CF America 1-2 CF Pachuca: Maç Sonucu ve İstatistikleri
CF America 1–2 CF Pachuca (26 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 20–15, isabetli şut 7–4, topa sahip olma %59–%41, korner 5–5.
Maç özeti
CF America – CF Pachuca maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Henry Martin 46' (CF America); Alan Bautista 12', Oussama Idrissi 74' (CF Pachuca). xG: CF America 2,6 – 0,6 CF Pachuca.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- CF America: G. Almada · CF Pachuca: B. Mora
Maç akışı
CF America üstte · CF Pachuca altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 12' gol: Alan Bautista (CF Pachuca)
- 19' sarı kart: Sergio Barreto (CF Pachuca)
- 45' oyuncu değişikliği: Franco Rossano ↔ Dagoberto Espinoza (CF America)
- 46' gol: Henry Martin (CF America)
- 56' sarı kart: Dagoberto Espinoza (CF America)
- 59' oyuncu değişikliği: Carlos Álvarez ↔ Miguel Borja (CF America)
- 59' oyuncu değişikliği: Israel Reyes ↔ Edwin Cerrillo (CF America)
- 64' sarı kart: Javier Vallejo (CF Pachuca)
- 68' oyuncu değişikliği: Rodolfo Pizarro ↔ Mauricio Isais (CF Pachuca)
- 68' sarı kart: Jorge Guillermo Almada Álves (CF America)
- 69' sarı kart: Erick Sánchez (CF America)
- 72' oyuncu değişikliği: Oscar Andres Perea Abonce ↔ Isaias Violante (CF America)
- 74' gol: Oussama Idrissi (CF Pachuca)
- 75' oyuncu değişikliği: Javier Vallejo ↔ Robert Nunes (CF Pachuca)
- 76' oyuncu değişikliği: Alan Bautista ↔ Ian Josué Zavala Osorio (CF Pachuca)
- 81' oyuncu değişikliği: Henry Martin ↔ alejandro cardenas (CF America)
- 85' oyuncu değişikliği: Jorge Berlanga ↔ Sebastian Santos (CF Pachuca)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Francisco Venegas ↔ Pedro Budib (CF Pachuca)
Maç olayları
- CF AmericaCF Pachuca
- 90+2'Francisco Venegas ↔ Pedro BudibOyuncu değişikliği
- 85'Jorge Berlanga ↔ Sebastian SantosOyuncu değişikliği
- Henry Martin ↔ alejandro cardenasOyuncu değişikliği81'
- 76'Alan Bautista ↔ Ian Josué Zavala OsorioOyuncu değişikliği
- 75'Javier Vallejo ↔ Robert NunesOyuncu değişikliği
- 74'Gol Oussama Idrissi 1–2Asist: Salomón Rondón
- Oscar Andres Perea Abonce ↔ Isaias ViolanteOyuncu değişikliği72'
- Erick SánchezSarı kart69'
- 68'Rodolfo Pizarro ↔ Mauricio IsaisOyuncu değişikliği
- Jorge Guillermo Almada ÁlvesSarı kart68'
- 64'Javier VallejoSarı kart
- Carlos Álvarez ↔ Miguel BorjaOyuncu değişikliği59'
- Israel Reyes ↔ Edwin CerrilloOyuncu değişikliği59'
- Dagoberto EspinozaSarı kart56'
- Gol Henry Martin 1–1Asist: Erick Sánchez46'
- Franco Rossano ↔ Dagoberto EspinozaOyuncu değişikliği45'
- 22'Jorge BerlangaVAR: penaltı iptal
- 19'Sergio BarretoSarı kart
- 12'Gol Alan Bautista 0–1
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 8/15 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %33 5/15 | %50 4/8 |
| Mağlubiyet | %13 2/15 | %13 1/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 5/15 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %27 4/15 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %40 6/15 | %38 3/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,40 (36 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,90 yüksek | 1,88 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (21 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasında | 1,00 (8 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (25 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasından 0,17 yüksek | 1,50 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (19 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,22 düşük | 0,75 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 11/15ligde 1.–3. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %93 14/15 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %67 10/15ligde 2.–4. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %38 3/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 9/15ligde 10.–11. · lig ortalamasında | %38 3/8 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %67 10/15ligde 2.–4. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %20 3/15 | %0 0/8 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %38 3/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,8 | 11,9 |
| 7,5 Üst | %100 15/15 | %100 8/8 |
| 8,5 Üst | %93 14/15 | %100 8/8 |
| 9,5 Üst | %87 13/15 | %100 8/8 |
| 10,5 Üst | %80 12/15 | %88 7/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %53 8/15 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %63 5/8 |
| 10,5 Üst | %33 5/15 | %50 4/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 3,9 |
| 2,5 Üst | %87 13/15 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %73 11/15 | %63 5/8 |
| 4,5 Üst | %53 8/15 | %38 3/8 |
| 5,5 Üst | %40 6/15 | %25 2/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 5,9 |
| 2,5 Üst | %87 13/15 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %80 12/15 | %75 6/8 |
| 4,5 Üst | %53 8/15 | %63 5/8 |
| 5,5 Üst | %40 6/15 | %50 4/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 12,3 | 11,0 |
| 6,5 Üst | %100 15/15 | %100 8/8 |
| 7,5 Üst | %93 14/15 | %100 8/8 |
| 8,5 Üst | %93 14/15 | %100 8/8 |
| 9,5 Üst | %87 13/15 | %88 7/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %93 14/15 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %67 10/15 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %25 2/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Berabere | %33 5/15 | %25 2/8 |
| Geride | %27 4/15 | %38 3/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 5/15 | %38 3/8 |
| Berabere | %20 3/15 | %25 2/8 |
| Geride | %47 7/15 | %38 3/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CF America (15 maç)
CF Pachuca (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CF America (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 7 | 2 |
| 31-45 | 5 | 8 |
| 46-60 | 7 | 1 |
| 61-75 | 7 | 4 |
| 76-90 | 9 | 4 |
CF Pachuca (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 5 | 5 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 4 | 0 |
| 76-90 | 7 | 5 |
Kartlar
CF America
Sarı 29 · Kırmızı 3 (15 maç · maç başı sarı 1,9)
CF Pachuca
Sarı 43 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 2,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 137 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
CF America: iç saha, 8 maç · CF Pachuca: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
CF America – CF Pachuca ilk 11'ler
CF America · 4-2-3-1
- 1L. MalagónK
- 5K. ÁlvarezD
- 14S. BuenoD
- 15S. RamosD
- 24F. RossanoD45' oyundan çıktı 45. dk
- 3I. ReyesO59' oyundan çıktı 59. dk
- 28É. SánchezO46' asist 46. dk69' sarı kart 69. dk
- 22Ó. PereaO72' oyundan çıktı 72. dk
- 8Carlos ÁlvarezO59' oyundan çıktı 59. dk
- 7B. RodríguezO
- 9H. MartínF46' gol 46. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 30R. CotaK
- 13A. CervantesO
- 6E. CerrilloO59' oyuna girdi 59. dk
- 93M. BorjaF59' oyuna girdi 59. dk
- 189A. CardenasF81' oyuna girdi 81. dk
- 34D. EspinozaO45' oyuna girdi 45. dk56' sarı kart 56. dk
- 20A. GutiérrezO
- 206Derek Ramses JimenezO
- 29R. JuárezD
- 12I. ViolanteF72' oyuna girdi 72. dk
Teknik direktör: G. Almada
CF Pachuca · 4-3-3
- 25C. MorenoK
- 13J. BerlangaD85' oyundan çıktı 85. dk
- 4Eduardo BauermannD
- 2S. BarretoD19' sarı kart 19. dk
- 15F. VenegasD90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 7R. PizarroO68' oyundan çıktı 68. dk
- 16C. RiveraO
- 26Alán Ernesto Bautista GutiérrezO12' gol 12. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 21N. VallejoF64' sarı kart 64. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 23S. RondónF74' asist 74. dk
- 11O. IdrissiF74' gol 74. dk
- 32P. BudibD90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 31J. EulogioK
- 211C. HernandezF
- 6M. IsaísD68' oyuna girdi 68. dk
- 221Ulises Natanael Martínez ReynosoD
- 29KenedyO75' oyuna girdi 75. dk
- 30S. RodríguezO
- 12S. SantosO85' oyuna girdi 85. dk
- 207Ian Josué Zavala OsorioF
- 9A. AlcárazF
Teknik direktör: B. Mora
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Meksika · Liga MX puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Club America 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 17-10). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. CF Pachuca son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 7 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 29 kez karşılaştı: Club America 11, CF Pachuca 8 galibiyet aldı, 10 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,33 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Ocak 2026, CF Pachuca 0-0 Club America.
- Sıralama
- 1. (27 p) – 16. (13 p)
- Form (son 5)
- GGBGB – MMBMB
- H2H (G-B-M)
- 11-10-8 (29 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %43
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %29
- Korner ort. (maç)
- 11,0
- iddaa MS 1-0-2
- 1,45 – 3,75 – 4,33
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Club America iç saha 5 maçta maç başına 2,20 gol attı, 0,60 gol yedi; CF Pachuca dış saha 7 maçta 1,43 attı, 0,71 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Club America %60, CF Pachuca %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Club America %40, CF Pachuca %29. İlk yarıyı önde kapatma: Club America 3/5, CF Pachuca 2/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Club America 5,4, CF Pachuca 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,0. Maç başına kart: Club America 1,0, CF Pachuca 3,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,45, 0 – 3,75, 2 – 4,33. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,03, Üst 1,44. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,93.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %52; KG var ortalaması %34; maç başına toplam korner ortalaması 11,0; son 5 maçta toplam 24 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 12:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Meksika · Liga MX puan durumu · Liga MX: Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club America | 15 | +15 | 29 |
| 2 | Guadalajara Chivas | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Cruz Azul | 15 | +10 | 29 |
| 4 | Atlas | 15 | 0 | 27 |
| 5 | Santos Laguna | 16 | +3 | 25 |
| 6 | Toluca | 15 | +10 | 24 |
| 7 | Club Tijuana | 16 | +3 | 22 |
| 8 | Leon | 15 | +2 | 22 |
| 9 | Monterrey | 14 | +5 | 21 |
| 10 | U.N.A.M. - Pumas | 15 | -2 | 20 |
| 11 | Club Queretaro | 14 | -3 | 20 |
| 12 | CF Pachuca | 15 | +6 | 19 |
| 13 | Atletico San Luis | 16 | -5 | 19 |
| 14 | Puebla | 15 | -6 | 16 |
| 15 | Tigres UANL | 15 | -7 | 15 |
| 16 | Atlante FC | 16 | -10 | 14 |
| 17 | Necaxa | 16 | -11 | 13 |
| 18 | FC Juarez | 16 | -21 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Santos Laguna | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Club Tijuana | 8 | +7 | 16 |
| 3 | Cruz Azul | 8 | +6 | 16 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 8 | +6 | 16 |
| 5 | Monterrey | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Club America | 8 | +7 | 13 |
| 7 | Leon | 7 | +3 | 13 |
| 8 | Toluca | 7 | +7 | 11 |
| 9 | Tigres UANL | 6 | +2 | 11 |
| 10 | Necaxa | 9 | -5 | 10 |
| 11 | Atlas | 8 | -5 | 9 |
| 12 | Atletico San Luis | 9 | -4 | 8 |
| 13 | Club Queretaro | 6 | -1 | 7 |
| 14 | U.N.A.M. - Pumas | 7 | -2 | 7 |
| 15 | FC Juarez | 8 | -5 | 7 |
| 16 | CF Pachuca | 7 | 0 | 6 |
| 17 | Puebla | 7 | -4 | 6 |
| 18 | Atlante FC | 8 | -5 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atlas | 7 | +5 | 18 |
| 2 | Club America | 7 | +8 | 16 |
| 3 | CF Pachuca | 8 | +6 | 13 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 7 | +5 | 13 |
| 5 | Cruz Azul | 7 | +4 | 13 |
| 6 | Toluca | 8 | +3 | 13 |
| 7 | U.N.A.M. - Pumas | 8 | 0 | 13 |
| 8 | Club Queretaro | 8 | -2 | 13 |
| 9 | Atletico San Luis | 7 | -1 | 11 |
| 10 | Puebla | 8 | -2 | 10 |
| 11 | Leon | 8 | -1 | 9 |
| 12 | Santos Laguna | 8 | -5 | 9 |
| 13 | Atlante FC | 8 | -5 | 8 |
| 14 | Monterrey | 6 | 0 | 7 |
| 15 | Club Tijuana | 8 | -4 | 6 |
| 16 | Tigres UANL | 9 | -9 | 4 |
| 17 | FC Juarez | 8 | -16 | 4 |
| 18 | Necaxa | 7 | -6 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga MX'da oynanan diğer maçlar
- 02:00 Atlas FC 4–3 Puebla
- 04:00 Queretaro 1–3 Cruz Azul
- 06:00 Club Tijuana 4–1 Santos Laguna
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
