← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 725 Ekim 2026 · 14:00 TSİ

CD Leganes B 2-2 CF Trival Valderas Alcorcon: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CD Leganes B
2–2İY 1–2
CF Trival Valderas Alcorcon
Maç sonu

CD Leganes B 2–2 CF Trival Valderas Alcorcon (25 Ekim 2026). İlk yarı 1–2.

Maç özeti

CD Leganes B – CF Trival Valderas Alcorcon maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı. Goller: S. Mulumba 27', R. Camara 49' (CD Leganes B); A. Rivero 19', B. Adom 36' (CF Trival Valderas Alcorcon).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

CD Leganes B üstte · CF Trival Valderas Alcorcon altta

01530İY607590 19' gol: A. Rivero (CF Trival Valderas Alcorcon)27' gol: S. Mulumba (CD Leganes B)36' gol: B. Adom (CF Trival Valderas Alcorcon)49' gol: R. Camara (CD Leganes B)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 19' gol: A. Rivero (CF Trival Valderas Alcorcon)
  • 27' gol: S. Mulumba (CD Leganes B)
  • 36' gol: B. Adom (CF Trival Valderas Alcorcon)
  • 49' gol: R. Camara (CD Leganes B)

Maç olayları

  1. CD Leganes BCF Trival Valderas Alcorcon
  2. Gol R. Camara 2–249'
  3. 36'Gol B. Adom 1–2
  4. Gol S. Mulumba 1–127'
  5. 19'Gol A. Rivero 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CD Leganes B
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%44 4/9%50 2/4
Beraberlik%22 2/9%25 1/4
Mağlubiyet%33 3/9%25 1/4
CF Trival Valderas Alcorcon
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%33 3/9%25 1/4
Beraberlik%56 5/9%50 2/4
Mağlubiyet%11 1/9%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CD Leganes B
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç2,11 (19 gol)2,50 (10 gol)
Yediği gol / maç1,33 (12 gol)1,50 (6 gol)
CF Trival Valderas Alcorcon
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,56 (14 gol)1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç1,22 (11 gol)1,00 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CD Leganes B
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%67 6/9%75 3/4
1,5 Üst%89 8/9%100 4/4
2,5 Üst%67 6/9%75 3/4
3,5 Üst%56 5/9%75 3/4
Gol yememe%22 2/9%25 1/4
CF Trival Valderas Alcorcon
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%78 7/9%50 2/4
1,5 Üst%78 7/9%50 2/4
2,5 Üst%67 6/9%50 2/4
3,5 Üst%44 4/9%25 1/4
Gol yememe%11 1/9%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CD Leganes B
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%56 5/9%75 3/4
Berabere%22 2/9%0 0/4
Geride%22 2/9%25 1/4
CF Trival Valderas Alcorcon
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%11 1/9%25 1/4
Berabere%44 4/9%50 2/4
Geride%44 4/9%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CD Leganes B (9 maç)

1/131/X11/21X/11X/X0X/212/102/X12/21

CF Trival Valderas Alcorcon (9 maç)

1/101/X11/20X/11X/X3X/202/122/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CD Leganes B (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 2 2
31-45 4 3
46-60 4 3
61-75 2 1
76-90 5 3

CF Trival Valderas Alcorcon (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 1 3
31-45 2 2
46-60 6 2
61-75 2 2
76-90 3 1

Kartlar

CD Leganes B

Sarı 0 · Kırmızı 4 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

CF Trival Valderas Alcorcon

Sarı 0 · Kırmızı 2 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 84 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Leganés II 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 9-7). Son 5 maçta Trival Valderas 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-6).

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 11 maçta galibiyetler Leganés II 3 – Trival Valderas 3; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 24 Mayıs 2026, Trival Valderas 1-1 Leganés II.

Sıralama
10. (10 p) – 6. (12 p)
Form (son 5)
GMBMG – BMGGB
H2H (G-B-M)
3-5-3 (11 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %57
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %71
iddaa MS 1-0-2
2,11 – 2,93 – 2,70
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Leganés II bu sezon 7 maçta maç başına 1,86 gol attı, 1,43 gol yedi; Trival Valderas bu sezon 7 maçta 1,43 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Leganés II %57, Trival Valderas %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Leganés II %71, Trival Valderas %71. İlk yarıyı önde kapatma: Leganés II 4/7, Trival Valderas 0/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,11, 0 – 2,93, 2 – 2,70. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,75, Üst 1,62. Karşılıklı Gol: Var 1,48, Yok 1,96.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %71; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 7 puan durumu · Tercera: Group 7

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Móstoles 9621 216 +1520 BMGGG
2Colonia Moscardó 9450 188 +1017 GBBBG
3Las Rozas 9522 2015 +517 GGBGM
4Cala Pozuelo 10523 1412 +217 GBBMG
5Unión Adarve 10442 1713 +416 GGBGM
6Galapagar 9432 1916 +315 MGMGB
7Pozuelo Alarcón 9432 1416 -215 MGGGM
8Leganés II 9423 1912 +714 BMGBG
9Trival Valderas 9351 1411 +314 GMBBB
10Torrejón 9414 158 +713 GBGMG
11Fuenlabrada 10343 1211 +113 BMBGM
12Parla Escuela 9243 1416 -210 MBMBG
13Real Aranjuez 10244 1521 -610 BBBMG
14Rayo Vallecano II 10235 1419 -59 GMBBG
15RC Alcobendas 9225 1522 -78 MMMMM
16Alcobendas Sport 10145 1317 -47 MBMBM
17SS Reyes II 9216 1425 -117 MMGBM
18Villanueva Pardillo 9117 828 -204 MBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Colonia Moscardó 5410 133 +1013
2Torrejón 5401 132 +1112
3Las Rozas 4400 147 +712
4Móstoles 5320 102 +811
5Unión Adarve 5320 125 +711
6Pozuelo Alarcón 4310 96 +310
7Cala Pozuelo 5311 65 +110
8Trival Valderas 5230 107 +39
9Fuenlabrada 5302 85 +39
10RC Alcobendas 4211 117 +47
11Leganés II 4211 106 +47
12Rayo Vallecano II 5212 76 +17
13Alcobendas Sport 5140 54 +17
14Galapagar 4121 76 +15
15Real Aranjuez 5122 69 -35
16Parla Escuela 4040 55 04
17Villanueva Pardillo 5113 615 -94
18SS Reyes II 5104 717 -103
#TakımOGBMAYAVP
1Galapagar 5311 1210 +210
2Móstoles 4301 114 +79
3Leganés II 5212 96 +37
4Cala Pozuelo 5212 87 +17
5Parla Escuela 5203 911 -26
6Trival Valderas 4121 44 05
7Las Rozas 5122 68 -25
8Real Aranjuez 5122 912 -35
9Unión Adarve 5122 58 -35
10Pozuelo Alarcón 5122 510 -55
11Colonia Moscardó 4040 55 04
12SS Reyes II 4112 78 -14
13Fuenlabrada 5041 46 -24
14Rayo Vallecano II 5023 713 -62
15Torrejón 4013 26 -41
16RC Alcobendas 5014 415 -111
17Alcobendas Sport 5005 813 -50
18Villanueva Pardillo 4004 213 -110

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,11X2,9322,70

Çifte şans

1X1,23121,19X21,39

Karşılıklı gol

Var1,48Yok1,96

2,5 Alt / Üst

Alt1,75Üst1,62

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 7'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.