Melbourne City FC 2-1 Sydney FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Melbourne City FC 2–1 Sydney FC (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 14–7, isabetli şut 4–2, topa sahip olma %50–%50, korner 2–3.
Maç özeti
Melbourne City FC – Sydney FC maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: E. Marcondes 46', A. Mabil 62' (Melbourne City FC); A. Toure 37' (Sydney FC).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Melbourne City FC üstte · Sydney FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 37' gol: A. Toure (Sydney FC)
- 46' oyuncu değişikliği: B. Kutleshi ↔ E. Marcondes (Melbourne City FC)
- 46' gol: E. Marcondes (Melbourne City FC)
- 62' gol: A. Mabil (Melbourne City FC)
- 64' oyuncu değişikliği: Q. MacNicol ↔ M. Leckie (Melbourne City FC)
- 64' oyuncu değişikliği: A. Toure ↔ T. Quintal (Sydney FC)
- 64' oyuncu değişikliği: M. Memeti ↔ T. Kanamori (Melbourne City FC)
- 65' sarı kart: J. Courtney-Perkins (Sydney FC)
- 69' sarı kart: A. Popovic (Sydney FC)
- 73' oyuncu değişikliği: W. Kamijo ↔ J. Lacey (Sydney FC)
- 73' oyuncu değişikliği: A. Akon ↔ J. Overy (Sydney FC)
- 73' oyuncu değişikliği: J. Cascante ↔ L. Bonetig (Melbourne City FC)
- 79' oyuncu değişikliği: A. Nabbout ↔ R. Ballah (Melbourne City FC)
- 86' oyuncu değişikliği: T. Sekine ↔ M. Macallister (Sydney FC)
Maç olayları
- Melbourne City FCSydney FC
- 86'T. Sekine ↔ M. MacallisterOyuncu değişikliği
- A. Nabbout ↔ R. BallahOyuncu değişikliği79'
- 73'W. Kamijo ↔ J. LaceyOyuncu değişikliği
- 73'A. Akon ↔ J. OveryOyuncu değişikliği
- J. Cascante ↔ L. BonetigOyuncu değişikliği73'
- 69'A. PopovicSarı kart
- 65'J. Courtney-PerkinsSarı kart
- Q. MacNicol ↔ M. LeckieOyuncu değişikliği64'
- 64'A. Toure ↔ T. QuintalOyuncu değişikliği
- M. Memeti ↔ T. KanamoriOyuncu değişikliği64'
- Gol A. Mabil 2–1Asist: E. Marcondes62'
- B. Kutleshi ↔ E. MarcondesOyuncu değişikliği46'
- Gol E. Marcondes 1–1Asist: J. Cascante46'
- 37'Gol A. Toure 0–1Asist: O. Sunday
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 2/4 | %100 2/2 |
| Beraberlik | %25 1/4 | %0 0/2 |
| Mağlubiyet | %25 1/4 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 2/4 | %0 0/1 |
| Beraberlik | %25 1/4 | %0 0/1 |
| Mağlubiyet | %25 1/4 | %100 1/1 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (6 gol) | 2,00 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (6 gol) | 1,00 (2 gol) |
| Toplam (4) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (7 gol) | 1,00 (1 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (4 gol) | 2,00 (2 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 1,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| Gol yememe | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 3/4 | %100 1/1 |
| 1,5 Üst | %75 3/4 | %100 1/1 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %100 1/1 |
| 3,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/1 |
| Gol yememe | %25 1/4 | %0 0/1 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,8 | 5,0 |
| 7,5 Üst | %50 2/4 | %0 0/1 |
| 8,5 Üst | %50 2/4 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %50 2/4 | %0 0/1 |
| 10,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/1 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 2,0 |
| 2,5 Üst | %50 2/4 | %0 0/1 |
| 3,5 Üst | %50 2/4 | %0 0/1 |
| 4,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/1 |
| 5,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/1 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,3 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %75 3/4 | %100 1/1 |
| 7,5 Üst | %50 2/4 | %0 0/1 |
| 8,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/1 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Berabere | %50 2/4 | %50 1/2 |
| Geride | %50 2/4 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 2/4 | %100 1/1 |
| Berabere | %25 1/4 | %0 0/1 |
| Geride | %25 1/4 | %0 0/1 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Melbourne City FC (4 maç)
Sydney FC (4 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Melbourne City FC (4 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 0 | 1 |
Sydney FC (4 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Kartlar
Melbourne City FC
Sarı 7 · Kırmızı 1 (4 maç · maç başı sarı 1,8)
Sydney FC
Sarı 10 · Kırmızı 0 (4 maç · maç başı sarı 2,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:45 TSİ itibarıyla · ligde 21 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Melbourne City FC: tüm maçlar, 4 maç · Sydney FC: tüm maçlar, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Melbourne City FC – Sydney FC ilk 11'ler
Melbourne City FC · 4-2-3-1
- 40James NieuwenhuizenK
- 13Nathaniel AtkinsonD
- 18Julio CascanteD46' asist 46. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 2Harrison DelbridgeD
- 16Aziz BehichD
- 14Besian KutleshiO46' oyundan çıktı 46. dk
- 24Kavian RahmaniO
- 23Medin MemetiO64' oyundan çıktı 64. dk
- 19Quinn MacNicolO64' oyundan çıktı 64. dk
- 11Awer MabilO62' gol 62. dk
- 15Andrew NabboutF79' oyundan çıktı 79. dk
- 10Emiliano MarcondesO46' gol 46. dk46' oyuna girdi 46. dk62' asist 62. dk
- 7Mathew LeckieF64' oyuna girdi 64. dk
- 77Takeshi KanamoriF64' oyuna girdi 64. dk
- 50Jonty BenfieldK
- 4Liam BonetigD73' oyuna girdi 73. dk
- 39Roland BallahF79' oyuna girdi 79. dk
- 38Beckham BakerF
Sydney FC · 4-2-3-1
- 12Harrison Devenish-MearesK
- 23Rhyan GrantD
- 41Alexandar PopovicD69' sarı kart 69. dk
- 4Jordan Courtney-PerkinsD65' sarı kart 65. dk
- 17Ben GaruccioD
- 36Rhys YoulleyO
- 8Wataru KamijoO73' oyundan çıktı 73. dk
- 35Al Hassan ToureO37' gol 37. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 14Takahiro SekineO86' oyundan çıktı 86. dk
- 7Akol AkonO73' oyundan çıktı 73. dk
- 9Oriola SundayF37' asist 37. dk
- 20Tiago QuintalF64' oyuna girdi 64. dk
- 30Alexander ZaverdinosK
- 28Ethan DyerD
- 2James OveryD73' oyuna girdi 73. dk
- 29Joseph LaceyO73' oyuna girdi 73. dk
- 22Mathias MacallisterF86' oyuna girdi 86. dk
- 16Gabriel PopovicF
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Melbourne City son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 7 gol yedi. Son 5 maçta Sydney 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-5).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 28 maçta galibiyetler Melbourne City 12 – Sydney 11; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Mart 2026, Sydney 0-1 Melbourne City.
- Sıralama
- 10. (1 p) – 4. (4 p)
- Form (son 5)
- BMMGB – GBMGG
- H2H (G-B-M)
- 12-5-11 (28 maç)
- iddaa MS 1-0-2
- 1,90 – 3,26 – 3,27
Devamını oku · iddaa oranları
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,90, 0 – 3,26, 2 – 3,27. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,78, Üst 1,72. Karşılıklı Gol: Var 1,61, Yok 1,92.
Veri: 30 Ekim 2026 12:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Avustralya · A-League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wellington Phoenix | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Western Sydney Wanderers | 2 | +3 | 4 |
| 3 | Macarthur | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Sydney | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Brisbane Roar | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Auckland | 2 | -1 | 3 |
| 7 | Newcastle Jets | 2 | 0 | 2 |
| 8 | Melbourne Victory | 2 | -1 | 1 |
| 9 | Central Coast Mariners | 2 | -2 | 1 |
| 10 | Melbourne City | 2 | -2 | 1 |
| 11 | Adelaide United | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Perth Glory | 2 | -2 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wellington Phoenix | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Sydney | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Western Sydney Wanderers | 1 | +3 | 3 |
| 4 | Auckland | 1 | +2 | 3 |
| 5 | Brisbane Roar | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Macarthur | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Central Coast Mariners | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Melbourne Victory | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Newcastle Jets | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Adelaide United | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Melbourne City | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Perth Glory | 0 | 0 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Newcastle Jets | 1 | 0 | 1 |
| 2 | Macarthur | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Western Sydney Wanderers | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Melbourne City | 2 | -2 | 1 |
| 5 | Brisbane Roar | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Sydney | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Wellington Phoenix | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Adelaide United | 1 | -1 | 0 |
| 9 | Melbourne Victory | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Perth Glory | 2 | -2 | 0 |
| 11 | Central Coast Mariners | 1 | -2 | 0 |
| 12 | Auckland | 1 | -3 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:04 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün A-League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
