← Maçlar
Hırvatistan · First NL · 11. hafta30 Ekim 2026 · 16:00 TSİ

NK Dubrava 2-2 NK Sesvete: Maç Sonucu ve İstatistikleri

NK Dubrava
2–2İY 0–0
NK Sesvete
Maç sonu

NK Dubrava 2–2 NK Sesvete (30 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

NK Dubrava – NK Sesvete maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: M. Novak-Stanko 48', M. Ruskovacki (kendi kalesine) 83' (NK Dubrava); V. Jakovljevic 71', I. Pejic 78' (NK Sesvete).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

NK Dubrava üstte · NK Sesvete altta

01530İY607590 16' oyuncu değişikliği: M. Barnabas ↔ A. Cacic (NK Sesvete)↔24' sarı kart: P. Kostelac (NK Sesvete)28' sarı kart: T. Agic (NK Sesvete)46' oyuncu değişikliği: R. Brajkovic ↔ P. Petkovski (NK Sesvete)↔46' oyuncu değişikliği: P. Kostelac ↔ I. Pejic (NK Sesvete)↔47' sarı kart: J. Olaleke (NK Sesvete)48' gol: M. Novak-Stanko (NK Dubrava)52' sarı kart: T. Ljubanovic (NK Dubrava)55' sarı kart: M. Fintic (NK Dubrava)57' sarı kart: M. Karadakic (NK Dubrava)58' sarı kart: M. Ruskovacki (NK Sesvete)61' oyuncu değişikliği: M. Karadakic ↔ J. Dzolan (NK Dubrava)↔64' oyuncu değişikliği: D. Ravlic ↔ V. Jakovljevic (NK Sesvete)↔64' sarı kart: M. Vrdoljak (NK Dubrava)71' gol: V. Jakovljevic (NK Sesvete)78' gol: I. Pejic (NK Sesvete)79' oyuncu değişikliği: M. Tunjic ↔ S. Ibrahim (NK Dubrava)↔83' kendi kalesine gol: M. Ruskovacki (NK Dubrava)83' sarı kart: K. Ziger (NK Sesvete)86' oyuncu değişikliği: B. Olabige ↔ H. Al Ghoul (NK Dubrava)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 16' oyuncu değişikliği: M. Barnabas ↔ A. Cacic (NK Sesvete)
  • 24' sarı kart: P. Kostelac (NK Sesvete)
  • 28' sarı kart: T. Agic (NK Sesvete)
  • 46' oyuncu değişikliği: R. Brajkovic ↔ P. Petkovski (NK Sesvete)
  • 46' oyuncu değişikliği: P. Kostelac ↔ I. Pejic (NK Sesvete)
  • 47' sarı kart: J. Olaleke (NK Sesvete)
  • 48' gol: M. Novak-Stanko (NK Dubrava)
  • 52' sarı kart: T. Ljubanovic (NK Dubrava)
  • 55' sarı kart: M. Fintic (NK Dubrava)
  • 57' sarı kart: M. Karadakic (NK Dubrava)
  • 58' sarı kart: M. Ruskovacki (NK Sesvete)
  • 61' oyuncu değişikliği: M. Karadakic ↔ J. Dzolan (NK Dubrava)
  • 64' oyuncu değişikliği: D. Ravlic ↔ V. Jakovljevic (NK Sesvete)
  • 64' sarı kart: M. Vrdoljak (NK Dubrava)
  • 71' gol: V. Jakovljevic (NK Sesvete)
  • 78' gol: I. Pejic (NK Sesvete)
  • 79' oyuncu değişikliği: M. Tunjic ↔ S. Ibrahim (NK Dubrava)
  • 83' kendi kalesine gol: M. Ruskovacki (NK Dubrava)
  • 83' sarı kart: K. Ziger (NK Sesvete)
  • 86' oyuncu değişikliği: B. Olabige ↔ H. Al Ghoul (NK Dubrava)

Maç olayları

  1. NK DubravaNK Sesvete
  2. B. Olabige ↔ H. Al GhoulOyuncu değişikliği86'
  3. Kendi kalesine gol M. Ruskovacki 2–2Kendi kalesine83'
  4. 83'K. ZigerSarı kart
  5. M. Tunjic ↔ S. IbrahimOyuncu değişikliği79'
  6. 78'Gol I. Pejic 1–2
  7. 71'Gol V. Jakovljevic 1–1
  8. 64'D. Ravlic ↔ V. JakovljevicOyuncu değişikliği
  9. M. VrdoljakSarı kart64'
  10. M. Karadakic ↔ J. DzolanOyuncu değişikliği61'
  11. 58'M. RuskovackiSarı kart
  12. M. KaradakicSarı kart57'
  13. M. FinticSarı kart55'
  14. T. LjubanovicSarı kart52'
  15. Gol M. Novak-Stanko 1–048'
  16. 47'J. OlalekeSarı kart
  17. 46'R. Brajkovic ↔ P. PetkovskiOyuncu değişikliği
  18. 46'P. Kostelac ↔ I. PejicOyuncu değişikliği
  19. 28'T. AgicSarı kart
  20. 24'P. KostelacSarı kart
  21. 16'M. Barnabas ↔ A. CacicOyuncu değişikliği

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

NK Dubrava
Toplam (11)İç saha (5)
Galibiyet%27 3/11%20 1/5
Beraberlik%27 3/11%20 1/5
Mağlubiyet%45 5/11%60 3/5
NK Sesvete
Toplam (12)Dış saha (5)
Galibiyet%33 4/12%20 1/5
Beraberlik%25 3/12%20 1/5
Mağlubiyet%42 5/12%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

NK Dubrava
Toplam (11)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,18 (13 gol)1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç1,36 (15 gol)1,60 (8 gol)
NK Sesvete
Toplam (12)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,33 (16 gol)0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç1,08 (13 gol)1,40 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

NK Dubrava
Toplam (11)İç saha (5)
KG Var%73 8/11%80 4/5
1,5 Üst%73 8/11%80 4/5
2,5 Üst%64 7/11%80 4/5
3,5 Üst%18 2/11%20 1/5
Gol yememe%18 2/11%0 0/5
NK Sesvete
Toplam (12)Dış saha (5)
KG Var%50 6/12%40 2/5
1,5 Üst%75 9/12%60 3/5
2,5 Üst%50 6/12%40 2/5
3,5 Üst%17 2/12%20 1/5
Gol yememe%25 3/12%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

NK Dubrava
Toplam (11)İç saha (5)
Önde%18 2/11%20 1/5
Berabere%36 4/11%40 2/5
Geride%45 5/11%40 2/5
NK Sesvete
Toplam (12)Dış saha (5)
Önde%17 2/12%20 1/5
Berabere%67 8/12%80 4/5
Geride%17 2/12%0 0/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

NK Dubrava (11 maç)

1/111/X01/21X/11X/X2X/212/112/X12/23

NK Sesvete (12 maç)

1/121/X01/20X/12X/X3X/232/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

NK Dubrava (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 3 1
31-45 2 4
46-60 0 1
61-75 2 1
76-90 2 1

NK Sesvete (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 1 1
31-45 2 1
46-60 3 1
61-75 2 3
76-90 1 1

Kartlar

NK Dubrava

Sarı 30 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,7)

NK Sesvete

Sarı 32 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Dubrava Zagreb son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 5 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti. Son 5 maçta Sesvete 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 2-6). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 18 maçta galibiyetler Dubrava Zagreb 7 – Sesvete 7; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Nisan 2026, Dubrava Zagreb 1-3 Sesvete.

Sıralama
13. (11 p) – 12. (11 p)
Form (son 5)
MMMMG – BMBMM
H2H (G-B-M)
7-4-7 (18 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %25
iddaa MS 1-0-2
3,68 – 3,15 – 1,68
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Dubrava Zagreb iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,50 gol yedi; Sesvete dış saha 4 maçta 0,50 attı, 1,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Dubrava Zagreb %75, Sesvete %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dubrava Zagreb %75, Sesvete %25. İlk yarıyı önde kapatma: Dubrava Zagreb 1/4, Sesvete 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,68, 0 – 3,15, 2 – 1,68. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,56, Üst 1,83. Karşılıklı Gol: Var 1,72, Yok 1,65.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 26 Ekim 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Hırvatistan · First NL puan durumu · 2 HNL

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Mladost Ždralovi 12723 1410 +423 GMGGG
2Croatia Zmijavci 12714 1812 +622 GGMMG
3Jadran LP 12552 1914 +520 BBMBG
4Kustosija 12543 1310 +319 BGGGG
5HNK Cibalia 12543 1211 +119 MMGGM
6Segesta Sisak 12534 1714 +318 MGGBM
7Orijent 1919 12534 1313 018 GBGGM
8Bsk Bijelo Brdo 12525 1516 -117 MBGMM
9Opatija 12525 1315 -217 BGGMG
10Sesvete 12435 1613 +315 BMBBG
11Dinamo Zagreb U21 12507 1717 015 GMMGM
12Vukovar 12426 2023 -314 GMMMG
13Karlovac 1919 12426 1320 -714 GGMMM
14Dubrava Zagreb 11335 1315 -212 MMGMB
15Hrvace 12327 1116 -511 MMBGM
16Dugopolje 11245 1419 -510 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Mladost Ždralovi 7511 85 +316
2Orijent 1919 5410 104 +613
3Croatia Zmijavci 6402 137 +612
4Sesvete 7322 126 +611
5Segesta Sisak 7322 97 +211
6HNK Cibalia 7322 66 011
7Jadran LP 6240 108 +210
8Opatija 6312 67 -110
9Karlovac 1919 6303 911 -29
10Bsk Bijelo Brdo 6222 66 08
11Hrvace 5212 86 +27
12Dubrava Zagreb 6213 910 -17
13Vukovar 6213 812 -47
14Kustosija 4202 43 +16
15Dugopolje 6132 78 -16
16Dinamo Zagreb U21 5104 25 -33
#TakımOGBMAYAVP
1Kustosija 8341 97 +213
2Dinamo Zagreb U21 7403 1512 +312
3Jadran LP 6312 96 +310
4Croatia Zmijavci 6312 55 010
5Bsk Bijelo Brdo 6303 910 -19
6HNK Cibalia 5221 65 +18
7Vukovar 6213 1211 +17
8Segesta Sisak 5212 87 +17
9Mladost Ždralovi 5212 65 +17
10Opatija 6213 78 -17
11Dubrava Zagreb 5122 45 -15
12Karlovac 1919 6123 49 -55
13Orijent 1919 7124 39 -65
14Sesvete 5113 47 -34
15Dugopolje 5113 711 -44
16Hrvace 7115 310 -74

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,68X3,1521,68

Çifte şans

1X1,64121,16X21,11

Karşılıklı gol

Var1,72Yok1,65

2,5 Alt / Üst

Alt1,56Üst1,83

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün First NL'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.