Persija Jakarta 1-0 Persebaya: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Persija Jakarta 1–0 Persebaya (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
Persija Jakarta – Persebaya maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: I. Mamut 90' (Persija Jakarta).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Bung Karno Stadyumu, Jakarta
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Persija Jakarta üstte · Persebaya altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 16' sarı kart: R. Hannan (Persija Jakarta)
- 32' sarı kart: D. Kolinger (Persija Jakarta)
- 39' sarı kart: Walber (Persebaya)
- 44' sarı kart: A. Catur (Persebaya)
- 46' oyuncu değişikliği: P. Arhan ↔ R. Fahmi (Persija Jakarta)
- 46' oyuncu değişikliği: Walber ↔ Alex (Persebaya)
- 46' oyuncu değişikliği: Witan ↔ Kwon Chang-Hoon (Persija Jakarta)
- 46' oyuncu değişikliği: R. Sananta ↔ R. Malik (Persebaya)
- 67' oyuncu değişikliği: A. Catur ↔ K. Ari (Persebaya)
- 73' oyuncu değişikliği: F. Rivera ↔ Y. Mabella (Persebaya)
- 81' oyuncu değişikliği: Gledson ↔ R. Irianto (Persebaya)
- 82' oyuncu değişikliği: Fabio Silva ↔ R. Pankov (Persija Jakarta)
- 82' oyuncu değişikliği: A. Abdulmanan ↔ V. Dethan (Persija Jakarta)
- 90' gol: I. Mamut (Persija Jakarta)
- 90+2' oyuncu değişikliği: R. Fahmi ↔ K. Yoshino (Persija Jakarta)
Maç olayları
- Persija JakartaPersebaya
- R. Fahmi ↔ K. YoshinoOyuncu değişikliği90+2'
- Gol I. Mamut 1–090'
- Fabio Silva ↔ R. PankovOyuncu değişikliği82'
- A. Abdulmanan ↔ V. DethanOyuncu değişikliği82'
- 81'Gledson ↔ R. IriantoOyuncu değişikliği
- 73'F. Rivera ↔ Y. MabellaOyuncu değişikliği
- 67'A. Catur ↔ K. AriOyuncu değişikliği
- P. Arhan ↔ R. FahmiOyuncu değişikliği46'
- 46'Walber ↔ AlexOyuncu değişikliği
- Witan ↔ Kwon Chang-HoonOyuncu değişikliği46'
- 46'R. Sananta ↔ R. MalikOyuncu değişikliği
- 44'A. CaturSarı kart
- 39'WalberSarı kart
- D. KolingerSarı kart32'
- R. HannanSarı kart16'
Persija Jakarta iç sahada (5 maç) · Persebaya deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 3 maç (2025'ten beri)
2 Persija Jakarta0 berabere1 Persebaya
- Persija iç sahada bu sezon yenilmedi: 5 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik.
- Persebaya Surabaya deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Persebaya Surabaya, deplasman maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez 2,5 üst bitti (%0).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %78 7/9 | %100 5/5 |
| Beraberlik | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %0 0/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %44 4/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,11 (19 gol) | 2,20 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,89 (8 gol) | 0,60 (3 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (10 gol) | 0,50 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,89 (8 gol) | 0,75 (3 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %56 5/9 | %25 1/4 |
| 2,5 Üst | %22 2/9 | %0 0/4 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %25 1/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 4/9 | %60 3/5 |
| Berabere | %44 4/9 | %20 1/5 |
| Geride | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Berabere | %67 6/9 | %50 2/4 |
| Geride | %0 0/9 | %0 0/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Persija Jakarta (9 maç)
Persebaya (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Persija Jakarta (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 9 | 4 |
Persebaya (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 0 | 2 |
| 76-90 | 6 | 2 |
Kartlar
Persija Jakarta
Sarı 22 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 2,4)
Persebaya
Sarı 15 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 77 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiPersija Jakarta
1. sıra · 21 puan · 9 maç · averaj +11
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGMB
- 03.11 PSMS Medan 1–1 Persija Jakarta B
- 31.10 Dewa United 2–1 Persija Jakarta M
- 26.10 Persija Jakarta 2–1 Persik Kediri G
- 21.10 Persija Jakarta 5–1 Arema FC G
- 17.10 Persita 3–2 Persija Jakarta M
Persebaya
7. sıra · 13 puan · 9 maç · averaj +2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGBM
- 03.11 Tornado Pekanbaru 3–2 Persebaya M
- 30.10 Persebaya 1–1 Persijap B
- 26.10 Persebaya 3–1 Persepam Madura Utd G
- 22.10 PSM Makassar 1–0 Persebaya M
- 18.10 Persebaya 2–2 PSS Sleman B
Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Persija Jakarta ile Persebaya, Liga 1 (Endonezya) 9. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 15:00 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 3. sırada (18 puan), konuk ekip 7. sırada (13 puan).
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Persija Jakarta 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 11-8). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Persebaya için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 8, yenilen 8.
- Sıralama
- 3. (18 p) – 7. (13 p)
- Form (son 5)
- BMGGM – MBGMB
- H2H (G-B-M)
- 2-0-1 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %62
- iddaa MS 1-0-2
- 1,34 – 3,80 – 5,30
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 3 kez karşılaştı: Persija Jakarta 2, Persebaya 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 3 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Temmuz 2026, Persebaya 1-0 Persija Jakarta.
Gol istatistikleri
Persija Jakarta iç saha 4 maçta maç başına 2,50 gol attı, 0,75 gol yedi; Persebaya bu sezon 8 maçta 1,25 attı, 0,88 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Persija Jakarta %75, Persebaya %62. İlk yarıyı önde kapatma: Persija Jakarta 3/4, Persebaya 3/8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,34, 0 – 3,80, 2 – 5,30. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,77, Üst 1,58. Karşılıklı Gol: Var 1,71, Yok 1,64.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %69; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 14:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Endonezya · Liga 1 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Persija | 9 | +11 | 21 |
| 2 | Dewa United | 9 | +4 | 20 |
| 3 | Persepam Madura Utd | 9 | +6 | 19 |
| 4 | Bali United | 8 | +14 | 16 |
| 5 | Persib Bandung | 8 | +7 | 16 |
| 6 | Persita | 8 | +6 | 15 |
| 7 | Persebaya Surabaya | 9 | +2 | 13 |
| 8 | Bhayangkara FC | 8 | +1 | 11 |
| 9 | Garudayaksa | 9 | -4 | 11 |
| 10 | Java United | 8 | +2 | 10 |
| 11 | Persik Kediri | 8 | -2 | 10 |
| 12 | Pusamania Borneo | 8 | -2 | 10 |
| 13 | PSM Makassar | 9 | -4 | 10 |
| 14 | Arema FC | 9 | -3 | 9 |
| 15 | Isenmulang Kalteng | 9 | -12 | 6 |
| 16 | PSIM Yogyakarta | 9 | -8 | 5 |
| 17 | PSS Sleman | 8 | -5 | 4 |
| 18 | Persijap | 9 | -13 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Persija | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Persepam Madura Utd | 5 | +7 | 13 |
| 3 | Bali United | 4 | +14 | 12 |
| 4 | Persib Bandung | 4 | +7 | 10 |
| 5 | Dewa United | 4 | +4 | 10 |
| 6 | Java United | 4 | +4 | 10 |
| 7 | Persita | 5 | +2 | 10 |
| 8 | Persebaya Surabaya | 5 | +3 | 9 |
| 9 | Arema FC | 5 | +6 | 8 |
| 10 | Bhayangkara FC | 4 | +3 | 8 |
| 11 | Garudayaksa | 4 | +1 | 6 |
| 12 | Persik Kediri | 4 | -2 | 6 |
| 13 | PSM Makassar | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Pusamania Borneo | 4 | -2 | 4 |
| 15 | PSIM Yogyakarta | 5 | -5 | 4 |
| 16 | PSS Sleman | 3 | 0 | 3 |
| 17 | Isenmulang Kalteng | 3 | -1 | 2 |
| 18 | Persijap | 5 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dewa United | 5 | 0 | 10 |
| 2 | Persija | 4 | +3 | 6 |
| 3 | Persib Bandung | 4 | 0 | 6 |
| 4 | Pusamania Borneo | 4 | 0 | 6 |
| 5 | Persepam Madura Utd | 4 | -1 | 6 |
| 6 | Isenmulang Kalteng | 6 | -11 | 6 |
| 7 | Persita | 3 | +4 | 5 |
| 8 | PSM Makassar | 5 | -4 | 5 |
| 9 | Garudayaksa | 5 | -5 | 5 |
| 10 | Bali United | 4 | 0 | 4 |
| 11 | Persik Kediri | 4 | 0 | 4 |
| 12 | Persebaya Surabaya | 4 | -1 | 4 |
| 13 | Bhayangkara FC | 4 | -2 | 3 |
| 14 | Java United | 4 | -2 | 2 |
| 15 | PSIM Yogyakarta | 4 | -3 | 1 |
| 16 | PSS Sleman | 5 | -5 | 1 |
| 17 | Arema FC | 4 | -9 | 1 |
| 18 | Persijap | 4 | -9 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Deplasman Alt/Üst 0.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
