← Maçlar
İsveç · Division 2 - Västra Götaland18 Ekim 2026 · 15:00 TSİ

Jonsereds IF 2-3 Vastra Frolunda IF: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Jonsereds IF
2–3İY 1–2
Vastra Frolunda IF
Maç sonu

Jonsereds IF 2–3 Vastra Frolunda IF (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–2.

Maç özeti

Jonsereds IF – Vastra Frolunda IF maçı 2-3 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Jonsereds IF üstte · Vastra Frolunda IF altta

01530İY607590 21' gol (Vastra Frolunda IF)39' gol (Jonsereds IF)45' gol (Vastra Frolunda IF)58' gol (Jonsereds IF)71' gol (Vastra Frolunda IF)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 21' gol (Vastra Frolunda IF)
  • 39' gol (Jonsereds IF)
  • 45' gol (Vastra Frolunda IF)
  • 58' gol (Jonsereds IF)
  • 71' gol (Vastra Frolunda IF)

Maç olayları

  1. Jonsereds IFVastra Frolunda IF
  2. 71'Gol 2–3
  3. Gol 2–258'
  4. 45'Gol 1–2
  5. Gol 1–139'
  6. 21'Gol 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Jonsereds IF
Toplam (26)İç saha (13)
Galibiyet%46 12/26%54 7/13
Beraberlik%23 6/26%31 4/13
Mağlubiyet%31 8/26%15 2/13
Vastra Frolunda IF
Toplam (26)Dış saha (13)
Galibiyet%42 11/26%31 4/13
Beraberlik%27 7/26%23 3/13
Mağlubiyet%31 8/26%46 6/13

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Jonsereds IF
Toplam (26)İç saha (13)
Attığı gol / maç1,69 (44 gol)2,23 (29 gol)
Yediği gol / maç1,65 (43 gol)1,77 (23 gol)
Vastra Frolunda IF
Toplam (26)Dış saha (13)
Attığı gol / maç1,85 (48 gol)1,38 (18 gol)
Yediği gol / maç1,62 (42 gol)2,00 (26 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Jonsereds IF
Toplam (26)İç saha (13)
KG Var%62 16/26%77 10/13
1,5 Üst%73 19/26%92 12/13
2,5 Üst%58 15/26%77 10/13
3,5 Üst%50 13/26%62 8/13
Gol yememe%19 5/26%15 2/13
Vastra Frolunda IF
Toplam (26)Dış saha (13)
KG Var%58 15/26%62 8/13
1,5 Üst%88 23/26%92 12/13
2,5 Üst%65 17/26%77 10/13
3,5 Üst%46 12/26%38 5/13
Gol yememe%23 6/26%15 2/13

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Jonsereds IF
Toplam (26)İç saha (13)
Önde%27 7/26%31 4/13
Berabere%35 9/26%31 4/13
Geride%38 10/26%38 5/13
Vastra Frolunda IF
Toplam (26)Dış saha (13)
Önde%31 8/26%15 2/13
Berabere%27 7/26%23 3/13
Geride%42 11/26%62 8/13

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Jonsereds IF (26 maç)

1/161/X11/20X/14X/X3X/222/122/X22/26

Vastra Frolunda IF (26 maç)

1/171/X11/20X/13X/X2X/222/112/X42/26

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Jonsereds IF (24 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 7
16-30 3 1
31-45 8 8
46-60 5 7
61-75 10 5
76-90 9 10

Vastra Frolunda IF (22 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 6
16-30 7 6
31-45 2 6
46-60 9 8
61-75 13 5
76-90 6 5

Kartlar

Jonsereds IF

Sarı 0 · Kırmızı 0 (25 maç · maç başı sarı 0,0)

Vastra Frolunda IF

Sarı 0 · Kırmızı 0 (25 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 31.10.2026 22:09 TSİ itibarıyla · ligde 184 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Jonsered için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 7, yenilen 8. Västra Frölunda son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 9 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 5 maçta galibiyetler Jonsered 2 – Västra Frölunda 2; 1 beraberlik var. Son 5 karşılaşmada maç başına 4,60 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Mart 2026, Västra Frölunda 2-2 Jonsered.

Sıralama
3. (42 p) – 6. (37 p)
Form (son 5)
MGBMG – MBGMM
H2H (G-B-M)
2-1-2 (5 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %58
iddaa MS 1-0-2
2,03 – 3,59 – 2,41
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Jonsered iç saha 12 maçta maç başına 2,25 gol attı, 1,67 gol yedi; Västra Frölunda dış saha 12 maçta 1,25 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Jonsered %75, Västra Frölunda %58. İlk yarıyı önde kapatma: Jonsered 4/12, Västra Frölunda 1/12.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,03, 0 – 3,59, 2 – 2,41. Karşılıklı Gol: Var 1,21, Yok 2,79.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 18:10 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İsveç · Division 2 - Västra Götaland puan durumu · West Gotaland

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Landvetter IS 261934 4621 +2560 BGGGG
2Dalstorps 261574 5529 +2652 GBGGG
3Jonsered 261268 4443 +142 MBGMM
4Hestrafor 261259 5246 +641 MBMMM
5Västra Frölunda 261178 4842 +640 MGBMG
6Qviding FIF 2612410 4946 +340 MGMGG
7Böljan 261079 4036 +437 BBMGM
8Lindome 2611411 4846 +237 MMGMM
9Torslanda 269710 4344 -134 GMGGG
10Onsala 269611 3741 -433 GMGGM
11Kongahälla 268612 3948 -930 GGMMG
12Åstorp 268513 3443 -929 MMGMG
13Galtabacks 266515 4252 -1023 GMMGM
14Astrio 262420 2363 -4010 MGBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Landvetter IS 131102 239 +1433
2Dalstorps 13841 3014 +1628
3Västra Frölunda 13742 3016 +1425
4Jonsered 13742 2923 +625
5Qviding FIF 13625 2721 +620
6Torslanda 13625 2222 020
7Hestrafor 13616 2521 +419
8Galtabacks 13454 2621 +517
9Böljan 13526 2219 +317
10Lindome 13526 2226 -417
11Onsala 13445 2120 +116
12Kongahälla 13436 2021 -115
13Åstorp 13436 1518 -315
14Astrio 131210 829 -215
#TakımOGBMAYAVP
1Landvetter IS 13832 2312 +1127
2Dalstorps 13733 2515 +1024
3Hestrafor 13643 2725 +222
4Lindome 13625 2620 +620
5Böljan 13553 1817 +120
6Qviding FIF 13625 2225 -320
7Onsala 13526 1621 -517
8Jonsered 13526 1520 -517
9Kongahälla 13436 1927 -815
10Västra Frölunda 13436 1826 -815
11Torslanda 13355 2122 -114
12Åstorp 13427 1925 -614
13Galtabacks 132011 1631 -156
14Astrio 131210 1534 -195

Güncel değil Puan durumu 31.10.2026 22:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 31.10.2026 22:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,03X3,5922,41

Çifte şans

1X1,29121,12X21,42

Karşılıklı gol

Var1,21Yok2,79

3,5 Alt / Üst

Alt1,71Üst1,66

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Division 2 - Västra Götaland'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.