← Maçlar
İspanya · Segunda División RFEF · Grup 125 Ekim 2026 · 18:30 TSİ

Club Marino De Luanco 0-0 Real Oviedo B: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Club Marino De Luanco
0–0İY 0–0
Real Oviedo B
Maç sonu

Club Marino De Luanco 0–0 Real Oviedo B (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Club Marino De Luanco – Real Oviedo B maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Club Marino De Luanco
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%22 2/9%0 0/4
Beraberlik%22 2/9%25 1/4
Mağlubiyet%56 5/9%75 3/4
Real Oviedo B
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%44 4/9%20 1/5
Beraberlik%22 2/9%20 1/5
Mağlubiyet%33 3/9%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Club Marino De Luanco
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç0,89 (8 gol)0,25 (1 gol)
Yediği gol / maç1,44 (13 gol)1,25 (5 gol)
Real Oviedo B
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,33 (12 gol)0,60 (3 gol)
Yediği gol / maç1,67 (15 gol)1,80 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Club Marino De Luanco
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%33 3/9%25 1/4
1,5 Üst%67 6/9%50 2/4
2,5 Üst%56 5/9%25 1/4
3,5 Üst%11 1/9%0 0/4
Gol yememe%33 3/9%25 1/4
Real Oviedo B
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%67 6/9%40 2/5
1,5 Üst%89 8/9%80 4/5
2,5 Üst%78 7/9%60 3/5
3,5 Üst%22 2/9%20 1/5
Gol yememe%11 1/9%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Club Marino De Luanco
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%22 2/9%0 0/4
Berabere%44 4/9%50 2/4
Geride%33 3/9%50 2/4
Real Oviedo B
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%44 4/9%20 1/5
Berabere%11 1/9%20 1/5
Geride%44 4/9%60 3/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Club Marino De Luanco (9 maç)

1/121/X01/20X/10X/X2X/222/102/X02/23

Real Oviedo B (9 maç)

1/141/X01/20X/10X/X1X/202/102/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Club Marino De Luanco (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 2 1
31-45 0 2
46-60 1 1
61-75 0 0
76-90 3 4

Real Oviedo B (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 1
16-30 1 4
31-45 1 2
46-60 2 2
61-75 0 2
76-90 3 4

Kartlar

Club Marino De Luanco

Sarı 0 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Real Oviedo B

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 83 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Marino de Luanco 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 5-11). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Real Oviedo II için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 8, yenilen 11. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2020 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: Marino de Luanco 3, Real Oviedo II 3 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Nisan 2026, Marino de Luanco 1-1 Real Oviedo II.

Sıralama
16. (6 p) – 10. (10 p)
Form (son 5)
MMGMM – MGGBM
H2H (G-B-M)
3-4-3 (10 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,45 – 2,87 – 2,33
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Marino de Luanco bu sezon 7 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,86 gol yedi; Real Oviedo II dış saha 4 maçta 0,75 attı, 2,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %71, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Marino de Luanco %43, Real Oviedo II %50. İlk yarıyı önde kapatma: Marino de Luanco 2/7, Real Oviedo II 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,45, 0 – 2,87, 2 – 2,33. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,53, Üst 1,89. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,71.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %73; KG var ortalaması %46; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 22 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 22:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Segunda División RFEF · Grup 1 puan durumu · Segunda Rfef: Group 1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Sestao River 9711 113 +822 GBGGG
2Deportivo Alavés II 9621 2312 +1120 GBGBG
3Eibar II 10622 199 +1020 BBGMG
4Bergantiños 9531 2011 +918 GBGMB
5Amorebieta 10514 1210 +216 MGGGM
6Compostela 9423 118 +314 MGGGB
7Basconia 10352 1515 014 BMBBG
8Ourense CF 9423 99 014 BMMGB
9Real Oviedo II 9423 1215 -314 GGMBG
10Portugalete 9342 1212 013 MGBBB
11Gernika 9252 159 +611 MBMBB
12Coruxo 9225 812 -48 MMGMM
13Arosa 9153 1520 -58 BBGMB
14Racing Santander II 9225 1217 -58 MMGBG
15Marino de Luanco 9225 813 -58 GMMBB
16Atlético Astorga 10217 1218 -67 GMBMM
17Llanera 9216 1221 -97 BGMMM
18Gimnástica Torrelavega 9126 719 -125 MBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Bergantiños 5410 114 +713
2Eibar II 5410 104 +613
3Sestao River 4310 50 +510
4Real Oviedo II 4310 96 +310
5Basconia 5230 108 +29
6Deportivo Alavés II 5221 98 +18
7Atlético Astorga 5212 83 +57
8Compostela 5212 76 +17
9Ourense CF 5212 54 +17
10Amorebieta 5212 66 07
11Llanera 4202 88 06
12Portugalete 5131 56 -16
13Racing Santander II 5203 69 -36
14Gernika 5122 86 +25
15Arosa 4112 812 -44
16Gimnástica Torrelavega 4103 411 -73
17Coruxo 4022 25 -32
18Marino de Luanco 4013 15 -41
#TakımOGBMAYAVP
1Deportivo Alavés II 4400 144 +1012
2Sestao River 5401 63 +312
3Amorebieta 5302 64 +29
4Eibar II 5212 95 +47
5Compostela 4211 42 +27
6Portugalete 4211 76 +17
7Marino de Luanco 5212 78 -17
8Ourense CF 4211 45 -17
9Gernika 4130 73 +46
10Coruxo 5203 67 -16
11Bergantiños 4121 97 +25
12Basconia 5122 57 -25
13Arosa 5041 78 -14
14Real Oviedo II 5113 39 -64
15Racing Santander II 4022 68 -22
16Gimnástica Torrelavega 5023 38 -52
17Llanera 5014 413 -91
18Atlético Astorga 5005 415 -110

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,45X2,8722,33

Çifte şans

1X1,32121,21X21,28

Karşılıklı gol

Var1,66Yok1,71

2,5 Alt / Üst

Alt1,53Üst1,89

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Segunda División RFEF · Grup 1'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.