Burnley 2-2 Charlton: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Burnley 2–2 Charlton (13 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 17–7, isabetli şut 3–4, topa sahip olma %46–%54, korner 5–7.
Maç özeti
Burnley – Charlton maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Jacob Bruun Larsen 36', Largie Ramazani 57' (Burnley); Kayne Ramsay 50', Ivan Mesik 90+6' (Charlton). xG: Burnley 1,1 – 2,0 Charlton.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Burnley: N. Hayen · Charlton: N. Jones
Maç akışı
Burnley üstte · Charlton altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 36' gol: Jacob Bruun Larsen (Burnley)
- 50' gol: Kayne Ramsay (Charlton)
- 57' gol: Largie Ramazani (Burnley)
- 62' sarı kart: Conor Coventry (Charlton)
- 66' sarı kart: Igor Júlio (Burnley)
- 71' oyuncu değişikliği: Jamie Vardy ↔ Armando Broja (Burnley)
- 71' oyuncu değişikliği: Jacob Bruun Larsen ↔ Marcus Edwards (Burnley)
- 74' oyuncu değişikliği: Miles Leaburn ↔ Micah Mbick (Charlton)
- 74' oyuncu değişikliği: Dan McNamara ↔ Harvey Knibbs (Charlton)
- 75' oyuncu değişikliği: Amari Bell ↔ Ivan Mesik (Charlton)
- 75' oyuncu değişikliği: Oliver Skipp ↔ Charlie Kelman (Charlton)
- 80' oyuncu değişikliği: Largie Ramazani ↔ Andréas Hountondji (Burnley)
- 86' oyuncu değişikliği: Tyreece Campbell ↔ Millenic Alli (Charlton)
- 90' oyuncu değişikliği: Anel Ahmedhodzic ↔ Hjalmar Ekdal (Burnley)
- 90+4' sarı kart: Max Alleyne (Burnley)
- 90+6' gol: Ivan Mesik (Charlton)
Maç olayları
- BurnleyCharlton
- 90+6'Gol Ivan Mesik 2–2Asist: Harvey Knibbs
- Max AlleyneSarı kart90+4'
- Anel Ahmedhodzic ↔ Hjalmar EkdalOyuncu değişikliği90'
- 86'Tyreece Campbell ↔ Millenic AlliOyuncu değişikliği
- Largie Ramazani ↔ Andréas HountondjiOyuncu değişikliği80'
- 75'Amari Bell ↔ Ivan MesikOyuncu değişikliği
- 75'Oliver Skipp ↔ Charlie KelmanOyuncu değişikliği
- 74'Miles Leaburn ↔ Micah MbickOyuncu değişikliği
- 74'Dan McNamara ↔ Harvey KnibbsOyuncu değişikliği
- Jamie Vardy ↔ Armando BrojaOyuncu değişikliği71'
- Jacob Bruun Larsen ↔ Marcus EdwardsOyuncu değişikliği71'
- Igor JúlioSarı kart66'
- 62'Conor CoventrySarı kart
- Gol Largie Ramazani 2–1Asist: Igor Júlio57'
- 50'Gol Kayne Ramsay 1–1Asist: Lloyd Jones
- Gol Jacob Bruun Larsen 1–0Asist: Josh Laurent36'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %7 1/15 | %0 0/7 |
| Beraberlik | %47 7/15 | %71 5/7 |
| Mağlubiyet | %47 7/15 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %40 6/15 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,47 (22 gol)ligde 12.–14. · lig ortalamasında | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,07 (31 gol)ligde 24. · lig ortalamasından 0,59 yüksek | 1,43 (10 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,87 (13 gol)ligde 22.–24. · lig ortalamasından 0,61 düşük | 0,86 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,53 (23 gol)ligde 12.–15. · lig ortalamasında | 2,29 (16 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %87 13/15ligde 1. · lig ortalamasından 24 puan yüksek | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %93 14/15 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %67 10/15ligde 6.–11. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %13 2/15 | %14 1/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 8/15ligde 19.–21. · lig ortalamasından 9 puan düşük | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %73 11/15 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %53 8/15ligde 18.–21. · lig ortalamasından 9 puan düşük | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %27 4/15 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %20 3/15 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,2 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %53 8/15 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %33 5/15 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %27 4/15 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %67 10/15 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %60 9/15 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %47 7/15 | %57 4/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %33 5/15 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %67 10/15 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %40 6/15 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %27 4/15 | %43 3/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 7,4 |
| 6,5 Üst | %73 11/15 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %60 9/15 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %14 1/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %60 9/15 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %53 8/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %40 6/15 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %27 4/15 | %57 4/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 6/15 | %29 2/7 |
| Berabere | %33 5/15 | %43 3/7 |
| Geride | %27 4/15 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %7 1/15 | %14 1/7 |
| Berabere | %53 8/15 | %29 2/7 |
| Geride | %40 6/15 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Burnley (15 maç)
Charlton (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Burnley (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 4 |
| 16-30 | 5 | 2 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 0 | 6 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Charlton (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 1 | 7 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
Burnley
Sarı 30 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 2,0)
Charlton
Sarı 31 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Burnley: iç saha, 7 maç · Charlton: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Burnley – Charlton ilk 11'ler
Burnley · 4-2-3-1
- 37G. CoudertK
- 2K. WalkerD
- 15A. AhmedhodžićD90' oyundan çıktı 90. dk
- 44IgorD57' asist 57. dk66' sarı kart 66. dk
- 23Lucas PiresD
- 3Max AlleyneO90+4' sarı kart 90+4. dk
- 5R. HatateO
- 19L. RamazaniO57' gol 57. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 29J. LaurentO36' asist 36. dk
- 7J. Bruun LarsenO36' gol 36. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 9J. VardyF71' oyundan çıktı 71. dk
- 1M. WeißK
- 8U. RaghouberO
- 22O. SonneD
- 14C. RobertsD
- 27A. BrojaF71' oyuna girdi 71. dk
- 30L. CastellF
- 10M. EdwardsF71' oyuna girdi 71. dk
- 18H. EkdalD90' oyuna girdi 90. dk
- 17A. HountondjiF80' oyuna girdi 80. dk
Teknik direktör: N. Hayen
Charlton · 4-2-3-1
- 13A. OkonkwoK
- 2K. RamsayD50' gol 50. dk
- 5L. JonesD50' asist 50. dk
- 12Billy Dawson KoumetioD
- 17A. BellD75' oyundan çıktı 75. dk
- 34O. SkippO75' oyundan çıktı 75. dk
- 6C. CoventryO62' sarı kart 62. dk
- 20D. McNamaraO74' oyundan çıktı 74. dk
- 9K. Ahearne-GrantO
- 7T. CampbellO86' oyundan çıktı 86. dk
- 11M. LeaburnF74' oyundan çıktı 74. dk
- 18I. MesíkD75' oyuna girdi 75. dk90+6' gol 90+6. dk
- 33Micah MbickF74' oyuna girdi 74. dk
- 25W. MannionK
- 8H. KnibbsO74' oyuna girdi 74. dk90+6' asist 90+6. dk
- 14S. CareyO
- 44Tyler BindonD
- 19M. AlliF86' oyuna girdi 86. dk
- 32A. MwambaD
- 23C. KelmanF75' oyuna girdi 75. dk
Teknik direktör: N. Jones
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İngiltere · Championship puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Burnley 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-7). Charlton için son 5 maçın dökümü: 0G 3B 2M, atılan 2, yenilen 8. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Gol istatistikleri
Burnley iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,50 gol yedi; Charlton dış saha 4 maçta 1,00 attı, 2,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Burnley %100, Charlton %75. İlk yarıyı önde kapatma: Burnley 1/4, Charlton 1/4.
- Sıralama
- 22. (7 p) – 12. (13 p)
- Form (son 5)
- GBMBM – BMBBM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %75
- Korner ort. (maç)
- 9,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,51 – 3,77 – 4,90
Devamını oku · Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Korner ve kart
Maç başına korner: Burnley 4,8, Charlton 2,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,6. Maç başına kart: Burnley 2,5, Charlton 3,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,51, 0 – 3,77, 2 – 4,90. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,85, Üst 1,69. Karşılıklı Gol: Var 1,74, Yok 1,79.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %88; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 18:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Championship puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Birmingham | 15 | +14 | 29 |
| 2 | Middlesbrough | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Stoke City | 15 | +6 | 29 |
| 4 | Wolves | 15 | +8 | 28 |
| 5 | West Brom | 15 | +8 | 28 |
| 6 | Swansea | 15 | +4 | 26 |
| 7 | Southampton | 15 | +14 | 24 |
| 8 | QPR | 15 | +6 | 24 |
| 9 | West Ham | 15 | +14 | 23 |
| 10 | Sheffield Utd | 15 | +2 | 22 |
| 11 | Portsmouth | 15 | +2 | 22 |
| 12 | Norwich | 15 | +8 | 21 |
| 13 | Blackburn | 15 | -1 | 21 |
| 14 | Cardiff | 15 | 0 | 18 |
| 15 | Wrexham | 15 | -2 | 18 |
| 16 | Millwall | 15 | -4 | 18 |
| 17 | Bristol City | 15 | -8 | 18 |
| 18 | Bolton | 15 | -9 | 17 |
| 19 | Charlton | 15 | -10 | 17 |
| 20 | Watford | 15 | -10 | 15 |
| 21 | Lincoln | 15 | -11 | 15 |
| 22 | Burnley | 15 | -9 | 10 |
| 23 | Derby | 15 | -16 | 10 |
| 24 | Preston | 15 | -17 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Southampton | 7 | +15 | 19 |
| 2 | Middlesbrough | 7 | +8 | 17 |
| 3 | Birmingham | 8 | +11 | 16 |
| 4 | Cardiff | 8 | +8 | 16 |
| 5 | QPR | 8 | +9 | 15 |
| 6 | West Brom | 8 | +6 | 15 |
| 7 | Blackburn | 8 | +4 | 15 |
| 8 | Swansea | 7 | +8 | 14 |
| 9 | Wolves | 7 | +6 | 14 |
| 10 | Watford | 8 | 0 | 14 |
| 11 | Stoke City | 7 | +6 | 13 |
| 12 | Portsmouth | 8 | +1 | 13 |
| 13 | Wrexham | 8 | +4 | 12 |
| 14 | Charlton | 8 | 0 | 12 |
| 15 | Millwall | 7 | +6 | 11 |
| 16 | Sheffield Utd | 7 | +2 | 11 |
| 17 | West Ham | 7 | +7 | 10 |
| 18 | Norwich | 7 | +1 | 9 |
| 19 | Preston | 8 | -5 | 7 |
| 20 | Bolton | 7 | -6 | 6 |
| 21 | Bristol City | 8 | -9 | 6 |
| 22 | Burnley | 7 | -2 | 5 |
| 23 | Lincoln | 7 | -8 | 5 |
| 24 | Derby | 8 | -8 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Stoke City | 8 | 0 | 16 |
| 2 | Wolves | 8 | +2 | 14 |
| 3 | West Ham | 8 | +7 | 13 |
| 4 | Birmingham | 7 | +3 | 13 |
| 5 | West Brom | 7 | +2 | 13 |
| 6 | Norwich | 8 | +7 | 12 |
| 7 | Middlesbrough | 8 | +3 | 12 |
| 8 | Bristol City | 7 | +1 | 12 |
| 9 | Swansea | 8 | -4 | 12 |
| 10 | Sheffield Utd | 8 | 0 | 11 |
| 11 | Bolton | 8 | -3 | 11 |
| 12 | Lincoln | 8 | -3 | 10 |
| 13 | Portsmouth | 7 | +1 | 9 |
| 14 | Southampton | 8 | -1 | 9 |
| 15 | QPR | 7 | -3 | 9 |
| 16 | Millwall | 8 | -10 | 7 |
| 17 | Blackburn | 7 | -5 | 6 |
| 18 | Wrexham | 7 | -6 | 6 |
| 19 | Burnley | 8 | -7 | 5 |
| 20 | Derby | 7 | -8 | 5 |
| 21 | Charlton | 7 | -10 | 5 |
| 22 | Cardiff | 7 | -8 | 2 |
| 23 | Watford | 7 | -10 | 1 |
| 24 | Preston | 7 | -12 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar
- 21:45 Bristol City 0–1 Blackburn Rovers
- 21:45 Cardiff City 5–1 Watford
- 21:45 Millwall 0–1 Swansea City
- 21:45 Wolverhampton 1–3 Bolton
- 21:45 Wrexham 1–2 West Bromwich
- 22:00 Birmingham 4–0 Preston
- 22:00 Stoke City 2–3 Middlesbrough
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
