← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 1025 Ekim 2026 · 14:00 TSİ

Racing Club Portuense 3-1 Cd Pozoblanco: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Racing Club Portuense
3–1İY 1–0
Cd Pozoblanco
Maç sonu

Racing Club Portuense 3–1 Cd Pozoblanco (25 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Racing Club Portuense – Cd Pozoblanco maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Racing Club Portuense
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%67 6/9%75 3/4
Beraberlik%11 1/9%0 0/4
Mağlubiyet%22 2/9%25 1/4
Cd Pozoblanco
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%33 3/9%25 1/4
Beraberlik%33 3/9%25 1/4
Mağlubiyet%33 3/9%50 2/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Racing Club Portuense
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç2,00 (18 gol)2,50 (10 gol)
Yediği gol / maç1,00 (9 gol)1,00 (4 gol)
Cd Pozoblanco
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,56 (14 gol)1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç1,33 (12 gol)1,50 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Racing Club Portuense
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%67 6/9%50 2/4
1,5 Üst%89 8/9%100 4/4
2,5 Üst%67 6/9%75 3/4
3,5 Üst%33 3/9%50 2/4
Gol yememe%33 3/9%50 2/4
Cd Pozoblanco
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%67 6/9%50 2/4
1,5 Üst%78 7/9%50 2/4
2,5 Üst%67 6/9%50 2/4
3,5 Üst%44 4/9%50 2/4
Gol yememe%22 2/9%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Racing Club Portuense
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%78 7/9%100 4/4
Berabere%22 2/9%0 0/4
Geride%0 0/9%0 0/4
Cd Pozoblanco
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%33 3/9%25 1/4
Berabere%44 4/9%25 1/4
Geride%22 2/9%50 2/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Racing Club Portuense (9 maç)

1/141/X11/22X/12X/X0X/202/102/X02/20

Cd Pozoblanco (9 maç)

1/121/X11/20X/11X/X2X/212/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Racing Club Portuense (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 4 1
31-45 4 1
46-60 4 0
61-75 4 3
76-90 0 3

Cd Pozoblanco (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 1 0
31-45 5 2
46-60 1 2
61-75 2 4
76-90 2 2

Kartlar

Racing Club Portuense

Sarı 0 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Cd Pozoblanco

Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 81 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Racing Club Portuense 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 10-7). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Pozoblanco son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 6 gol yedi.

Gol istatistikleri

Racing Club Portuense bu sezon 7 maçta maç başına 1,86 gol attı, 1,00 gol yedi; Pozoblanco bu sezon 7 maçta 1,57 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %57, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Racing Club Portuense %57, Pozoblanco %57. İlk yarıyı önde kapatma: Racing Club Portuense 5/7, Pozoblanco 3/7.

Sıralama
6. (13 p) – 7. (11 p)
Form (son 5)
MGBMG – BBGGM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %57
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %57
iddaa MS 1-0-2
1,62 – 3,09 – 4,12
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,62, 0 – 3,09, 2 – 4,12. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,54, Üst 1,87. Karşılıklı Gol: Var 1,77, Yok 1,62.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %57; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 10 puan durumu · Group 10

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Dos Hermanas 9711 239 +1422 GMGGG
2Portuense 9612 189 +919 BGMGG
3San Roque Lepe 9522 138 +517 GBGGG
4Tomares 9522 107 +317 BGGGM
5Xerez Deportivo 9522 1311 +217 BBGGG
6Utrera 8503 1112 -115 GGGMM
7Betis C 9423 1915 +414 MGBMM
8Pozoblanco 9333 1412 +212 GBBMB
9Ceuta II 9333 1213 -112 MGBGB
10Egabrense 9324 1515 011 BMMMG
11Conil 9324 611 -511 GMGBB
12Linense 9234 1113 -29 MMBBB
13Chiclana 9234 1014 -49 BMBMM
14Cádiz II 9153 56 -18 MMBBB
15Atlético Onubense 10226 919 -108 GMBMM
16Córdoba II 9144 913 -47 MBBBG
17Sevilla III 9144 916 -77 BMMBB
18Bollullos 9135 812 -46 BGMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Dos Hermanas 5500 205 +1515
2Conil 5311 53 +210
3Portuense 4301 104 +69
4Betis C 4301 73 +49
5Utrera 4301 63 +39
6Pozoblanco 5221 106 +48
7Linense 5221 74 +38
8Tomares 5221 64 +28
9San Roque Lepe 3210 31 +27
10Xerez Deportivo 4211 65 +17
11Ceuta II 4202 96 +36
12Córdoba II 5131 64 +26
13Sevilla III 5122 56 -15
14Chiclana 5122 57 -25
15Bollullos 4112 66 04
16Egabrense 4112 89 -14
17Atlético Onubense 5113 610 -44
18Cádiz II 5032 13 -23
#TakımOGBMAYAVP
1San Roque Lepe 6312 107 +310
2Portuense 5311 85 +310
3Xerez Deportivo 5311 76 +110
4Tomares 4301 43 +19
5Egabrense 5212 76 +17
6Dos Hermanas 4211 34 -17
7Utrera 4202 59 -46
8Ceuta II 5131 37 -46
9Cádiz II 4121 43 +15
10Betis C 5122 1212 05
11Chiclana 4112 57 -24
12Pozoblanco 4112 46 -24
13Atlético Onubense 5113 39 -64
14Bollullos 5023 26 -42
15Sevilla III 4022 410 -62
16Linense 4013 49 -51
17Córdoba II 4013 39 -61
18Conil 4013 18 -71

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,62X3,0924,12

Çifte şans

1X1,08121,16X21,71

Karşılıklı gol

Var1,77Yok1,62

2,5 Alt / Üst

Alt1,54Üst1,87

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 10'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.