İspanya · Tercera División RFEF · Grup 7

Rayo Ciudad Alcobendas – Trival Valderas

Başlamasına 7 sa 13 dk Başlamadı

Rayo Ciudad Alcobendas – Trival Valderas: 8 Kasım 13:30, İspanya · Tercera División RFEF · Grup 7. Bu sezon Rayo Ciudad Alcobendas evinde 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; Trival Valderas deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 24 gol yediler.

Maç önü

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiRayo Ciudad AlcobendasTrival Valderas
Lig sırası15. · 8 puan9. · 14 puan
Form (son 5)MMMMMGMBBB
Gol (attığı – yediği, ort.)2,75 – 1,751,00 – 1,00
2,5 Üst biten%75%50
Karşılıklı gol%100%50
Gol yemediği%0%25
Aralarında (G-B-M)Kayıtlı karşılaşma yok

Gol ve yüzdeler: Rayo Ciudad Alcobendas iç sahada (4 maç), Trival Valderas deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Rayo Ciudad Alcobendas iç sahada (4 maç) · Trival Valderas deplasmanda (4 maç), bu sezon

2,75 Gol atma maç başı 1,00
1,75 Gol yeme maç başı 1,00
%0 Gol yememe maçların %25
%100 KG Var maçların %50
%75 2.5 Üst maçların %50

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • RC Alcobendas iç sahada 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Trival Valderas deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • RC Alcobendas, iç saha maçlarında 4 maçta 4 kez iki takım da gol attı (%100).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Rayo Ciudad Alcobendas

15. sıra · 8 puan · 9 maç · averaj -7

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMMM

  1. 01.11 Móstoles 5–1 Rayo Ciudad Alcobendas M
  2. 25.10 Galapagar 4–1 Rayo Ciudad Alcobendas M
  3. 18.10 Rayo Ciudad Alcobendas 1–2 Leganés II M
  4. 10.10 Cala Pozuelo 2–1 Rayo Ciudad Alcobendas M
  5. 07.10 Las Rozas 3–0 Rayo Ciudad Alcobendas M
Deplasman

Trival Valderas

9. sıra · 14 puan · 9 maç · averaj +3

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMBBB

  1. 01.11 Trival Valderas 2–2 Galapagar B
  2. 25.10 Leganés II 2–2 Trival Valderas B
  3. 18.10 Trival Valderas 2–2 Cala Pozuelo B
  4. 11.10 Rayo Vallecano II 1–0 Trival Valderas M
  5. 04.10 Trival Valderas 2–1 Las Rozas G

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Rayo Ciudad Alcobendas 0 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 5 kez kaybetti (gol: 4-16). Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Trival Valderas 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-8). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Rayo Ciudad Alcobendas iç saha 4 maçta maç başına 2,75 gol attı, 1,75 gol yedi; Trival Valderas dış saha 4 maçta 1,00 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Rayo Ciudad Alcobendas %75, Trival Valderas %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Rayo Ciudad Alcobendas %100, Trival Valderas %50. İlk yarıyı önde kapatma: Rayo Ciudad Alcobendas 2/4, Trival Valderas 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,96, 0 – 3,08, 2 – 1,87. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,75, Üst 1,61. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,89.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 24 gol yediler.

Sıralama
15. (8 p) – 9. (14 p)
Form (son 5)
MMMMM – BBBMG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,96 – 3,08 – 1,87

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Rayo Ciudad Alcobendas
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%22 2/9%50 2/4
Beraberlik%22 2/9%25 1/4
Mağlubiyet%56 5/9%25 1/4
Trival Valderas
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%33 3/9%25 1/4
Beraberlik%56 5/9%50 2/4
Mağlubiyet%11 1/9%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Rayo Ciudad Alcobendas
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,67 (15 gol)2,75 (11 gol)
Yediği gol / maç2,44 (22 gol)1,75 (7 gol)
Trival Valderas
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,56 (14 gol)1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç1,22 (11 gol)1,00 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Rayo Ciudad Alcobendas
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%89 8/9%100 4/4
1,5 Üst%100 9/9%100 4/4
2,5 Üst%78 7/9%75 3/4
3,5 Üst%44 4/9%50 2/4
Gol yememe%0 0/9%0 0/4
Trival Valderas
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%78 7/9%50 2/4
1,5 Üst%78 7/9%50 2/4
2,5 Üst%67 6/9%50 2/4
3,5 Üst%44 4/9%25 1/4
Gol yememe%11 1/9%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Rayo Ciudad Alcobendas
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%22 2/9%50 2/4
Berabere%33 3/9%50 2/4
Geride%44 4/9%0 0/4
Trival Valderas
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%11 1/9%25 1/4
Berabere%44 4/9%50 2/4
Geride%44 4/9%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Rayo Ciudad Alcobendas (9 maç)

1/121/X01/20X/10X/X1X/222/102/X12/23

Trival Valderas (9 maç)

1/101/X11/20X/11X/X3X/202/122/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Rayo Ciudad Alcobendas (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 3 2
31-45 2 2
46-60 1 6
61-75 4 5
76-90 5 5

Trival Valderas (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 1 3
31-45 2 2
46-60 6 2
61-75 2 2
76-90 3 1

Kartlar

Rayo Ciudad Alcobendas

Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Trival Valderas

Sarı 0 · Kırmızı 2 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 84 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 7 puan durumu · Tercera: Group 7

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Móstoles 9621 216 +1520 BMGGG
2Colonia Moscardó 9450 188 +1017 GBBBG
3Las Rozas 9522 2015 +517 GGBGM
4Cala Pozuelo 10523 1412 +217 GBBMG
5Unión Adarve 10442 1713 +416 GGBGM
6Galapagar 9432 1916 +315 MGMGB
7Pozuelo Alarcón 9432 1416 -215 MGGGM
8Leganés II 9423 1912 +714 BMGBG
9Trival Valderas 9351 1411 +314 GMBBB
10Torrejón 9414 158 +713 GBGMG
11Fuenlabrada 10343 1211 +113 BMBGM
12Parla Escuela 9243 1416 -210 MBMBG
13Real Aranjuez 10244 1521 -610 BBBMG
14Rayo Vallecano II 10235 1419 -59 GMBBG
15RC Alcobendas 9225 1522 -78 MMMMM
16Alcobendas Sport 10145 1317 -47 MBMBM
17SS Reyes II 9216 1425 -117 MMGBM
18Villanueva Pardillo 9117 828 -204 MBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Colonia Moscardó 5410 133 +1013
2Torrejón 5401 132 +1112
3Las Rozas 4400 147 +712
4Móstoles 5320 102 +811
5Unión Adarve 5320 125 +711
6Pozuelo Alarcón 4310 96 +310
7Cala Pozuelo 5311 65 +110
8Trival Valderas 5230 107 +39
9Fuenlabrada 5302 85 +39
10RC Alcobendas 4211 117 +47
11Leganés II 4211 106 +47
12Rayo Vallecano II 5212 76 +17
13Alcobendas Sport 5140 54 +17
14Galapagar 4121 76 +15
15Real Aranjuez 5122 69 -35
16Parla Escuela 4040 55 04
17Villanueva Pardillo 5113 615 -94
18SS Reyes II 5104 717 -103
#TakımOGBMAYAVP
1Galapagar 5311 1210 +210
2Móstoles 4301 114 +79
3Leganés II 5212 96 +37
4Cala Pozuelo 5212 87 +17
5Parla Escuela 5203 911 -26
6Trival Valderas 4121 44 05
7Las Rozas 5122 68 -25
8Real Aranjuez 5122 912 -35
9Unión Adarve 5122 58 -35
10Pozuelo Alarcón 5122 510 -55
11Colonia Moscardó 4040 55 04
12SS Reyes II 4112 78 -14
13Fuenlabrada 5041 46 -24
14Rayo Vallecano II 5023 713 -62
15Torrejón 4013 26 -41
16RC Alcobendas 5014 415 -111
17Alcobendas Sport 5005 813 -50
18Villanueva Pardillo 4004 213 -110

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Rayo Ciudad Alcobendas2,96
X · Beraberlik3,08
2 · Trival Valderas1,87

2,5 Alt / Üst

Alt1,75
Üst1,61

Karşılıklı gol

Var1,50
Yok1,89
Tüm marketler (5)

Çifte Şans

1 ve 01,481 ve 21,160 ve 21,17

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,4903,5323,34

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,28Üst2,41

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,58Üst1,78

Tek / Çift

Tek1,73Çift1,62