İspanya · Tercera División RFEF · Grup 10

Racing Club Portuense – Cádiz II

Başlamasına 12 sa 50 dk Başlamadı

Racing Club Portuense – Cádiz II: 8 Kasım 19:00, İspanya · Tercera División RFEF · Grup 10. Bu sezon Racing Club Portuense evinde 4 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet; Cádiz II deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 8 gol yediler.

Maç önü

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiRacing Club PortuenseCádiz II
Lig sırası2. · 19 puan14. · 8 puan
Form (son 5)BGMGGMMBBB
Gol (attığı – yediği, ort.)2,50 – 1,001,00 – 0,75
2,5 Üst biten%75%25
Karşılıklı gol%50%25
Gol yemediği%50%50
Aralarında (G-B-M)Kayıtlı karşılaşma yok

Gol ve yüzdeler: Racing Club Portuense iç sahada (4 maç), Cádiz II deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Racing Club Portuense iç sahada (4 maç) · Cádiz II deplasmanda (4 maç), bu sezon

2,50 Gol atma maç başı 1,00
1,00 Gol yeme maç başı 0,75
%50 Gol yememe maçların %50
%50 KG Var maçların %25
%75 2.5 Üst maçların %25

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Portuense iç sahada 4 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Cádiz II deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Portuense, iç saha maçlarında 4 maçta 3 kez 2,5 üst bitti (%75).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Racing Club Portuense

2. sıra · 19 puan · 9 maç · averaj +9

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGMGG

  1. 01.11 Utrera 1–2 Racing Club Portuense G
  2. 25.10 Racing Club Portuense 3–1 Pozoblanco G
  3. 18.10 Conil 2–1 Racing Club Portuense M
  4. 11.10 Racing Club Portuense 3–0 Dos Hermanas G
  5. 04.10 Tomares 1–1 Racing Club Portuense B
Deplasman

Cádiz II

14. sıra · 8 puan · 9 maç · averaj -1

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMBBB

  1. 31.10 Cádiz II 0–0 Ceuta II B
  2. 25.10 Córdoba II 0–0 Cádiz II B
  3. 18.10 Cádiz II 1–1 Linense B
  4. 11.10 Cádiz II 0–1 Recreativo Huelva M
  5. 04.10 Utrera 1–0 Cádiz II M

Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Racing Club Portuense için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 10, yenilen 5. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Cádiz II son 5 maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 1 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Racing Club Portuense iç saha 4 maçta maç başına 2,50 gol attı, 1,00 gol yedi; Cádiz II dış saha 4 maçta 1,00 attı, 0,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Racing Club Portuense %75, Cádiz II %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Racing Club Portuense %50, Cádiz II %25. İlk yarıyı önde kapatma: Racing Club Portuense 4/4, Cádiz II 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,63, 0 – 3,00, 2 – 4,05. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,48, Üst 1,93. Karşılıklı Gol: Var 1,81, Yok 1,56.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 8 gol yediler.

Sıralama
2. (19 p) – 14. (8 p)
Form (son 5)
GGMGB – BBBMM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %25
iddaa MS 1-0-2
1,63 – 3,00 – 4,05

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Racing Club Portuense
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%67 6/9%75 3/4
Beraberlik%11 1/9%0 0/4
Mağlubiyet%22 2/9%25 1/4
Cádiz II
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%11 1/9%25 1/4
Beraberlik%56 5/9%50 2/4
Mağlubiyet%33 3/9%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Racing Club Portuense
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç2,00 (18 gol)2,50 (10 gol)
Yediği gol / maç1,00 (9 gol)1,00 (4 gol)
Cádiz II
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç0,56 (5 gol)1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç0,67 (6 gol)0,75 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Racing Club Portuense
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%67 6/9%50 2/4
1,5 Üst%89 8/9%100 4/4
2,5 Üst%67 6/9%75 3/4
3,5 Üst%33 3/9%50 2/4
Gol yememe%33 3/9%50 2/4
Cádiz II
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%22 2/9%25 1/4
1,5 Üst%33 3/9%50 2/4
2,5 Üst%11 1/9%25 1/4
3,5 Üst%11 1/9%25 1/4
Gol yememe%44 4/9%50 2/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Racing Club Portuense
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%78 7/9%100 4/4
Berabere%22 2/9%0 0/4
Geride%0 0/9%0 0/4
Cádiz II
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%22 2/9%25 1/4
Berabere%56 5/9%50 2/4
Geride%22 2/9%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Racing Club Portuense (9 maç)

1/141/X11/22X/12X/X0X/202/102/X02/20

Cádiz II (9 maç)

1/111/X11/20X/10X/X4X/212/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Racing Club Portuense (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 4 1
31-45 4 1
46-60 4 0
61-75 4 3
76-90 0 3

Cádiz II (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 3 0
31-45 0 2
46-60 1 0
61-75 0 1
76-90 1 2

Kartlar

Racing Club Portuense

Sarı 0 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Cádiz II

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 81 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 10 puan durumu · Group 10

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Dos Hermanas 9711 239 +1422 GMGGG
2Portuense 9612 189 +919 BGMGG
3San Roque Lepe 9522 138 +517 GBGGG
4Tomares 9522 107 +317 BGGGM
5Xerez Deportivo 9522 1311 +217 BBGGG
6Utrera 8503 1112 -115 GGGMM
7Betis C 9423 1915 +414 MGBMM
8Pozoblanco 9333 1412 +212 GBBMB
9Ceuta II 9333 1213 -112 MGBGB
10Egabrense 9324 1515 011 BMMMG
11Conil 9324 611 -511 GMGBB
12Linense 9234 1113 -29 MMBBB
13Chiclana 9234 1014 -49 BMBMM
14Cádiz II 9153 56 -18 MMBBB
15Atlético Onubense 10226 919 -108 GMBMM
16Córdoba II 9144 913 -47 MBBBG
17Sevilla III 9144 916 -77 BMMBB
18Bollullos 9135 812 -46 BGMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Dos Hermanas 5500 205 +1515
2Conil 5311 53 +210
3Portuense 4301 104 +69
4Betis C 4301 73 +49
5Utrera 4301 63 +39
6Pozoblanco 5221 106 +48
7Linense 5221 74 +38
8Tomares 5221 64 +28
9San Roque Lepe 3210 31 +27
10Xerez Deportivo 4211 65 +17
11Ceuta II 4202 96 +36
12Córdoba II 5131 64 +26
13Sevilla III 5122 56 -15
14Chiclana 5122 57 -25
15Bollullos 4112 66 04
16Egabrense 4112 89 -14
17Atlético Onubense 5113 610 -44
18Cádiz II 5032 13 -23
#TakımOGBMAYAVP
1San Roque Lepe 6312 107 +310
2Portuense 5311 85 +310
3Xerez Deportivo 5311 76 +110
4Tomares 4301 43 +19
5Egabrense 5212 76 +17
6Dos Hermanas 4211 34 -17
7Utrera 4202 59 -46
8Ceuta II 5131 37 -46
9Cádiz II 4121 43 +15
10Betis C 5122 1212 05
11Chiclana 4112 57 -24
12Pozoblanco 4112 46 -24
13Atlético Onubense 5113 39 -64
14Bollullos 5023 26 -42
15Sevilla III 4022 410 -62
16Linense 4013 49 -51
17Córdoba II 4013 39 -61
18Conil 4013 18 -71

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Racing Club Portuense1,63
X · Beraberlik3,00
2 · Cádiz II4,05

2,5 Alt / Üst

Alt1,48
Üst1,93

Karşılıklı gol

Var1,81
Yok1,56
Tüm marketler (5)

Çifte Şans

1 ve 01,071 ve 21,160 ve 21,66

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,8603,1721,71

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,54Üst1,83

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt1,96Üst1,46

Tek / Çift

Tek1,74Çift1,62