FC Universitario de Vinto 2-1 San Antonio Bulo Bulo: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Universitario de Vinto 2–1 San Antonio Bulo Bulo (18 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 15–15, isabetli şut 4–3, topa sahip olma %51–%49, korner 1–3.
Maç özeti
FC Universitario de Vinto – San Antonio Bulo Bulo maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: H. Rodríguez 18' (pen.), Oswaldo Blanco 44' (FC Universitario de Vinto); A. Medina 77' (San Antonio Bulo Bulo). xG: FC Universitario de Vinto 1,9 – 0,9 San Antonio Bulo Bulo.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FC Universitario de Vinto: Adrián Barral · San Antonio Bulo Bulo: Bolívia
Maç akışı
FC Universitario de Vinto üstte · San Antonio Bulo Bulo altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 1' sarı kart: Felipe Pasadore (FC Universitario de Vinto)
- 18' gol: H. Rodríguez (FC Universitario de Vinto)
- 38' oyuncu değişikliği: Felipe Pasadore ↔ Guilder Cuellar (FC Universitario de Vinto)
- 38' oyuncu değişikliği: Sergio Favian·Villamil ↔ A. Medina (San Antonio Bulo Bulo)
- 39' sarı kart: M. Gómez (FC Universitario de Vinto)
- 44' gol: Oswaldo Blanco (FC Universitario de Vinto)
- 45' oyuncu değişikliği: Ronald Steven Bustos Torrelio ↔ Marcelo De Lima Castro (San Antonio Bulo Bulo)
- 45' oyuncu değişikliği: R. Menacho ↔ Ramiro Ballivián (San Antonio Bulo Bulo)
- 45+7' kırmızı kart: C. Romero (San Antonio Bulo Bulo)
- 58' oyuncu değişikliği: C. Preciado ↔ João Pedro De Sousa Fonseca Santana (San Antonio Bulo Bulo)
- 64' oyuncu değişikliği: Rodrigo Andrés Llano Montes ↔ Diego Jahdiel Saavedra Rocha (FC Universitario de Vinto)
- 64' oyuncu değişikliği: Oswaldo Blanco ↔ Richard Dorrego (FC Universitario de Vinto)
- 67' sarı kart: Esdras Mendoza dos Santos (FC Universitario de Vinto)
- 75' oyuncu değişikliği: Julio Alberth Lazarte Laura ↔ Lucas Cabrera Suarez (FC Universitario de Vinto)
- 75' oyuncu değişikliği: Cristhian Machado ↔ Saulo Guerra (San Antonio Bulo Bulo)
- 76' oyuncu değişikliği: H. Rodríguez ↔ A. Jara (FC Universitario de Vinto)
- 77' gol: A. Medina (San Antonio Bulo Bulo)
- 89' sarı kart: Richard Dorrego (FC Universitario de Vinto)
- 90+6' sarı kart: Saulo Guerra (San Antonio Bulo Bulo)
- 90+7' kırmızı kart: Esdras Mendoza dos Santos (FC Universitario de Vinto)
Maç olayları
- FC Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
- Esdras Mendoza dos SantosKırmızı kart90+7'
- 90+6'Saulo GuerraSarı kart
- Richard DorregoSarı kart89'
- 77'Gol A. Medina 2–1Asist: Adalid Terrazas
- H. Rodríguez ↔ A. JaraOyuncu değişikliği76'
- Julio Alberth Lazarte Laura ↔ Lucas Cabrera SuarezOyuncu değişikliği75'
- 75'Cristhian Machado ↔ Saulo GuerraOyuncu değişikliği
- Esdras Mendoza dos SantosSarı kart67'
- Rodrigo Andrés Llano Montes ↔ Diego Jahdiel Saavedra RochaOyuncu değişikliği64'
- Oswaldo Blanco ↔ Richard DorregoOyuncu değişikliği64'
- 58'C. Preciado ↔ João Pedro De Sousa Fonseca SantanaOyuncu değişikliği
- 49'Marcelo De Lima CastroVAR: gol iptal
- 45+7'C. RomeroKırmızı kart
- 45+6'C. RomeroVAR: inceleme
- 45'Ronald Steven Bustos Torrelio ↔ Marcelo De Lima CastroOyuncu değişikliği
- 45'R. Menacho ↔ Ramiro BalliviánOyuncu değişikliği
- Gol Oswaldo Blanco 2–0Asist: H. Rodríguez44'
- M. GómezSarı kart39'
- Felipe Pasadore ↔ Guilder CuellarOyuncu değişikliği38'
- 38'Sergio Favian·Villamil ↔ A. MedinaOyuncu değişikliği
- Penaltı golü H. Rodríguez 1–0Penaltı18'
- Felipe PasadoreSarı kart1'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (24) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 6/24 | %38 5/13 |
| Beraberlik | %13 3/24 | %15 2/13 |
| Mağlubiyet | %63 15/24 | %46 6/13 |
| Toplam (24) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 8/24 | %17 2/12 |
| Beraberlik | %13 3/24 | %8 1/12 |
| Mağlubiyet | %54 13/24 | %75 9/12 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (24) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (31 gol) | 1,62 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (48 gol) | 1,62 (21 gol) |
| Toplam (24) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,12 (27 gol) | 1,00 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,88 (45 gol) | 2,50 (30 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (24) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 16/24 | %77 10/13 |
| 1,5 Üst | %92 22/24 | %92 12/13 |
| 2,5 Üst | %63 15/24 | %62 8/13 |
| 3,5 Üst | %38 9/24 | %38 5/13 |
| Gol yememe | %8 2/24 | %8 1/13 |
| Toplam (24) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 13/24 | %58 7/12 |
| 1,5 Üst | %88 21/24 | %83 10/12 |
| 2,5 Üst | %67 16/24 | %75 9/12 |
| 3,5 Üst | %38 9/24 | %67 8/12 |
| Gol yememe | %17 4/24 | %8 1/12 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (19) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 11,3 |
| 7,5 Üst | %68 13/19 | %70 7/10 |
| 8,5 Üst | %58 11/19 | %70 7/10 |
| 9,5 Üst | %58 11/19 | %70 7/10 |
| 10,5 Üst | %32 6/19 | %40 4/10 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 8,9 |
| 7,5 Üst | %63 10/16 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %56 9/16 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %44 7/16 | %38 3/8 |
| 10,5 Üst | %44 7/16 | %38 3/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 5,9 |
| 2,5 Üst | %84 16/19 | %90 9/10 |
| 3,5 Üst | %68 13/19 | %80 8/10 |
| 4,5 Üst | %53 10/19 | %70 7/10 |
| 5,5 Üst | %47 9/19 | %60 6/10 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %88 14/16 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %75 12/16 | %63 5/8 |
| 4,5 Üst | %69 11/16 | %63 5/8 |
| 5,5 Üst | %38 6/16 | %25 2/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,5 | 11,3 |
| 6,5 Üst | %79 15/19 | %90 9/10 |
| 7,5 Üst | %68 13/19 | %80 8/10 |
| 8,5 Üst | %63 12/19 | %70 7/10 |
| 9,5 Üst | %63 12/19 | %70 7/10 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,8 | 12,5 |
| 6,5 Üst | %94 15/16 | %100 8/8 |
| 7,5 Üst | %88 14/16 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %88 14/16 | %88 7/8 |
| 9,5 Üst | %88 14/16 | %88 7/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (24) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 8/24 | %31 4/13 |
| Berabere | %38 9/24 | %38 5/13 |
| Geride | %29 7/24 | %31 4/13 |
| Toplam (24) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 5/24 | %17 2/12 |
| Berabere | %29 7/24 | %17 2/12 |
| Geride | %50 12/24 | %67 8/12 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Universitario de Vinto (24 maç)
San Antonio Bulo Bulo (24 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Universitario de Vinto (19 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 5 |
| 16-30 | 7 | 4 |
| 31-45 | 7 | 4 |
| 46-60 | 1 | 8 |
| 61-75 | 4 | 8 |
| 76-90 | 2 | 9 |
San Antonio Bulo Bulo (22 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 4 |
| 16-30 | 5 | 5 |
| 31-45 | 4 | 11 |
| 46-60 | 4 | 7 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 7 | 15 |
Kartlar
FC Universitario de Vinto
Sarı 65 · Kırmızı 6 (23 maç · maç başı sarı 2,8)
San Antonio Bulo Bulo
Sarı 50 · Kırmızı 11 (24 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:00 TSİ itibarıyla · ligde 194 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FC Universitario de Vinto: iç saha, 10 maç · San Antonio Bulo Bulo: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FC Universitario de Vinto – San Antonio Bulo Bulo ilk 11'ler
FC Universitario de Vinto · 4-2-3-1
- 12J. CareagaK
- 76E. MendozaD67' sarı kart 67. dk90+7' kırmızı kart 90+7. dk
- 50D. VargasD
- 28J. PintoD
- 70Julio LazarteD75' oyundan çıktı 75. dk
- 24H. RodríguezO18' gol 18. dk44' asist 44. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 6Marco GomezO39' sarı kart 39. dk
- 79O. BlancoO44' gol 44. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 17Didí TorricoO
- 9A. LlanoO64' oyundan çıktı 64. dk
- 32F. PasadoreF1' sarı kart 1. dk38' oyundan çıktı 38. dk
- 1B. PovedaK
- 90D. SaavedraF64' oyuna girdi 64. dk
- 80F. VasquezF
- 19J. VeizagaO
- 2Gustavo Alexis Visalla CondoriD
- 37L. Cabrera SuarezO75' oyuna girdi 75. dk
- 27B. CalderonO
- 21G. CuellarO38' oyuna girdi 38. dk
- 7H. DorregoO64' oyuna girdi 64. dk89' sarı kart 89. dk
- 34A. JaraD76' oyuna girdi 76. dk
- 26S. MendozaF
Teknik direktör: Adrián Barral
San Antonio Bulo Bulo · 5-4-1
- 1L. GiossaK
- 31R. BustosD45' oyundan çıktı 45. dk
- 26C. RomeroD45+7' kırmızı kart 45+7. dk
- 15C. MachadoD75' oyundan çıktı 75. dk
- 14L. YanaricoD
- 44C. RicaldezD
- 10A. TerrazasO77' asist 77. dk
- 45S. VillamílO38' oyundan çıktı 38. dk
- 32A. CamposO
- 11C. PreciadoO58' oyundan çıktı 58. dk
- 18Rafael MenachoF45' oyundan çıktı 45. dk
- 19Marcelo De LimaD45' oyuna girdi 45. dk
- 17S. GuerraO75' oyuna girdi 75. dk90+6' sarı kart 90+6. dk
- 12L. GuzmanK
- 33J. MagallanesO
- 13Alexis MedinaF38' oyuna girdi 38. dk77' gol 77. dk
- 6Diego Mauricio MercadoO
- 8K. GutiérrezF
- 25Huberth Alonso Sánchez MedrandaD
- 20R. VargasF
- 30J. VillamílD
- 40Joao PedroF58' oyuna girdi 58. dk
- 21R. BallivianD45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: Bolívia
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Universitario de Vinto için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 9, yenilen 11. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta San Antonio Bulo Bulo 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-8).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2021 yılından bu yana 13 kez karşılaştı: Universitario de Vinto 4, San Antonio Bulo Bulo 6 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Mayıs 2026, San Antonio Bulo Bulo 0-2 Universitario de Vinto.
- Form (son 5)
- MMMGG – BMMBG
- H2H (G-B-M)
- 4-3-6 (13 maç)
- iddaa MS 1-0-2
- 1,57 – 3,50 – 3,82
Devamını oku · iddaa oranları
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,57, 0 – 3,50, 2 – 3,82. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,17.
Veri: 17 Ekim 2026 03:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Bolivya · Primera División puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolívar | 23 | +35 | 54 |
| 2 | Always Ready | 23 | +39 | 51 |
| 3 | The Strongest | 23 | +16 | 45 |
| 4 | Real Potosí | 23 | +14 | 38 |
| 5 | Oriente Petrolero | 23 | +11 | 37 |
| 6 | Aurora | 23 | +4 | 34 |
| 7 | Nacional Potosí | 23 | +4 | 31 |
| 8 | Guabirá | 23 | -13 | 30 |
| 9 | Independiente Petrolero | 23 | -8 | 29 |
| 10 | Blooming | 23 | +6 | 28 |
| 11 | Real Oruro | 23 | -19 | 27 |
| 12 | San Antonio Bulo Bulo | 23 | -19 | 24 |
| 13 | Universitario de Vinto | 23 | -15 | 21 |
| 14 | Gualberto Villarroel SJ | 23 | -13 | 20 |
| 15 | ABB | 23 | -18 | 20 |
| 16 | Real Tomayapo | 23 | -24 | 20 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolívar | 12 | +24 | 31 |
| 2 | Always Ready | 12 | +25 | 29 |
| 3 | Oriente Petrolero | 11 | +15 | 25 |
| 4 | The Strongest | 11 | +12 | 24 |
| 5 | Blooming | 12 | +15 | 22 |
| 6 | Guabirá | 11 | +13 | 22 |
| 7 | Nacional Potosí | 12 | +6 | 22 |
| 8 | Real Potosí | 11 | +12 | 21 |
| 9 | Aurora | 11 | +7 | 20 |
| 10 | San Antonio Bulo Bulo | 12 | 0 | 20 |
| 11 | Universitario de Vinto | 12 | +2 | 17 |
| 12 | Independiente Petrolero | 12 | -3 | 17 |
| 13 | ABB | 11 | +3 | 16 |
| 14 | Gualberto Villarroel SJ | 12 | 0 | 16 |
| 15 | Real Tomayapo | 11 | -3 | 13 |
| 16 | Real Oruro | 11 | -7 | 13 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolívar | 11 | +11 | 23 |
| 2 | Always Ready | 11 | +14 | 22 |
| 3 | The Strongest | 12 | +4 | 21 |
| 4 | Real Potosí | 12 | +2 | 17 |
| 5 | Aurora | 12 | -3 | 14 |
| 6 | Real Oruro | 12 | -12 | 14 |
| 7 | Oriente Petrolero | 12 | -4 | 12 |
| 8 | Independiente Petrolero | 11 | -5 | 12 |
| 9 | Nacional Potosí | 11 | -2 | 9 |
| 10 | Guabirá | 12 | -26 | 8 |
| 11 | Real Tomayapo | 12 | -21 | 7 |
| 12 | Blooming | 11 | -9 | 6 |
| 13 | Gualberto Villarroel SJ | 11 | -13 | 4 |
| 14 | Universitario de Vinto | 11 | -17 | 4 |
| 15 | San Antonio Bulo Bulo | 11 | -19 | 4 |
| 16 | ABB | 12 | -21 | 4 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:04 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera División'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
