Persebaya 3-1 Madura Utd: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Persebaya 3–1 Madura Utd (26 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
Persebaya – Madura Utd maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: M. Pereira 22', Y. Fernandes 90' (pen.), Y. Mabella 90+7' (Persebaya); Freitas Gali 70' (Madura Utd).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Persebaya üstte · Madura Utd altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 22' gol: M. Pereira (Persebaya)
- 61' oyuncu değişikliği: J. Santacruz ↔ Iran Junior (Madura Utd)
- 62' oyuncu değişikliği: Ilhamsyah ↔ P. Sitanggang (Madura Utd)
- 63' sarı kart: T. Hidayat (Madura Utd)
- 65' kırmızı kart: P. Sitanggang (Madura Utd)
- 66' oyuncu değişikliği: A. Catur ↔ S. Lasinari (Persebaya)
- 68' sarı kart: Walber (Persebaya)
- 70' gol: Freitas Gali (Madura Utd)
- 74' oyuncu değişikliği: Gledson ↔ Y. Mabella (Persebaya)
- 74' oyuncu değişikliği: S. Ramdani ↔ R. Pratama (Persebaya)
- 78' oyuncu değişikliği: Lulinha ↔ A. Rusadi (Madura Utd)
- 81' oyuncu değişikliği: Freitas Gali ↔ Balotelli (Madura Utd)
- 83' sarı kart: Iran Junior (Madura Utd)
- 90' gol: Y. Fernandes (Persebaya)
- 90' sarı kart: P. Monteiro (Madura Utd)
- 90+4' oyuncu değişikliği: T. Firmansyah ↔ S. Putra (Persebaya)
- 90+4' oyuncu değişikliği: F. Rivera ↔ R. Mitrevski (Persebaya)
- 90+7' gol: Y. Mabella (Persebaya)
Maç olayları
- PersebayaMadura Utd
- Gol Y. Mabella 3–1Asist: M. Pereira90+7'
- T. Firmansyah ↔ S. PutraOyuncu değişikliği90+4'
- F. Rivera ↔ R. MitrevskiOyuncu değişikliği90+4'
- Penaltı golü Y. Fernandes 2–1Penaltı90'
- 90'P. MonteiroSarı kart
- 83'Iran JuniorSarı kart
- 81'Freitas Gali ↔ BalotelliOyuncu değişikliği
- 78'Lulinha ↔ A. RusadiOyuncu değişikliği
- Gledson ↔ Y. MabellaOyuncu değişikliği74'
- S. Ramdani ↔ R. PratamaOyuncu değişikliği74'
- 70'Gol Freitas Gali 1–1
- WalberSarı kart68'
- A. Catur ↔ S. LasinariOyuncu değişikliği66'
- 65'P. SitanggangKırmızı kart
- 63'T. HidayatSarı kart
- 62'Ilhamsyah ↔ P. SitanggangOyuncu değişikliği
- 61'J. Santacruz ↔ Iran JuniorOyuncu değişikliği
- Gol M. Pereira 1–0Asist: F. Rivera22'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %44 4/9 | %60 3/5 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %0 0/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 6/9 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (10 gol) | 1,60 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,89 (8 gol) | 1,00 (5 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,78 (16 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,11 (10 gol) | 1,50 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %56 5/9 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %22 2/9 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %44 4/9 | %25 1/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Berabere | %67 6/9 | %80 4/5 |
| Geride | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Berabere | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Geride | %44 4/9 | %50 2/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Persebaya (9 maç)
Madura Utd (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Persebaya (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 0 | 2 |
| 76-90 | 6 | 2 |
Madura Utd (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 3 | 0 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Kartlar
Persebaya
Sarı 15 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 1,7)
Madura Utd
Sarı 14 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 77 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Persebaya son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 5 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Persepam Madura Utd 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 9-7).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 16 maçta galibiyetler Persebaya 8 – Persepam Madura Utd 3; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Nisan 2026, Persebaya 1-2 Persepam Madura Utd.
- Sıralama
- 10. (9 p) – 4. (13 p)
- Form (son 5)
- MBGBG – GBMGG
- H2H (G-B-M)
- 8-5-3 (16 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %17 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,35 – 3,92 – 5,19
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Persebaya bu sezon 6 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,83 gol yedi; Persepam Madura Utd bu sezon 6 maçta 1,83 attı, 1,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %17, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Persebaya %50, Persepam Madura Utd %50. İlk yarıyı önde kapatma: Persebaya 2/6, Persepam Madura Utd 1/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,35, 0 – 3,92, 2 – 5,19. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,96, Üst 1,48. Karşılıklı Gol: Var 1,60, Yok 1,78.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 18:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Endonezya · Liga 1 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Persija | 9 | +11 | 21 |
| 2 | Dewa United | 9 | +4 | 20 |
| 3 | Persepam Madura Utd | 9 | +6 | 19 |
| 4 | Bali United | 8 | +14 | 16 |
| 5 | Persib Bandung | 8 | +7 | 16 |
| 6 | Persita | 8 | +6 | 15 |
| 7 | Persebaya Surabaya | 9 | +2 | 13 |
| 8 | Bhayangkara FC | 8 | +1 | 11 |
| 9 | Garudayaksa | 9 | -4 | 11 |
| 10 | Java United | 8 | +2 | 10 |
| 11 | Persik Kediri | 8 | -2 | 10 |
| 12 | Pusamania Borneo | 8 | -2 | 10 |
| 13 | PSM Makassar | 9 | -4 | 10 |
| 14 | Arema FC | 9 | -3 | 9 |
| 15 | Isenmulang Kalteng | 9 | -12 | 6 |
| 16 | PSIM Yogyakarta | 9 | -8 | 5 |
| 17 | PSS Sleman | 8 | -5 | 4 |
| 18 | Persijap | 9 | -13 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Persija | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Persepam Madura Utd | 5 | +7 | 13 |
| 3 | Bali United | 4 | +14 | 12 |
| 4 | Persib Bandung | 4 | +7 | 10 |
| 5 | Dewa United | 4 | +4 | 10 |
| 6 | Java United | 4 | +4 | 10 |
| 7 | Persita | 5 | +2 | 10 |
| 8 | Persebaya Surabaya | 5 | +3 | 9 |
| 9 | Arema FC | 5 | +6 | 8 |
| 10 | Bhayangkara FC | 4 | +3 | 8 |
| 11 | Garudayaksa | 4 | +1 | 6 |
| 12 | Persik Kediri | 4 | -2 | 6 |
| 13 | PSM Makassar | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Pusamania Borneo | 4 | -2 | 4 |
| 15 | PSIM Yogyakarta | 5 | -5 | 4 |
| 16 | PSS Sleman | 3 | 0 | 3 |
| 17 | Isenmulang Kalteng | 3 | -1 | 2 |
| 18 | Persijap | 5 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dewa United | 5 | 0 | 10 |
| 2 | Persija | 4 | +3 | 6 |
| 3 | Persib Bandung | 4 | 0 | 6 |
| 4 | Pusamania Borneo | 4 | 0 | 6 |
| 5 | Persepam Madura Utd | 4 | -1 | 6 |
| 6 | Isenmulang Kalteng | 6 | -11 | 6 |
| 7 | Persita | 3 | +4 | 5 |
| 8 | PSM Makassar | 5 | -4 | 5 |
| 9 | Garudayaksa | 5 | -5 | 5 |
| 10 | Bali United | 4 | 0 | 4 |
| 11 | Persik Kediri | 4 | 0 | 4 |
| 12 | Persebaya Surabaya | 4 | -1 | 4 |
| 13 | Bhayangkara FC | 4 | -2 | 3 |
| 14 | Java United | 4 | -2 | 2 |
| 15 | PSIM Yogyakarta | 4 | -3 | 1 |
| 16 | PSS Sleman | 5 | -5 | 1 |
| 17 | Arema FC | 4 | -9 | 1 |
| 18 | Persijap | 4 | -9 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga 1'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
