Olympique Akbou 0-0 JS Kabylie: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Olympique Akbou 0–0 JS Kabylie (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
Olympique Akbou – JS Kabylie maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Olympique Akbou üstte · JS Kabylie altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 19' sarı kart: S. Benchamma (JS Kabylie)
- 76' oyuncu değişikliği: M. Hamidi ↔ L. Akhrib (JS Kabylie)
- 77' oyuncu değişikliği: A. Mahious ↔ M. Bott (JS Kabylie)
- 77' oyuncu değişikliği: S. Benchamma ↔ A. Belhocini (JS Kabylie)
- 77' oyuncu değişikliği: G. Belgacem ↔ Y. Ghebri (Olympique Akbou)
- 81' oyuncu değişikliği: C. Boulkaboul ↔ A. Abeid (JS Kabylie)
Maç olayları
- Olympique AkbouJS Kabylie
- 81'C. Boulkaboul ↔ A. AbeidOyuncu değişikliği
- 77'A. Mahious ↔ M. BottOyuncu değişikliği
- 77'S. Benchamma ↔ A. BelhociniOyuncu değişikliği
- G. Belgacem ↔ Y. GhebriOyuncu değişikliği77'
- 76'M. Hamidi ↔ L. AkhribOyuncu değişikliği
- 19'S. BenchammaSarı kart
Olympique Akbou iç sahada (4 maç) · JS Kabylie deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 4 maç (2024'ten beri)
0 Olympique Akbou3 berabere1 JS Kabylie
- Olympique Akbou iç sahada 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- JS Kabylie deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Olympique Akbou, iç saha maçlarında 4 maçta 3 kez 2,5 üst bitti (%75).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %63 5/8 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %25 2/8 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %13 1/8 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,12 (9 gol) | 1,75 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,75 (6 gol) | 1,00 (4 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,38 (11 gol) | 1,00 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,38 (3 gol) | 0,50 (2 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %25 2/8 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %63 5/8 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %38 3/8 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %63 5/8 | %50 2/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %25 2/8 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %38 3/8 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %25 2/8 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %63 5/8 | %50 2/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Berabere | %75 6/8 | %50 2/4 |
| Geride | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 3/8 | %0 0/4 |
| Berabere | %63 5/8 | %100 4/4 |
| Geride | %0 0/8 | %0 0/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Olympique Akbou (8 maç)
JS Kabylie (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Olympique Akbou (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 5 | 1 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 1 | 1 |
JS Kabylie (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 4 | 0 |
| 46-60 | 4 | 0 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 0 | 0 |
Kartlar
Olympique Akbou
Sarı 20 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 2,5)
JS Kabylie
Sarı 14 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 61 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiOlympique Akbou
7. sıra · 12 puan · 8 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGGB
- 30.10 MC Oran 0–0 Olympique Akbou B
- 23.10 Olympique Akbou 3–0 CS Constantine G
- 16.10 Olympique Akbou 2–1 Ben Aknoun G
- 08.10 JS Saoura 0–0 Olympique Akbou B
- 19.09 Olympique Akbou 2–3 USM Alger M
JS Kabylie
1. sıra · 17 puan · 8 maç · averaj +8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGGG
- 30.10 JS Kabylie 1–0 JS El Biar G
- 24.10 Khenchela 0–3 JS Kabylie G
- 18.10 JS Kabylie 4–1 US Biskra G
- 14.10 ES Setif 1–1 JS Kabylie B
- 09.10 JS Kabylie 1–0 ASO Chlef G
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 30.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Ligue 1 (Cezayir) 9. hafta programında Olympique Akbou – JS Kabylie maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 16:00 oynanacak. Sıralamada Olympique Akbou 7., JS Kabylie 2.; iki takım arasında 5 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Olympique Akbou 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-4). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. JS Kabylie için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 10, yenilen 2. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi.
- Sıralama
- 7. (11 p) – 2. (16 p)
- Form (son 5)
- BGGBM – GGGBG
- H2H (G-B-M)
- 0-3-1 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %29
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %29 – %29
- iddaa MS 1-0-2
- 2,45 – 2,54 – 2,53
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Olympique Akbou 0 – JS Kabylie 1; 3 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 1,25 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Nisan 2026, Olympique Akbou 1-1 JS Kabylie.
Gol istatistikleri
Olympique Akbou bu sezon 7 maçta maç başına 1,29 gol attı, 0,86 gol yedi; JS Kabylie bu sezon 7 maçta 1,57 attı, 0,43 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %43, konukta %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Olympique Akbou %29, JS Kabylie %29. İlk yarıyı önde kapatma: Olympique Akbou 1/7, JS Kabylie 3/7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,45, 0 – 2,54, 2 – 2,53. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,24, Üst 2,55. Karşılıklı Gol: Var 2,05, Yok 1,41.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %36; KG var ortalaması %29; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 6 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Cezayir · Ligue 1 puan durumu · Division-1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | JS Kabylie | 8 | +8 | 17 |
| 2 | CR Belouizdad | 7 | +5 | 17 |
| 3 | MC Alger | 6 | +8 | 16 |
| 4 | MB Rouisset | 9 | +3 | 15 |
| 5 | MC Oran | 8 | +3 | 15 |
| 6 | USM Alger | 7 | +5 | 14 |
| 7 | Olympique Akbou | 8 | +3 | 12 |
| 8 | ES Setif | 8 | +2 | 9 |
| 9 | Témouchent | 8 | -3 | 9 |
| 10 | JS El Biar | 8 | 0 | 8 |
| 11 | Ben Aknoun | 7 | 0 | 8 |
| 12 | CS Constantine | 8 | -6 | 7 |
| 13 | Khenchela | 7 | -5 | 5 |
| 14 | ASO Chlef | 8 | -6 | 4 |
| 15 | JS Saoura | 7 | -7 | 3 |
| 16 | US Biskra | 8 | -10 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MC Alger | 4 | +7 | 12 |
| 2 | JS Kabylie | 4 | +6 | 12 |
| 3 | MB Rouisset | 4 | +4 | 10 |
| 4 | CR Belouizdad | 3 | +3 | 9 |
| 5 | MC Oran | 4 | +3 | 8 |
| 6 | Olympique Akbou | 4 | +3 | 7 |
| 7 | USM Alger | 3 | +3 | 7 |
| 8 | CS Constantine | 4 | +3 | 6 |
| 9 | Témouchent | 5 | -1 | 6 |
| 10 | ES Setif | 5 | +2 | 5 |
| 11 | Khenchela | 4 | -1 | 5 |
| 12 | JS El Biar | 4 | +1 | 4 |
| 13 | ASO Chlef | 5 | -2 | 3 |
| 14 | Ben Aknoun | 2 | 0 | 2 |
| 15 | JS Saoura | 2 | 0 | 2 |
| 16 | US Biskra | 4 | -3 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CR Belouizdad | 4 | +2 | 8 |
| 2 | USM Alger | 4 | +2 | 7 |
| 3 | MC Oran | 4 | 0 | 7 |
| 4 | Ben Aknoun | 5 | 0 | 6 |
| 5 | JS Kabylie | 4 | +2 | 5 |
| 6 | Olympique Akbou | 4 | 0 | 5 |
| 7 | MB Rouisset | 5 | -1 | 5 |
| 8 | MC Alger | 2 | +1 | 4 |
| 9 | ES Setif | 3 | 0 | 4 |
| 10 | JS El Biar | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Témouchent | 3 | -2 | 3 |
| 12 | US Biskra | 4 | -7 | 2 |
| 13 | ASO Chlef | 3 | -4 | 1 |
| 14 | JS Saoura | 5 | -7 | 1 |
| 15 | CS Constantine | 4 | -9 | 1 |
| 16 | Khenchela | 3 | -4 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 30.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (18)
Deplasman Alt/Üst 0.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
Toplam Gol
Aynı gün Ligue 1'de oynanan diğer maçlar
- 19:45 ES Setif 1–1 MB Rouisset
