← Maçlar
İsveç · Division 2 - Västra Götaland18 Ekim 2026 · 15:00 TSİ

Astorps FF 4-0 Galtabacks BK: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Astorps FF
4–0
Galtabacks BK
Maç sonu

Astorps FF 4–0 Galtabacks BK (18 Ekim 2026).

Maç özeti

Astorps FF – Galtabacks BK maçı 4-0 sona erdi.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Astorps FF
Toplam (28)İç saha (14)
Galibiyet%32 9/28%36 5/14
Beraberlik%18 5/28%21 3/14
Mağlubiyet%50 14/28%43 6/14
Galtabacks BK
Toplam (26)Dış saha (13)
Galibiyet%23 6/26%15 2/13
Beraberlik%19 5/26%0 0/13
Mağlubiyet%58 15/26%85 11/13

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Astorps FF
Toplam (28)İç saha (14)
Attığı gol / maç1,25 (35 gol)1,14 (16 gol)
Yediği gol / maç1,61 (45 gol)1,29 (18 gol)
Galtabacks BK
Toplam (26)Dış saha (13)
Attığı gol / maç1,62 (42 gol)1,23 (16 gol)
Yediği gol / maç2,00 (52 gol)2,38 (31 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Astorps FF
Toplam (28)İç saha (14)
KG Var%57 16/28%43 6/14
1,5 Üst%93 26/28%93 13/14
2,5 Üst%57 16/28%36 5/14
3,5 Üst%21 6/28%14 2/14
Gol yememe%18 5/28%29 4/14
Galtabacks BK
Toplam (26)Dış saha (13)
KG Var%73 19/26%62 8/13
1,5 Üst%88 23/26%92 12/13
2,5 Üst%65 17/26%69 9/13
3,5 Üst%42 11/26%46 6/13
Gol yememe%4 1/26%0 0/13

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Astorps FF
Toplam (28)İç saha (14)
Önde%30 8/27%38 5/13
Berabere%19 5/27%15 2/13
Geride%52 14/27%46 6/13
Galtabacks BK
Toplam (26)Dış saha (13)
Önde%24 6/25%17 2/12
Berabere%44 11/25%33 4/12
Geride%32 8/25%50 6/12

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Astorps FF (27 maç)

1/161/X21/20X/11X/X0X/242/112/X32/210

Galtabacks BK (25 maç)

1/151/X11/20X/11X/X4X/262/102/X02/28

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Astorps FF (20 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 8
16-30 3 4
31-45 8 8
46-60 3 2
61-75 2 5
76-90 7 5

Galtabacks BK (22 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 8
16-30 5 8
31-45 8 6
46-60 3 6
61-75 8 10
76-90 8 8

Kartlar

Astorps FF

Sarı 1 · Kırmızı 1 (24 maç · maç başı sarı 0,0)

Galtabacks BK

Sarı 0 · Kırmızı 0 (24 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 31.10.2026 22:09 TSİ itibarıyla · ligde 184 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Åstorp 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 5-9). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti. Son 5 maçta Galtabacks 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 14-15). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Åstorp 0 – Galtabacks 0; 1 beraberlik var. Son maç: 30 Nisan 2026, Galtabacks 2-2 Åstorp.

Sıralama
12. (26 p) – 13. (23 p)
Form (son 5)
MMMGM – GMMGM
H2H (G-B-M)
0-1-0 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %67
iddaa MS 1-0-2
1,60 – 3,75 – 3,42
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Åstorp iç saha 12 maçta maç başına 0,92 gol attı, 1,50 gol yedi; Galtabacks dış saha 12 maçta 1,33 attı, 2,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Åstorp %33, Galtabacks %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Åstorp %50, Galtabacks %67. İlk yarıyı önde kapatma: Åstorp 4/12, Galtabacks 2/12.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,60, 0 – 3,75, 2 – 3,42. Karşılıklı Gol: Var 1,27, Yok 2,51.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 24 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 18:10 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İsveç · Division 2 - Västra Götaland puan durumu · West Gotaland

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Landvetter IS 261934 4621 +2560 BGGGG
2Dalstorps 261574 5529 +2652 GBGGG
3Jonsered 261268 4443 +142 MBGMM
4Hestrafor 261259 5246 +641 MBMMM
5Västra Frölunda 261178 4842 +640 MGBMG
6Qviding FIF 2612410 4946 +340 MGMGG
7Böljan 261079 4036 +437 BBMGM
8Lindome 2611411 4846 +237 MMGMM
9Torslanda 269710 4344 -134 GMGGG
10Onsala 269611 3741 -433 GMGGM
11Kongahälla 268612 3948 -930 GGMMG
12Åstorp 268513 3443 -929 MMGMG
13Galtabacks 266515 4252 -1023 GMMGM
14Astrio 262420 2363 -4010 MGBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Landvetter IS 131102 239 +1433
2Dalstorps 13841 3014 +1628
3Västra Frölunda 13742 3016 +1425
4Jonsered 13742 2923 +625
5Qviding FIF 13625 2721 +620
6Torslanda 13625 2222 020
7Hestrafor 13616 2521 +419
8Galtabacks 13454 2621 +517
9Böljan 13526 2219 +317
10Lindome 13526 2226 -417
11Onsala 13445 2120 +116
12Kongahälla 13436 2021 -115
13Åstorp 13436 1518 -315
14Astrio 131210 829 -215
#TakımOGBMAYAVP
1Landvetter IS 13832 2312 +1127
2Dalstorps 13733 2515 +1024
3Hestrafor 13643 2725 +222
4Lindome 13625 2620 +620
5Böljan 13553 1817 +120
6Qviding FIF 13625 2225 -320
7Onsala 13526 1621 -517
8Jonsered 13526 1520 -517
9Kongahälla 13436 1927 -815
10Västra Frölunda 13436 1826 -815
11Torslanda 13355 2122 -114
12Åstorp 13427 1925 -614
13Galtabacks 132011 1631 -156
14Astrio 131210 1534 -195

Güncel değil Puan durumu 31.10.2026 22:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 31.10.2026 22:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,60X3,7523,42

Çifte şans

1X1,13121,10X21,72

Karşılıklı gol

Var1,27Yok2,51

3,5 Alt / Üst

Alt1,64Üst1,73

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Division 2 - Västra Götaland'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.