← Maçlar
Arjantin · Liga Profesional Argentina31 Ekim 2026 · 03:15 TSİ

Racing Club 2-1 CA Aldosivi: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Racing Club
2–1İY 1–1
CA Aldosivi
Maç sonu

Racing Club 2–1 CA Aldosivi (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 16–20, isabetli şut 6–2, topa sahip olma %58–%42, korner 0–6.

Maç özeti

Racing Club – CA Aldosivi maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Adrián Martínez 24', Ignacio Agustín Rodríguez 60' (pen.) (Racing Club); Andres Vombergar 20' (CA Aldosivi). xG: Racing Club 2,3 – 1,9 CA Aldosivi.

Maç sonu

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Racing Club: S. Romero · CA Aldosivi: J. Sanguinetti

Canlı

2–190+5'

Maç boyunca anlık güncellenir · Son güncelleme 05:08 TSİ

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Racing Club
Toplam (34)İç saha (16)
Galibiyet%29 10/34%31 5/16
Beraberlik%29 10/34%31 5/16
Mağlubiyet%41 14/34%38 6/16
CA Aldosivi
Toplam (32)Dış saha (16)
Galibiyet%9 3/32%0 0/16
Beraberlik%31 10/32%13 2/16
Mağlubiyet%59 19/32%88 14/16

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Racing Club
Toplam (34)İç saha (16)
Attığı gol / maç1,03 (35 gol)1,12 (18 gol)
Yediği gol / maç1,18 (40 gol)1,25 (20 gol)
CA Aldosivi
Toplam (32)Dış saha (16)
Attığı gol / maç0,69 (22 gol)0,69 (11 gol)
Yediği gol / maç1,41 (45 gol)1,81 (29 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Racing Club
Toplam (34)İç saha (16)
KG Var%59 20/34%69 11/16
1,5 Üst%76 26/34%88 14/16
2,5 Üst%44 15/34%44 7/16
3,5 Üst%12 4/34%13 2/16
Gol yememe%24 8/34%13 2/16
CA Aldosivi
Toplam (32)Dış saha (16)
KG Var%50 16/32%56 9/16
1,5 Üst%63 20/32%69 11/16
2,5 Üst%34 11/32%44 7/16
3,5 Üst%19 6/32%19 3/16
Gol yememe%22 7/32%0 0/16

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Racing Club
Toplam (34)İç saha (16)
Maçta toplam korner (ort.)8,47,1
7,5 Üst%56 19/34%31 5/16
8,5 Üst%47 16/34%31 5/16
9,5 Üst%35 12/34%19 3/16
10,5 Üst%24 8/34%13 2/16
CA Aldosivi
Toplam (32)Dış saha (16)
Maçta toplam korner (ort.)9,49,3
7,5 Üst%72 23/32%69 11/16
8,5 Üst%53 17/32%56 9/16
9,5 Üst%38 12/32%38 6/16
10,5 Üst%38 12/32%38 6/16

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Racing Club
Toplam (34)İç saha (16)
Maç başı kart5,65,3
2,5 Üst%100 34/34%100 16/16
3,5 Üst%91 31/34%88 14/16
4,5 Üst%74 25/34%63 10/16
5,5 Üst%41 14/34%31 5/16
CA Aldosivi
Toplam (32)Dış saha (16)
Maç başı kart4,94,8
2,5 Üst%88 28/32%88 14/16
3,5 Üst%81 26/32%81 13/16
4,5 Üst%66 21/32%69 11/16
5,5 Üst%34 11/32%25 4/16

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Racing Club
Toplam (34)İç saha (16)
Maç başı isabetli şut7,97,4
6,5 Üst%68 23/34%63 10/16
7,5 Üst%56 19/34%50 8/16
8,5 Üst%35 12/34%31 5/16
9,5 Üst%32 11/34%31 5/16
CA Aldosivi
Toplam (32)Dış saha (16)
Maç başı isabetli şut7,87,8
6,5 Üst%63 20/32%63 10/16
7,5 Üst%56 18/32%56 9/16
8,5 Üst%38 12/32%38 6/16
9,5 Üst%19 6/32%13 2/16

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Racing Club
Toplam (34)İç saha (16)
Önde%24 8/34%19 3/16
Berabere%44 15/34%44 7/16
Geride%32 11/34%38 6/16
CA Aldosivi
Toplam (32)Dış saha (16)
Önde%19 6/32%13 2/16
Berabere%47 15/32%38 6/16
Geride%34 11/32%50 8/16

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Racing Club (34 maç)

1/151/X31/20X/15X/X6X/242/102/X12/210

CA Aldosivi (32 maç)

1/121/X21/22X/11X/X7X/272/102/X12/210

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Racing Club (33 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 9 8
31-45 5 9
46-60 4 6
61-75 4 2
76-90 9 12

CA Aldosivi (30 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 5
16-30 6 6
31-45 2 8
46-60 2 4
61-75 2 7
76-90 3 12

Kartlar

Racing Club

Sarı 105 · Kırmızı 8 (34 maç · maç başı sarı 3,1)

CA Aldosivi

Sarı 90 · Kırmızı 3 (32 maç · maç başı sarı 2,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 493 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Racing Club: iç saha, 16 maç · CA Aldosivi: dış saha, 16 maç

Racing ClubCA Aldosivi
%59,4Topa sahip olma%43,4
1,45Beklenen gol (xG)1,07
14,6Toplam şut11,4
4,1İsabetli şut2,7
9,2Ceza sahası içi şut6,1
4,5Korner3,9
459Pas313
%78Pas isabeti%71
2,0Kurtarış3,4
12,1Faul13,1
2,3Ofsayt1,4
2,5Sarı kart2,4
0,19Kırmızı kart0,12

Rakiplerine izin verdikleri

1,20Rakibin xG'si1,83
10,3Rakibin şutu16,9
3,3Rakibin isabetli şutu5,1
2,6Rakibin korneri5,4

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Racing Club 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-8). Aldosivi için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 4, yenilen 6.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 11 maçta galibiyetler Racing Club 8 – Aldosivi 0; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Nisan 2026, Aldosivi 1-1 Racing Club.

Sıralama
8. (21 p) – 14. (8 p)
Form (son 5)
MBMGM – GMMMG
H2H (G-B-M)
8-3-0 (11 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %53
Korner ort. (maç)
8,3
iddaa MS 1-0-2
1,53 – 3,47 – 5,08
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Racing Club iç saha 15 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,27 gol yedi; Aldosivi dış saha 15 maçta 0,67 attı, 1,80 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Racing Club %67, Aldosivi %53. İlk yarıyı önde kapatma: Racing Club 3/15, Aldosivi 2/15.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Racing Club 4,8, Aldosivi 3,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,3. Maç başına kart: Racing Club 2,7, Aldosivi 2,7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,53, 0 – 3,47, 2 – 5,08. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,65, Üst 1,87. Karşılıklı Gol: Var 1,87, Yok 1,65.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 8,3; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 28 Ekim 2026 07:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu · Apertura - Group B

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Independ. Rivadavia 161042 2915 +1434 MBMGB
2River Plate 16925 2212 +1029 BGGMG
3Argentinos JRS 16853 1713 +429 BGGGM
4Rosario Central 16844 2016 +428 GGGGG
5Belgrano Cordoba 16754 1713 +426 GMMBM
6Gimnasia L.P. 16826 1919 026 BGGGG
7Huracan 16574 1713 +422 MMMMG
8Racing Club 16565 1715 +221 MBMGM
9Barracas Central 16565 1515 021 GBGBG
10Tigre 16484 1815 +320 MBMGG
11Sarmiento Junin 16619 1320 -719 BBMMM
12Banfield 16538 1719 -218 GMBMB
13Atletico Tucuman 16358 1520 -514 BMGMB
14Aldosivi 16088 619 -138 MMGMM
15Estudiantes de Rio Cuarto 161213 524 -195 MGMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Argentinos JRS 9630 104 +621
2Independ. Rivadavia 9612 1910 +919
3Sarmiento Junin 8512 96 +316
4River Plate 8503 148 +615
5Belgrano Cordoba 8422 115 +614
6Banfield 8422 106 +414
7Rosario Central 8422 107 +314
8Huracan 8413 118 +313
9Tigre 8341 118 +313
10Gimnasia L.P. 8413 1110 +113
11Atletico Tucuman 8251 86 +211
12Barracas Central 8323 98 +111
13Racing Club 7232 77 09
14Aldosivi 8071 35 -27
15Estudiantes de Rio Cuarto 8116 410 -64
#TakımOGBMAYAVP
1Independ. Rivadavia 7430 105 +515
2River Plate 8422 84 +414
3Rosario Central 8422 109 +114
4Gimnasia L.P. 8413 89 -113
5Racing Club 9333 108 +212
6Belgrano Cordoba 8332 68 -212
7Barracas Central 8242 67 -110
8Huracan 8161 65 +19
9Argentinos JRS 7223 79 -28
10Tigre 8143 77 07
11Banfield 8116 713 -64
12Atletico Tucuman 8107 714 -73
13Sarmiento Junin 8107 414 -103
14Aldosivi 8017 314 -111
15Estudiantes de Rio Cuarto 8017 114 -131

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,53X3,4725,08

Çifte şans

1X1,06121,17X22,02

Karşılıklı gol

Var1,87Yok1,65

1,5 Alt / Üst

Alt3,10Üst1,22

2,5 Alt / Üst

Alt1,65Üst1,87

3,5 Alt / Üst

Alt1,19Üst3,31

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Liga Profesional Argentina'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.