Dugopolje – Dubrava Zagreb
Dugopolje – Dubrava Zagreb: 8 Kasım 14:00, Hırvatistan · First NL, 12. hafta. Bu sezon Dugopolje evinde 6 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet; Dubrava Zagreb deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 21 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Stadion Hrvatski Vitezovi, Dugopolje
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Dugopolje | Dubrava Zagreb |
|---|---|---|
| Lig sırası | 16. · 10 puan | 14. · 12 puan |
| Form (son 5) | MMBMM | MMMMB |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,17 – 1,33 | 1,17 – 1,17 |
| 2,5 Üst biten | %50 | %50 |
| Karşılıklı gol | %67 | %67 |
| Gol yemediği | %17 | %33 |
| Aralarında (G-B-M) | 8-5-5 (18 maç, Dugopolje bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Dugopolje iç sahada (6 maç), Dubrava Zagreb deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Dugopolje iç sahada (6 maç) · Dubrava Zagreb deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Dugopolje iç sahada 6 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Dubrava Zagreb deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Dugopolje, iç saha maçlarında 6 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%17).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiDugopolje
16. sıra · 10 puan · 11 maç · averaj -5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMBMM
Dubrava Zagreb
14. sıra · 12 puan · 11 maç · averaj -2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMMB
- 30.10 Dubrava Zagreb 2–2 Sesvete B
- 23.10 Dubrava Zagreb 1–2 Kustosija M
- 17.10 Vukovar 3–2 Dubrava Zagreb M
- 10.10 Orijent 1919 2–1 Dubrava Zagreb M
- 26.09 Dubrava Zagreb 0–1 Bsk Bijelo Brdo M
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Dugopolje son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 5 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Dubrava Zagreb son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 6 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 18 kez karşılaştı: Dugopolje 8, Dubrava Zagreb 5 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Nisan 2026, Dugopolje 4-3 Dubrava Zagreb.
Gol istatistikleri
Dugopolje iç saha 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,33 gol yedi; Dubrava Zagreb dış saha 6 maçta 1,17 attı, 1,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dugopolje %67, Dubrava Zagreb %67. İlk yarıyı önde kapatma: Dugopolje 4/6, Dubrava Zagreb 1/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,51, 0 – 3,32, 2 – 4,27. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,74, Üst 1,61. Karşılıklı Gol: Var 1,61, Yok 1,75.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 21 gol yediler.
- Sıralama
- 16. (10 p) – 14. (12 p)
- Form (son 5)
- MMBMM – BMMMM
- H2H (G-B-M)
- 8-5-5 (18 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %67
- iddaa MS 1-0-2
- 1,51 – 3,32 – 4,27
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %45 5/11 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,27 (14 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,73 (19 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,18 (13 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (15 gol) | 1,17 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %9 1/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %18 2/11 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %45 5/11 | %67 4/6 |
| Berabere | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Geride | %27 3/11 | %0 0/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Berabere | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Geride | %45 5/11 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Dugopolje (11 maç)
Dubrava Zagreb (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Dugopolje (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 2 | 5 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Dubrava Zagreb (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 2 | 1 |
Kartlar
Dugopolje
Sarı 28 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 2,5)
Dubrava Zagreb
Sarı 30 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Hırvatistan · First NL puan durumu · 2 HNL
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mladost Ždralovi | 12 | +4 | 23 |
| 2 | Croatia Zmijavci | 12 | +6 | 22 |
| 3 | Jadran LP | 12 | +5 | 20 |
| 4 | Kustosija | 12 | +3 | 19 |
| 5 | HNK Cibalia | 12 | +1 | 19 |
| 6 | Segesta Sisak | 12 | +3 | 18 |
| 7 | Orijent 1919 | 12 | 0 | 18 |
| 8 | Bsk Bijelo Brdo | 12 | -1 | 17 |
| 9 | Opatija | 12 | -2 | 17 |
| 10 | Sesvete | 12 | +3 | 15 |
| 11 | Dinamo Zagreb U21 | 12 | 0 | 15 |
| 12 | Vukovar | 12 | -3 | 14 |
| 13 | Karlovac 1919 | 12 | -7 | 14 |
| 14 | Dubrava Zagreb | 11 | -2 | 12 |
| 15 | Hrvace | 12 | -5 | 11 |
| 16 | Dugopolje | 11 | -5 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mladost Ždralovi | 7 | +3 | 16 |
| 2 | Orijent 1919 | 5 | +6 | 13 |
| 3 | Croatia Zmijavci | 6 | +6 | 12 |
| 4 | Sesvete | 7 | +6 | 11 |
| 5 | Segesta Sisak | 7 | +2 | 11 |
| 6 | HNK Cibalia | 7 | 0 | 11 |
| 7 | Jadran LP | 6 | +2 | 10 |
| 8 | Opatija | 6 | -1 | 10 |
| 9 | Karlovac 1919 | 6 | -2 | 9 |
| 10 | Bsk Bijelo Brdo | 6 | 0 | 8 |
| 11 | Hrvace | 5 | +2 | 7 |
| 12 | Dubrava Zagreb | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Vukovar | 6 | -4 | 7 |
| 14 | Kustosija | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Dugopolje | 6 | -1 | 6 |
| 16 | Dinamo Zagreb U21 | 5 | -3 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kustosija | 8 | +2 | 13 |
| 2 | Dinamo Zagreb U21 | 7 | +3 | 12 |
| 3 | Jadran LP | 6 | +3 | 10 |
| 4 | Croatia Zmijavci | 6 | 0 | 10 |
| 5 | Bsk Bijelo Brdo | 6 | -1 | 9 |
| 6 | HNK Cibalia | 5 | +1 | 8 |
| 7 | Vukovar | 6 | +1 | 7 |
| 8 | Segesta Sisak | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Mladost Ždralovi | 5 | +1 | 7 |
| 10 | Opatija | 6 | -1 | 7 |
| 11 | Dubrava Zagreb | 5 | -1 | 5 |
| 12 | Karlovac 1919 | 6 | -5 | 5 |
| 13 | Orijent 1919 | 7 | -6 | 5 |
| 14 | Sesvete | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Dugopolje | 5 | -4 | 4 |
| 16 | Hrvace | 7 | -7 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman Alt/Üst 0.5
Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
