Excelsior Virton 1-2 Beerschot: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Excelsior Virton 1–2 Beerschot (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1. Şut 8–16, isabetli şut 3–6, topa sahip olma %40–%60, korner 4–4.
Paylaş
Maç özeti
Excelsior Virton – Beerschot maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Abdelsamad Hachem 74' (pen.) (Excelsior Virton); Bas Van den Eynden 7', Arnold Vula Lamb Luth 90+4' (Beerschot). xG: Excelsior Virton 1,5 – 0,7 Beerschot.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Stade Yvan Georges, Virton
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Excelsior Virton: Pedro Resende · Beerschot: Mohamed Messoudi
Maç akışı
Excelsior Virton üstteBeerschot altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %60 · 1 şut · 0,1
- 16–30'Dep %75 · 3 şut · 0,2
- 31–45+'Dep %72 · 3 şut · 0,2
- 46–60'Dengeli · 3 şut · 0,2
- 61–75'Dengeli · 4 şut · 0,3
- 76–90+'Dengeli · 9 şut · 1,3
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Excelsior Virton, Dep = Beerschot.
Maç olayları
- Excelsior VirtonBeerschot
- Ihab Goudani ↔ Lorenzo De GeyndtOyuncu değişikliği90+6'
- Paul Wade ↔ Nathan FernandesOyuncu değişikliği90+6'
- 90+5'Arnold Vula Lamb LuthSarı kart
- 90+4'Gol Arnold Vula Lamb Luth 1–2Asist: Glenn Claes
- 90+1'Milan Govaers ↔ Edisson JordanovOyuncu değişikliği
- 90+1'D'Margio Wright-Phillips ↔ Ensar BrahicOyuncu değişikliği
- Antoine Valerio ↔ Valentin SansonOyuncu değişikliği84'
- 84'Lukas Van Eenoo ↔ Glenn ClaesOyuncu değişikliği
- Steeven Assengue ↔ Tyron TorminOyuncu değişikliği75'
- 74'Dennis Gyamfi ↔ Mats RitsOyuncu değişikliği
- 74'Anas Haj Mohamed ↔ Toshio LakeOyuncu değişikliği
- Penaltı golü Abdelsamad Hachem 1–1Penaltı74'
- Steeven AssengueVAR: penaltı onaylandı71'
- 70'Sem audoorSarı kart
- 32'Anas Haj MohamedVAR: penaltı iptal
- 7'Gol Bas Van den Eynden 0–1Asist: Lukas Van Eenoo
- Antoine ValerioSarı kart5'
Excelsior Virton iç sahada (5 maç) · Beerschot deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 7 maç (2019'dan beri)
2 Excelsior Virton1 berabere4 Beerschot
- Excelsior Virton iç sahada 5 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Beerschot VA deplasmanda 5 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Excelsior Virton, iç saha maçlarında 5 maçta 4 kez 2,5 üst bitti (%80).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Excelsior Virton
Beerschot
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %11 1/9 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %44 4/9 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %90 9/10 | %80 4/5 |
| Beraberlik | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %10 1/10 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (15 gol) | 2,00 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (12 gol) | 1,40 (7 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,50 (25 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,80 (8 gol) | 0,80 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %70 7/10 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %40 4/10 | %40 2/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,1 | 8,5 |
| 7,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %50 4/8 | %25 1/4 |
| 9,5 Üst | %25 2/8 | %25 1/4 |
| 10,5 Üst | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 9,3 |
| 7,5 Üst | %88 7/8 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %50 4/8 | %25 1/4 |
| 9,5 Üst | %50 4/8 | %25 1/4 |
| 10,5 Üst | %50 4/8 | %25 1/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,3 |
| 2,5 Üst | %63 5/8 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
| 4,5 Üst | %25 2/8 | %25 1/4 |
| 5,5 Üst | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %75 6/8 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %63 5/8 | %75 3/4 |
| 4,5 Üst | %25 2/8 | %25 1/4 |
| 5,5 Üst | %13 1/8 | %25 1/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,8 | 11,3 |
| 6,5 Üst | %88 7/8 | %100 4/4 |
| 7,5 Üst | %88 7/8 | %100 4/4 |
| 8,5 Üst | %63 5/8 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %50 4/8 | %75 3/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,8 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %100 8/8 | %100 4/4 |
| 7,5 Üst | %100 8/8 | %100 4/4 |
| 8,5 Üst | %50 4/8 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 4/9 | %60 3/5 |
| Berabere | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Geride | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %60 6/10 | %60 3/5 |
| Berabere | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Geride | %20 2/10 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Excelsior Virton (9 maç)
Beerschot (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Excelsior Virton (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Beerschot (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 2 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 4 | 1 |
| 46-60 | 5 | 1 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 9 | 3 |
Kartlar
Excelsior Virton
Sarı 15 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 1,7)
Beerschot
Sarı 20 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 68 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Excelsior Virton: iç saha, 4 maç · Beerschot: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Excelsior Virton – Beerschot ilk 11'ler
Excelsior Virton · 4-1-4-1
- 1C. De SchrevelK
- 6M. GuillaumeD
- 4E. KariD
- 3A. TchaptchetD
- 21A. ValérioD5' sarı kart 5. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 13A. DembéléO
- 22S. AssengueO75' oyundan çıktı 75. dk
- 19I. GoudaniO90+6' oyundan çıktı 90+6. dk
- 8G. AribO
- 10P. WadeO90+6' oyundan çıktı 90+6. dk
- 11A. HachemF74' gol 74. dk
- 17T. TorminF75' oyuna girdi 75. dk
- 26V. SansonD84' oyuna girdi 84. dk
- 30Aladin BizimanaK
- 14Luca MaioranoO
- 9M. InchaudF
- 29Nathan FernandesF
- 23A. DiopO
- 20Lorenzo De GeyndtF
- 16N. ClossetK
Teknik direktör: Pedro Resende
Beerschot · 4-2-3-1
- 13W. PoppK
- 4B. PlatD
- 3M. GovaersD90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 6B. Van den EyndenD7' gol 7. dk
- 5S. AudoorD70' sarı kart 70. dk
- 78G. HaraguchiO
- 8L. Van EenooO7' asist 7. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 76D. GyamfiO74' oyundan çıktı 74. dk
- 32D. Wright-PhillipsO90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 21M. AnasO74' oyundan çıktı 74. dk
- 15A. VulaF90+4' gol 90+4. dk90+5' sarı kart 90+5. dk
- 19J. BustinD
- 10G. ClaesO84' oyuna girdi 84. dk90+4' asist 90+4. dk
- 41T. EinagaO
- 1X. GiesK
- 24E. JordanovD90+1' oyuna girdi 90+1. dk
- 7T. LakeF74' oyuna girdi 74. dk
- 20M. RitsO74' oyuna girdi 74. dk
- 26B. StevensK
- 17A. Van HimbeeckO
- 28M. WeymansD
- 45E. BrahicF90+1' oyuna girdi 90+1. dk
Teknik direktör: Mohamed Messoudi
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiExcelsior Virton
7. sıra · 13 puan · 9 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMMG
- 01.11 AS Eupen 1–2 Excelsior Virton G
- 24.10 Seraing United 3–1 Excelsior Virton M
- 17.10 Excelsior Virton 0–2 Genk M
- 10.10 Excelsior Virton 3–4 Sporting Hasselt M
- 26.09 Oostkamp 0–3 Excelsior Virton G
Beerschot
1. sıra · 27 puan · 10 maç · averaj +17
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGG
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Challenger Pro League (Belçika) 10. hafta programında Royal Excelsior Virton – Beerschot maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 22:00 oynanacak. Sıralamada Royal Excelsior Virton 7., Beerschot 1.; iki takım arasında 11 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Royal Excelsior Virton için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 9, yenilen 10. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Beerschot için son 5 maçın dökümü: 5G 0B 0M, atılan 17, yenilen 6. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 7. (13 p) – 1. (24 p)
- Form (son 5)
- GMMMG – GGGGG
- H2H (G-B-M)
- 2-1-4 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %25
- Korner ort. (maç)
- 9,2
- iddaa MS 1-0-2
- 3,91 – 3,53 – 1,52
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 7 maçta galibiyetler Royal Excelsior Virton 2 – Beerschot 4; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Eylül 2025, Royal Excelsior Virton 0-1 Beerschot.
Gol istatistikleri
Royal Excelsior Virton iç saha 4 maçta maç başına 2,25 gol attı, 1,25 gol yedi; Beerschot dış saha 4 maçta 1,00 attı, 0,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Royal Excelsior Virton %75, Beerschot %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Royal Excelsior Virton %25, Beerschot %25. İlk yarıyı önde kapatma: Royal Excelsior Virton 3/4, Beerschot 2/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Royal Excelsior Virton 3,7, Beerschot 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,2. Maç başına kart: Royal Excelsior Virton 0,7, Beerschot 3,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,91, 0 – 3,53, 2 – 1,52. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,95, Üst 1,46. Karşılıklı Gol: Var 1,48, Yok 1,93.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %25; maç başına toplam korner ortalaması 9,2; son 5 maçta toplam 26 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Belçika · Challenger Pro League puan durumu · Second Division
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Beerschot VA | 10 | +17 | 27 |
| 2 | Dender | 9 | +8 | 19 |
| 3 | Francs Borains | 9 | +1 | 18 |
| 4 | AS Eupen | 8 | +6 | 15 |
| 5 | Patro Eisden | 10 | 0 | 15 |
| 6 | Sporting Hasselt | 9 | -2 | 15 |
| 7 | Excelsior Virton | 9 | +3 | 13 |
| 8 | Lokeren-Temse | 8 | +2 | 13 |
| 9 | KAA Gent II | 9 | -2 | 12 |
| 10 | KRC Genk II | 10 | -3 | 10 |
| 11 | Club Brugge II | 9 | -7 | 9 |
| 12 | K. Lierse S.K. | 8 | -4 | 8 |
| 13 | Seraing United | 10 | -5 | 8 |
| 14 | RSC Anderlecht II | 9 | -5 | 7 |
| 15 | Liège | 9 | -9 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Beerschot VA | 5 | +15 | 15 |
| 2 | Dender | 5 | +8 | 13 |
| 3 | Francs Borains | 5 | +5 | 12 |
| 4 | Patro Eisden | 5 | +2 | 9 |
| 5 | K. Lierse S.K. | 3 | +4 | 7 |
| 6 | KAA Gent II | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Lokeren-Temse | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Seraing United | 5 | 0 | 7 |
| 9 | Excelsior Virton | 5 | +3 | 6 |
| 10 | AS Eupen | 4 | +3 | 6 |
| 11 | KRC Genk II | 5 | +2 | 6 |
| 12 | RSC Anderlecht II | 6 | -3 | 6 |
| 13 | Club Brugge II | 4 | -1 | 4 |
| 14 | Sporting Hasselt | 4 | -3 | 3 |
| 15 | Liège | 4 | -3 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Beerschot VA | 5 | +2 | 12 |
| 2 | Sporting Hasselt | 5 | +1 | 12 |
| 3 | AS Eupen | 4 | +3 | 9 |
| 4 | Excelsior Virton | 4 | 0 | 7 |
| 5 | Lokeren-Temse | 4 | +1 | 6 |
| 6 | Dender | 4 | 0 | 6 |
| 7 | Patro Eisden | 5 | -2 | 6 |
| 8 | Francs Borains | 4 | -4 | 6 |
| 9 | KAA Gent II | 5 | -4 | 5 |
| 10 | Club Brugge II | 5 | -6 | 5 |
| 11 | KRC Genk II | 5 | -5 | 4 |
| 12 | Liège | 5 | -6 | 4 |
| 13 | RSC Anderlecht II | 3 | -2 | 1 |
| 14 | Seraing United | 5 | -5 | 1 |
| 15 | K. Lierse S.K. | 5 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Bu maç için gösterilebilecek iddaa oranı yok.
Oranlar yalnız iddaa'dan ve maç başlamadan önce alınmış olarak gösterilir. Kaynak: İddaa · bilgi amaçlıdır.
