Queretaro 1-3 Cruz Azul: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Queretaro 1–3 Cruz Azul (26 Ekim 2026). İlk yarı 1–3. Şut 9–13, isabetli şut 3–7, topa sahip olma %48–%52, korner 8–6.
Maç özeti
Queretaro – Cruz Azul maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 1-3 tamamlandı. Goller: Mateo Coronel 33' (Queretaro); Andrés Montaño 19' (pen.), Nicolás Ibañez 44', Osinachi Ebere 45+2' (Cruz Azul). xG: Queretaro 1,3 – 1,7 Cruz Azul.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Queretaro: E. González · Cruz Azul: Joel Huiqui
Maç akışı
Queretaro üstte · Cruz Azul altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 4' sarı kart: Amaury García (Cruz Azul)
- 19' gol: Andrés Montaño (Cruz Azul)
- 27' sarı kart: Mateo Coronel (Queretaro)
- 33' gol: Mateo Coronel (Queretaro)
- 44' gol: Nicolás Ibañez (Cruz Azul)
- 45' oyuncu değişikliği: Bayron Duarte ↔ Carlos Villanueva (Queretaro)
- 45+2' gol: Osinachi Ebere (Cruz Azul)
- 60' oyuncu değişikliği: Amaury García ↔ Jorge Rodarte (Cruz Azul)
- 60' oyuncu değişikliği: Rogelio Gonzalez ↔ Ángel Márquez (Cruz Azul)
- 60' oyuncu değişikliği: Osinachi Ebere ↔ Luka Romero (Cruz Azul)
- 67' oyuncu değişikliği: Iker Benito Sánchez ↔ Denilson Muñoz (Queretaro)
- 71' oyuncu değişikliği: Agustín Palavecino ↔ Carlos Rodriguez (Cruz Azul)
- 78' oyuncu değişikliği: Ali Ávila ↔ Paulo Victor (Queretaro)
- 79' oyuncu değişikliği: Bernardo Parra ↔ Jesús Arellano (Queretaro)
- 80' oyuncu değişikliği: Andrés Montaño ↔ Carlos Rotondi (Cruz Azul)
- 84' oyuncu değişikliği: Daniel Parra ↔ Eduardo Perez (Queretaro)
Maç olayları
- QueretaroCruz Azul
- Daniel Parra ↔ Eduardo PerezOyuncu değişikliği84'
- 80'Andrés Montaño ↔ Carlos RotondiOyuncu değişikliği
- Bernardo Parra ↔ Jesús ArellanoOyuncu değişikliği79'
- Ali Ávila ↔ Paulo VictorOyuncu değişikliği78'
- 71'Agustín Palavecino ↔ Carlos RodriguezOyuncu değişikliği
- Iker Benito Sánchez ↔ Denilson MuñozOyuncu değişikliği67'
- 60'Amaury García ↔ Jorge RodarteOyuncu değişikliği
- 60'Rogelio Gonzalez ↔ Ángel MárquezOyuncu değişikliği
- 60'Osinachi Ebere ↔ Luka RomeroOyuncu değişikliği
- 45+3'Osinachi EbereVAR: gol onaylandı
- 45+2'Gol Osinachi Ebere 1–3Asist: Andrés Montaño
- Bayron Duarte ↔ Carlos VillanuevaOyuncu değişikliği45'
- 44'Gol Nicolás Ibañez 1–2Asist: Jesús Orozco
- Gol Mateo Coronel 1–1Asist: Iker Benito Sánchez33'
- Mateo CoronelSarı kart27'
- 19'Penaltı golü Andrés Montaño 0–1Penaltı
- 17'Nicolás IbañezVAR: penaltı onaylandı
- 4'Amaury GarcíaSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 6/14 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %50 3/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %60 9/15 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %13 2/15 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %27 4/15 | %29 2/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (18 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,21 düşük | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (21 gol)ligde 9.–11. · lig ortalamasında | 1,50 (9 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,27 (34 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,77 yüksek | 2,14 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,60 (24 gol)ligde 13.–14. · lig ortalamasında | 1,57 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 8/14ligde 12. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %57 8/14ligde 6.–7. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %17 1/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 11/15ligde 1.–3. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %80 12/15ligde 1. · lig ortalamasından 27 puan yüksek | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %13 2/15 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,5 | 13,5 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %100 6/6 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %83 5/6 |
| 10,5 Üst | %57 8/14 | %83 5/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 10,7 |
| 7,5 Üst | %100 15/15 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %87 13/15 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %80 12/15 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %47 7/15 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 6,7 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %64 9/14 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %67 4/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %60 9/15 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %53 8/15 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %33 5/15 | %43 3/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %93 13/14 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %67 4/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,9 | 11,1 |
| 6,5 Üst | %93 14/15 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %93 14/15 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %93 14/15 | %100 7/7 |
| 9,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %33 2/6 |
| Berabere | %43 6/14 | %50 3/6 |
| Geride | %29 4/14 | %17 1/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Berabere | %40 6/15 | %43 3/7 |
| Geride | %27 4/15 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Queretaro (14 maç)
Cruz Azul (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Queretaro (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Cruz Azul (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 4 | 4 |
| 31-45 | 9 | 4 |
| 46-60 | 5 | 8 |
| 61-75 | 5 | 1 |
| 76-90 | 8 | 5 |
Kartlar
Queretaro
Sarı 40 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,9)
Cruz Azul
Sarı 32 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 137 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Queretaro: iç saha, 6 maç · Cruz Azul: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Queretaro – Cruz Azul ilk 11'ler
Queretaro · 4-2-3-1
- 25G. AllisonK
- 24B. DuarteD45' oyundan çıktı 45. dk
- 13D. ReyesD
- 2L. AbasciaD
- 27D. ParraD84' oyundan çıktı 84. dk
- 4Carlo AdrianoO
- 8B. ParraO79' oyundan çıktı 79. dk
- 16E. GiménezO
- 11M. CoronelO27' sarı kart 27. dk33' gol 33. dk
- 7Iker BenitoO33' asist 33. dk67' oyundan çıktı 67. dk
- 9A. ÁvilaF78' oyundan çıktı 78. dk
- 1J. HernándezK
- 30J. MartinezO
- 28J. ArellanoO79' oyuna girdi 79. dk
- 20Álex AlcaláO
- 29W. MadridO
- 17D. MuñozO67' oyuna girdi 67. dk
- 26E. PérezF84' oyuna girdi 84. dk
- 23J. RoblesO
- 15C. VillanuevaD45' oyuna girdi 45. dk
- 12Paulo VictorD78' oyuna girdi 78. dk
Teknik direktör: E. González
Cruz Azul · 4-2-3-1
- 1A. GudiñoK
- 55R. GonzalezD60' oyundan çıktı 60. dk
- 33G. PioviD
- 5J. OrozcoD44' asist 44. dk
- 3O. CamposD
- 17A. GarcíaO4' sarı kart 4. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 6É. LiraO
- 8A. PalavecinoO71' oyundan çıktı 71. dk
- 10A. MontañoO19' gol 19. dk45+2' asist 45+2. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 11C. EbereO45+2' gol 45+2. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 7N. IbáñezF44' gol 44. dk
- 60Ariel Castro SevillaO
- 21G. FernándezF
- 23K. MierK
- 12A. MontesD
- 2A. MozoD
- 16J. MárquezO60' oyuna girdi 60. dk
- 22J. RodarteD60' oyuna girdi 60. dk
- 19C. RodríguezO71' oyuna girdi 71. dk
- 18L. RomeroF60' oyuna girdi 60. dk
- 29C. RotondiF80' oyuna girdi 80. dk
Teknik direktör: Joel Huiqui
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Meksika · Liga MX puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Queretaro son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 8 gol yedi. Cruz Azul için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 13, yenilen 8. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 20 kez karşılaştı: Queretaro 5, Cruz Azul 10 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Nisan 2026, Queretaro 1-1 Cruz Azul.
- Sıralama
- 8. (20 p) – 4. (23 p)
- Form (son 5)
- MMGGB – GGBBM
- H2H (G-B-M)
- 5-5-10 (20 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %83
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %83
- Korner ort. (maç)
- 11,8
- iddaa MS 1-0-2
- 3,06 – 3,28 – 1,81
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Queretaro iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,20 gol yedi; Cruz Azul dış saha 6 maçta 2,00 attı, 1,67 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Queretaro %60, Cruz Azul %83. İlk yarıyı önde kapatma: Queretaro 2/5, Cruz Azul 1/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Queretaro 5,8, Cruz Azul 5,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,8. Maç başına kart: Queretaro 4,0, Cruz Azul 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,06, 0 – 3,28, 2 – 1,81. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,94, Üst 1,49. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,05.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %72; maç başına toplam korner ortalaması 11,8; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 12:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Meksika · Liga MX puan durumu · Liga MX: Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club America | 15 | +15 | 29 |
| 2 | Guadalajara Chivas | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Cruz Azul | 15 | +10 | 29 |
| 4 | Atlas | 15 | 0 | 27 |
| 5 | Santos Laguna | 16 | +3 | 25 |
| 6 | Toluca | 15 | +10 | 24 |
| 7 | Club Tijuana | 16 | +3 | 22 |
| 8 | Leon | 15 | +2 | 22 |
| 9 | Monterrey | 14 | +5 | 21 |
| 10 | U.N.A.M. - Pumas | 15 | -2 | 20 |
| 11 | Club Queretaro | 14 | -3 | 20 |
| 12 | CF Pachuca | 15 | +6 | 19 |
| 13 | Atletico San Luis | 16 | -5 | 19 |
| 14 | Puebla | 15 | -6 | 16 |
| 15 | Tigres UANL | 15 | -7 | 15 |
| 16 | Atlante FC | 16 | -10 | 14 |
| 17 | Necaxa | 16 | -11 | 13 |
| 18 | FC Juarez | 16 | -21 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Santos Laguna | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Club Tijuana | 8 | +7 | 16 |
| 3 | Cruz Azul | 8 | +6 | 16 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 8 | +6 | 16 |
| 5 | Monterrey | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Club America | 8 | +7 | 13 |
| 7 | Leon | 7 | +3 | 13 |
| 8 | Toluca | 7 | +7 | 11 |
| 9 | Tigres UANL | 6 | +2 | 11 |
| 10 | Necaxa | 9 | -5 | 10 |
| 11 | Atlas | 8 | -5 | 9 |
| 12 | Atletico San Luis | 9 | -4 | 8 |
| 13 | Club Queretaro | 6 | -1 | 7 |
| 14 | U.N.A.M. - Pumas | 7 | -2 | 7 |
| 15 | FC Juarez | 8 | -5 | 7 |
| 16 | CF Pachuca | 7 | 0 | 6 |
| 17 | Puebla | 7 | -4 | 6 |
| 18 | Atlante FC | 8 | -5 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atlas | 7 | +5 | 18 |
| 2 | Club America | 7 | +8 | 16 |
| 3 | CF Pachuca | 8 | +6 | 13 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 7 | +5 | 13 |
| 5 | Cruz Azul | 7 | +4 | 13 |
| 6 | Toluca | 8 | +3 | 13 |
| 7 | U.N.A.M. - Pumas | 8 | 0 | 13 |
| 8 | Club Queretaro | 8 | -2 | 13 |
| 9 | Atletico San Luis | 7 | -1 | 11 |
| 10 | Puebla | 8 | -2 | 10 |
| 11 | Leon | 8 | -1 | 9 |
| 12 | Santos Laguna | 8 | -5 | 9 |
| 13 | Atlante FC | 8 | -5 | 8 |
| 14 | Monterrey | 6 | 0 | 7 |
| 15 | Club Tijuana | 8 | -4 | 6 |
| 16 | Tigres UANL | 9 | -9 | 4 |
| 17 | FC Juarez | 8 | -16 | 4 |
| 18 | Necaxa | 7 | -6 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga MX'da oynanan diğer maçlar
- 02:00 Atlas FC 4–3 Puebla
- 04:00 CF America 1–2 CF Pachuca
- 06:00 Club Tijuana 4–1 Santos Laguna
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
