Slovenya · 2. SNL · 14. hafta

Beltinci – Dravinja

Başlamasına 9 sa 23 dk Başlamadı

Beltinci – Dravinja: 8 Kasım 16:00, Slovenya · 2. SNL, 14. hafta. Bu sezon Beltinci evinde 7 maçta 6 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet; Dravinja deplasmanda 7 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 4 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %64; KG var ortalaması %57; son 5 maçta toplam 32 gol attılar, 12 gol yediler.

Maç önü

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiBeltinciDravinja
Lig sırası3. · 28 puan13. · 14 puan
Form (son 5)GGGMGMBGGG
Gol (attığı – yediği, ort.)3,57 – 1,141,43 – 1,86
2,5 Üst biten%86%43
Karşılıklı gol%57%57
Gol yemediği%43%14
Aralarında (G-B-M)3-2-1 (6 maç, Beltinci bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Beltinci iç sahada (7 maç), Dravinja deplasmanda (7 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Beltinci iç sahada (7 maç) · Dravinja deplasmanda (7 maç), bu sezon

3,57 Gol atma maç başı 1,43
1,14 Gol yeme maç başı 1,86
%43 Gol yememe maçların %14
%57 KG Var maçların %57
%86 2.5 Üst maçların %43

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Beltinci iç sahada 7 maçta 6 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Dravinja deplasmanda 7 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
  • Beltinci, iç saha maçlarında 7 maçta 6 kez 2,5 üst bitti (%86).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Beltinci

3. sıra · 28 puan · 13 maç · averaj +22

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGMG

  1. 02.11 Brežice 0–6 Beltinci G
  2. 28.10 Beltinci 3–4 Triglav M
  3. 25.10 Tromejnik Montpreis 0–5 Beltinci G
  4. 18.10 Dren Vrhnika 1–2 Beltinci G
  5. 10.10 Beltinci 5–1 Bilje G
Deplasman

Dravinja

13. sıra · 14 puan · 13 maç · averaj -7

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGGG

  1. 31.10 Dravinja 1–0 Dekani G
  2. 28.10 Krško 0–6 Dravinja G
  3. 16.10 Dravinja 2–1 Jesenice G
  4. 11.10 Primorje 1–1 Dravinja B
  5. 03.10 Dravinja 1–4 Slovan Ljubljana M

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Beltinci için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 21, yenilen 6. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Dravinja son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 11 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Beltinci 3 – Dravinja 1; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Mart 2026, Beltinci 1-1 Dravinja.

Gol istatistikleri

Beltinci iç saha 7 maçta maç başına 3,57 gol attı, 1,14 gol yedi; Dravinja dış saha 7 maçta 1,43 attı, 1,86 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Beltinci %86, Dravinja %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Beltinci %57, Dravinja %57. İlk yarıyı önde kapatma: Beltinci 6/7, Dravinja 1/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,20, 0 – 4,56, 2 – 6,95. Karşılıklı Gol: Var 1,55, Yok 1,83.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %64; KG var ortalaması %57; son 5 maçta toplam 32 gol attılar, 12 gol yediler.

Sıralama
3. (28 p) – 13. (14 p)
Form (son 5)
GMGGG – GGGBM
H2H (G-B-M)
3-2-1 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%86 – %43
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %57
iddaa MS 1-0-2
1,20 – 4,56 – 6,95

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Beltinci
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%69 9/13%86 6/7
Beraberlik%8 1/13%0 0/7
Mağlubiyet%23 3/13%14 1/7
Dravinja
Toplam (13)Dış saha (7)
Galibiyet%31 4/13%14 1/7
Beraberlik%15 2/13%29 2/7
Mağlubiyet%54 7/13%57 4/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Beltinci
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç3,00 (39 gol)3,57 (25 gol)
Yediği gol / maç1,31 (17 gol)1,14 (8 gol)
Dravinja
Toplam (13)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,46 (19 gol)1,43 (10 gol)
Yediği gol / maç2,00 (26 gol)1,86 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Beltinci
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%62 8/13%57 4/7
1,5 Üst%92 12/13%100 7/7
2,5 Üst%85 11/13%86 6/7
3,5 Üst%69 9/13%71 5/7
Gol yememe%38 5/13%43 3/7
Dravinja
Toplam (13)Dış saha (7)
KG Var%69 9/13%57 4/7
1,5 Üst%85 11/13%86 6/7
2,5 Üst%62 8/13%43 3/7
3,5 Üst%54 7/13%43 3/7
Gol yememe%15 2/13%14 1/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Beltinci
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%54 7/13%86 6/7
Berabere%31 4/13%14 1/7
Geride%15 2/13%0 0/7
Dravinja
Toplam (13)Dış saha (7)
Önde%8 1/13%14 1/7
Berabere%54 7/13%43 3/7
Geride%38 5/13%43 3/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Beltinci (13 maç)

1/161/X01/21X/12X/X1X/212/112/X02/21

Dravinja (13 maç)

1/111/X01/20X/13X/X2X/222/102/X02/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Beltinci (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 3
16-30 5 2
31-45 6 2
46-60 4 3
61-75 7 4
76-90 7 2

Dravinja (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 0 5
31-45 3 4
46-60 3 4
61-75 6 4
76-90 3 4

Kartlar

Beltinci

Sarı 0 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 0,0)

Dravinja

Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 110 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Slovenya · 2. SNL puan durumu · 2 SNL

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Tabor Sežana 141112 2710 +1734 GGGMG
2Triglav 141013 3113 +1831 GGGMG
3Beltinci 13913 3917 +2228 GGGMG
4Bilje 14806 2627 -124 MGMGG
5Bistrica 14725 1917 +223 BGGGM
6Ilirija 14716 2517 +822 GMGGM
7Rudar 14716 2621 +522 MGMBG
8Dekani 14545 88 019 GMBMG
9Jesenice 13535 2221 +118 MBMMB
10Slovan Ljubljana 13526 1421 -717 GBMMM
11Krka 14518 1822 -416 MMGGG
12Primorje 14446 1318 -516 BMGGM
13Dravinja 13427 1926 -714 MBGGG
14Dren Vrhnika 14428 1225 -1314 MMMMM
15Krško 14239 1030 -209 MMMMM
16Brežice 14149 1228 -167 BGBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Tabor Sežana 8800 142 +1224
2Beltinci 7601 258 +1718
3Bilje 8602 179 +818
4Rudar 6510 164 +1216
5Triglav 7511 165 +1116
6Ilirija 9513 1310 +316
7Dekani 8431 62 +415
8Bistrica 6501 108 +215
9Jesenice 7322 1511 +411
10Slovan Ljubljana 6321 74 +311
11Krka 6312 95 +410
12Primorje 5311 86 +210
13Dren Vrhnika 7313 1010 010
14Dravinja 6303 913 -49
15Krško 8215 620 -147
16Brežice 6123 815 -75
#TakımOGBMAYAVP
1Triglav 7502 158 +715
2Beltinci 6312 149 +510
3Tabor Sežana 6312 138 +510
4Bistrica 8224 99 08
5Jesenice 6213 710 -37
6Ilirija 5203 127 +56
7Rudar 8206 1017 -76
8Primorje 9135 512 -76
9Krka 8206 917 -86
10Bilje 6204 918 -96
11Slovan Ljubljana 7205 717 -106
12Dravinja 7124 1013 -35
13Dekani 6114 26 -44
14Dren Vrhnika 7115 215 -134
15Krško 6024 410 -62
16Brežice 8026 413 -92

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Beltinci1,20
X · Beraberlik4,56
2 · Dravinja6,95

Karşılıklı gol

Var1,55
Yok1,83
Tüm marketler (13)

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 2–0 ve 22,50

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,54Üst1,83

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt2,01Üst1,43

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,47Yok1,10

Ev Sahibi Alt/Üst 2.5

Alt1,53Üst1,84

1. Yarı Sonucu

11,5502,5726,27

Alt/Üst 3.5

Alt1,49Üst1,90

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,26Üst2,47

2. Yarı Sonucu

11,4902,8925,65

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,230 ve 21,75

Tek / Çift

Tek1,70Çift1,65

Handikaplı Maç Sonucu -1

11,6603,5822,73

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt2,52Üst1,25