Olympique Akbou 2-1 Ben Aknoun: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Olympique Akbou 2–1 Ben Aknoun (16 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
Olympique Akbou – Ben Aknoun maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: N. Zaalani 56', H. Messiad 58' (Olympique Akbou); A. Tamimi 5' (Ben Aknoun).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Olympique Akbou üstte · Ben Aknoun altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 5' gol: A. Tamimi (Ben Aknoun)
- 16' sarı kart: A. Tamimi (Ben Aknoun)
- 46' sarı kart (Ben Aknoun)
- 46' oyuncu değişikliği: T. Addadi ↔ M. Sediri (Olympique Akbou)
- 45+2' sarı kart: A. Chaaraoui (Ben Aknoun)
- 51' sarı kart: K. Boussouf (Ben Aknoun)
- 56' gol: N. Zaalani (Olympique Akbou)
- 58' gol: H. Messiad (Olympique Akbou)
- 59' oyuncu değişikliği: H. Selmi ↔ A. Oukali (Ben Aknoun)
- 60' oyuncu değişikliği: A. Djahnit ↔ B. Boukaroum (Ben Aknoun)
- 60' sarı kart (Ben Aknoun)
- 61' sarı kart: R. Hitala (Olympique Akbou)
- 71' oyuncu değişikliği: R. Brahimi ↔ A. Zaouche (Ben Aknoun)
- 71' oyuncu değişikliği: A. Saad ↔ A. Djabout (Ben Aknoun)
- 73' oyuncu değişikliği: W. Zamoum ↔ G. Belgacem (Olympique Akbou)
- 73' oyuncu değişikliği: H. Messiad ↔ B. Fonseca (Olympique Akbou)
- 81' oyuncu değişikliği: F. Tahar ↔ I. Farhi (Olympique Akbou)
- 83' sarı kart: I. Farhi (Olympique Akbou)
Maç olayları
- Olympique AkbouBen Aknoun
- I. FarhiSarı kart83'
- F. Tahar ↔ I. FarhiOyuncu değişikliği81'
- W. Zamoum ↔ G. BelgacemOyuncu değişikliği73'
- H. Messiad ↔ B. FonsecaOyuncu değişikliği73'
- 71'R. Brahimi ↔ A. ZaoucheOyuncu değişikliği
- 71'A. Saad ↔ A. DjaboutOyuncu değişikliği
- R. HitalaSarı kart61'
- 60'A. Djahnit ↔ B. BoukaroumOyuncu değişikliği
- 60'Sarı kart
- 59'H. Selmi ↔ A. OukaliOyuncu değişikliği
- Gol H. Messiad 2–158'
- Gol N. Zaalani 1–156'
- 51'K. BoussoufSarı kart
- 46'Sarı kart
- T. Addadi ↔ M. SediriOyuncu değişikliği46'
- 45+2'A. ChaaraouiSarı kart
- 16'A. TamimiSarı kart
- 5'Gol A. Tamimi 0–1
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 1/7 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %71 5/7 | %60 3/5 |
| Mağlubiyet | %14 1/7 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,12 (9 gol) | 1,75 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,75 (6 gol) | 1,00 (4 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (8 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,14 (8 gol) | 0,80 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %25 2/8 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %63 5/8 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %38 3/8 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %63 5/8 | %50 2/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 5/7 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %71 5/7 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %43 3/7 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %29 2/7 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %29 2/7 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Berabere | %75 6/8 | %50 2/4 |
| Geride | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 2/7 | %20 1/5 |
| Berabere | %43 3/7 | %60 3/5 |
| Geride | %29 2/7 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Olympique Akbou (8 maç)
Ben Aknoun (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Olympique Akbou (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 5 | 1 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Ben Aknoun (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 0 | 3 |
| 76-90 | 3 | 0 |
Kartlar
Olympique Akbou
Sarı 20 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 2,5)
Ben Aknoun
Sarı 13 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 61 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Olympique Akbou için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 5, yenilen 6. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Ben Aknoun son 5 maçında 1 galibiyet, 4 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 7 gol attı, 6 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2026 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Olympique Akbou 0, Ben Aknoun 0 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son maç: 6 Haziran 2026, Olympique Akbou 1-1 Ben Aknoun.
- Sıralama
- 11. (4 p) – 8. (6 p)
- Form (son 5)
- BMMGB – BBBGB
- H2H (G-B-M)
- 0-2-0 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %75
- iddaa MS 1-0-2
- 1,74 – 2,81 – 3,92
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Olympique Akbou bu sezon 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,25 gol yedi; Ben Aknoun bu sezon 4 maçta 1,50 attı, 1,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Olympique Akbou %25, Ben Aknoun %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Olympique Akbou %25, Ben Aknoun %75. İlk yarıyı önde kapatma: Olympique Akbou 0/4, Ben Aknoun 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,74, 0 – 2,81, 2 – 3,92. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,36, Üst 2,28. Karşılıklı Gol: Var 2,02, Yok 1,47.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 15 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Cezayir · Ligue 1 puan durumu · Division-1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | JS Kabylie | 8 | +8 | 17 |
| 2 | CR Belouizdad | 7 | +5 | 17 |
| 3 | MC Alger | 6 | +8 | 16 |
| 4 | MB Rouisset | 9 | +3 | 15 |
| 5 | MC Oran | 8 | +3 | 15 |
| 6 | USM Alger | 7 | +5 | 14 |
| 7 | Olympique Akbou | 8 | +3 | 12 |
| 8 | ES Setif | 8 | +2 | 9 |
| 9 | Témouchent | 8 | -3 | 9 |
| 10 | JS El Biar | 8 | 0 | 8 |
| 11 | Ben Aknoun | 7 | 0 | 8 |
| 12 | CS Constantine | 8 | -6 | 7 |
| 13 | Khenchela | 7 | -5 | 5 |
| 14 | ASO Chlef | 8 | -6 | 4 |
| 15 | JS Saoura | 7 | -7 | 3 |
| 16 | US Biskra | 8 | -10 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MC Alger | 4 | +7 | 12 |
| 2 | JS Kabylie | 4 | +6 | 12 |
| 3 | MB Rouisset | 4 | +4 | 10 |
| 4 | CR Belouizdad | 3 | +3 | 9 |
| 5 | MC Oran | 4 | +3 | 8 |
| 6 | Olympique Akbou | 4 | +3 | 7 |
| 7 | USM Alger | 3 | +3 | 7 |
| 8 | CS Constantine | 4 | +3 | 6 |
| 9 | Témouchent | 5 | -1 | 6 |
| 10 | ES Setif | 5 | +2 | 5 |
| 11 | Khenchela | 4 | -1 | 5 |
| 12 | JS El Biar | 4 | +1 | 4 |
| 13 | ASO Chlef | 5 | -2 | 3 |
| 14 | Ben Aknoun | 2 | 0 | 2 |
| 15 | JS Saoura | 2 | 0 | 2 |
| 16 | US Biskra | 4 | -3 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CR Belouizdad | 4 | +2 | 8 |
| 2 | USM Alger | 4 | +2 | 7 |
| 3 | MC Oran | 4 | 0 | 7 |
| 4 | Ben Aknoun | 5 | 0 | 6 |
| 5 | JS Kabylie | 4 | +2 | 5 |
| 6 | Olympique Akbou | 4 | 0 | 5 |
| 7 | MB Rouisset | 5 | -1 | 5 |
| 8 | MC Alger | 2 | +1 | 4 |
| 9 | ES Setif | 3 | 0 | 4 |
| 10 | JS El Biar | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Témouchent | 3 | -2 | 3 |
| 12 | US Biskra | 4 | -7 | 2 |
| 13 | ASO Chlef | 3 | -4 | 1 |
| 14 | JS Saoura | 5 | -7 | 1 |
| 15 | CS Constantine | 4 | -9 | 1 |
| 16 | Khenchela | 3 | -4 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
