Parma 1-2 Bologna: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Parma 1–2 Bologna (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 11–33, isabetli şut 2–10, topa sahip olma %31–%69, korner 1–15.
Paylaş
Maç özeti
Parma – Bologna maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Vincent Sierro 81' (pen.) (Parma); Arthur Theate 53', Riccardo Orsolini 72' (pen.) (Bologna). xG: Parma 1,5 – 3,8 Bologna.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Ennio Tardini, Parma
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Parma: A. Gilardino · Bologna: Raffaele Palladino
Maç akışı
Parma üstteBologna altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %56 · 2 şut · 0,2
- 16–30'Dep %68 · 5 şut · 0,2
- 31–45+'Dep %94 · 14 şut · 0,8
- 46–60'Dep %84 · 6 şut · 1,7
- 61–75'Dep %79 · 4 şut · 0,2
- 76–90+'Dengeli · 6 şut · 1,7
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Parma, Dep = Bologna.
Maç olayları
- ParmaBologna
- Giovanni Fabbian ↔ Pontus AlmqvistOyuncu değişikliği82'
- Vincent Sierro ↔ Christian OrdóñezOyuncu değişikliği82'
- Penaltı golü Vincent Sierro 1–2Penaltı81'
- 80'Martin VitikSarı kart
- Giovanni FabbianVAR: penaltı onaylandı77'
- 75'Nicolo Cambiaghi ↔ Martin VitikOyuncu değişikliği
- Enrico DelPratoSarı kart72'
- 72'Penaltı golü Riccardo Orsolini 0–2Penaltı
- 68'Nicolo CambiaghiVAR: penaltı onaylandı
- 59'Nicolo Casale ↔ Eivind HellandOyuncu değişikliği
- 59'Jens Odgaard ↔ Roberto PiccoliOyuncu değişikliği
- 54'Federico BernardeschiVAR: penaltı iptal
- 53'Gol Arthur Theate 0–1Asist: Nicolo Cambiaghi
- Benjamin Cremaschi ↔ Sascha BritschgiOyuncu değişikliği45'
- Simone Lontani ↔ Nesta ElphegeOyuncu değişikliği45'
- 45'Nadir Zortea ↔ Riccardo OrsoliniOyuncu değişikliği
- Mariano TroiloSarı kart42'
- 26'Juan Miranda ↔ Samuel Mbangula TshifundaOyuncu değişikliği
- José David Romero ↔ El Bilal ToureOyuncu değişikliği22'
- 20'Nicolo CasaleSarı kart
- José David RomeroSarı kart14'
- Abdoulaye Niakhate NdiayeKırmızı kart9'
- Abdoulaye Niakhate NdiayeVAR: inceleme7'
Parma iç sahada (6 maç) · Bologna deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 11 maç (2018'den beri)
2 Parma4 berabere5 Bologna
- Parma iç sahada 6 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Bologna deplasmanda 6 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Parma, iç saha maçlarında 6 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%17).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Parma
Bologna
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %18 2/11 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %64 7/11 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %45 5/11 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %18 2/11 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %36 4/11 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,82 (9 gol)ligde 19. · lig ortalamasından 0,76 düşük | 0,67 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,55 (17 gol)ligde 12.–13. · lig ortalamasında | 1,33 (8 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,45 (16 gol)ligde 11.–12. · lig ortalamasında | 1,67 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (14 gol)ligde 6. · lig ortalamasından 0,30 düşük | 1,00 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 5/11ligde 14.–17. · lig ortalamasından 13 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %64 7/11ligde 8.–11. · lig ortalamasında | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %0 0/11 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11ligde 8.–9. · lig ortalamasından 5 puan yüksek | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %55 6/11ligde 13.–14. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %9 1/11 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %55 6/11 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 3,2 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %36 4/11 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,2 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Berabere | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Geride | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Berabere | %64 7/11 | %67 4/6 |
| Geride | %18 2/11 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Parma (11 maç)
Bologna (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Parma (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 0 | 4 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Bologna (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 2 | 4 |
Kartlar
Parma
Sarı 17 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 1,5)
Bologna
Sarı 22 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 105 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Parma: iç saha, 6 maç · Bologna: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Parma – Bologna ilk 11'ler
Parma · 3-5-2
- 30G. DaffaraK
- 15E. Del PratoD72' sarı kart 72. dk
- 37M. TroiloD42' sarı kart 42. dk
- 3A. N'DiayeD9' kırmızı kart 9. dk
- 8B. CremaschiO45' oyundan çıktı 45. dk
- 80G. FabbianO82' oyundan çıktı 82. dk
- 4V. SierroO81' gol 81. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 16M. KeitaO
- 14E. ValeriO
- 9D. RomeroF14' sarı kart 14. dk22' oyundan çıktı 22. dk
- 76S. LontaniF45' oyundan çıktı 45. dk
- 29F. CarboniD
- 19E. TouréF22' oyuna girdi 22. dk
- 40E. CorviK
- 7Ousmane DialloF
- 34Diego CarlosD
- 23N. ElphegeF45' oyuna girdi 45. dk
- 20M. FriganF
- 22S. GhidottiK
- 47Abdou KonateO
- 41H. NicolussiO
- 32C. OrdoñezO82' oyuna girdi 82. dk
- 27S. BritschgiD45' oyuna girdi 45. dk
- 11P. AlmqvistF82' oyuna girdi 82. dk
Teknik direktör: A. Gilardino
Bologna · 3-4-3
- 1Ł. SkorupskiK
- 36M. DarmianD
- 16N. CasaleD20' sarı kart 20. dk59' oyundan çıktı 59. dk
- 3A. TheateD53' gol 53. dk
- 20N. ZorteaO45' oyundan çıktı 45. dk
- 19L. FergusonO
- 4T. PobegaO
- 33Juan MirandaO26' oyundan çıktı 26. dk
- 10F. BernardeschiF
- 21J. OdgaardF59' oyundan çıktı 59. dk
- 28N. CambiaghiF53' asist 53. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 41M. VitíkD75' oyuna girdi 75. dk80' sarı kart 80. dk
- 23R. AlhassaneD
- 8M. AmondarainO
- 9A. DovbykF
- 17O. El AzzouziO
- 91R. PiccoliF59' oyuna girdi 59. dk
- 25M. PessinaK
- 7R. OrsoliniF45' oyuna girdi 45. dk72' gol 72. dk
- 6N. MoroO
- 11S. MbangulaF26' oyuna girdi 26. dk
- 18M. LibraO
- 14T. HeggemD
- 72U. HapponenK
- 5E. HellandD59' oyuna girdi 59. dk
Teknik direktör: Raffaele Palladino
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiParma
16. sıra · 8 puan · 11 maç · averaj -8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMBG
Bologna
8. sıra · 17 puan · 11 maç · averaj +2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGGG
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 20:00: Serie A (İtalya) 11. haftasında ev sahibi Parma, konuk ekip Bologna. Puan tablosunda ev sahibi 15. sırada (8 puan), konuk ekip 9. sırada (14 puan).
Form (son 5 maç)
Parma için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 4, yenilen 8. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Bologna son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 11 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 15. (8 p) – 9. (14 p)
- Form (son 5)
- GBMMM – GGGMG
- H2H (G-B-M)
- 2-4-5 (11 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %40
- Korner ort. (maç)
- 7,6
- iddaa MS 1-0-2
- 4,72 – 3,33 – 1,57
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 11 maçta galibiyetler Parma 2 – Bologna 5; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Şubat 2026, Bologna 0-1 Parma.
Gol istatistikleri
Parma iç saha 5 maçta maç başına 0,60 gol attı, 1,20 gol yedi; Bologna dış saha 5 maçta 1,60 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Parma %40, Bologna %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Parma %40, Bologna %40. İlk yarıyı önde kapatma: Parma 1/5, Bologna 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Parma 4,0, Bologna 2,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,6. Maç başına kart: Parma 1,8, Bologna 1,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,72, 0 – 3,33, 2 – 1,57. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,55, Üst 1,99. Karşılıklı Gol: Var 1,92, Yok 1,58.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %40; maç başına toplam korner ortalaması 7,6; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 19:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İtalya · Serie A puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 10 | +16 | 28 |
| 2 | AS Roma | 11 | +21 | 27 |
| 3 | Inter | 10 | +13 | 25 |
| 4 | Como | 10 | +10 | 23 |
| 5 | AC Milan | 10 | +9 | 21 |
| 6 | Frosinone | 11 | +9 | 20 |
| 7 | Juventus | 10 | +3 | 17 |
| 8 | Bologna | 11 | +2 | 17 |
| 9 | Cagliari | 11 | -5 | 16 |
| 10 | Napoli | 10 | +4 | 14 |
| 11 | Torino | 11 | -2 | 14 |
| 12 | Genoa | 10 | -4 | 13 |
| 13 | Atalanta | 10 | -4 | 11 |
| 14 | Lecce | 11 | -10 | 10 |
| 15 | Fiorentina | 10 | -8 | 8 |
| 16 | Parma | 11 | -8 | 8 |
| 17 | Sassuolo | 11 | -13 | 8 |
| 18 | Monza | 10 | -7 | 7 |
| 19 | Venezia | 11 | -13 | 6 |
| 20 | Udinese | 11 | -13 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Roma | 6 | +12 | 16 |
| 2 | Inter | 5 | +10 | 15 |
| 3 | Frosinone | 6 | +10 | 15 |
| 4 | Lazio | 5 | +5 | 13 |
| 5 | AC Milan | 5 | +6 | 12 |
| 6 | Como | 4 | +4 | 10 |
| 7 | Juventus | 5 | +3 | 10 |
| 8 | Atalanta | 6 | 0 | 10 |
| 9 | Genoa | 6 | -1 | 10 |
| 10 | Napoli | 4 | +3 | 7 |
| 11 | Cagliari | 5 | -1 | 7 |
| 12 | Torino | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sassuolo | 5 | -4 | 7 |
| 14 | Monza | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Venezia | 6 | -6 | 6 |
| 16 | Bologna | 5 | -2 | 5 |
| 17 | Parma | 6 | -4 | 5 |
| 18 | Lecce | 5 | -7 | 3 |
| 19 | Fiorentina | 5 | -6 | 2 |
| 20 | Udinese | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Como | 6 | +6 | 13 |
| 3 | Bologna | 6 | +4 | 12 |
| 4 | AS Roma | 5 | +9 | 11 |
| 5 | Inter | 5 | +3 | 10 |
| 6 | AC Milan | 5 | +3 | 9 |
| 7 | Cagliari | 6 | -4 | 9 |
| 8 | Napoli | 6 | +1 | 7 |
| 9 | Torino | 5 | +1 | 7 |
| 10 | Juventus | 5 | 0 | 7 |
| 11 | Lecce | 6 | -3 | 7 |
| 12 | Fiorentina | 5 | -2 | 6 |
| 13 | Frosinone | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Udinese | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Genoa | 4 | -3 | 3 |
| 16 | Parma | 5 | -4 | 3 |
| 17 | Atalanta | 4 | -4 | 1 |
| 18 | Monza | 6 | -8 | 1 |
| 19 | Sassuolo | 6 | -9 | 1 |
| 20 | Venezia | 5 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 18:00 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu
Deplasman Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Alt/Üst 3.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
1. Yarı / Maç Sonucu
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Çifte Şans
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Toplam Gol
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 8.5
Aynı gün Serie A'da oynanan diğer maçlar
- 17:00 Cagliari 1–0 Frosinone
- 17:00 Torino 1–1 Lecce
- 22:45 AS Roma 3–0 Sassuolo
