Mudhar 0-2 Al Sahel: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Mudhar 0–2 Al Sahel (7 Kasım 2026).
Paylaş
Maç özeti
Mudhar – Al Sahel maçı 0-2 sona erdi.
Özet
Mudhar iç sahada (3 maç) · Al Sahel deplasmanda (3 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Mudhar Club iç sahada bu sezon kazanamadı: 3 maçta 2 beraberlik, 1 mağlubiyet.
- Al Sahel deplasmanda bu sezon yenilmedi: 3 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik.
- Mudhar Club, iç saha maçlarında 3 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (4) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/4 | %0 0/3 |
| Beraberlik | %50 2/4 | %67 2/3 |
| Mağlubiyet | %50 2/4 | %33 1/3 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 4/6 | %67 2/3 |
| Beraberlik | %17 1/6 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %17 1/6 | %0 0/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (4) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,25 (5 gol) | 1,33 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (8 gol) | 2,00 (6 gol) |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (10 gol) | 2,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,83 (5 gol) | 0,67 (2 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 1,5 Üst | %100 4/4 | %100 3/3 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %50 2/4 | %67 2/3 |
| Gol yememe | %0 0/4 | %0 0/3 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 2/6 | %33 1/3 |
| 1,5 Üst | %67 4/6 | %100 3/3 |
| 2,5 Üst | %33 2/6 | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %33 2/6 | %33 1/3 |
| Gol yememe | %50 3/6 | %67 2/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Berabere | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Geride | %67 2/3 | %50 1/2 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 1/5 | %50 1/2 |
| Berabere | %60 3/5 | %0 0/2 |
| Geride | %20 1/5 | %50 1/2 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Mudhar (3 maç)
Al Sahel (5 maç)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:20 TSİ itibarıyla · ligde 72 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiMudhar
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBMB
Al Sahel
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGGG
Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Division 2 (Suudi Arabistan) 6. hafta programında Mudhar – Al Sahel maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 14:55 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 23. sırada (1 puan), konuk ekip 9. sırada (4 puan).
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Mudhar 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-6). Al Sahel son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı.
- Sıralama
- 23. (1 p) – 9. (4 p)
- Form (son 5)
- BMBGG – GGGBM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %40
- iddaa MS 1-0-2
- 2,11 – 2,81 – 2,73
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Mudhar bu sezon 3 maçta maç başına 1,67 gol attı, 2,00 gol yedi; Al Sahel bu sezon 5 maçta 1,60 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Mudhar %100, Al Sahel %40. İlk yarıyı önde kapatma: Mudhar 0/3, Al Sahel 1/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,11, 0 – 2,81, 2 – 2,73. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,52, Üst 1,86. Karşılıklı Gol: Var 1,64, Yok 1,71.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %70; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 14:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu -1
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
Aynı gün Division 2'da oynanan diğer maçlar
- 19:20 AL Rayan 1–3 AL Safa
