Sassuolo 2-6 Lazio: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Sassuolo 2–6 Lazio (27 Ekim 2026). İlk yarı 2–4. Şut 9–16, isabetli şut 2–8, topa sahip olma %42–%58, korner 2–1.
Maç özeti
Sassuolo – Lazio maçı 2-6 sona erdi; ilk yarı 2-4 tamamlandı. Goller: Kristian Thorstvedt 7', Sebastiano Esposito 43' (Sassuolo); Kenneth Taylor 2', Gustav Isaksen 13', Romano Floriani Mussolini 16', Mattia Zaccagni 45+1', Tijjani Noslin 55', 65' (Lazio). xG: Sassuolo 0,8 – 3,4 Lazio.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Sassuolo: A. Aquilani · Lazio: G. Gattuso
Maç akışı
Sassuolo üstte · Lazio altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 2' gol: Kenneth Taylor (Lazio)
- 7' gol: Kristian Thorstvedt (Sassuolo)
- 13' gol: Gustav Isaksen (Lazio)
- 16' gol: Romano Floriani Mussolini (Lazio)
- 28' sarı kart: Kenneth Taylor (Lazio)
- 31' kırmızı kart: Kristian Thorstvedt (Sassuolo)
- 43' gol: Sebastiano Esposito (Sassuolo)
- 45' oyuncu değişikliği: Kenneth Taylor ↔ Fisayo Dele-Bashiru (Lazio)
- 45' oyuncu değişikliği: Darryl Bakola ↔ Ibrahim Sulemana (Sassuolo)
- 45+1' gol: Mattia Zaccagni (Lazio)
- 54' sarı kart: Domenico Berardi (Sassuolo)
- 55' gol: Tijjani Noslin (Lazio)
- 62' oyuncu değişikliği: Romano Floriani Mussolini ↔ Manuel Lazzari (Lazio)
- 63' oyuncu değişikliği: Nuno Tavares ↔ Alfonso Pedraza (Lazio)
- 63' oyuncu değişikliği: Gustav Isaksen ↔ Matteo Cancellieri (Lazio)
- 63' oyuncu değişikliği: Sebastiano Esposito ↔ Kieron Bowie (Sassuolo)
- 63' oyuncu değişikliği: Domenico Berardi ↔ Fali Cande (Sassuolo)
- 65' gol: Tijjani Noslin (Lazio)
- 70' oyuncu değişikliği: Armand Lauriente ↔ Andrea Ghion (Sassuolo)
- 71' oyuncu değişikliği: Tijjani Noslin ↔ Andrea Pinamonti (Lazio)
- 82' oyuncu değişikliği: Duje Ćaleta-Car ↔ Sebastian Walukiewicz (Sassuolo)
Maç olayları
- SassuoloLazio
- Duje Ćaleta-Car ↔ Sebastian WalukiewiczOyuncu değişikliği82'
- 71'Tijjani Noslin ↔ Andrea PinamontiOyuncu değişikliği
- Armand Lauriente ↔ Andrea GhionOyuncu değişikliği70'
- 65'Gol Tijjani Noslin 2–6Asist: Fisayo Dele-Bashiru
- 63'Nuno Tavares ↔ Alfonso PedrazaOyuncu değişikliği
- 63'Gustav Isaksen ↔ Matteo CancellieriOyuncu değişikliği
- Sebastiano Esposito ↔ Kieron BowieOyuncu değişikliği63'
- Domenico Berardi ↔ Fali CandeOyuncu değişikliği63'
- 62'Romano Floriani Mussolini ↔ Manuel LazzariOyuncu değişikliği
- 61'Davide FrattesiKaçan penaltı
- 55'Gol Tijjani Noslin 2–5Asist: Mattia Zaccagni
- Domenico BerardiSarı kart54'
- 50'Mattia ZaccagniKaçan penaltı
- 47'Mattia ZaccagniVAR: penaltı onaylandı
- 45+1'Gol Mattia Zaccagni 2–4Asist: Gustav Isaksen
- 45'Kenneth Taylor ↔ Fisayo Dele-BashiruOyuncu değişikliği
- Darryl Bakola ↔ Ibrahim SulemanaOyuncu değişikliği45'
- Gol Sebastiano Esposito 2–3Asist: Simone Cinquegrano43'
- Kristian ThorstvedtKırmızı kart31'
- 28'Kenneth TaylorSarı kart
- 16'Gol Romano Floriani Mussolini 1–3Asist: Kenneth Taylor
- 16'Romano Floriani MussoliniVAR: gol onaylandı
- 13'Gol Gustav Isaksen 1–2Asist: Mattia Zaccagni
- Gol Kristian Thorstvedt 1–1Asist: Josh Doig7'
- 2'Gol Kenneth Taylor 0–1
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %60 6/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %90 9/10 | %100 5/5 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %0 0/10 | %0 0/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,60 (16 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasında | 2,00 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,60 (26 gol)ligde 20. · lig ortalamasından 1,03 yüksek | 2,80 (14 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,40 (24 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,82 yüksek | 2,80 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,80 (8 gol)ligde 1.–2. · lig ortalamasından 0,77 düşük | 0,60 (3 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %90 9/10ligde 1.–2. · lig ortalamasından 31 puan yüksek | %100 5/5 |
| 1,5 Üst | %100 10/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %80 8/10ligde 3.–5. · lig ortalamasından 20 puan yüksek | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10ligde 9.–11. · lig ortalamasında | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %70 7/10ligde 6.–7. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %40 4/10 | %60 3/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 7,8 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %30 3/10 | %60 3/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,5 | 10,4 |
| 6,5 Üst | %100 10/10 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %90 9/10 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Berabere | %60 6/10 | %80 4/5 |
| Geride | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Berabere | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Geride | %0 0/10 | %0 0/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sassuolo (10 maç)
Lazio (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sassuolo (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 2 | 6 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Lazio (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 4 | 0 |
Kartlar
Sassuolo
Sarı 14 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 1,4)
Lazio
Sarı 16 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 103 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Sassuolo: iç saha, 5 maç · Lazio: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Sassuolo – Lazio ilk 11'ler
Sassuolo · 4-3-3
- 80S. TuratiK
- 46S. CinquegranoD43' asist 43. dk
- 26C. OdenthalD
- 15D. Ćaleta-CarD82' oyundan çıktı 82. dk
- 3J. DoigD7' asist 7. dk
- 42K. ThorstvedtO7' gol 7. dk31' kırmızı kart 31. dk
- 35L. LipaniO
- 50D. BakolaO45' oyundan çıktı 45. dk
- 10D. BerardiF54' sarı kart 54. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 94S. EspositoF43' gol 43. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 45A. LaurientéF70' oyundan çıktı 70. dk
- 25B. DomínguezF
- 6S. WalukiewiczD82' oyuna girdi 82. dk
- 8A. GhionO70' oyuna girdi 70. dk
- 21J. IdzesD
- 18N. MatićO
- 49A. MurićK
- 33Rafael ObradorD
- 77N. PieriniF
- 12G. SatalinoK
- 55I. SulemanaO45' oyuna girdi 45. dk
- 20I. Van der BremptD
- 7C. VolpatoO
- 5Fali CandéD63' oyuna girdi 63. dk
- 9K. BowieF63' oyuna girdi 63. dk
- 17Vasilije AdžićO
Teknik direktör: A. Aquilani
Lazio · 4-3-3
- 35C. MandasK
- 15R. Floriani MussoliniD16' gol 16. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 37J. ŠutaloD
- 2Diogo LeiteD
- 17Nuno TavaresD63' oyundan çıktı 63. dk
- 16D. FrattesiO
- 21R. BelahyaneO
- 24K. TaylorO2' gol 2. dk16' asist 16. dk28' sarı kart 28. dk+1
- 11G. IsaksenF13' gol 13. dk45+1' asist 45+1. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 14T. NoslinF55' gol 55. dk65' gol 65. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 10M. ZaccagniF13' asist 13. dk45+1' gol 45+1. dk55' asist 55. dk
- 63F. SerraF
- 33Ricardo BordonD
- 22M. CancellieriF63' oyuna girdi 63. dk
- 32D. CataldiO
- 7F. Dele-BashiruO45' oyuna girdi 45. dk65' asist 65. dk
- 5D. DoekhiD
- 47D. RenzettiK
- 28A. PrzyborekO
- 25O. ProvstgaardD
- 9A. PinamontiF71' oyuna girdi 71. dk
- 3L. PellegriniD
- 23PedrazaD63' oyuna girdi 63. dk
- 40E. MottaK
- 29M. LazzariO62' oyuna girdi 62. dk
- 71V. FarcomeniO
Teknik direktör: G. Gattuso
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İki takımı karşılaştır → · İtalya · Serie A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Sassuolo son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 7 gol attı, 11 gol yedi. Son 5 maçta Lazio 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 12-4). Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 19 kez karşılaştı: Sassuolo 4, Lazio 11 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Mart 2026, Lazio 2-1 Sassuolo.
- Sıralama
- 14. (8 p) – 2. (22 p)
- Form (son 5)
- MMBMG – GGGGB
- H2H (G-B-M)
- 4-4-11 (19 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %88 – %25
- Korner ort. (maç)
- 10,9
- iddaa MS 1-0-2
- 3,23 – 3,29 – 1,90
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Sassuolo bu sezon 8 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,00 gol yedi; Lazio dış saha 4 maçta 2,00 attı, 0,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Sassuolo %75, Lazio %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sassuolo %88, Lazio %25. İlk yarıyı önde kapatma: Sassuolo 1/8, Lazio 1/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Sassuolo 4,2, Lazio 5,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,9. Maç başına kart: Sassuolo 1,4, Lazio 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,23, 0 – 3,29, 2 – 1,90. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,97, Üst 1,58. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 2,12.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %56; maç başına toplam korner ortalaması 10,9; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 26 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İtalya · Serie A puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 10 | +16 | 28 |
| 2 | AS Roma | 11 | +21 | 27 |
| 3 | Inter | 10 | +13 | 25 |
| 4 | Como | 10 | +10 | 23 |
| 5 | AC Milan | 10 | +9 | 21 |
| 6 | Frosinone | 11 | +9 | 20 |
| 7 | Juventus | 10 | +3 | 17 |
| 8 | Bologna | 11 | +2 | 17 |
| 9 | Cagliari | 11 | -5 | 16 |
| 10 | Napoli | 10 | +4 | 14 |
| 11 | Torino | 11 | -2 | 14 |
| 12 | Genoa | 10 | -4 | 13 |
| 13 | Atalanta | 10 | -4 | 11 |
| 14 | Lecce | 11 | -10 | 10 |
| 15 | Fiorentina | 10 | -8 | 8 |
| 16 | Parma | 11 | -8 | 8 |
| 17 | Sassuolo | 11 | -13 | 8 |
| 18 | Monza | 10 | -7 | 7 |
| 19 | Venezia | 11 | -13 | 6 |
| 20 | Udinese | 11 | -13 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Roma | 6 | +12 | 16 |
| 2 | Inter | 5 | +10 | 15 |
| 3 | Frosinone | 6 | +10 | 15 |
| 4 | Lazio | 5 | +5 | 13 |
| 5 | AC Milan | 5 | +6 | 12 |
| 6 | Como | 4 | +4 | 10 |
| 7 | Juventus | 5 | +3 | 10 |
| 8 | Atalanta | 6 | 0 | 10 |
| 9 | Genoa | 6 | -1 | 10 |
| 10 | Napoli | 4 | +3 | 7 |
| 11 | Cagliari | 5 | -1 | 7 |
| 12 | Torino | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sassuolo | 5 | -4 | 7 |
| 14 | Monza | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Venezia | 6 | -6 | 6 |
| 16 | Bologna | 5 | -2 | 5 |
| 17 | Parma | 6 | -4 | 5 |
| 18 | Lecce | 5 | -7 | 3 |
| 19 | Fiorentina | 5 | -6 | 2 |
| 20 | Udinese | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Como | 6 | +6 | 13 |
| 3 | Bologna | 6 | +4 | 12 |
| 4 | AS Roma | 5 | +9 | 11 |
| 5 | Inter | 5 | +3 | 10 |
| 6 | AC Milan | 5 | +3 | 9 |
| 7 | Cagliari | 6 | -4 | 9 |
| 8 | Napoli | 6 | +1 | 7 |
| 9 | Torino | 5 | +1 | 7 |
| 10 | Juventus | 5 | 0 | 7 |
| 11 | Lecce | 6 | -3 | 7 |
| 12 | Fiorentina | 5 | -2 | 6 |
| 13 | Frosinone | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Udinese | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Genoa | 4 | -3 | 3 |
| 16 | Parma | 5 | -4 | 3 |
| 17 | Atalanta | 4 | -4 | 1 |
| 18 | Monza | 6 | -8 | 1 |
| 19 | Sassuolo | 6 | -9 | 1 |
| 20 | Venezia | 5 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie A'da oynanan diğer maçlar
- 22:45 AS Roma 4–2 Cagliari
- 22:45 Torino 1–3 Como 1907
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
