Napoli – Lazio
Napoli – Lazio: 8 Kasım 14:30, İtalya · Serie A, 11. hafta. Bu sezon Napoli evinde 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; Lazio deplasmanda 5 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %45; maç başına toplam korner ortalaması 10,1; son 5 maçta toplam 28 gol attılar, 18 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Maradona Stadyumu, Naples
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Napoli | Lazio |
|---|---|---|
| Lig sırası | 10. · 14 puan | 1. · 28 puan |
| Form (son 5) | GBGMM | GGGGG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 2,00 – 1,25 | 2,80 – 0,60 |
| 2,5 Üst biten | %75 | %60 |
| Karşılıklı gol | %50 | %40 |
| Gol yemediği | %50 | %60 |
| Aralarında (G-B-M) | 12-2-7 (21 maç, Napoli bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Napoli iç sahada (4 maç), Lazio deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
İlk 11'ler
Henüz açıklanmadıKadrolar genellikle maç başlamadan 15–30 dakika önce açıklanır. Açıklanınca bu sayfada "Kadro" bölümünde görünür.
Eksik oyuncular
Bu maçta forma giymesi beklenmeyen oyuncular
Napoli
- A. Buongiorno
Lazio
- Patric
Napoli – Lazio maçında eksik ve cezalı oyuncular kimler?
Napoli: A. Buongiorno. Lazio: Patric.
Napoli iç sahada (4 maç) · Lazio deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Napoli iç sahada 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Lazio deplasmanda bu sezon yenilmedi: 5 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik.
- Napoli, iç saha maçlarında 4 maçta 3 kez 2,5 üst bitti (%75).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiNapoli
10. sıra · 14 puan · 10 maç · averaj +4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGMM
Lazio
1. sıra · 28 puan · 10 maç · averaj +16
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGG
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Napoli son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 12 gol attı, 13 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Lazio son 5 maçında 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 16 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 21 kez karşılaştı: Napoli 12, Lazio 7 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Nisan 2026, Napoli 0-2 Lazio.
Gol istatistikleri
Napoli iç saha 4 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,25 gol yedi; Lazio dış saha 5 maçta 2,80 attı, 0,60 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Napoli %50, Lazio %40. İlk yarıyı önde kapatma: Napoli 2/4, Lazio 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Napoli 5,0, Lazio 4,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,1. Maç başına kart: Napoli 1,0, Lazio 1,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,14, 0 – 3,26, 2 – 2,66. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,00, Üst 1,53. Karşılıklı Gol: Var 1,44, Yok 2,19.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %45; maç başına toplam korner ortalaması 10,1; son 5 maçta toplam 28 gol attılar, 18 gol yediler.
- Sıralama
- 10. (14 p) – 1. (28 p)
- Form (son 5)
- MMGBG – GGGGG
- H2H (G-B-M)
- 12-2-7 (21 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %40
- Korner ort. (maç)
- 10,1
- iddaa MS 1-0-2
- 2,14 – 3,26 – 2,66
Veri: 8 Kasım 2026 04:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 4/10 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %25 1/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %90 9/10 | %100 5/5 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %0 0/10 | %0 0/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,70 (17 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasında | 2,00 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,30 (13 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasından 0,27 düşük | 1,25 (5 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,40 (24 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,82 yüksek | 2,80 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,80 (8 gol)ligde 1.–2. · lig ortalamasından 0,77 düşük | 0,60 (3 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10ligde 12.–13. · lig ortalamasından 8 puan düşük | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %50 5/10ligde 15.–16. · lig ortalamasından 11 puan düşük | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %50 2/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10ligde 10.–11. · lig ortalamasında | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %70 7/10ligde 7. · lig ortalamasından 9 puan yüksek | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %40 4/10 | %60 3/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,9 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %90 9/10 | %100 4/4 |
| 8,5 Üst | %90 9/10 | %100 4/4 |
| 9,5 Üst | %70 7/10 | %75 3/4 |
| 10,5 Üst | %40 4/10 | %25 1/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,8 | 2,3 |
| 2,5 Üst | %60 6/10 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %25 1/4 |
| 4,5 Üst | %20 2/10 | %25 1/4 |
| 5,5 Üst | %0 0/10 | %0 0/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %30 3/10 | %60 3/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %70 7/10 | %75 3/4 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %25 1/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %50 2/4 |
| Berabere | %60 6/10 | %25 1/4 |
| Geride | %10 1/10 | %25 1/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Berabere | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Geride | %0 0/10 | %0 0/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Napoli (10 maç)
Lazio (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Napoli (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 4 | 4 |
Lazio (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 4 | 0 |
Kartlar
Napoli
Sarı 9 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 0,9)
Lazio
Sarı 16 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 105 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Napoli: iç saha, 4 maç · Lazio: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
İtalya · Serie A puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 10 | +16 | 28 |
| 2 | AS Roma | 11 | +21 | 27 |
| 3 | Inter | 10 | +13 | 25 |
| 4 | Como | 10 | +10 | 23 |
| 5 | AC Milan | 10 | +9 | 21 |
| 6 | Frosinone | 11 | +9 | 20 |
| 7 | Juventus | 10 | +3 | 17 |
| 8 | Bologna | 11 | +2 | 17 |
| 9 | Cagliari | 11 | -5 | 16 |
| 10 | Napoli | 10 | +4 | 14 |
| 11 | Torino | 11 | -2 | 14 |
| 12 | Genoa | 10 | -4 | 13 |
| 13 | Atalanta | 10 | -4 | 11 |
| 14 | Lecce | 11 | -10 | 10 |
| 15 | Fiorentina | 10 | -8 | 8 |
| 16 | Parma | 11 | -8 | 8 |
| 17 | Sassuolo | 11 | -13 | 8 |
| 18 | Monza | 10 | -7 | 7 |
| 19 | Venezia | 11 | -13 | 6 |
| 20 | Udinese | 11 | -13 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Roma | 6 | +12 | 16 |
| 2 | Inter | 5 | +10 | 15 |
| 3 | Frosinone | 6 | +10 | 15 |
| 4 | Lazio | 5 | +5 | 13 |
| 5 | AC Milan | 5 | +6 | 12 |
| 6 | Como | 4 | +4 | 10 |
| 7 | Juventus | 5 | +3 | 10 |
| 8 | Atalanta | 6 | 0 | 10 |
| 9 | Genoa | 6 | -1 | 10 |
| 10 | Napoli | 4 | +3 | 7 |
| 11 | Cagliari | 5 | -1 | 7 |
| 12 | Torino | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sassuolo | 5 | -4 | 7 |
| 14 | Monza | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Venezia | 6 | -6 | 6 |
| 16 | Bologna | 5 | -2 | 5 |
| 17 | Parma | 6 | -4 | 5 |
| 18 | Lecce | 5 | -7 | 3 |
| 19 | Fiorentina | 5 | -6 | 2 |
| 20 | Udinese | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Como | 6 | +6 | 13 |
| 3 | Bologna | 6 | +4 | 12 |
| 4 | AS Roma | 5 | +9 | 11 |
| 5 | Inter | 5 | +3 | 10 |
| 6 | AC Milan | 5 | +3 | 9 |
| 7 | Cagliari | 6 | -4 | 9 |
| 8 | Napoli | 6 | +1 | 7 |
| 9 | Torino | 5 | +1 | 7 |
| 10 | Juventus | 5 | 0 | 7 |
| 11 | Lecce | 6 | -3 | 7 |
| 12 | Fiorentina | 5 | -2 | 6 |
| 13 | Frosinone | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Udinese | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Genoa | 4 | -3 | 3 |
| 16 | Parma | 5 | -4 | 3 |
| 17 | Atalanta | 4 | -4 | 1 |
| 18 | Monza | 6 | -8 | 1 |
| 19 | Sassuolo | 6 | -9 | 1 |
| 20 | Venezia | 5 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 3.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Deplasman Alt/Üst 1.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
1. Yarı / Maç Sonucu
Çifte Şans
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Toplam Gol
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
