Qviding F 3-1 Lindome: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Qviding F 3–1 Lindome (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
Qviding F – Lindome maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Qviding F üstte · Lindome altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 13' gol: M. Eriksson (Qviding F)
- 46' gol (Qviding F)
- 57' gol (Qviding F)
- 80' gol (Lindome)
Maç olayları
- Qviding FLindome
- 80'Gol 3–1
- Gol 3–057'
- Gol 2–046'
- Penaltı golü M. Eriksson 1–0Penaltı13'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 12/26 | %46 6/13 |
| Beraberlik | %15 4/26 | %15 2/13 |
| Mağlubiyet | %38 10/26 | %38 5/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 11/26 | %46 6/13 |
| Beraberlik | %15 4/26 | %15 2/13 |
| Mağlubiyet | %42 11/26 | %38 5/13 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,88 (49 gol) | 2,08 (27 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,77 (46 gol) | 1,62 (21 gol) |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,85 (48 gol) | 2,00 (26 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,77 (46 gol) | 1,54 (20 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %77 20/26 | %85 11/13 |
| 1,5 Üst | %92 24/26 | %85 11/13 |
| 2,5 Üst | %88 23/26 | %85 11/13 |
| 3,5 Üst | %54 14/26 | %69 9/13 |
| Gol yememe | %12 3/26 | %8 1/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 18/26 | %69 9/13 |
| 1,5 Üst | %100 26/26 | %100 13/13 |
| 2,5 Üst | %73 19/26 | %69 9/13 |
| 3,5 Üst | %50 13/26 | %54 7/13 |
| Gol yememe | %19 5/26 | %23 3/13 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 10/26 | %46 6/13 |
| Berabere | %31 8/26 | %38 5/13 |
| Geride | %31 8/26 | %15 2/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 10/26 | %38 5/13 |
| Berabere | %31 8/26 | %38 5/13 |
| Geride | %31 8/26 | %23 3/13 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Qviding F (26 maç)
Lindome (26 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Qviding F (25 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 4 |
| 16-30 | 7 | 7 |
| 31-45 | 6 | 7 |
| 46-60 | 8 | 7 |
| 61-75 | 8 | 8 |
| 76-90 | 12 | 11 |
Lindome (24 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 7 |
| 16-30 | 6 | 3 |
| 31-45 | 6 | 5 |
| 46-60 | 7 | 5 |
| 61-75 | 11 | 8 |
| 76-90 | 10 | 13 |
Kartlar
Qviding F
Sarı 0 · Kırmızı 1 (26 maç · maç başı sarı 0,0)
Lindome
Sarı 2 · Kırmızı 3 (25 maç · maç başı sarı 0,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 31.10.2026 22:09 TSİ itibarıyla · ligde 184 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Qviding FIF 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-6). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Lindome için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 9, yenilen 14. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 13 maçta galibiyetler Qviding FIF 8 – Lindome 1; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,83 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Nisan 2026, Lindome 0-5 Qviding FIF.
- Sıralama
- 8. (37 p) – 7. (37 p)
- Form (son 5)
- GMGMG – MGMMM
- H2H (G-B-M)
- 8-4-1 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %67
- iddaa MS 1-0-2
- 1,97 – 3,56 – 2,53
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Qviding FIF iç saha 12 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,67 gol yedi; Lindome dış saha 12 maçta 2,08 attı, 1,42 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %83, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Qviding FIF %83, Lindome %67. İlk yarıyı önde kapatma: Qviding FIF 5/12, Lindome 5/12.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,97, 0 – 3,56, 2 – 2,53. Karşılıklı Gol: Var 1,16, Yok 3,10.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 18:10 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İsveç · Division 2 - Västra Götaland puan durumu · West Gotaland
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Landvetter IS | 26 | +25 | 60 |
| 2 | Dalstorps | 26 | +26 | 52 |
| 3 | Jonsered | 26 | +1 | 42 |
| 4 | Hestrafor | 26 | +6 | 41 |
| 5 | Västra Frölunda | 26 | +6 | 40 |
| 6 | Qviding FIF | 26 | +3 | 40 |
| 7 | Böljan | 26 | +4 | 37 |
| 8 | Lindome | 26 | +2 | 37 |
| 9 | Torslanda | 26 | -1 | 34 |
| 10 | Onsala | 26 | -4 | 33 |
| 11 | Kongahälla | 26 | -9 | 30 |
| 12 | Åstorp | 26 | -9 | 29 |
| 13 | Galtabacks | 26 | -10 | 23 |
| 14 | Astrio | 26 | -40 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Landvetter IS | 13 | +14 | 33 |
| 2 | Dalstorps | 13 | +16 | 28 |
| 3 | Västra Frölunda | 13 | +14 | 25 |
| 4 | Jonsered | 13 | +6 | 25 |
| 5 | Qviding FIF | 13 | +6 | 20 |
| 6 | Torslanda | 13 | 0 | 20 |
| 7 | Hestrafor | 13 | +4 | 19 |
| 8 | Galtabacks | 13 | +5 | 17 |
| 9 | Böljan | 13 | +3 | 17 |
| 10 | Lindome | 13 | -4 | 17 |
| 11 | Onsala | 13 | +1 | 16 |
| 12 | Kongahälla | 13 | -1 | 15 |
| 13 | Åstorp | 13 | -3 | 15 |
| 14 | Astrio | 13 | -21 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Landvetter IS | 13 | +11 | 27 |
| 2 | Dalstorps | 13 | +10 | 24 |
| 3 | Hestrafor | 13 | +2 | 22 |
| 4 | Lindome | 13 | +6 | 20 |
| 5 | Böljan | 13 | +1 | 20 |
| 6 | Qviding FIF | 13 | -3 | 20 |
| 7 | Onsala | 13 | -5 | 17 |
| 8 | Jonsered | 13 | -5 | 17 |
| 9 | Kongahälla | 13 | -8 | 15 |
| 10 | Västra Frölunda | 13 | -8 | 15 |
| 11 | Torslanda | 13 | -1 | 14 |
| 12 | Åstorp | 13 | -6 | 14 |
| 13 | Galtabacks | 13 | -15 | 6 |
| 14 | Astrio | 13 | -19 | 5 |
Güncel değil Puan durumu 31.10.2026 22:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 31.10.2026 22:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Division 2 - Västra Götaland'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
