Blooming 0-0 Independiente Petrolero: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Blooming 0–0 Independiente Petrolero (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 14–11, isabetli şut 4–2, topa sahip olma %61–%39, korner 10–2.
Maç özeti
Blooming – Independiente Petrolero maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı. xG: Blooming 1,7 – 0,4 Independiente Petrolero.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Blooming: C. Paulucci · Independiente Petrolero: J. Grass
Maç akışı
Blooming üstte · Independiente Petrolero altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 32' sarı kart: juan gonzales (Blooming)
- 45' oyuncu değişikliği: juan gonzales ↔ Gerardo Cuasace Osinaga (Blooming)
- 45' oyuncu değişikliği: Bayron Garcés ↔ José María Carrasco (Blooming)
- 56' oyuncu değişikliği: Moisés Villarroel ↔ Cesar Menacho (Blooming)
- 68' oyuncu değişikliği: Gustavo Cristaldo ↔ Alan Mercado (Independiente Petrolero)
- 68' oyuncu değişikliği: Santiago Chavez Suarez ↔ Lucas Sánchez (Independiente Petrolero)
- 76' sarı kart: Lucas Sánchez (Independiente Petrolero)
- 77' oyuncu değişikliği: Guilmar Centella Bazan ↔ Roberto Carlos Melgar Simoes (Blooming)
- 77' oyuncu değişikliği: Roberto Hinojosa ↔ Miguel Angel Villarroel Tardio (Blooming)
- 80' oyuncu değişikliği: Willie ↔ Rudy Cardozo (Independiente Petrolero)
- 80' oyuncu değişikliği: Gilbert Alvarez ↔ Gean Carlos Morais Almeida (Independiente Petrolero)
- 89' oyuncu değişikliği: Jefferson Carioca ↔ Joel Bejarano Azogue (Independiente Petrolero)
Maç olayları
- BloomingIndependiente Petrolero
- 89'Jefferson Carioca ↔ Joel Bejarano AzogueOyuncu değişikliği
- 80'Willie ↔ Rudy CardozoOyuncu değişikliği
- 80'Gilbert Alvarez ↔ Gean Carlos Morais AlmeidaOyuncu değişikliği
- Guilmar Centella Bazan ↔ Roberto Carlos Melgar SimoesOyuncu değişikliği77'
- Roberto Hinojosa ↔ Miguel Angel Villarroel TardioOyuncu değişikliği77'
- 76'Lucas SánchezSarı kart
- 68'Gustavo Cristaldo ↔ Alan MercadoOyuncu değişikliği
- 68'Santiago Chavez Suarez ↔ Lucas SánchezOyuncu değişikliği
- Cesar MenachoKaçan penaltı63'
- Roberto HinojosaVAR: penaltı onaylandı60'
- Moisés Villarroel ↔ Cesar MenachoOyuncu değişikliği56'
- juan gonzales ↔ Gerardo Cuasace OsinagaOyuncu değişikliği45'
- Bayron Garcés ↔ José María CarrascoOyuncu değişikliği45'
- juan gonzalesSarı kart32'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (24) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 7/24 | %42 5/12 |
| Beraberlik | %42 10/24 | %58 7/12 |
| Mağlubiyet | %29 7/24 | %0 0/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %32 8/25 | %25 3/12 |
| Beraberlik | %24 6/25 | %33 4/12 |
| Mağlubiyet | %44 11/25 | %42 5/12 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (24) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,38 (33 gol) | 1,75 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,08 (26 gol) | 0,50 (6 gol) |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,28 (32 gol) | 1,25 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,68 (42 gol) | 1,67 (20 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (24) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 14/24 | %50 6/12 |
| 1,5 Üst | %75 18/24 | %67 8/12 |
| 2,5 Üst | %42 10/24 | %33 4/12 |
| 3,5 Üst | %21 5/24 | %17 2/12 |
| Gol yememe | %29 7/24 | %50 6/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 16/25 | %67 8/12 |
| 1,5 Üst | %88 22/25 | %92 11/12 |
| 2,5 Üst | %72 18/25 | %75 9/12 |
| 3,5 Üst | %36 9/25 | %33 4/12 |
| Gol yememe | %16 4/25 | %17 2/12 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (17) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 10,9 |
| 7,5 Üst | %100 17/17 | %100 9/9 |
| 8,5 Üst | %88 15/17 | %78 7/9 |
| 9,5 Üst | %71 12/17 | %67 6/9 |
| 10,5 Üst | %59 10/17 | %56 5/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 10,7 |
| 7,5 Üst | %72 13/18 | %89 8/9 |
| 8,5 Üst | %67 12/18 | %78 7/9 |
| 9,5 Üst | %56 10/18 | %67 6/9 |
| 10,5 Üst | %33 6/18 | %56 5/9 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (17) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 7,1 | 6,9 |
| 2,5 Üst | %94 16/17 | %89 8/9 |
| 3,5 Üst | %94 16/17 | %89 8/9 |
| 4,5 Üst | %76 13/17 | %67 6/9 |
| 5,5 Üst | %59 10/17 | %56 5/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %67 12/18 | %78 7/9 |
| 3,5 Üst | %61 11/18 | %78 7/9 |
| 4,5 Üst | %50 9/18 | %67 6/9 |
| 5,5 Üst | %39 7/18 | %56 5/9 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (17) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,8 | 11,1 |
| 6,5 Üst | %88 15/17 | %78 7/9 |
| 7,5 Üst | %82 14/17 | %67 6/9 |
| 8,5 Üst | %76 13/17 | %56 5/9 |
| 9,5 Üst | %76 13/17 | %56 5/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,9 | 11,2 |
| 6,5 Üst | %94 17/18 | %100 9/9 |
| 7,5 Üst | %72 13/18 | %67 6/9 |
| 8,5 Üst | %72 13/18 | %67 6/9 |
| 9,5 Üst | %61 11/18 | %67 6/9 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (24) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Önde | %42 10/24 | %58 7/12 |
| Berabere | %42 10/24 | %33 4/12 |
| Geride | %17 4/24 | %8 1/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Önde | %16 4/25 | %0 0/12 |
| Berabere | %52 13/25 | %67 8/12 |
| Geride | %32 8/25 | %33 4/12 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Blooming (24 maç)
Independiente Petrolero (25 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Blooming (22 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 1 |
| 16-30 | 5 | 2 |
| 31-45 | 6 | 4 |
| 46-60 | 4 | 6 |
| 61-75 | 3 | 8 |
| 76-90 | 8 | 4 |
Independiente Petrolero (21 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 2 | 8 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 4 | 7 |
| 61-75 | 5 | 2 |
| 76-90 | 7 | 11 |
Kartlar
Blooming
Sarı 68 · Kırmızı 7 (24 maç · maç başı sarı 2,8)
Independiente Petrolero
Sarı 69 · Kırmızı 11 (25 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:00 TSİ itibarıyla · ligde 194 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Blooming: iç saha, 9 maç · Independiente Petrolero: dış saha, 9 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Blooming – Independiente Petrolero ilk 11'ler
Blooming · 4-2-3-1
- 71G. AlmadaK
- 18juan gonzalesD
- 44M. EnoumbaD
- 22J. VilaD
- 24Eduardo Justiniano VacaD
- 19F. RamosO
- 6R. SpenhayO
- 8Moisés VillarroelO56' oyundan çıktı 56. dk
- 10R. HinojosaO77' oyundan çıktı 77. dk
- 88G. BazanO77' oyundan çıktı 77. dk
- 29B. GarcésF45' oyundan çıktı 45. dk
- 2M. CabralF
- 4D. DuránD
- 25Roberto Melgar SimoesO77' oyuna girdi 77. dk
- 11C. MenachoF56' oyuna girdi 56. dk
- 82J. MirandaO
- 33A. OliverosO
- 1B. UraezañaK
- 7Miguel VillarroelF77' oyuna girdi 77. dk
- 28E. ÁlvarezD
- 55J. CarrascoD45' oyuna girdi 45. dk
- 79G. CuasaceF45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: C. Paulucci
Independiente Petrolero · 4-2-3-1
- 12Jhunior VeraK
- 2S. TorresD
- 50Roni SantosD
- 3L. CrescencioD
- 34G. MendozaD
- 16Santiago Chavez SuarezO
- 6D. RojasO
- 19G. CristaldoO68' oyundan çıktı 68. dk
- 93WillieO80' oyundan çıktı 80. dk
- 99FerreirinhaO89' oyundan çıktı 89. dk
- 91G. ÁlvarezF80' oyundan çıktı 80. dk
- 7R. CardozoO80' oyuna girdi 80. dk
- 39P. GrassD
- 20A. MercadoO68' oyuna girdi 68. dk
- 9GeanO80' oyuna girdi 80. dk
- 40Leonel Morales DuránK
- 68Juan David Morales RuizF
- 5Luis Braihan Palma EscobarD
- 4L. RodríguezD
- 28W. SoletoD
- 26L. SanchezO68' oyuna girdi 68. dk76' sarı kart 76. dk
- 15J. BejaranoO89' oyuna girdi 89. dk
Teknik direktör: J. Grass
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Blooming son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 3 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Independiente Petrolero için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 5, yenilen 6.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 21 maçta galibiyetler Blooming 12 – Independiente Petrolero 8; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Ekim 2026, Blooming 0-1 Independiente Petrolero.
- Form (son 5)
- MBMMM – MGMGG
- H2H (G-B-M)
- 12-1-8 (21 maç)
- iddaa MS 1-0-2
- 1,25 – 4,60 – 6,06
Devamını oku · iddaa oranları
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,25, 0 – 4,60, 2 – 6,06. Karşılıklı Gol: Var 1,48, Yok 1,96.
Veri: 17 Ekim 2026 03:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Bolivya · Primera División puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolívar | 23 | +35 | 54 |
| 2 | Always Ready | 23 | +39 | 51 |
| 3 | The Strongest | 23 | +16 | 45 |
| 4 | Real Potosí | 23 | +14 | 38 |
| 5 | Oriente Petrolero | 23 | +11 | 37 |
| 6 | Aurora | 23 | +4 | 34 |
| 7 | Nacional Potosí | 23 | +4 | 31 |
| 8 | Guabirá | 23 | -13 | 30 |
| 9 | Independiente Petrolero | 23 | -8 | 29 |
| 10 | Blooming | 23 | +6 | 28 |
| 11 | Real Oruro | 23 | -19 | 27 |
| 12 | San Antonio Bulo Bulo | 23 | -19 | 24 |
| 13 | Universitario de Vinto | 23 | -15 | 21 |
| 14 | Gualberto Villarroel SJ | 23 | -13 | 20 |
| 15 | ABB | 23 | -18 | 20 |
| 16 | Real Tomayapo | 23 | -24 | 20 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolívar | 12 | +24 | 31 |
| 2 | Always Ready | 12 | +25 | 29 |
| 3 | Oriente Petrolero | 11 | +15 | 25 |
| 4 | The Strongest | 11 | +12 | 24 |
| 5 | Blooming | 12 | +15 | 22 |
| 6 | Guabirá | 11 | +13 | 22 |
| 7 | Nacional Potosí | 12 | +6 | 22 |
| 8 | Real Potosí | 11 | +12 | 21 |
| 9 | Aurora | 11 | +7 | 20 |
| 10 | San Antonio Bulo Bulo | 12 | 0 | 20 |
| 11 | Universitario de Vinto | 12 | +2 | 17 |
| 12 | Independiente Petrolero | 12 | -3 | 17 |
| 13 | ABB | 11 | +3 | 16 |
| 14 | Gualberto Villarroel SJ | 12 | 0 | 16 |
| 15 | Real Tomayapo | 11 | -3 | 13 |
| 16 | Real Oruro | 11 | -7 | 13 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolívar | 11 | +11 | 23 |
| 2 | Always Ready | 11 | +14 | 22 |
| 3 | The Strongest | 12 | +4 | 21 |
| 4 | Real Potosí | 12 | +2 | 17 |
| 5 | Aurora | 12 | -3 | 14 |
| 6 | Real Oruro | 12 | -12 | 14 |
| 7 | Oriente Petrolero | 12 | -4 | 12 |
| 8 | Independiente Petrolero | 11 | -5 | 12 |
| 9 | Nacional Potosí | 11 | -2 | 9 |
| 10 | Guabirá | 12 | -26 | 8 |
| 11 | Real Tomayapo | 12 | -21 | 7 |
| 12 | Blooming | 11 | -9 | 6 |
| 13 | Gualberto Villarroel SJ | 11 | -13 | 4 |
| 14 | Universitario de Vinto | 11 | -17 | 4 |
| 15 | San Antonio Bulo Bulo | 11 | -19 | 4 |
| 16 | ABB | 12 | -21 | 4 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:04 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera División'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
