Nd Dravinja 2-1 NK Jesenice: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Nd Dravinja 2–1 NK Jesenice (16 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.
Maç özeti
Nd Dravinja – NK Jesenice maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Nd Dravinja üstte · NK Jesenice altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 11' gol (Nd Dravinja)
- 32' gol (NK Jesenice)
- 90+2' gol (Nd Dravinja)
Maç olayları
- Nd DravinjaNK Jesenice
- Gol 2–190+2'
- 32'Gol 1–1
- Gol 1–011'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %54 7/13 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,46 (19 gol) | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (26 gol) | 2,17 (13 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,69 (22 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,62 (21 gol) | 1,67 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %100 13/13 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/13 | %0 0/6 |
| Berabere | %54 7/13 | %67 4/6 |
| Geride | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Geride | %31 4/13 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Nd Dravinja (13 maç)
NK Jesenice (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Nd Dravinja (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 3 |
| 16-30 | 0 | 5 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 6 | 4 |
| 76-90 | 3 | 4 |
NK Jesenice (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 4 | 5 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 5 | 3 |
| 76-90 | 5 | 7 |
Kartlar
Nd Dravinja
Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)
NK Jesenice
Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 110 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Dravinja için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 7, yenilen 14. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Jesenice 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 12-7). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Dravinja 1 – Jesenice 1; 0 beraberlik var. Son maç: 23 Mayıs 2026, Jesenice 0-1 Dravinja.
- Sıralama
- 15. (5 p) – 4. (17 p)
- Form (son 5)
- BMMGM – BMGGG
- H2H (G-B-M)
- 1-0-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %0
- iddaa MS 1-0-2
- 2,80 – 3,23 – 1,93
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Dravinja iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 3,00 gol yedi; Jesenice dış saha 4 maçta 1,00 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Dravinja %100, Jesenice %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dravinja %100, Jesenice %0. İlk yarıyı önde kapatma: Dravinja 0/4, Jesenice 2/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,80, 0 – 3,23, 2 – 1,93. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,03, Üst 1,44. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,17.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 21 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 20:53 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Slovenya · 2. SNL puan durumu · 2 SNL
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sežana | 14 | +17 | 34 |
| 2 | Triglav | 14 | +18 | 31 |
| 3 | Beltinci | 13 | +22 | 28 |
| 4 | Bilje | 14 | -1 | 24 |
| 5 | Bistrica | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Ilirija | 14 | +8 | 22 |
| 7 | Rudar | 14 | +5 | 22 |
| 8 | Dekani | 14 | 0 | 19 |
| 9 | Jesenice | 13 | +1 | 18 |
| 10 | Slovan Ljubljana | 13 | -7 | 17 |
| 11 | Krka | 14 | -4 | 16 |
| 12 | Primorje | 14 | -5 | 16 |
| 13 | Dravinja | 13 | -7 | 14 |
| 14 | Dren Vrhnika | 14 | -13 | 14 |
| 15 | Krško | 14 | -20 | 9 |
| 16 | Brežice | 14 | -16 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sežana | 8 | +12 | 24 |
| 2 | Beltinci | 7 | +17 | 18 |
| 3 | Bilje | 8 | +8 | 18 |
| 4 | Rudar | 6 | +12 | 16 |
| 5 | Triglav | 7 | +11 | 16 |
| 6 | Ilirija | 9 | +3 | 16 |
| 7 | Dekani | 8 | +4 | 15 |
| 8 | Bistrica | 6 | +2 | 15 |
| 9 | Jesenice | 7 | +4 | 11 |
| 10 | Slovan Ljubljana | 6 | +3 | 11 |
| 11 | Krka | 6 | +4 | 10 |
| 12 | Primorje | 5 | +2 | 10 |
| 13 | Dren Vrhnika | 7 | 0 | 10 |
| 14 | Dravinja | 6 | -4 | 9 |
| 15 | Krško | 8 | -14 | 7 |
| 16 | Brežice | 6 | -7 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Triglav | 7 | +7 | 15 |
| 2 | Beltinci | 6 | +5 | 10 |
| 3 | Tabor Sežana | 6 | +5 | 10 |
| 4 | Bistrica | 8 | 0 | 8 |
| 5 | Jesenice | 6 | -3 | 7 |
| 6 | Ilirija | 5 | +5 | 6 |
| 7 | Rudar | 8 | -7 | 6 |
| 8 | Primorje | 9 | -7 | 6 |
| 9 | Krka | 8 | -8 | 6 |
| 10 | Bilje | 6 | -9 | 6 |
| 11 | Slovan Ljubljana | 7 | -10 | 6 |
| 12 | Dravinja | 7 | -3 | 5 |
| 13 | Dekani | 6 | -4 | 4 |
| 14 | Dren Vrhnika | 7 | -13 | 4 |
| 15 | Krško | 6 | -6 | 2 |
| 16 | Brežice | 8 | -9 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 2. SNL'de oynanan diğer maçlar
- 16:30 NK Ilirija 0–1 Tabor Sezana
- 19:00 Triglav 1–0 Jadran Dekani
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
