← Maçlar
Belçika · Challenger Pro League · 7. hafta10 Ekim 2026 · 21:00 TSİ

Beerschot 5-1 RFC Liege: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Beerschot
5–1İY 0–1
RFC Liege
Maç sonu

Beerschot 5–1 RFC Liege (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Beerschot – RFC Liege maçı 5-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Beerschot
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%90 9/10%100 5/5
Beraberlik%0 0/10%0 0/5
Mağlubiyet%10 1/10%0 0/5
RFC Liege
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%11 1/9%20 1/5
Beraberlik%22 2/9%20 1/5
Mağlubiyet%67 6/9%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Beerschot
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç2,50 (25 gol)3,80 (19 gol)
Yediği gol / maç0,80 (8 gol)0,80 (4 gol)
RFC Liege
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,44 (13 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç2,44 (22 gol)2,20 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Beerschot
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%50 5/10%60 3/5
1,5 Üst%80 8/10%100 5/5
2,5 Üst%70 7/10%100 5/5
3,5 Üst%40 4/10%80 4/5
Gol yememe%40 4/10%40 2/5
RFC Liege
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%78 7/9%60 3/5
1,5 Üst%78 7/9%60 3/5
2,5 Üst%78 7/9%60 3/5
3,5 Üst%56 5/9%60 3/5
Gol yememe%11 1/9%20 1/5

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Beerschot
Toplam (8)İç saha (4)
Maçta toplam korner (ort.)9,910,5
7,5 Üst%88 7/8%100 4/4
8,5 Üst%50 4/8%75 3/4
9,5 Üst%50 4/8%75 3/4
10,5 Üst%50 4/8%75 3/4
RFC Liege
Toplam (8)Dış saha (4)
Maçta toplam korner (ort.)11,412,5
7,5 Üst%88 7/8%100 4/4
8,5 Üst%88 7/8%100 4/4
9,5 Üst%75 6/8%75 3/4
10,5 Üst%75 6/8%75 3/4

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Beerschot
Toplam (8)İç saha (4)
Maç başı kart4,03,0
2,5 Üst%75 6/8%50 2/4
3,5 Üst%63 5/8%50 2/4
4,5 Üst%25 2/8%25 1/4
5,5 Üst%13 1/8%0 0/4
RFC Liege
Toplam (8)Dış saha (4)
Maç başı kart4,54,5
2,5 Üst%75 6/8%75 3/4
3,5 Üst%50 4/8%50 2/4
4,5 Üst%38 3/8%25 1/4
5,5 Üst%38 3/8%25 1/4

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Beerschot
Toplam (8)İç saha (4)
Maç başı isabetli şut9,810,8
6,5 Üst%100 8/8%100 4/4
7,5 Üst%100 8/8%100 4/4
8,5 Üst%50 4/8%50 2/4
9,5 Üst%38 3/8%50 2/4
RFC Liege
Toplam (8)Dış saha (4)
Maç başı isabetli şut10,08,5
6,5 Üst%88 7/8%75 3/4
7,5 Üst%88 7/8%75 3/4
8,5 Üst%75 6/8%50 2/4
9,5 Üst%63 5/8%50 2/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Beerschot
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%60 6/10%60 3/5
Berabere%20 2/10%20 1/5
Geride%20 2/10%20 1/5
RFC Liege
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%22 2/9%40 2/5
Berabere%44 4/9%20 1/5
Geride%33 3/9%40 2/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Beerschot (10 maç)

1/161/X01/20X/12X/X0X/202/112/X02/21

RFC Liege (9 maç)

1/111/X01/21X/10X/X2X/222/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Beerschot (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 0 0
31-45 4 1
46-60 5 1
61-75 3 1
76-90 9 3

RFC Liege (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 0 3
31-45 4 4
46-60 2 3
61-75 1 3
76-90 3 5

Kartlar

Beerschot

Sarı 20 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 2,0)

RFC Liege

Sarı 18 · Kırmızı 3 (9 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 68 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Beerschot: iç saha, 4 maç · RFC Liege: dış saha, 4 maç

BeerschotRFC Liege
%59,0Topa sahip olma%48,3
3,24Beklenen gol (xG)0,49
21,8Toplam şut10,3
8,0İsabetli şut3,8
14,8Ceza sahası içi şut8,5
7,8Korner6,3
519Pas423
1,5Kurtarış2,8
10,3Faul9,0
1,3Ofsayt3,0
1,5Sarı kart2,3
0,00Kırmızı kart0,50

Rakiplerine izin verdikleri

0,55Rakibin xG'si2,21
8,8Rakibin şutu18,5
2,8Rakibin isabetli şutu4,8
2,8Rakibin korneri6,3

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Belçika · Challenger Pro League puan durumu · Second Division

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Beerschot VA 10901 258 +1727 GGGGG
2Dender 9612 124 +819 GGGBM
3Francs Borains 9603 1110 +118 GMMGG
4AS Eupen 8503 159 +615 GGGMM
5Patro Eisden 10505 1616 015 MGGGG
6Sporting Hasselt 9504 1315 -215 GMGGM
7Excelsior Virton 9414 1512 +313 BMMGM
8Lokeren-Temse 8413 1614 +213 MGBGM
9KAA Gent II 9333 1214 -212 BGMGB
10KRC Genk II 10244 1417 -310 BMBBB
11Club Brugge II 9234 1421 -79 BMBMM
12K. Lierse S.K. 8224 711 -48 BMGMM
13Seraing United 10226 1217 -58 BMGGM
14RSC Anderlecht II 9216 1217 -57 MMMGG
15Liège 9126 1322 -95 BMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Beerschot VA 5500 194 +1515
2Dender 5410 91 +813
3Francs Borains 5401 83 +512
4Patro Eisden 5302 86 +29
5K. Lierse S.K. 3210 51 +47
6KAA Gent II 4211 75 +27
7Lokeren-Temse 4211 76 +17
8Seraing United 5212 66 07
9Excelsior Virton 5203 107 +36
10AS Eupen 4202 96 +36
11KRC Genk II 5131 86 +26
12RSC Anderlecht II 6204 710 -36
13Club Brugge II 4112 89 -14
14Sporting Hasselt 4103 25 -33
15Liège 4013 811 -31
#TakımOGBMAYAVP
1Beerschot VA 5401 64 +212
2Sporting Hasselt 5401 1110 +112
3AS Eupen 4301 63 +39
4Excelsior Virton 4211 55 07
5Lokeren-Temse 4202 98 +16
6Dender 4202 33 06
7Patro Eisden 5203 810 -26
8Francs Borains 4202 37 -46
9KAA Gent II 5122 59 -45
10Club Brugge II 5122 612 -65
11KRC Genk II 5113 611 -54
12Liège 5113 511 -64
13RSC Anderlecht II 3012 57 -21
14Seraing United 5014 611 -51
15K. Lierse S.K. 5014 210 -81

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,33X4,3325,19

Çifte şans

121,07X22,20

Karşılıklı gol

Var1,46Yok2,04

2,5 Alt / Üst

Alt2,38Üst1,32

3,5 Alt / Üst

Alt1,52Üst1,93

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Challenger Pro League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.