Millwall 0-1 Swansea City: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Millwall 0–1 Swansea City (13 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 8–8, isabetli şut 4–1, topa sahip olma %51–%49, korner 13–1.
Maç özeti
Millwall – Swansea City maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Ronald Pereira Martins 90' (Swansea City). xG: Millwall 1,1 – 1,0 Swansea City.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Millwall: A. Neil · Swansea City: Vítor Matos
Maç akışı
Millwall üstte · Swansea City altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 15' sarı kart: Jay Fulton (Swansea City)
- 23' sarı kart: Derek Mazou Sacko (Millwall)
- 23' sarı kart: Vitor Matos (Swansea City)
- 44' sarı kart: Lyndon Dykes (Millwall)
- 51' sarı kart: Zak Sturge (Millwall)
- 64' oyuncu değişikliği: Jordi Osei-Tutu ↔ Tristan Crama (Millwall)
- 64' oyuncu değişikliği: Jenson Metcalfe ↔ Luke Cundle (Millwall)
- 65' oyuncu değişikliği: Kyrell Lisbie ↔ Yanis Ali Issoufou (Millwall)
- 65' oyuncu değişikliği: Zan Vipotnik ↔ Ross Stewart (Swansea City)
- 65' oyuncu değişikliği: Elijah Just ↔ melker widell (Swansea City)
- 65' oyuncu değişikliği: Jay Fulton ↔ Goncalo Franco (Swansea City)
- 77' oyuncu değişikliği: Jenson Seelt ↔ Stephen Welsh (Swansea City)
- 83' sarı kart: Filip Lissah (Swansea City)
- 84' oyuncu değişikliği: Mark Sykes ↔ Alfie Doughty (Millwall)
- 84' oyuncu değişikliği: Moussa Kounfolo Yeo ↔ Ronald Pereira Martins (Swansea City)
- 90' gol: Ronald Pereira Martins (Swansea City)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Camiel Neghli ↔ D. Kelly (Millwall)
Maç olayları
- MillwallSwansea City
- Camiel Neghli ↔ D. KellyOyuncu değişikliği90+2'
- 90'Gol Ronald Pereira Martins 0–1Asist: Joseph Amankwaah Opoku
- Mark Sykes ↔ Alfie DoughtyOyuncu değişikliği84'
- 84'Moussa Kounfolo Yeo ↔ Ronald Pereira MartinsOyuncu değişikliği
- 83'Filip LissahSarı kart
- 77'Jenson Seelt ↔ Stephen WelshOyuncu değişikliği
- Kyrell Lisbie ↔ Yanis Ali IssoufouOyuncu değişikliği65'
- 65'Zan Vipotnik ↔ Ross StewartOyuncu değişikliği
- 65'Elijah Just ↔ melker widellOyuncu değişikliği
- 65'Jay Fulton ↔ Goncalo FrancoOyuncu değişikliği
- Jordi Osei-Tutu ↔ Tristan CramaOyuncu değişikliği64'
- Jenson Metcalfe ↔ Luke CundleOyuncu değişikliği64'
- Zak SturgeSarı kart51'
- Lyndon DykesSarı kart44'
- Derek Mazou SackoSarı kart23'
- 23'Vitor MatosSarı kart
- 15'Jay FultonSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 5/15 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %47 7/15 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 8/15 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %13 2/15 | %0 0/8 |
| Mağlubiyet | %33 5/15 | %50 4/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,53 (23 gol)ligde 10.–11. · lig ortalamasında | 2,14 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,80 (27 gol)ligde 19.–20. · lig ortalamasından 0,32 yüksek | 1,29 (9 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,47 (22 gol)ligde 12.–14. · lig ortalamasında | 1,38 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,20 (18 gol)ligde 4.–8. · lig ortalamasından 0,28 düşük | 1,88 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 7/15ligde 22.–24. · lig ortalamasından 16 puan düşük | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %80 12/15ligde 1.–4. · lig ortalamasından 18 puan yüksek | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %47 7/15 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 7/15ligde 22.–24. · lig ortalamasından 16 puan düşük | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %73 11/15 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %67 10/15ligde 6.–11. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %33 5/15 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %40 6/15 | %25 2/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 11,1 |
| 7,5 Üst | %93 14/15 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %67 10/15 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %60 9/15 | %71 5/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 10,9 |
| 7,5 Üst | %67 10/15 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %60 9/15 | %88 7/8 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %75 6/8 |
| 10,5 Üst | %33 5/15 | %63 5/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %87 13/15 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %47 7/15 | %71 5/7 |
| 5,5 Üst | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %67 10/15 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %47 7/15 | %63 5/8 |
| 4,5 Üst | %27 4/15 | %50 4/8 |
| 5,5 Üst | %0 0/15 | %0 0/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %60 9/15 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %60 9/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %53 8/15 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %60 9/15 | %63 5/8 |
| 7,5 Üst | %60 9/15 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %40 6/15 | %25 2/8 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %25 2/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 6/15 | %57 4/7 |
| Berabere | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Geride | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 4/15 | %13 1/8 |
| Berabere | %27 4/15 | %25 2/8 |
| Geride | %47 7/15 | %63 5/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Millwall (15 maç)
Swansea City (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Millwall (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 2 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 7 | 7 |
Swansea City (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 5 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 4 | 5 |
| 46-60 | 6 | 1 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Kartlar
Millwall
Sarı 29 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 1,9)
Swansea City
Sarı 24 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Millwall: iç saha, 7 maç · Swansea City: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Millwall – Swansea City ilk 11'ler
Millwall · 4-2-3-1
- 34F. MarschallK
- 2J. Osei-TutuD64' oyundan çıktı 64. dk
- 6C. TaylorD
- 5J. CooperD
- 3Zak Norton SturgeD51' sarı kart 51. dk
- 49D. Mazou-SackoO23' sarı kart 23. dk
- 14Jenson MetcalfeO64' oyundan çıktı 64. dk
- 17M. SykesO84' oyundan çıktı 84. dk
- 10C. NeghliO90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 22K. LisbieO65' oyundan çıktı 65. dk
- 13L. DykesF44' sarı kart 44. dk
- 25L. CundleO64' oyuna girdi 64. dk
- 45A. DoughtyO84' oyuna girdi 84. dk
- 16D. KellyO90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 35Y. IssoufouF65' oyuna girdi 65. dk
- 12E. BaggottD
- 18R. LeonardD
- 4T. CramaD64' oyuna girdi 64. dk
- 15M. CrocombeK
- 29Z. LovelaceF
Teknik direktör: A. Neil
Swansea City · 4-3-3
- 22L. VigourouxK
- 26F. LissahD83' sarı kart 83. dk
- 5B. CabangoD
- 3J. SeeltD77' oyundan çıktı 77. dk
- 14J. TymonD
- 8E. JustO65' oyundan çıktı 65. dk
- 4J. FultonO15' sarı kart 15. dk65' oyundan çıktı 65. dk
- 6M. StamenićO
- 49M. YeoF84' oyundan çıktı 84. dk
- 9Z. VipotnikF65' oyundan çıktı 65. dk
- 30Joseph OkopuF90' asist 90. dk
- 1A. FisherK
- 33A. IdahF
- 16Tom IorpendaO
- 35RonaldF84' oyuna girdi 84. dk90' gol 90. dk
- 31R. StewartF65' oyuna girdi 65. dk
- 23S. WelshD77' oyuna girdi 77. dk
- 7M. WidellO65' oyuna girdi 65. dk
- 10Eom Ji-SungF
- 17Gonçalo FrancoO65' oyuna girdi 65. dk
Teknik direktör: Vítor Matos
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İngiltere · Championship puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Millwall 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-7). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Swansea City 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-6). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 16 kez karşılaştı: Millwall 6, Swansea City 6 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Ocak 2026, Millwall 2-1 Swansea City.
- Sıralama
- 8. (14 p) – 1. (20 p)
- Form (son 5)
- GBBMG – GGGMB
- H2H (G-B-M)
- 6-4-6 (16 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %75
- Korner ort. (maç)
- 9,4
- iddaa MS 1-0-2
- 2,23 – 3,12 – 2,76
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Millwall iç saha 4 maçta maç başına 2,25 gol attı, 1,25 gol yedi; Swansea City dış saha 4 maçta 2,00 attı, 1,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Millwall %100, Swansea City %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Millwall %25, Swansea City %75. İlk yarıyı önde kapatma: Millwall 3/4, Swansea City 1/4.
Korner ve kart
Maç başına korner: Millwall 3,8, Swansea City 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,4. Maç başına kart: Millwall 1,2, Swansea City 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,23, 0 – 3,12, 2 – 2,76. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,65, Üst 1,90. Karşılıklı Gol: Var 1,69, Yok 1,85.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %100; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 18:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Championship puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Birmingham | 15 | +14 | 29 |
| 2 | Middlesbrough | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Stoke City | 15 | +6 | 29 |
| 4 | Wolves | 15 | +8 | 28 |
| 5 | West Brom | 15 | +8 | 28 |
| 6 | Swansea | 15 | +4 | 26 |
| 7 | Southampton | 15 | +14 | 24 |
| 8 | QPR | 15 | +6 | 24 |
| 9 | West Ham | 15 | +14 | 23 |
| 10 | Sheffield Utd | 15 | +2 | 22 |
| 11 | Portsmouth | 15 | +2 | 22 |
| 12 | Norwich | 15 | +8 | 21 |
| 13 | Blackburn | 15 | -1 | 21 |
| 14 | Cardiff | 15 | 0 | 18 |
| 15 | Wrexham | 15 | -2 | 18 |
| 16 | Millwall | 15 | -4 | 18 |
| 17 | Bristol City | 15 | -8 | 18 |
| 18 | Bolton | 15 | -9 | 17 |
| 19 | Charlton | 15 | -10 | 17 |
| 20 | Watford | 15 | -10 | 15 |
| 21 | Lincoln | 15 | -11 | 15 |
| 22 | Burnley | 15 | -9 | 10 |
| 23 | Derby | 15 | -16 | 10 |
| 24 | Preston | 15 | -17 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Southampton | 7 | +15 | 19 |
| 2 | Middlesbrough | 7 | +8 | 17 |
| 3 | Birmingham | 8 | +11 | 16 |
| 4 | Cardiff | 8 | +8 | 16 |
| 5 | QPR | 8 | +9 | 15 |
| 6 | West Brom | 8 | +6 | 15 |
| 7 | Blackburn | 8 | +4 | 15 |
| 8 | Swansea | 7 | +8 | 14 |
| 9 | Wolves | 7 | +6 | 14 |
| 10 | Watford | 8 | 0 | 14 |
| 11 | Stoke City | 7 | +6 | 13 |
| 12 | Portsmouth | 8 | +1 | 13 |
| 13 | Wrexham | 8 | +4 | 12 |
| 14 | Charlton | 8 | 0 | 12 |
| 15 | Millwall | 7 | +6 | 11 |
| 16 | Sheffield Utd | 7 | +2 | 11 |
| 17 | West Ham | 7 | +7 | 10 |
| 18 | Norwich | 7 | +1 | 9 |
| 19 | Preston | 8 | -5 | 7 |
| 20 | Bolton | 7 | -6 | 6 |
| 21 | Bristol City | 8 | -9 | 6 |
| 22 | Burnley | 7 | -2 | 5 |
| 23 | Lincoln | 7 | -8 | 5 |
| 24 | Derby | 8 | -8 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Stoke City | 8 | 0 | 16 |
| 2 | Wolves | 8 | +2 | 14 |
| 3 | West Ham | 8 | +7 | 13 |
| 4 | Birmingham | 7 | +3 | 13 |
| 5 | West Brom | 7 | +2 | 13 |
| 6 | Norwich | 8 | +7 | 12 |
| 7 | Middlesbrough | 8 | +3 | 12 |
| 8 | Bristol City | 7 | +1 | 12 |
| 9 | Swansea | 8 | -4 | 12 |
| 10 | Sheffield Utd | 8 | 0 | 11 |
| 11 | Bolton | 8 | -3 | 11 |
| 12 | Lincoln | 8 | -3 | 10 |
| 13 | Portsmouth | 7 | +1 | 9 |
| 14 | Southampton | 8 | -1 | 9 |
| 15 | QPR | 7 | -3 | 9 |
| 16 | Millwall | 8 | -10 | 7 |
| 17 | Blackburn | 7 | -5 | 6 |
| 18 | Wrexham | 7 | -6 | 6 |
| 19 | Burnley | 8 | -7 | 5 |
| 20 | Derby | 7 | -8 | 5 |
| 21 | Charlton | 7 | -10 | 5 |
| 22 | Cardiff | 7 | -8 | 2 |
| 23 | Watford | 7 | -10 | 1 |
| 24 | Preston | 7 | -12 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar
- 21:45 Bristol City 0–1 Blackburn Rovers
- 21:45 Burnley 2–2 Charlton
- 21:45 Cardiff City 5–1 Watford
- 21:45 Wolverhampton 1–3 Bolton
- 21:45 Wrexham 1–2 West Bromwich
- 22:00 Birmingham 4–0 Preston
- 22:00 Stoke City 2–3 Middlesbrough
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
