14Gernika 5122 86 +25
15Arosa 4112 812 -44
16Gimnástica Torrelavega 4103 411 -73
17Coruxo 4022 25 -32
18Marino de Luanco 4013 15 -41
#TakımOGBMAYAVP
1Deportivo Alavés II 4400 144 +1012
2Sestao River 5401 63 +312
3Amorebieta 5302 64 +29
4Eibar II 5212 95 +47
5Compostela 4211 42 +27
6Portugalete 4211 76 +17
7Marino de Luanco 5212 78 -17
8Ourense CF 4211 45 -17
9Gernika 4130 73 +46
10Coruxo 5203 67 -16
11Bergantiños 4121 97 +25
12Basconia 5122 57 -25
13Arosa 5041 78 -14
14Real Oviedo II 5113 39 -64
15Racing Santander II 4022 68 -22
16Gimnástica Torrelavega 5023 38 -52
17Llanera 5014 413 -91
18Atlético Astorga 5005 415 -110

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Real Oviedo II1,85
X · Beraberlik2,88
2 · Coruxo3,22

2,5 Alt / Üst

Alt1,51
Üst1,87

Karşılıklı gol

Var1,68
Yok1,66
Tüm marketler (12)

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var4,26Yok–

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,4503,3721,50

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt2,26Üst1,32

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,32Üst2,26

1. Yarı Sonucu

12,4501,9023,86

2. Yarı Sonucu

12,2402,2123,37

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,59Üst1,76

Çifte Şans

1 ve 01,141 ve 21,190 ve 21,49

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,091 ve 21,470 ve 21,26

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,46Üst1,97

Tek / Çift

Tek1,75Çift1,61

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt2,37Üst1,29