Macarthur FC 0-1 Western Sydney Wanderers: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Macarthur FC 0–1 Western Sydney Wanderers (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 7–15, isabetli şut 2–5, topa sahip olma %39–%61, korner 6–6.
Maç özeti
Macarthur FC – Western Sydney Wanderers maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Macarthur FC üstte · Western Sydney Wanderers altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 7' sarı kart: A. Stamatelopoulos (Macarthur FC)
- 35' sarı kart: N. Paull (Macarthur FC)
- 53' oyuncu değişikliği: D. Bosnjak ↔ B. Gibson (Macarthur FC)
- 54' oyuncu değişikliği: L. Gillion ↔ A. Waraga (Western Sydney Wanderers)
- 54' oyuncu değişikliği: B. Borrello ↔ A. Hammond (Western Sydney Wanderers)
- 60' oyuncu değişikliği: L. Vickery ↔ M. Toure (Macarthur FC)
- 60' oyuncu değişikliği: C. Pain ↔ R. Fraser (Macarthur FC)
- 66' sarı kart: D. Scicluna (Western Sydney Wanderers)
- 71' oyuncu değişikliği: N. Milanovic ↔ H. Ibusuki (Western Sydney Wanderers)
- 79' sarı kart: M. Toure (Macarthur FC)
- 83' oyuncu değişikliği: A. Stamatelopoulos ↔ Z. Helweh (Macarthur FC)
- 86' oyuncu değişikliği: J. Carluccio ↔ M. Savic (Western Sydney Wanderers)
Maç olayları
- Macarthur FCWestern Sydney Wanderers
- 86'J. Carluccio ↔ M. SavicOyuncu değişikliği
- A. Stamatelopoulos ↔ Z. HelwehOyuncu değişikliği83'
- M. ToureSarı kart79'
- 71'N. Milanovic ↔ H. IbusukiOyuncu değişikliği
- 66'D. SciclunaSarı kart
- L. Vickery ↔ M. ToureOyuncu değişikliği60'
- C. Pain ↔ R. FraserOyuncu değişikliği60'
- 54'L. Gillion ↔ A. WaragaOyuncu değişikliği
- 54'B. Borrello ↔ A. HammondOyuncu değişikliği
- D. Bosnjak ↔ B. GibsonOyuncu değişikliği53'
- N. PaullSarı kart35'
- 10'G. FerreyraVAR: inceleme
- A. StamatelopoulosSarı kart7'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Beraberlik | %33 1/3 | %0 0/2 |
| Mağlubiyet | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 2/4 | %33 1/3 |
| Beraberlik | %25 1/4 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %25 1/4 | %33 1/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (3 gol) | 1,00 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (3 gol) | 1,00 (2 gol) |
| Toplam (4) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (7 gol) | 0,67 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (4 gol) | 0,67 (2 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 1,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 2,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Gol yememe | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 2/4 | %33 1/3 |
| 1,5 Üst | %50 2/4 | %33 1/3 |
| 2,5 Üst | %50 2/4 | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/3 |
| Gol yememe | %50 2/4 | %67 2/3 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 10,7 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 9,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 10,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %67 2/3 | %100 2/2 |
| 4,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 5,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 6,0 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %100 3/3 |
| 3,5 Üst | %75 3/4 | %100 3/3 |
| 4,5 Üst | %50 2/4 | %67 2/3 |
| 5,5 Üst | %25 1/4 | %33 1/3 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 8,5 Üst | %50 2/4 | %33 1/3 |
| 9,5 Üst | %50 2/4 | %33 1/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Berabere | %67 2/3 | %100 2/2 |
| Geride | %33 1/3 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/4 | %0 0/3 |
| Berabere | %100 4/4 | %100 3/3 |
| Geride | %0 0/4 | %0 0/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Macarthur FC (3 maç)
Western Sydney Wanderers (4 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Macarthur FC (2 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 2 | 0 |
Western Sydney Wanderers (2 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 0 | 0 |
Kartlar
Macarthur FC
Sarı 7 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 2,3)
Western Sydney Wanderers
Sarı 7 · Kırmızı 0 (4 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:45 TSİ itibarıyla · ligde 21 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Macarthur FC: tüm maçlar, 3 maç · Western Sydney Wanderers: dış saha, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Macarthur FC – Western Sydney Wanderers ilk 11'ler
Macarthur FC · 4-4-2
- 1Alex RobinsonK
- 25Callum TalbotD
- 3Nara TatsukiD
- 5Jonathan AspropotamitisD
- 21Nathan PaullD35' sarı kart 35. dk
- 8Luke VickeryO60' oyundan çıktı 60. dk
- 18Dylan RoseO
- 22Liam RoseO
- 7Connor PainO60' oyundan çıktı 60. dk
- 24Dean BosnjakF53' oyundan çıktı 53. dk
- 16Apostolos StamatelopoulosF7' sarı kart 7. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 30Joshua LakkisK
- 31Sebastian KrslovicD
- 17Oliver RandazzoO
- 10Ryan FraserF60' oyuna girdi 60. dk
- 9Ben GibsonF53' oyuna girdi 53. dk
- 99Musa TouréF60' oyuna girdi 60. dk79' sarı kart 79. dk
- 29Zane HelwehF83' oyuna girdi 83. dk
Western Sydney Wanderers · 4-2-3-1
- 20Lawrence ThomasK
- 36Panashe MadanhaD
- 33Germán FerreyraD
- 24Nathan BarrieD
- 17Jarrod CarluccioD86' oyundan çıktı 86. dk
- 8Dylan SciclunaO66' sarı kart 66. dk
- 32Angus ThurgateO
- 14Nicolas MilanovićO71' oyundan çıktı 71. dk
- 10Miguel Di PizioO
- 21Liam GillionO54' oyundan çıktı 54. dk
- 26Brandon BorrelloF54' oyundan çıktı 54. dk
- 23Jordan HolmesK
- 35Marcus SavicD
- 6Steven UgarkovićO
- 7Aydan HammondF54' oyuna girdi 54. dk
- 11Atiya WaragaF54' oyuna girdi 54. dk
- 27Jai RoseO
- 9Hiroshi IbusukiF71' oyuna girdi 71. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Macarthur için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 11, yenilen 3. Western Sydney Wanderers son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2020 yılından bu yana 17 kez karşılaştı: Macarthur 6, Western Sydney Wanderers 7 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Şubat 2026, Macarthur 0-4 Western Sydney Wanderers.
- Sıralama
- 3. (4 p) – 2. (4 p)
- Form (son 5)
- BGBGG – GBBGM
- H2H (G-B-M)
- 6-4-7 (17 maç)
- iddaa MS 1-0-2
- 2,54 – 3,50 – 2,18
Devamını oku · iddaa oranları
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,54, 0 – 3,50, 2 – 2,18. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,14, Üst 1,48. Karşılıklı Gol: Var 1,42, Yok 2,29.
Veri: 30 Ekim 2026 12:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Avustralya · A-League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wellington Phoenix | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Western Sydney Wanderers | 2 | +3 | 4 |
| 3 | Macarthur | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Sydney | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Brisbane Roar | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Auckland | 2 | -1 | 3 |
| 7 | Newcastle Jets | 2 | 0 | 2 |
| 8 | Melbourne Victory | 2 | -1 | 1 |
| 9 | Central Coast Mariners | 2 | -2 | 1 |
| 10 | Melbourne City | 2 | -2 | 1 |
| 11 | Adelaide United | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Perth Glory | 2 | -2 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wellington Phoenix | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Sydney | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Western Sydney Wanderers | 1 | +3 | 3 |
| 4 | Auckland | 1 | +2 | 3 |
| 5 | Brisbane Roar | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Macarthur | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Central Coast Mariners | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Melbourne Victory | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Newcastle Jets | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Adelaide United | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Melbourne City | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Perth Glory | 0 | 0 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Newcastle Jets | 1 | 0 | 1 |
| 2 | Macarthur | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Western Sydney Wanderers | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Melbourne City | 2 | -2 | 1 |
| 5 | Brisbane Roar | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Sydney | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Wellington Phoenix | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Adelaide United | 1 | -1 | 0 |
| 9 | Melbourne Victory | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Perth Glory | 2 | -2 | 0 |
| 11 | Central Coast Mariners | 1 | -2 | 0 |
| 12 | Auckland | 1 | -3 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:04 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün A-League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
