← Maçlar
Suudi Arabistan · Division 2 · 5. hafta2 Kasım 2026 · 14:55 TSİ

AL Sahel SC 3-2 AL Qwarah: Maç Sonucu ve İstatistikleri

AL Sahel SC
3–2İY 1–1
AL Qwarah
Maç sonu

AL Sahel SC 3–2 AL Qwarah (2 Kasım 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

AL Sahel SC – AL Qwarah maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

AL Sahel SC
Toplam (6)İç saha (3)
Galibiyet%67 4/6%67 2/3
Beraberlik%17 1/6%0 0/3
Mağlubiyet%17 1/6%33 1/3
AL Qwarah
Toplam (6)Dış saha (3)
Galibiyet%33 2/6%0 0/3
Beraberlik%17 1/6%33 1/3
Mağlubiyet%50 3/6%67 2/3

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

AL Sahel SC
Toplam (6)İç saha (3)
Attığı gol / maç1,67 (10 gol)1,33 (4 gol)
Yediği gol / maç0,83 (5 gol)1,00 (3 gol)
AL Qwarah
Toplam (6)Dış saha (3)
Attığı gol / maç1,83 (11 gol)1,00 (3 gol)
Yediği gol / maç1,50 (9 gol)2,00 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

AL Sahel SC
Toplam (6)İç saha (3)
KG Var%33 2/6%33 1/3
1,5 Üst%67 4/6%33 1/3
2,5 Üst%33 2/6%33 1/3
3,5 Üst%33 2/6%33 1/3
Gol yememe%50 3/6%33 1/3
AL Qwarah
Toplam (6)Dış saha (3)
KG Var%50 3/6%67 2/3
1,5 Üst%83 5/6%67 2/3
2,5 Üst%83 5/6%67 2/3
3,5 Üst%50 3/6%67 2/3
Gol yememe%50 3/6%33 1/3

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

AL Sahel SC
Toplam (6)İç saha (3)
Önde%20 1/5%0 0/3
Berabere%60 3/5%100 3/3
Geride%20 1/5%0 0/3
AL Qwarah
Toplam (6)Dış saha (3)
Önde%20 1/5%0 0/3
Berabere%40 2/5%67 2/3
Geride%40 2/5%33 1/3

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

AL Sahel SC (5 maç)

1/111/X01/20X/12X/X0X/212/102/X12/20

AL Qwarah (5 maç)

1/111/X01/20X/10X/X1X/212/102/X02/22

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:20 TSİ itibarıyla · ligde 72 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Al Sahel son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Al Qwarah son 4 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 6 gol yedi.

Gol istatistikleri

Al Sahel bu sezon 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 0,75 gol yedi; Al Qwarah bu sezon 4 maçta 1,50 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Al Sahel %25, Al Qwarah %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al Sahel %25, Al Qwarah %50. İlk yarıyı önde kapatma: Al Sahel 1/4, Al Qwarah 1/4.

Sıralama
9. (4 p) – 29. (1 p)
Form (son 5)
GGBMG – GMMB
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,08 – 2,87 – 2,81
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,08, 0 – 2,87, 2 – 2,81. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,55, Üst 1,85. Karşılıklı Gol: Var 1,64, Yok 1,73.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 9 gol yediler.

Veri: 29 Ekim 2026 20:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

iddaa oranları

Maç sonucu

12,08X2,8722,81

Çifte şans

1X1,21121,20X21,40

Karşılıklı gol

Var1,64Yok1,73

2,5 Alt / Üst

Alt1,55Üst1,85

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Division 2'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.