Newcastle United Jets 0-3 Wellington P: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Newcastle United Jets 0–3 Wellington P (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 12–6, isabetli şut 4–2, topa sahip olma %78–%22, korner 8–2.
Maç özeti
Newcastle United Jets – Wellington P maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: C. Piper 14', R. Bidois 87', N. Walker 90+3' (Wellington P).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Newcastle United Jets üstte · Wellington P altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 14' gol: C. Piper (Wellington P)
- 46' oyuncu değişikliği: A. Nunes ↔ X. Bertoncello (Newcastle United Jets)
- 46' oyuncu değişikliği: J. Hill ↔ J. Bertolissio (Newcastle United Jets)
- 58' oyuncu değişikliği: E. Debono ↔ J. Lolley (Newcastle United Jets)
- 58' oyuncu değişikliği: N. Badolato ↔ M. Burgess (Newcastle United Jets)
- 58' oyuncu değişikliği: R. Duran ↔ N. Walker (Wellington P)
- 58' oyuncu değişikliği: W. Dobson ↔ A. Badolato (Newcastle United Jets)
- 76' sarı kart: A. Rufer (Wellington P)
- 85' oyuncu değişikliği: C. Piper ↔ R. Bidois (Wellington P)
- 85' oyuncu değişikliği: B. Duke ↔ L. Mitchell (Wellington P)
- 87' gol: R. Bidois (Wellington P)
- 90+3' gol: N. Walker (Wellington P)
Maç olayları
- Newcastle United JetsWellington P
- 90+3'Gol N. Walker 0–3Asist: K. Nagasawa
- 87'Gol R. Bidois 0–2Asist: K. Nagasawa
- 85'C. Piper ↔ R. BidoisOyuncu değişikliği
- 85'B. Duke ↔ L. MitchellOyuncu değişikliği
- 76'A. RuferSarı kart
- E. Debono ↔ J. LolleyOyuncu değişikliği58'
- N. Badolato ↔ M. BurgessOyuncu değişikliği58'
- 58'R. Duran ↔ N. WalkerOyuncu değişikliği
- W. Dobson ↔ A. BadolatoOyuncu değişikliği58'
- A. Nunes ↔ X. BertoncelloOyuncu değişikliği46'
- J. Hill ↔ J. BertolissioOyuncu değişikliği46'
- 14'Gol C. Piper 0–1Asist: K. Nagasawa
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Beraberlik | %50 2/4 | %50 1/2 |
| Mağlubiyet | %50 2/4 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %75 3/4 | %50 1/2 |
| Beraberlik | %25 1/4 | %50 1/2 |
| Mağlubiyet | %0 0/4 | %0 0/2 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (4 gol) | 0,50 (1 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (8 gol) | 2,00 (4 gol) |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (7 gol) | 1,50 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,25 (1 gol) | 0,00 (0 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 1,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| Gol yememe | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 1,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 2,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Gol yememe | %75 3/4 | %100 2/2 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,0 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 10,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 10,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,0 | 2,0 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 4,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 5,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,3 | 2,5 |
| 2,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
| 5,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,0 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 1/4 | %50 1/2 |
| Berabere | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Geride | %75 3/4 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 1/4 | %50 1/2 |
| Berabere | %75 3/4 | %50 1/2 |
| Geride | %0 0/4 | %0 0/2 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Newcastle United Jets (4 maç)
Wellington P (4 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Newcastle United Jets (3 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 1 | 2 |
Wellington P (4 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 3 | 0 |
Kartlar
Newcastle United Jets
Sarı 5 · Kırmızı 0 (4 maç · maç başı sarı 1,3)
Wellington P
Sarı 3 · Kırmızı 0 (4 maç · maç başı sarı 0,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:45 TSİ itibarıyla · ligde 21 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Newcastle United Jets: tüm maçlar, 4 maç · Wellington P: tüm maçlar, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Newcastle United Jets – Wellington P ilk 11'ler
Newcastle United Jets · 4-1-4-1
- 1James Nicholas DelianovK
- 64Jesse HillD46' oyundan çıktı 46. dk
- 5Joe ShaughnessyD
- 2Alex GrantD
- 23Daniel WilmeringD
- 52Nicholas BadolatoO58' oyundan çıktı 58. dk
- 10Zach CloughO
- 28Will DobsonO58' oyundan çıktı 58. dk
- 24Alex Diogo NunesO46' oyundan çıktı 46. dk
- 17Ethan DebonoO58' oyundan çıktı 58. dk
- 9Nikolaos VergosF
- 22Joel BertolissioD46' oyuna girdi 46. dk
- 43Xavier BertoncelloF46' oyuna girdi 46. dk
- 19Alexander BadolatoO58' oyuna girdi 58. dk
- 14Max BurgessO58' oyuna girdi 58. dk
- 11Joe LolleyF58' oyuna girdi 58. dk
- 40Jordan BaylisK
- 39Thomas Kevin AquilinaD
Wellington P · 4-4-2
- 13Henry GrayK
- 27Matthew SheridanD
- 28Bill TuilomaD
- 18Lukas Kelly-HealdD
- 23James McGarryD
- 7Bryce DukeO85' oyundan çıktı 85. dk
- 8Max AndersonO
- 14Alex RuferO76' sarı kart 76. dk
- 25Kazuki NagasawaO14' asist 14. dk87' asist 87. dk90+3' asist 90+3. dk
- 99Corban PiperF14' gol 14. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 9Rafael DuranF58' oyundan çıktı 58. dk
- 17Nathan WalkerF58' oyuna girdi 58. dk90+3' gol 90+3. dk
- 30Alby Kelly-HealdK
- 24Tze-xuan LokeF
- 34Dylan GardinerD
- 5Walter ScottD
- 35Luke MitchellO85' oyuna girdi 85. dk
- 11Riley BidoisF
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Newcastle United Jets için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 7, yenilen 18. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Wellington Phoenix için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 6, yenilen 8.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 26 kez karşılaştı: Newcastle United Jets 11, Wellington Phoenix 12 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 23 Ocak 2026, Newcastle United Jets 4-1 Wellington Phoenix.
- Sıralama
- 7. (2 p) – 1. (6 p)
- Form (son 5)
- MBBMM – GGMGM
- H2H (G-B-M)
- 11-3-12 (26 maç)
- iddaa MS 1-0-2
- 1,93 – 3,49 – 2,98
Devamını oku · iddaa oranları
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,93, 0 – 3,49, 2 – 2,98. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,29, Üst 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,41.
Veri: 30 Ekim 2026 12:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Avustralya · A-League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wellington Phoenix | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Western Sydney Wanderers | 2 | +3 | 4 |
| 3 | Macarthur | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Sydney | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Brisbane Roar | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Auckland | 2 | -1 | 3 |
| 7 | Newcastle Jets | 2 | 0 | 2 |
| 8 | Melbourne Victory | 2 | -1 | 1 |
| 9 | Central Coast Mariners | 2 | -2 | 1 |
| 10 | Melbourne City | 2 | -2 | 1 |
| 11 | Adelaide United | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Perth Glory | 2 | -2 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wellington Phoenix | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Sydney | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Western Sydney Wanderers | 1 | +3 | 3 |
| 4 | Auckland | 1 | +2 | 3 |
| 5 | Brisbane Roar | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Macarthur | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Central Coast Mariners | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Melbourne Victory | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Newcastle Jets | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Adelaide United | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Melbourne City | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Perth Glory | 0 | 0 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Newcastle Jets | 1 | 0 | 1 |
| 2 | Macarthur | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Western Sydney Wanderers | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Melbourne City | 2 | -2 | 1 |
| 5 | Brisbane Roar | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Sydney | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Wellington Phoenix | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Adelaide United | 1 | -1 | 0 |
| 9 | Melbourne Victory | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Perth Glory | 2 | -2 | 0 |
| 11 | Central Coast Mariners | 1 | -2 | 0 |
| 12 | Auckland | 1 | -3 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:04 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün A-League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
