Cagliari 1-0 Frosinone: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Cagliari 1–0 Frosinone (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 14–29, isabetli şut 4–9, topa sahip olma %36–%64, korner 3–13.
Paylaş
Maç özeti
Cagliari – Frosinone maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Michel Adopo 38' (Cagliari). xG: Cagliari 1,0 – 2,5 Frosinone.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Unipol Domus, Cagliari
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Cagliari: F. Pisacane · Frosinone: M. Alvini
Maç akışı
Cagliari üstteFrosinone altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dengeli · 2 şut · 0,3
- 16–30'Dengeli · 9 şut · 0,4
- 31–45+'Dep %69 · 6 şut · 0,4
- 46–60'Dep %61 · 4 şut · 0,3
- 61–75'Dep %72 · 4 şut · 0,4
- 76–90+'Dep %86 · 11 şut · 1,3
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Cagliari, Dep = Frosinone.
Maç olayları
- CagliariFrosinone
- Zé PedroSarı kart87'
- 85'Ilario MonterisiSarı kart
- 81'Matteo Cichella ↔ Seydou FiniOyuncu değişikliği
- Alessandro Romano ↔ Riccardo CiervoOyuncu değişikliği78'
- Nicola Grandu ↔ Joseph LitetaOyuncu değişikliği78'
- 71'Anthony Oyono ↔ Tomas BobcekOyuncu değişikliği
- Nicola GranduSarı kart70'
- Jacopo FazziniSarı kart69'
- Paul Mendy ↔ Kevin CarlosOyuncu değişikliği65'
- Daniel Maldini ↔ Jacopo FazziniOyuncu değişikliği65'
- 65'Giorgi Kvernadze ↔ Alessio ZerbinOyuncu değişikliği
- 65'Romano Schmid ↔ Luis HasaOyuncu değişikliği
- 60'Anthony OyonoSarı kart
- 45'Gabriele Bracaglia ↔ Enzo TchatoOyuncu değişikliği
- Gol Michel Adopo 1–0Asist: Paul Mendy38'
- Yael Trepy ↔ Alessandro SugameleOyuncu değişikliği28'
- 13'Gabriele BracagliaSarı kart
Cagliari iç sahada (5 maç) · Frosinone deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 7 maç (2018'den beri)
3 Cagliari3 berabere1 Frosinone
- Cagliari iç sahada 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Frosinone deplasmanda 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Cagliari, iç saha maçlarında 5 maçta yalnız 0 kez 2,5 üst bitti (%0).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Cagliari
Frosinone
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %9 1/11 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %55 6/11 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %18 2/11 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,91 (10 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,67 düşük | 0,60 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (15 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasından 0,21 düşük | 0,80 (4 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,18 (24 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,60 yüksek | 1,60 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (15 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasından 0,21 düşük | 1,80 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 4/11ligde 18.–19. · lig ortalamasından 22 puan düşük | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| 2,5 Üst | %36 4/11ligde 18.–19. · lig ortalamasından 25 puan düşük | %0 0/5 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 5/11ligde 14.–17. · lig ortalamasından 13 puan düşük | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %55 6/11ligde 13.–14. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 11,8 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %55 6/11 | %80 4/5 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 13,3 | 14,6 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %91 10/11 | %100 5/5 |
| 9,5 Üst | %82 9/11 | %100 5/5 |
| 10,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,9 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %9 1/11 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %9 1/11 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %55 6/11 | %80 4/5 |
| 5,5 Üst | %36 4/11 | %60 3/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %91 10/11 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 12,5 | 12,4 |
| 6,5 Üst | %100 11/11 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %91 10/11 | %100 5/5 |
| 9,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %60 3/5 |
| Berabere | %45 5/11 | %20 1/5 |
| Geride | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %55 6/11 | %40 2/5 |
| Berabere | %9 1/11 | %0 0/5 |
| Geride | %36 4/11 | %60 3/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Cagliari (11 maç)
Frosinone (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Cagliari (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 2 | 6 |
Frosinone (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 2 |
| 16-30 | 6 | 2 |
| 31-45 | 4 | 5 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Kartlar
Cagliari
Sarı 19 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 1,7)
Frosinone
Sarı 20 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 105 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Cagliari: iç saha, 5 maç · Frosinone: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Cagliari – Frosinone ilk 11'ler
Cagliari · 4-3-3
- 1E. CaprileK
- 2Zé PedroD87' sarı kart 87. dk
- 22R. KoflerD
- 15J. RodríguezD
- 36N. GranduD70' sarı kart 70. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 8M. AdopoO38' gol 38. dk
- 4A. RomanoO78' oyundan çıktı 78. dk
- 14A. DeiolaO
- 19Y. TrepyF28' oyundan çıktı 28. dk
- 31P. MendyF38' asist 38. dk65' oyundan çıktı 65. dk
- 70D. MaldiniF65' oyundan çıktı 65. dk
- 10J. FazziniO65' oyuna girdi 65. dk69' sarı kart 69. dk
- 79Y. MassolinO
- 23B. RadunovićK
- 27J. LitetaO78' oyuna girdi 78. dk
- 9Kevin CarlosF65' oyuna girdi 65. dk
- 12A. SherriK
- 21R. GagliardiniO
- 28Y. SugawaraD
- 20R. CiervoF78' oyuna girdi 78. dk
- 32Ivan Stoyanov SulevO
- 35Alessandro SugameleF
- 37Márton PrettenhofferD
- 30A. AkarakiriO
Teknik direktör: F. Pisacane
Frosinone · 4-2-3-1
- 22L. PalmisaniK
- 20A. OyonoD60' sarı kart 60. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 3G. CalvaniD
- 30I. MonterisiD85' sarı kart 85. dk
- 79G. BracagliaD13' sarı kart 13. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 16Matteo CichellaO81' oyundan çıktı 81. dk
- 14G. CalòO
- 7F. GhedjemisO
- 10R. SchmidO65' oyundan çıktı 65. dk
- 17G. KvernadzeO65' oyundan çıktı 65. dk
- 11D. BîrligeaF
- 2G. CittadiniD
- 91S. DesplanchesK
- 74Omar FayedD
- 40S. FiniF81' oyuna girdi 81. dk
- 70L. HasaO65' oyuna girdi 65. dk
- 73P. MasiniO
- 12M. PisseriK
- 90E. TchatoD45' oyuna girdi 45. dk
- 24A. ZerbinF65' oyuna girdi 65. dk
- 25K. AkpogumaD
- 89T. BobčekF71' oyuna girdi 71. dk
- 5W. AmeyD
- 34A. El AzzouziO
Teknik direktör: M. Alvini
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiCagliari
9. sıra · 16 puan · 11 maç · averaj -5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMMM
Frosinone
6. sıra · 20 puan · 11 maç · averaj +9
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGBGG
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Cagliari ile Frosinone, Serie A (İtalya) 11. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 17:00 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 12. sırada (13 puan), konuk ekip 6. sırada (20 puan).
Form (son 5 maç)
Cagliari son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 4 gol attı, 13 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti. Frosinone son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 15 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 12. (13 p) – 6. (20 p)
- Form (son 5)
- MMMMB – GGBGM
- H2H (G-B-M)
- 3-3-1 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %50
- Korner ort. (maç)
- 12,5
- iddaa MS 1-0-2
- 2,74 – 3,42 – 2,02
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 7 maçta galibiyetler Cagliari 3 – Frosinone 1; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 23 Eylül 2025, Cagliari 4-1 Frosinone.
Gol istatistikleri
Cagliari iç saha 4 maçta maç başına 0,50 gol attı, 1,00 gol yedi; Frosinone dış saha 4 maçta 2,00 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %0, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cagliari %25, Frosinone %50. İlk yarıyı önde kapatma: Cagliari 2/4, Frosinone 2/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Cagliari 4,2, Frosinone 6,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 12,5. Maç başına kart: Cagliari 2,0, Frosinone 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,74, 0 – 3,42, 2 – 2,02. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,48, Üst 1,33. Karşılıklı Gol: Var 1,30, Yok 2,62.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %38; maç başına toplam korner ortalaması 12,5; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 23 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İtalya · Serie A puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 10 | +16 | 28 |
| 2 | AS Roma | 11 | +21 | 27 |
| 3 | Inter | 10 | +13 | 25 |
| 4 | Como | 10 | +10 | 23 |
| 5 | AC Milan | 10 | +9 | 21 |
| 6 | Frosinone | 11 | +9 | 20 |
| 7 | Juventus | 10 | +3 | 17 |
| 8 | Bologna | 11 | +2 | 17 |
| 9 | Cagliari | 11 | -5 | 16 |
| 10 | Napoli | 10 | +4 | 14 |
| 11 | Torino | 11 | -2 | 14 |
| 12 | Genoa | 10 | -4 | 13 |
| 13 | Atalanta | 10 | -4 | 11 |
| 14 | Lecce | 11 | -10 | 10 |
| 15 | Fiorentina | 10 | -8 | 8 |
| 16 | Parma | 11 | -8 | 8 |
| 17 | Sassuolo | 11 | -13 | 8 |
| 18 | Monza | 10 | -7 | 7 |
| 19 | Venezia | 11 | -13 | 6 |
| 20 | Udinese | 11 | -13 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Roma | 6 | +12 | 16 |
| 2 | Inter | 5 | +10 | 15 |
| 3 | Frosinone | 6 | +10 | 15 |
| 4 | Lazio | 5 | +5 | 13 |
| 5 | AC Milan | 5 | +6 | 12 |
| 6 | Como | 4 | +4 | 10 |
| 7 | Juventus | 5 | +3 | 10 |
| 8 | Atalanta | 6 | 0 | 10 |
| 9 | Genoa | 6 | -1 | 10 |
| 10 | Napoli | 4 | +3 | 7 |
| 11 | Cagliari | 5 | -1 | 7 |
| 12 | Torino | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sassuolo | 5 | -4 | 7 |
| 14 | Monza | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Venezia | 6 | -6 | 6 |
| 16 | Bologna | 5 | -2 | 5 |
| 17 | Parma | 6 | -4 | 5 |
| 18 | Lecce | 5 | -7 | 3 |
| 19 | Fiorentina | 5 | -6 | 2 |
| 20 | Udinese | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Como | 6 | +6 | 13 |
| 3 | Bologna | 6 | +4 | 12 |
| 4 | AS Roma | 5 | +9 | 11 |
| 5 | Inter | 5 | +3 | 10 |
| 6 | AC Milan | 5 | +3 | 9 |
| 7 | Cagliari | 6 | -4 | 9 |
| 8 | Napoli | 6 | +1 | 7 |
| 9 | Torino | 5 | +1 | 7 |
| 10 | Juventus | 5 | 0 | 7 |
| 11 | Lecce | 6 | -3 | 7 |
| 12 | Fiorentina | 5 | -2 | 6 |
| 13 | Frosinone | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Udinese | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Genoa | 4 | -3 | 3 |
| 16 | Parma | 5 | -4 | 3 |
| 17 | Atalanta | 4 | -4 | 1 |
| 18 | Monza | 6 | -8 | 1 |
| 19 | Sassuolo | 6 | -9 | 1 |
| 20 | Venezia | 5 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu 1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Alt/Üst 3.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
1. Yarı / Maç Sonucu
Alt/Üst 1.5
Çifte Şans
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Toplam Gol
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 10.5
Aynı gün Serie A'da oynanan diğer maçlar
- 17:00 Torino 1–1 Lecce
- 20:00 Parma 1–2 Bologna
- 22:45 AS Roma 3–0 Sassuolo
